Dnes je středa 22.05.2019  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 808

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2018/2019 1.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 3:10Macháček
Kalina
duel
07.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 7:6Hanzlík
Rouče
duel
07.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKlimax Bar "B" 4:10Košťál
Kalina
duel
07.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Všebořice 9:3Lutka
Hanzlík
duel
26.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Italové "UL" 9:6Nový
Tuček
duel
12.12.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "D"Lesná Pes UL 4:5Nový
Košťál
duel
2.kolo
kontumaceLesná Pes ULSamba UL 0:5duel
12.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 0:2Faigl
Mollinger
duel
14.09.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "UL"10:1Lutka
Rouče
duel
14.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "D" 5:1Rouče
Lutka
duel
14.09.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Svarog Teplice "C" 4:3Macháček
Hanzlík
duel
14.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceItalové "UL" 1:8Hanzlík
Sůra
duel
3.kolo
19.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Všebořice 4:5Hanzlík
Řízek
duel
19.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
duel
21.09.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULLesná Pes UL 9:2Macháček
Faigl
duel
21.09.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 4:8Mollinger
Lutka
duel
10.10.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Gajarský
Mollinger
duel
19.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 4:5Kamínek
Macháček
duel
4.kolo
26.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Italové "UL" 3:6Košťál
Řízek
duel
28.09.18pátek17:45UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Sampdoria MRV UL 4:11Lutka
Nový
duel
28.09.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceFC NY Tiradores "B" 1:1Tuček
Řízek
duel
20.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 4:5Košťál
Řízek
duel
29.03.19pátek19:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL16:5Macháček
Faigl
duel
15.04.19pondělí17:00KrupkaLesná Pes ULSvarog Teplice "C" 1:14Kamínek
Hanzlík
duel
5.kolo
01.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"FK Všebořice 1:1Košťál
Barták
duel
01.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Kamínek
duel
03.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL11:4Košťál
Rouče
duel
05.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "UL" 7:8Lutka
Faigl
duel
05.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Tuček
Gajarský
duel
05.10.18pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "B" 3:3Macháček
Mollinger
duel
6.kolo
08.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 7:4Hanzlík
Nový
duel
10.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sampdoria MRV UL 4:2Kamínek
Řízek
duel
12.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 2:4Gajarský
Hanzlík
duel
12.10.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKlimax Bar "B" 5:5Nový
Lutka
duel
12.10.18pátek19:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Svarog Teplice "C" 8:6Hanzlík
Gajarský
duel
17.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 4:6Gajarský
Barták
duel
7.kolo
15.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "UL" 5:4Tuček
Kamínek
duel
17.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Lesná Pes UL 9:12Košťál
Rouče
duel
19.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFK Všebořice 4:5Gajarský
Faigl
duel
19.10.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Rapid UL "D" 5:0Řízek
Kalina
duel
21.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Mollinger
Rouče
duel
21.11.18středa19:00SetuzaItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Košťál
Řízek
duel
8.kolo
24.10.18středa19:00SetuzaFC Rapid UL "D"Svarog Teplice "C" 8:5Faigl
Rouče
duel
26.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Klimax Bar "B" 4:7Košťál
Faigl
duel
26.10.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULSampdoria MRV UL 4:3Faigl
Košťál
duel
22.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:5Nový
Kalina
duel
27.03.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 5:12Košťál
Kalina
duel
11.04.19čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceLesná Pes UL 4:6Mollinger
Rouče
duel
9.kolo
29.10.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 6:8Gajarský
Kalina
duel
29.10.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"Samba UL 9:5Faigl
Tuček
duel
31.10.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"1. FC Kostelníci "UL"13:5Kamínek
Rouče
duel
31.10.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "D" 4:1Gajarský
Mollinger
duel
02.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 5:0Faigl
Řízek
duel
29.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL" 3:0Lutka
Řízek
duel
10.kolo
07.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "B" 6:2Macháček
Kalina
duel
07.11.18středa19:15SetuzaFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B"10:3Kamínek
Rouče
duel
09.11.18pátek20:00UT SNPFK VšebořiceKMK Tornádo "UL" 4:6Faigl
laik
duel
09.11.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 2:6Sůra
Rouče
duel
09.11.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C" 5:0Lutka
Faigl
duel
09.11.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 7:12Hanzlík
Rouče
duel
11.kolo
12.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice 8:4Kamínek
Řízek
duel
12.11.18pondělí17:30UT SNPLesná Pes ULHop Trop "UL" 8:3Macháček
Kalina
duel
14.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
duel
14.11.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Rapid UL "D" 8:6Hanzlík
Faigl
duel
16.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:7Hanzlík
Kalina
duel
16.11.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "B"Samba UL11:4Tuček
Rouče
duel
12.kolo
odloženo z podnětu DItalové "UL"Svarog Teplice "C" :duel
02.04.19úterý19:00UT SNPFK Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 6:5Kalina
Macháček
duel
02.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 3:1Macháček
Kalina
duel
05.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Macháček
Rouče
duel
05.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Samba UL11:4Hanzlík
Kamínek
duel
05.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 1:7Lutka
Nový
duel
13.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL" :duel
08.04.19pondělí20:30KrupkaSvarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" 7:2Faigl
Nový
duel
10.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 1:7Šmid
Faigl
duel
12.04.19pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FK Všebořice11:3Faigl
Nový
duel
12.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 8:3Macháček
Rouče
duel
12.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 8:3Nový
Faigl
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Italové "UL" :duel
15.04.19pondělí20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 3:1Faigl
Lutka
duel
16.04.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULSampdoria MRV UL 2:8Hanzlík
laik
duel
16.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceHop Trop "UL" 6:4Kresta
Faigl
duel
19.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 9:9Faigl
Macháček
duel
19.04.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 4:4Macháček
Faigl
duel
15.kolo
odloženo z podnětu HItalové "UL"Klimax Bar "B" :duel
odloženo z podnětu HSvarog Teplice "C"Lesná Pes UL :duel
23.04.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Hop Trop "UL" 5:5Faigl
Nový
duel
26.04.19pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:7Faigl
Rouče
duel
26.04.19pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Všebořice 2:4Macháček
Gajarský
duel
26.04.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "UL" 8:5Nový
Tuček
duel
16.kolo
odloženo z podnětu HLesná Pes ULItalové "UL" :duel
30.04.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceFC Rapid UL "D" 3:4Lutka
Košťál
duel
02.05.19čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 6:5Mollinger
Nový
duel
03.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "B" 4:2Hanzlík
Sůra
duel
03.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Svarog Teplice "C" 5:5Kamínek
Rouče
duel
03.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Sůra
Rouče
duel
17.kolo
kontumaceKlimax Bar "B"FK Všebořice :Faigl
Tuček
duel
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL :duel
06.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"1. FC Kostelníci "UL" 8:8Hanzlík
laik
duel
08.05.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"KMK Tornádo "UL"12:10Mollinger
Kalina
duel
10.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "UL"12:0Tuček
Faigl
duel
10.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 3:4Macháček
Rouče
duel
18.kolo
14.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULKlimax Bar "B" 4:7Kresta
Košťál
duel
14.05.19úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Sampdoria MRV UL 1:1Mollinger
Rouče
duel
14.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSamba UL 5:8Košťál
Kresta
duel
15.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Svarog Teplice "C" :Košťál
laik
duel
16.05.19čtvrtek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL"12:5Košťál
Nauš
duel
17.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 9:6Faigl
Kalina
duel
19.kolo
odloženo z podnětu D1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" :Nový
Faigl
duel
odloženo z podnětu HItalové "UL"Hop Trop "UL" :Faigl
Nový
duel
20.05.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Rapid UL "D" 2:2Hanzlík
laik
duel
21.05.19úterý17:30UT SNPLesná Pes ULFK Všebořice 2:6Faigl
Košťál
duel
24.05.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "UL" :Sůra
Faigl
duel
24.05.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSamba UL :Faigl
Sůra
duel
20.kolo
28.05.19úterý19:00UT SNPFK VšebořiceSampdoria MRV UL :duel
29.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC NY Tiradores "B" :duel
30.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" :duel
31.05.19pátek19:00UT SeverkaSamba ULSvarog Teplice "C" :duel
31.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL :duel
31.05.19pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Klimax Bar "B" :duel
21.kolo
03.06.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL :duel
04.06.19úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" :duel
05.06.19středa17:00UT SeverkaItalové "UL"Samba UL :duel
07.06.19pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "D" :duel
07.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Všebořice :duel
07.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "UL" :duel
22.kolo
1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" :duel
FK VšebořiceSvarog Teplice "C" :duel
12.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL :duel
13.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "D"Klimax Bar "B" :duel
14.06.19pátek20:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" :duel
14.06.19pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULItalové "UL" :duel
2018/2019 2.třída
1.kolo
03.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"SOSOSO 3:2Heřmanduel
03.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Old School "UL" 1:17Hanzlíkduel
06.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 4:2Mollingerduel
07.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 7:7Lutkaduel
07.09.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFT Forza "UL" 0:3Košťálduel
07.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 2:10Heřmanduel
2.kolo
10.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Atletico "UL" 4:4Faiglduel
12.09.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L.11:6Hanzlíkduel
12.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"KMK Tornádo "B"11:2Macháčekduel
13.09.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOld School "UL" 3:4Macháčekduel
14.09.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "UL" 4:2Macháčekduel
22.03.19pátek19:00SetuzaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:11Faiglduel
3.kolo
17.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Barcelona UL 7:6Lutkaduel
17.09.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FT Forza "UL" 3:12Faiglduel
18.09.18úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 1:4Řízekduel
19.09.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Hop Trop "B"16:0Novýduel
20.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vikings Libouchec 5:10Mollingerduel
21.09.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:3Lutkaduel
4.kolo
24.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutkaduel
26.09.18středa19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L.10:5Tučekduel
26.09.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Old School "UL" 2:4Macháčekduel
23.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Atletico "UL" 4:3Faiglduel
15.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecHop Trop "B"13:7Tučekduel
23.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 4:4Hanzlíkduel
5.kolo
01.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:3Kalinaduel
03.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FT Forza "UL" 6:18Mollingerduel
05.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:2Lutkaduel
05.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 4:3Faiglduel
22.11.18čtvrtek20:00LibouchecFC Atletico "UL"Vikings Libouchec 4:8Řízekduel
20.02.19středa21:00WHC KBOld School "UL"SOSOSO 6:4Novýduel
6.kolo
08.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"PIERBURG Trmice 2:8Gajarskýduel
08.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:11Gajarskýduel
08.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Old School "UL" 4:11Lutkaduel
08.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 8:2Macháčekduel
12.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 1:2Košťálduel
01.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza "UL" 5:4Lutkaduel
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 5:2Faiglduel
17.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Barcelona UL12:3Mollingerduel
17.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"SOSOSO 6:2Faiglduel
19.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceVikings Libouchec 7:3Gajarskýduel
19.10.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Atletico "UL"10:6Faiglduel
19.11.18pondělí18:30SetuzaHop Trop "B"FC Sokol UL "B"12:3Sůraduel
8.kolo
22.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tučekduel
22.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FT Forza "UL" 1:3Sůraduel
22.10.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Old School "UL" 2:5Tučekduel
25.10.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecSOSOSO 8:5Hanzlíkduel
26.10.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "B" 4:5Macháčekduel
26.10.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:2Košťálduel
9.kolo
29.10.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 0:6Šmidduel
31.10.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 9:4Kamínekduel
31.10.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Barcelona UL16:1Gajarskýduel
31.10.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL"10:5Hanzlíkduel
01.11.18čtvrtek19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 0:7Sůraduel
02.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Vikings Libouchec 9:12Lutkaduel
10.kolo
05.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Hop Trop "B" 4:7Košťálduel
05.11.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FT Forza "UL" 0:16Košťálduel
08.11.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 6:2Mollingerduel
09.11.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 6:5Hanzlíkduel
09.11.18pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOld School "UL" 3:6Sůraduel
09.11.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 3:7Hanzlíkduel
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Vikings Libouchec 7:11Kalinaduel
12.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Tučekduel
12.11.18pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 7:5Macháčekduel
14.11.18středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Atletico "UL" 3:4Kamínekduel
14.11.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 4:3Řízekduel
14.11.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"KMK Tornádo "B"11:4Mollingerduel
12.kolo
01.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Novýduel
01.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Atletico "UL" 9:12Lutkaduel
03.04.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"PIERBURG Trmice 8:1Faiglduel
03.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 7:9Košťálduel
04.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Kozlos Ústí n.L.12:5Bartákduel
04.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL15:4Lutkaduel
13.kolo
08.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FC Sokol UL "B" 2:2Mollingerduel
08.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:3Macháčekduel
10.04.19středa20:00WHC KBKMK Tornádo "B"FT Forza "UL" 6:6Macháčekduel
10.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 3:2Lutkaduel
11.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec10:2Košťálduel
15.04.19pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Barcelona UL 6:1Faiglduel
14.kolo
15.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:7Lutkaduel
15.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:7Novýduel
16.04.19úterý20:30UT SNPFT Forza "UL"Kozlos Ústí n.L. 9:2Faiglduel
17.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Old School "UL" 1:7Faiglduel
18.04.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFSC Tygříci "UL" 4:7Hanzlíkduel
18.04.19čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Atletico "UL" 7:3Hanzlíkduel
15.kolo
odloženo z podnětu DFC Atletico "UL"FSC Tygříci "UL" :duel
22.04.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:5Tučekduel
24.04.19středa19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL11:0Novýduel
24.04.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"Vikings Libouchec 1:9Macháčekduel
25.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza "UL" 6:3Lutkaduel
26.04.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 4:8Faiglduel
16.kolo
29.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Novýduel
29.04.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOOld School "UL" 2:7Macháčekduel
29.04.19pondělí20:30SetuzaVikings LibouchecFC Atletico "UL" 7:8Novýduel
01.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Hop Trop "B" 7:4Faiglduel
01.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 3:12Macháčekduel
03.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:18Novýduel
17.kolo
odloženo z podnětu DPIERBURG TrmiceFC Atletico "UL" :duel
06.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 3:3Novýduel
07.05.19úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 4:6Řízekduel
08.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"Vikings Libouchec 4:5Řízekduel
09.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FC Sokol UL "B"17:4Faiglduel
10.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 4:6Macháčekduel
18.kolo
13.05.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFT Forza "UL" 3:8Novýduel
13.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:8Kalinaduel
13.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"KMK Tornádo "B" 3:7Macháčekduel
15.05.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:4Košťálduel
16.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecPIERBURG Trmice10:7Mollingerduel
17.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULOld School "UL" 3:11Macháčekduel
19.kolo
odloženo z podnětu HSOSOSOVikings Libouchec :Řízekduel
20.05.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Atletico "UL" 8:2Kalinaduel
22.05.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Barcelona UL :Hanzlíkduel
22.05.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FC Sokol UL "B" :Krestaduel
23.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"FSC Tygříci "UL" :Košťálduel
24.05.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice :Macháčekduel
20.kolo
FSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" :duel
27.05.19pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Old School "UL" :duel
27.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"SOSOSO :duel
30.05.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKMK Tornádo "B" :duel
31.05.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. :duel
31.05.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFT Forza "UL" :duel
21.kolo
03.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec :duel
03.06.19pondělí18:30UT MojžířSOSOSOFC Barcelona UL :duel
03.06.19pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" :duel
05.06.19středa20:00WHC KBFT Forza "UL"FSC Tygříci "UL" :duel
05.06.19středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Atletico "UL" :duel
06.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School "UL"PIERBURG Trmice :duel
22.kolo
FSC Tygříci "UL"SOSOSO :duel
10.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FT Forza "UL" :duel
13.06.19čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecKozlos Ústí n.L. :duel
14.06.19pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" :duel
14.06.19pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Old School "UL" :duel
14.06.19pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" :duel
2018/2019 3.třída
1.kolo
03.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Jamajka 7:12Heřmanduel
04.09.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 7:10Řízekduel
04.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 3:3Řízekduel
06.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesBřezňáci UL 4:16Sůraduel
06.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Rio Ústí n. Labem13:8Mollingerduel
07.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Old School UL "B" 8:4Mollingerduel
2.kolo
10.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Albion Ústí 5:7Lutkaduel
10.09.18pondělí19:00TepliceSK Sheriffs Krupka "A"FK Sambular "UL" 3:3Hanzlíkduel
11.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Incredibles 9:9Roučeduel
12.09.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Lokomotiv "B"11:4Heřmanduel
13.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemK Hornets 7:15Hanzlíkduel
11.01.19pátek21:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 3:14Lutkaduel
3.kolo
17.09.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School UL "B" 7:3Lutkaduel
18.09.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBřezňáci UL 4:15Sůraduel
19.09.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Macháčekduel
20.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesRio Ústí n. Labem12:7Novýduel
21.09.18pátek17:30TepliceBoca Juniors UL "B"FK Jamajka11:5Hanzlíkduel
21.09.18pátek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"SK Sheriffs Krupka "A" 5:4Mollingerduel
4.kolo
25.09.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci19:3Košťálduel
26.09.18středa20:15UT SNPBřezňáci ULFK Albion Ústí14:3Košťálduel
27.09.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 2:14Novýduel
27.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets14:11Hanzlíkduel
11.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FC Incredibles11:6Hanzlíkduel
05.12.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FSC Tygříci "B" 8:1Macháčekduel
5.kolo
02.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 3:12Novýduel
02.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciRio Ústí n. Labem 1:12Novýduel
02.10.18úterý18:00UT SeverkaK HornetsSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Řízekduel
03.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 5:10Tučekduel
03.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 7:4Hanzlíkduel
04.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 5:2Sůraduel
6.kolo
08.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles 4:11Mollingerduel
09.10.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 5:8Tučekduel
10.10.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFSC Tygříci "B" 5:4Košťálduel
10.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci11:1Košťálduel
11.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Albion Ústí13:4Řízekduel
11.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Boca Juniors UL "B" 3:8Faiglduel
7.kolo
16.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:5Kalinaduel
16.10.18úterý17:45UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 7:11Kalinaduel
17.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Rio Ústí n. Labem 6:5Hanzlíkduel
17.10.18středa20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"K Hornets14:5Kamínekduel
18.10.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSK Sheriffs Krupka "A" 1:6Naušduel
30.10.18úterý19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Jamajka 3:2Faiglduel
8.kolo
22.10.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Rakeťáci15:2Macháčekduel
22.10.18pondělí19:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Březňáci UL 4:9Hanzlíkduel
24.10.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 5:2Macháčekduel
25.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Albion Ústí 2:8Macháčekduel
25.10.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFSC Tygříci "B" 2:0Řízekduel
11.04.19čtvrtek20:30KrupkaFC IncrediblesBoca Juniors UL "B" 6:7Hanzlíkduel
9.kolo
24.09.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School UL "B" 3:12Hanzlíkduel
29.10.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka16:6Macháčekduel
30.10.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíK Hornets 7:9Řízekduel
30.10.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFC Incredibles 4:5Řízekduel
31.10.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC Lokomotiv "B" 1:1Bartákduel
01.11.18čtvrtek18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 8:3Hanzlíkduel
10.kolo
05.11.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Sambular "UL" 3:6Roučeduel
07.11.18středa19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemBřezňáci UL 4:10Řízekduel
08.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 8:4Hanzlíkduel
08.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Albion Ústí 3:15Hanzlíkduel
07.03.19čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci 9:0Nový
Kresta
duel
13.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Jamajka 6:3Hanzlíkduel
11.kolo
12.11.18pondělí18:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:7Košťálduel
13.11.18úterý19:00UT SeverkaFK JamajkaRio Ústí n. Labem 5:9Bartákduel
13.11.18úterý17:30UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:11Kalinaduel
13.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciSK Sheriffs Krupka "A" 1:11Kalinaduel
14.11.18středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:14Mollingerduel
11.03.19pondělí19:00UT SeverkaFK Sambular "UL"FC Incredibles14:2Košťálduel
12.kolo
20.11.18úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Albion Ústí 5:15Faiglduel
21.11.18středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Rio Ústí n. Labem 9:4Macháčekduel
21.11.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 7:4Mollingerduel
22.11.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 7:2Hanzlíkduel
22.11.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 3:3Faiglduel
22.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Březňáci UL 3:5Kalinaduel
13.kolo
27.11.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFC Lokomotiv "B" 0:13Řízekduel
28.11.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci12:1Kamínekduel
29.11.18čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemOld School UL "B" 6:6Novýduel
30.11.18pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULK Hornets 5:2Faiglduel
31.01.19čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FSC Tygříci "B"11:3Hanzlíkduel
22.03.19pátek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíSK Sheriffs Krupka "A" 1:8Macháčekduel
14.kolo
18.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"FK Albion Ústí12:1Hanzlíkduel
18.03.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFC Incredibles13:4Macháčekduel
19.03.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaK Hornets10:1Kalinaduel
20.03.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci 4:0Řízekduel
21.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"SK Sheriffs Krupka "A" 2:8Novýduel
21.03.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Lokomotiv "B" 4:7Košťálduel
15.kolo
25.03.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsRio Ústí n. Labem11:6Macháčekduel
25.03.19pondělí21:00TepliceFK Sambular "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 4:4Lutkaduel
26.03.19úterý20:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFSC Tygříci "B" 5:8Košťálduel
27.03.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Old School UL "B" 4:6Faiglduel
27.03.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:12Faiglduel
02.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL10:6Hanzlíkduel
16.kolo
odloženo z podnětu HFK JamajkaBoca Juniors UL "B" :duel
14.03.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"K Hornets 4:3Kalinaduel
01.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Rakeťáci 9:2Kalinaduel
03.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Lokomotiv "B" 7:3Hanzlíkduel
03.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Sambular "UL" 2:13Novýduel
04.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFC Incredibles 8:10Řízekduel
17.kolo
08.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:3Macháčekduel
08.04.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SK Sheriffs Krupka "A" 3:9Mollingerduel
09.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Jamajka 3:8Mollingerduel
09.04.19úterý21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Rio Ústí n. Labem11:6Faiglduel
10.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School UL "B" 7:6Lutkaduel
11.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:14Košťálduel
18.kolo
15.04.19pondělí19:00UT SNPBřezňáci ULFK Sambular "UL" 5:7Kalinaduel
16.04.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 9:8Novýduel
17.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"K Hornets10:2Hanzlíkduel
17.04.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Incredibles11:7Novýduel
18.04.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:9Lutkaduel
18.04.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Rakeťáci 5:1Řízekduel
19.kolo
22.04.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"FK Jamajka12:3Hanzlíkduel
23.04.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciOld School UL "B" 6:10Macháčekduel
24.04.19středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Březňáci UL 3:12Macháčekduel
24.04.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets14:7Novýduel
25.04.19čtvrtek20:30KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Lokomotiv "B" 8:3Macháčekduel
25.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíRio Ústí n. Labem10:4Lutkaduel
20.kolo
29.04.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBoca Juniors UL "B" 4:11Hanzlíkduel
02.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Sambular "UL" 7:18Roučeduel
02.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "B"10:3Lutkaduel
02.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí17:7Lutkaduel
13.05.19pondělí19:00UT Stad.mlFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci15:2Krestaduel
16.05.19čtvrtek20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Incredibles 9:5Tučekduel
21.kolo
odloženo z podnětu HBoca Juniors UL "B"FC Incredibles :duel
06.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Rio Ústí n. Labem15:4Faiglduel
06.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"Old School UL "B" 4:1Macháčekduel
07.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciK Hornets 5:13Sůraduel
09.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Lokomotiv "B" 5:17Faiglduel
10.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULSK Sheriffs Krupka "A" 3:7Macháčekduel
22.kolo
13.05.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Albion Ústí 9:1Macháčekduel
14.05.19úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 8:12Hanzlíkduel
15.05.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Sambular "UL" 3:5Novýduel
15.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Rakeťáci13:3Novýduel
15.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 3:3Hanzlíkduel
16.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"FSC Tygříci "B" 3:4Řízekduel
23.kolo
odloženo z podnětu HFK JamajkaSK Sheriffs Krupka "A" :Hanzlíkduel
20.05.19pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 2:1Lutkaduel
20.05.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"K Hornets10:2Macháčekduel
21.05.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 0:18Košťálduel
23.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaFK Albion ÚstíFC Incredibles :Naušduel
24.05.19pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULRio Ústí n. Labem :Macháčekduel
24.kolo
27.05.19pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí :duel
27.05.19pondělí19:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" :duel
29.05.19středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Sambular "UL" :duel
29.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Rakeťáci :duel
30.05.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL :duel
30.05.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemFK Jamajka :duel
25.kolo
FSC Tygříci "B"FC Incredibles :duel
FK JamajkaOld School UL "B" :duel
03.06.19pondělí20:00TepliceFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" :duel
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC Lokomotiv "B" :duel
06.06.19čtvrtek19:00UT MojžířRio Ústí n. LabemSK Sheriffs Krupka "A" :duel
06.06.19čtvrtekUT SeverkaFK Albion ÚstíFK Rakeťáci :duel
26.kolo
FSC Tygříci "B"Boca Juniors UL "B" :duel
10.06.19pondělí20:00UT SeverkaK HornetsBřezňáci UL :duel
11.06.19úterý19:00UT SNPFK RakeťáciFK Sambular "UL" :duel
12.06.19středa19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Jamajka :duel
12.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FK Albion Ústí :duel
13.06.19čtvrtek20:00UT SeverkaOld School UL "B"Rio Ústí n. Labem :duel
2018/2019 4.třída
1.kolo
05.09.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Kámoši UL 7:1Novýduel
05.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULReal Aussig10:5Lutkaduel
06.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Velbloudi 5:2Lutkaduel
10.09.18pondělí19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:10Košťálduel
2.kolo
10.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC United of UL 3:7Lutkaduel
14.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Chmelaři UL 1:3Hanzlíkduel
14.09.18pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE14:1Heřmanduel
14.09.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFT Forza UL "B" 1:17Tučekduel
3.kolo
19.09.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULReal Aussig 3:3Řízekduel
19.09.18středa19:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 3:1Heřmanduel
20.09.18čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Ares Klíše 4:2Macháčekduel
21.09.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEFC Atletico UL "B" 5:6Tučekduel
4.kolo
24.09.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC Chmelaři UL 4:5Heřmanduel
27.09.18čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 0:8Tučekduel
27.09.18čtvrtek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza UL "B" 2:7Kamínekduel
28.09.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeReal Aussig 8:8Macháčekduel
30.10.18úterý20:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 2:6Řízekduel
5.kolo
03.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Ares Klíše 6:0Faiglduel
03.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULKámoši UL 7:3Gajarskýduel
05.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi11:6Kamínekduel
05.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Atletico UL "B" 9:6Řízekduel
6.kolo
11.10.18čtvrtek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC United of UL 3:4Řízekduel
12.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC Atletico UL "B" 5:4Řízekduel
12.10.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:5Sůraduel
12.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 1:8Tučekduel
7.kolo
15.10.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Kámoši UL 6:6Řízekduel
19.10.18pátek21:00WHC KBVĚTRUŠEFC NY Tiradores "C" 6:3Tučekduel
19.10.18pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 8:5Lutkaduel
25.10.18čtvrtek19:00SetuzaFC United of ULFT Forza UL "B" 2:6Faiglduel
8.kolo
22.10.18pondělí17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "C" 2:1Kamínekduel
24.10.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"VĚTRUŠE 7:3Gajarskýduel
26.10.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico UL "B" 4:6Tučekduel
26.10.18pátek17:00UT SNPAres KlíšeKámoši UL 1:4Lutkaduel
9.kolo
26.10.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 6:6Hanzlíkduel
31.10.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFT Forza UL "B" 1:6Hanzlíkduel
31.10.18středa19:30SetuzaFC United of ULAres Klíše 6:2Mollingerduel
02.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 7:5Lutkaduel
10.kolo
05.09.18středa19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Atletico UL "B" 3:5Tučekduel
07.11.18středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"Real Aussig11:1Lutkaduel
08.11.18čtvrtek20:00SetuzaFC United of ULVĚTRUŠE15:0Řízekduel
09.11.18pátek17:00UT SNPAres Klíše1.FC Velbloudi 1:7Faiglduel
11.kolo
12.11.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FT Forza UL "B" 1:14Košťálduel
14.11.18středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC United of UL 3:3Hanzlíkduel
16.11.18pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 2:2Řízekduel
16.11.18pátek19:00SetuzaVĚTRUŠEAres Klíše 2:1Sůraduel
12.kolo
18.03.19pondělí17:30UT SNPFC United of ULFC Atletico UL "B"14:3Košťálduel
18.03.19pondělí20:00KrupkaFC Gamers TepliceAres Klíše10:1Lutkaduel
20.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC NY Tiradores "C" 5:3Hanzlíkduel
20.03.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"1.FC Velbloudi17:2Novýduel
20.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Chmelaři UL12:3Sůraduel
24.03.19neděle20:00WHC KBPatriots ULKámoši UL 3:0Lutkaduel
05.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:11Faiglduel
13.kolo
25.03.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceKámoši UL 4:1Kamínekduel
25.03.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"1.FC Velbloudi12:3Macháčekduel
27.03.19středa20:00WHC KBVĚTRUŠEFT Forza UL "B" 1:12Mollingerduel
27.03.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Real Aussig 8:3Hanzlíkduel
27.03.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC United of UL 6:2Mollingerduel
27.03.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Macháčekduel
03.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULAres Klíše 3:4Macháčekduel
14.kolo
01.04.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL 3:6Mollingerduel
01.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"VĚTRUŠE 6:8Mollingerduel
01.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Chmelaři UL 2:2Hanzlíkduel
03.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Real Aussig 4:3Macháčekduel
05.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC NY Tiradores "C" 1:8Kamínekduel
07.04.19neděle20:00WHC KBPatriots UL1.FC Velbloudi11:0Lutkaduel
27.05.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FT Forza UL "B" :duel
15.kolo
08.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC United of UL 3:4Hanzlíkduel
10.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FT Forza UL "B" 5:5Novýduel
10.04.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Atletico UL "B" 3:2Hanzlíkduel
11.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Chmelaři UL 2:2Macháčekduel
12.04.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Gajarskýduel
12.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigAres Klíše 7:2Řízekduel
14.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULVĚTRUŠE16:1Hanzlíkduel
16.kolo
15.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC NY Tiradores "C" 4:9Kamínekduel
15.04.19pondělí17:30UT SNPFC United of UL1.FC Velbloudi10:1Kalinaduel
17.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC Atletico UL "B" 4:4Řízekduel
19.04.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKámoši UL 5:10Kalinaduel
19.04.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFT Forza UL "B" 2:9Lutkaduel
19.04.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Chmelaři UL 8:6Lutkaduel
21.04.19neděle20:00WHC KBPatriots ULSK Sheriffs Krupka "B" 7:3Hanzlíkduel
17.kolo
22.04.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Ares Klíše 8:1Macháčekduel
22.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers Teplice1.FC Velbloudi 1:1Hanzlíkduel
23.04.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Kámoši UL 4:0Lutkaduel
24.04.19středa20:00kontumaceFT Forza UL "B"FC Chmelaři UL 5:0Roučeduel
24.04.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Patriots UL 9:3Hanzlíkduel
25.04.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Real Aussig13:8Faiglduel
03.05.19pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC United of UL 5:14Tučekduel
18.kolo
WHC KBFT Forza UL "B"FC NY Tiradores "C" :duel
10.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULFC Atletico UL "B" 4:4Hanzlíkduel
29.04.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceReal Aussig 5:12Hanzlíkduel
29.04.19pondělí20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC United of UL 7:1Hanzlíkduel
01.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Kámoši UL 3:4Hanzlíkduel
02.05.19čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:7Tučekduel
05.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULAres Klíše11:2Macháčekduel
19.kolo
odloženo z podnětu DPatriots ULFC Chmelaři UL :duel
06.05.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Košťálduel
06.05.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULAres Klíše10:1Košťálduel
06.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceVĚTRUŠE14:3Hanzlíkduel
08.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"FC United of UL 9:3Macháčekduel
08.05.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"1.FC Velbloudi15:2Hanzlíkduel
10.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFT Forza UL "B" 6:5Řízekduel
20.kolo
13.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFT Forza UL "B" 4:7Hanzlíkduel
14.05.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"VĚTRUŠE20:4Hanzlíkduel
15.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"1.FC Velbloudi 9:0Řízekduel
15.05.19středa21:00WHC KBPatriots ULFC NY Tiradores "C" 2:10Řízekduel
17.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeFC United of UL :Faiglduel
17.05.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Chmelaři UL 6:5Novýduel
03.06.19pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico UL "B"Real Aussig :duel
21.kolo
20.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceSK Sheriffs Krupka "B" 4:15Hanzlíkduel
21.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC Chmelaři UL10:2Lutkaduel
22.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"VĚTRUŠE :Macháčekduel
23.05.19čtvrtek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL :Novýduel
24.05.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiAres Klíše :Tučekduel
26.05.19neděle20:00WHC KBPatriots ULReal Aussig :Lutkaduel
29.05.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Atletico UL "B" :duel
22.kolo
24.04.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi11:3Hanzlíkduel
27.05.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFC Atletico UL "B" :duel
28.05.19úterý18:00UT 26.ZŠFC United of ULFC NY Tiradores "C" :duel
29.05.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"SK Sheriffs Krupka "B" :duel
31.05.19pátek17:00UT SNPAres KlíšeVĚTRUŠE :duel
31.05.19pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL :duel
02.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFT Forza UL "B" :duel
23.kolo
08.05.19středa17:30UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE12:0Macháčekduel
03.06.19pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULFT Forza UL "B" :duel
03.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TepliceFK Sambular UL "B" :duel
05.06.19středa20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"Ares Klíše :duel
07.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "C" :duel
07.06.19pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL :duel
09.06.19neděle20:00WHC KBPatriots ULFC Atletico UL "B" :duel
24.kolo
10.06.19pondělí18:00KrupkaFC Gamers TeplicePatriots UL :duel
11.06.19úterý20:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "B"FC Chmelaři UL :duel
12.06.19středa20:00WHC KBFT Forza UL "B"FC United of UL :duel
12.06.19středa19:00UT MojžířFK Sambular UL "B"Ares Klíše :duel
13.06.19čtvrtek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"VĚTRUŠE :duel
14.06.19pátek20:00UT SeverkaKámoši ULFC Atletico UL "B" :duel
14.06.19pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig :duel
2018/2019 Krajský přebor UK
1.kolo
15.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 1:1Novotný
Vlašič
duel
15.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 7:11Gajarský
Lutka
duel
19.10.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog Teplice "B" 3:2Franko
Menšík
duel
2.kolo
22.10.18pondělí18:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 8:2Hanzlík
Gajarský
duel
22.10.18pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 5:4Lasch
Prágl
duel
26.10.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 4:5Spusta
Hanzlík
duel
3.kolo
29.10.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"Boca Juniors "UL" 3:5Tuček
Faigl
duel
29.10.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B" 3:7Hanzlík
Barták
duel
02.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 3:2Spusta
Štafa
duel
4.kolo
05.11.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 2:2Hanzlík
Prágl
duel
09.11.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:3Franko
Menšík
duel
14.03.19čtvrtek20:15WHC KBFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:3Macháček
Mollinger
duel
5.kolo
14.11.18středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice15:1Šmid
Pašek
duel
16.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 6:3Menšík
Franko
duel
01.12.18sobota17:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Rapid UL "B" 5:4Hanzlík
Lutka
duel
6.kolo
19.11.18pondělí19:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:6Macháček
Kamínek
duel
22.11.18čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 8:3Plzák
Pašek
duel
22.11.18čtvrtek20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Betis Kadaň 6:5Šmid
Hanzlík
duel
7.kolo
26.11.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 2:4Tuček
Nový
duel
28.11.18středa20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 3:8Šmid
Mollinger
duel
30.11.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 4:4Franko
Pašek
duel
8.kolo
03.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 2:7Lasch
Řezníček
duel
07.12.18pátek19:00kontumaceFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 5:0Franko
Pašek
duel
07.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "B" 9:0Lutka
Sůra
duel
9.kolo
10.12.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:3Macháček
Hanzlík
duel
10.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 9:4Hanzlík
Macháček
duel
14.12.18pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 9:1Menšík
Franko
duel
10.kolo
17.12.18pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 2:5Vlašič
Lasch
duel
18.12.18úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 6:2Šmid
Nový
duel
21.12.18pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 8:1Štafa
Pašek
duel
11.kolo
07.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov "B" 4:1Novotný
Řezníček
duel
07.01.19pondělí19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors "UL" 3:6Šmid
Mollinger
duel
11.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňSvarog Teplice "B" 3:2Pašek
Franko
duel
12.kolo
14.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Rapid UL "B" 4:5Prágl
Řezníček
duel
18.01.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Svarog Teplice "B" 8:6Pašek
Menšík
duel
18.01.19pátek21:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Betis Kadaň 7:0Hanzlík
Kalina
duel
13.kolo
21.01.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"Boca Juniors "UL" 3:8Lutka
Faigl
duel
23.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Atletico Chomutov "B"10:3Šmid
Macháček
duel
25.01.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Killers Lovosice 7:4Franko
Menšík
duel
14.kolo
28.01.19pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Betis Kadaň 6:8Lutka
Nový
duel
28.01.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSvarog Teplice "B" 5:9Lasch
Řezníček
duel
01.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"Boca Juniors "UL" 2:0Franko
Pašek
duel
15.kolo
04.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Killers Lovosice 7:5Hanzlík
Nový
duel
08.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňFC Atletico Chomutov "B" 7:1Franko
Pašek
duel
09.03.19sobota18:30KrupkaSvarog Teplice "B"FC Rapid UL "B" 6:4Hanzlík
Lutka
duel
16.kolo
11.02.19pondělí20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "B" 8:2Mollinger
Nový
duel
13.02.19středa20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Betis Kadaň 4:12Hanzlík
Lutka
duel
15.02.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Killers Lovosice 0:2Franko
Spusta
duel
17.kolo
18.02.19pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Atletico Chomutov "B" 6:2Mollinger
Hanzlík
duel
22.02.19pátek19:30KadaňFC Betis KadaňBoca Juniors "UL" 1:3Franko
Menšík
duel
13.03.19středa20:00SetuzaFC Rapid UL "B"FC Killers Lovosice 8:6Košťál
Nový
duel
18.kolo
25.02.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Betis Kadaň 6:4Novotný
Prágl
duel
01.03.19pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Rapid UL "B" 4:5Franko
Pašek
duel
05.03.19úterý20:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "B" 3:4Mollinger
Hanzlík
duel
19.kolo
04.03.19pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC Killers Lovosice 5:4Košťál
Kalina
duel
08.03.19pátek20:30KrupkaBoca Juniors "UL"FC Atletico Chomutov "B" 2:1Hanzlík
Lutka
duel
08.03.19pátek19:30kontumaceFC Betis KadaňFC Rapid UL "B" 5:0Menšík
Pašek
duel
20.kolo
11.03.19pondělí20:15hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceBoca Juniors "UL" 4:3Novotný
Prágl
duel
11.03.19pondělí20:30ChomutovFC Atletico Chomutov "B"FC Betis Kadaň 7:4Franko
Pašek
duel
12.03.19úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"Svarog Teplice "B" 6:5Mollinger
Šmid
duel
2018/2019 Okresní přebor
1.kolo
03.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 4:12Macháček
Nový
duel
03.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
duel
05.09.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec10:4Hanzlík
Heřman
duel
07.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
duel
27.02.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Hanzlík
Kalina
duel
14.04.19neděle17:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 3:5Lutka
Hanzlík
duel
2.kolo
10.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL"10:2Košťál
Faigl
duel
12.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
duel
13.09.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 0:10Tuček
Nový
duel
13.09.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Kolbenschmidt cz 6:6Nový
Tuček
duel
13.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 4:7Lutka
Nauš
duel
15.10.18pondělí18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP10:5Hanzlík
Barták
duel
3.kolo
17.09.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 3:4Košťál
Kalina
duel
19.09.18středa20:00SetuzaUSK Slávie ULFC Rapid UL "C" 5:3Tuček
Heřman
duel
20.09.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 6:2Mollinger
Nauš
duel
21.09.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Bar Alex 5:1Nový
Heřman
duel
15.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:3Hanzlík
Šmid
duel
25.03.19pondělí19:30SetuzaKlimax Bar "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:6Šmid
Nový
duel
4.kolo
kontumaceFC Rapid UL "C"FC Kolbenschmidt cz 0:5duel
24.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Morgan Commando TP 8:8Lutka
Sůra
duel
26.09.18středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:6Hanzlík
Kalina
duel
27.09.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 2:7Kamínek
Kalina
duel
27.09.18čtvrtek19:00UT SNPBar AlexFC Lokomotiv "UL" 6:5Gajarský
Hanzlík
duel
28.09.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Klimax Bar "UL" 4:1Hanzlík
Faigl
duel
5.kolo
01.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Oranjes Ústí n. L. 3:3Faigl
Košťál
duel
04.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC NY Tiradores "UL" 3:1Macháček
Hanzlík
duel
18.10.18čtvrtek19:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C"15:1Mollinger
Faigl
duel
21.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:10Hanzlík
Kalina
duel
29.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:6Košťál
Rouče
duel
21.03.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Bar Alex 4:2Hanzlík
Nový
duel
6.kolo
08.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.USK Slávie UL 7:5Lutka
Faigl
duel
10.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:9Hanzlík
Kalina
duel
11.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 4:6Košťál
Kalina
duel
11.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "C" 9:1Faigl
Rouče
duel
12.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Sokol UL "A" 0:3Kamínek
Tuček
duel
12.10.18pátek18:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 9:4Lutka
Nový
duel
7.kolo
15.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 9:3Lutka
Gajarský
duel
18.10.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOranjes Ústí n. L.11:1Košťál
Nauš
duel
18.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPBar Alex 2:9Hanzlík
Lutka
duel
15.03.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"USK Slávie UL 9:4Nový
Faigl
duel
27.03.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "C" 4:3Hanzlík
Kalina
duel
28.03.19čtvrtek19:30SH GymplFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 6:5Hanzlík
Sůra
duel
8.kolo
22.10.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Lokomotiv "UL"11:3Sůra
Barták
duel
25.10.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Barták
duel
25.10.18čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 5:6Lutka
Kalina
duel
25.10.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Libouchec 5:3Macháček
Rouče
duel
26.10.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:3Hanzlík
Tuček
duel
11.04.19čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL10:0Hanzlík
Kalina
duel
9.kolo
29.10.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Bar Alex 4:5Hanzlík
Barták
duel
29.10.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Lutka
Kamínek
duel
31.10.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL10:2Mollinger
Šmid
duel
31.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
duel
01.11.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 4:4Faigl
Kalina
duel
01.11.18čtvrtek19:00SetuzaFC Rapid UL "C"Oranjes Ústí n. L. 1:12Tuček
Barták
duel
10.kolo
05.11.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC Libouchec14:2Tuček
Šmid
duel
05.11.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 5:6Šmid
Tuček
duel
08.11.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSC Dragons UL 7:3Hanzlík
laik
duel
08.11.18čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:8Macháček
laik
duel
08.11.18čtvrtek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 3:1Faigl
Kalina
duel
19.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "C" 5:4Šmid
Řízek
duel
11.kolo
12.11.18pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:8Hanzlík
Šmid
duel
12.11.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 4:8Tuček
Mollinger
duel
13.11.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 2:3Košťál
Barták
duel
14.11.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC NY Tiradores "UL" 4:5Šmid
Pašek
duel
22.11.18čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULOranjes Ústí n. L. 3:5Kamínek
Tuček
duel
25.03.19pondělí19:00UT SNPUSK Slávie ULBar Alex 8:1Hanzlík
Řízek
duel
12.kolo
odloženo z podnětu DFC Rapid UL "C"Morgan Commando TP :duel
01.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 5:5Šmid
Faigl
duel
03.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 4:7Řízek
Rouče
duel
04.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes Ústí n. L. 4:4Barták
Košťál
duel
04.04.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC NY Tiradores "UL" 0:6Macháček
Faigl
duel
04.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 8:5Košťál
Barták
duel
13.kolo
odloženo z podnětu HKlimax Bar "UL"SC Dragons UL :duel
08.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 3:4Kresta
Lutka
duel
11.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czBar Alex13:0Nový
Košťál
duel
12.04.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n. L. 4:3Tuček
Macháček
duel
01.05.19středa19:00UT SeverkaUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:2Macháček
Kalina
duel
13.05.19pondělí19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:1Hanzlík
laik
duel
14.kolo
odloženo z podnětu HFC Rapid UL "C"USK Slávie UL :duel
15.04.19pondělí21:00WHC KBOranjes Ústí n. L.Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Kresta
duel
15.04.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:6Kresta
Macháček
duel
16.04.19úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:5Hanzlík
Nový
duel
17.04.19středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:8Faigl
Hanzlík
duel
18.04.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "UL" 2:7Lutka
Faigl
duel
15.kolo
22.04.19pondělí20:00kontumaceFC Lokomotiv "UL"Bar Alex 5:0Faigl
Řízek
duel
22.04.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 2:1Košťál
Faigl
duel
25.04.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 4:4Lutka
Hanzlík
duel
26.04.19pátek20:30UT SNPKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:3Tuček
Nový
duel
15.05.19středa21:00KrupkaMorgan Commando TPOranjes Ústí n. L. 9:6Hanzlík
laik
duel
11.06.19úterý19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC Libouchec :duel
16.kolo
nezpůsobilá HPUSK Slávie ULSC Dragons UL :duel
odloženo z podnětu HFC Kolbenschmidt czFC Libouchec :duel
odloženo z podnětu HFC NY Tiradores "UL"Morgan Commando TP :duel
29.04.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Sokol UL "A" 1:11Faigl
Macháček
duel
02.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKlimax Bar "UL" 4:6Hanzlík
Lutka
duel
02.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Lokomotiv "UL" 5:2Tuček
Nový
duel
17.kolo
06.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULOranjes Ústí n. L. 5:3Mollinger
laik
duel
06.05.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "UL" 4:4Macháček
Řízek
duel
09.05.19čtvrtek19:30KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 2:6Mollinger
Hanzlík
duel
09.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"Bar Alex 8:5Macháček
Kalina
duel
17.05.19pátek18:00SH GymplFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Rouče
duel
29.05.19středa18:00LibouchecFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec :duel
18.kolo
odloženo z podnětu HBar AlexMorgan Commando TP :duel
odloženo z podnětu DKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" :duel
13.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC NY Tiradores "UL" 2:2Košťál
laik
duel
13.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Kolbenschmidt cz 1:7Tuček
laik
duel
16.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 4:10Macháček
Sůra
duel
16.05.19čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 7:0Sůra
Macháček
duel
19.kolo
20.05.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Oranjes Ústí n. L. 3:4Lutka
Řízek
duel
20.05.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 7:8Kresta
Nový
duel
23.05.19čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC NY Tiradores "UL" :Košťál
Nauš
duel
23.05.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"SC Dragons UL :Macháček
Rouče
duel
28.05.19úterý19:00UT KameňákUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" :duel
12.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecBar Alex :duel
20.kolo
27.05.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.FC Rapid UL "C" :duel
27.05.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULMorgan Commando TP :duel
30.05.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec :duel
30.05.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Sokol UL "A" :duel
31.05.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Lokomotiv "UL" :duel
31.05.19pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz :duel
21.kolo
03.06.19pondělí19:00UT KameňákUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" :duel
03.06.19pondělí20:00WHC KBFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" :duel
05.06.19středa18:00LibouchecFC LibouchecOranjes Ústí n. L. :duel
06.06.19čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "UL" :duel
06.06.19čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULBar Alex :duel
07.06.19pátek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP :duel
22.kolo
Morgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" :duel
10.06.19pondělí20:00WHC KBOranjes Ústí n. L.SC Dragons UL :duel
10.06.19pondělí19:30SH GymplFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz :duel
13.06.19čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexUSK Slávie UL :duel
14.06.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Libouchec :duel
14.06.19pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "C" :duel
2018/2019 Pohár A
1.kolo
28.11.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"Boca Juniors "UL" 2:9Mollinger
Šmid
duel
17.12.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FT Forza UL "B" 6:2Hanzlík
Lutka
duel
18.01.19pátek21:00SetuzaFC Rapid UL "C"Březňáci UL 1:6Mollinger
Faigl
duel
2.kolo
05.12.18středa21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Svarog Teplice "C"10:9Hanzlík
Macháček
duel
10.12.18pondělí19:30SetuzaBřezňáci ULFC NY Tiradores "B" 7:4Lutka
Nový
duel
10.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza UL "B"FC Rapid UL "C" 5:1Kamínek
Kalina
duel
3.kolo
04.12.18úterý21:00KrupkaBoca Juniors "UL"Březňáci UL 9:2Faigl
Hanzlík
duel
05.12.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "B"FT Forza UL "B" 3:2Kamínek
Řízek
duel
17.12.18pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Rapid UL "C" 7:3Lutka
Hanzlík
duel
4.kolo
19.12.18středa20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Březňáci UL 3:11Nový
Kalina
duel
02.01.19středa21:00WHC KBFT Forza UL "B"Boca Juniors "UL" 3:7Mollinger
Faigl
duel
14.01.19pondělí20:15WHC KBFC Rapid UL "C"FC NY Tiradores "B" 2:8Košťál
Nový
duel
5.kolo
02.01.19středa20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC NY Tiradores "B" 5:4Hanzlík
Lutka
duel
03.01.19čtvrtek20:00SetuzaBřezňáci ULFT Forza UL "B" 3:4Lutka
Tuček
duel
09.01.19středa20:00KrupkaBoca Juniors "UL"FC Rapid UL "C" 6:3Hanzlík
Lutka
duel
2018/2019 Pohár B
1.kolo
03.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"FC Rapid UL "B" 5:4Kamínek
Rouče
duel
03.12.18pondělí21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Morgan Commando TP11:3Hanzlík
Nový
duel
04.12.18úterý20:00SetuzaFC United of ULSK Sheriffs Krupka "A" 5:7Košťál
Tuček
duel
2.kolo
11.12.18úterý21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"Boca Juniors UL "B" 1:6Kamínek
Řízek
duel
13.12.18čtvrtek21:30KrupkaMorgan Commando TPFT Forza "UL" 5:4Kamínek
Řízek
duel
25.01.19pátek17:30SetuzaFC Rapid UL "B"FC United of UL11:2Hanzlík
Nový
duel
3.kolo
17.12.18pondělí21:00WHC KBFT Forza "UL"SK Sheriffs Krupka "A" 3:4Nový
Rouče
duel
19.12.18středa20:00WHC KBFC United of ULBoca Juniors UL "B" 4:13Řízek
Šmid
duel
29.01.19úterý21:00KrupkaFC Rapid UL "B"Morgan Commando TP13:1Hanzlík
Faigl
duel
4.kolo
18.12.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC United of UL14:0Hanzlík
Macháček
duel
21.12.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FT Forza "UL" 4:2Lutka
Hanzlík
duel
03.01.19čtvrtek21:00KrupkaSK Sheriffs Krupka "A"FC Rapid UL "B" 3:14Macháček
Hanzlík
duel
5.kolo
20.12.18čtvrtek21:00KrupkaMorgan Commando TPSK Sheriffs Krupka "A" 8:6Hanzlík
Nový
duel
04.01.19pátek21:00KrupkaFC United of ULFT Forza "UL" 1:15Lutka
Macháček
duel
16.01.19středa19:00SetuzaFC Rapid UL "B"Boca Juniors UL "B" 3:2Lutka
Kalina
duel
2018/2019 Pohár C
1.kolo
03.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "C"16:2Tuček
Faigl
duel
05.12.18středa20:00SetuzaItalové "UL"FK Sambular "UL" 8:4Faigl
Kalina
duel
06.12.18čtvrtek19:00SetuzaFC Atletico "UL"Klimax Bar "UL" 4:7Tuček
Kamínek
duel
2.kolo
07.12.18pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Italové "UL" 4:7Mollinger
Rouče
duel
12.12.18středa19:00SetuzaFK Sambular "UL"FC Atletico "UL" 3:3Faigl
Kamínek
duel
13.12.18čtvrtek19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 8:6Lutka
laik
duel
3.kolo
17.12.18pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"Italové "UL" 4:6Tuček
Faigl
duel
18.12.18úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"FK Sambular "UL" 9:2Faigl
Sůra
duel
18.12.18úterý19:00SetuzaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "C" 8:3Tuček
Rouče
duel
4.kolo
11.12.18úterý19:00SetuzaItalové "UL"FC Atletico "UL" 7:7Tuček
Kamínek
duel
07.01.19pondělí20:15WHC KBFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "UL" 0:12Macháček
Nový
duel
10.01.19čtvrtek18:30SetuzaFK Sambular "UL"FC Sokol UL "A" 3:6Tuček
Hanzlík
duel
5.kolo
14.01.19pondělí19:30SetuzaFK Sambular "UL"FC NY Tiradores "C"13:1Sůra
Tuček
duel
14.01.19pondělí18:30SetuzaFC Sokol UL "A"FC Atletico "UL" 8:10Tuček
Sůra
duel
15.01.19úterý19:30SH GymplKlimax Bar "UL"Italové "UL" 6:1Hanzlík
Nový
duel
2018/2019 Pohár D
1.kolo
28.11.18středa18:00UT SeverkaFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 9:5Hanzlík
Lutka
duel
04.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC NY Tiradores "UL" 6:9Macháček
Nový
duel
05.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULSampdoria MRV UL 5:15Mollinger
Kalina
duel
2.kolo
11.12.18úterý19:30SH GymplFC RumíciFC Chmelaři UL10:1Nový
Kalina
duel
12.12.18středa21:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL"20:1Košťál
Nový
duel
14.12.18pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Jamajka15:5Tuček
Kamínek
duel
3.kolo
19.12.18středa19:00SetuzaFC Chmelaři ULFC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
Řízek
duel
20.12.18čtvrtek19:30SetuzaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:2Macháček
Lutka
duel
20.12.18čtvrtek18:30SetuzaFK JamajkaFC Rumíci 5:2Lutka
Macháček
duel
4.kolo
02.01.19středa18:00SetuzaFC Chmelaři ULFK Jamajka 4:10Tuček
Nový
duel
08.01.19úterý19:30SH GymplFC RumíciFSC Tygříci "UL"10:3Košťál
Sůra
duel
11.01.19pátek20:15WHC KBFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 5:3Faigl
Kalina
duel
5.kolo
15.01.19úterý18:30SetuzaFSC Tygříci "UL"FC Chmelaři UL 5:2Košťál
Rouče
duel
22.01.19úterý20:00SetuzaFK JamajkaFC NY Tiradores "UL" 5:9Kalina
Košťál
duel
25.01.19pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULFC Rumíci 6:0Nový
Hanzlík
duel

celkem záznamů: 808

generováno za 0.14 sekund