Dnes je sobota 22.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2017/2018 Okresní přebor
12.kolo
Morgan Commando TPvolný los :
03.04.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 6:5Košťál
Kalina
04.04.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 7:10Hanzlík
Rouče
04.04.18středa18:00kontumaceFC LibouchecGold Combix ÚL "C" 5:0Lutka
Nový
05.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 3:5Lutka
Heřman
28.05.18pondělí20:00WHC KBFC Rapid UL "C"FK Pérovna UL 1:3Hanzlík
Řízek
13.kolo
volný losFC Libouchec :
09.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 6:8Kresta
Heřman
10.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 5:3Kresta
Hanzlík
10.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL"10:1Košťál
Faigl
11.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:3Sůra
Řízek
13.04.18pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "C" 2:3Mollinger
Hanzlík
14.kolo
FC Rapid UL "C"volný los :
17.04.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 5:4Hanzlík
Faigl
17.04.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 4:4Faigl
Hanzlík
17.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 8:4Košťál
Kalina
19.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:4Nauš
Košťál
02.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 8:8Heřman
Nový
15.kolo
volný losFC Lokomotiv "UL" :
23.04.18pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"USK Slávie UL 4:2Nový
Heřman
23.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 5:6Hanzlík
Šmid
24.04.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "C" 4:3Nový
Hanzlík
24.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Košťál
Macháček
25.04.18středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL11:4Macháček
Nový
16.kolo
USK Slávie ULvolný los :
01.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 4:2Hanzlík
Macháček
02.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 2:14Košťál
Kalina
03.05.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Libouchec 3:5Šmid
Nový
06.06.18středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 4:7Macháček
Mollinger
12.06.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 0:6Šmid
Mollinger
17.kolo
volný losFC Kolbenschmidt cz :
08.05.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL12:6Hanzlík
Tuček
09.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 6:9Hanzlík
Kalina
10.05.18čtvrtek18:00UT ChuderovFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 8:4Košťál
Nauš
11.05.18pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 2:5Šmid
Faigl
19.06.18úterý19:00SetuzaFC Rapid UL "C"SC Dragons UL 2:7Košťál
Hanzlík
18.kolo
Klimax Bar "UL"volný los :
14.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 2:2Macháček
Řízek
15.05.18úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 3:6Mollinger
Šmid
15.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP10:2Tuček
Nový
16.05.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 8:8Nový
Hanzlík
17.05.18čtvrtek19:00UT ChuderovFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "C" 8:0Lutka
Hanzlík
19.kolo
volný losFC Sokol UL "A" :
22.05.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 3:4Kamínek
Nový
23.05.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:13Macháček
Kalina
24.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 9:4Nový
Nauš
24.05.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"USK Slávie UL 2:5Mollinger
Faigl
01.06.18pátek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 2:3Šmid
Mollinger
20.kolo
kontumaceUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 0:5
FK Pérovna ULvolný los :
28.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 4:4Macháček
Heřman
29.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "C" 9:2Košťál
Řízek
30.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 5:1Mollinger
laik
20.06.18středa18:00SetuzaSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 4:2Košťál
Hanzlík
21.kolo
kontumaceFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 0:5
volný losGold Combix ÚL "C" :
05.06.18úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFK Pérovna UL 5:9Tuček
Hanzlík
06.06.18středa17:00UT UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 3:8Lasch
Faigl
06.06.18středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 5:7Hanzlík
laik
07.06.18čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "C"Klimax Bar "UL" 2:10Řízek
Lutka
22.kolo
SC Dragons ULvolný los :
11.06.18pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Morgan Commando TP 2:3Košťál
Heřman
11.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "C" 8:6Macháček
Nový
12.06.18úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 7:4Mollinger
Šmid
14.06.18čtvrtek18:00UT ChuderovFK Pérovna ULFC Libouchec11:6Košťál
Kalina
15.06.18pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Lutka
Macháček

celkem záznamů: 66

generováno za 0.12 sekund