Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 157

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2017/2018 4.třída
1.kolo
04.09.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFK Albion Ústí 4:6Macháček
05.09.17úterý18:00UT SeverkaFK Jamajka1.FC Velbloudi11:1Sýs
06.09.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci 3:3Sůra
08.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigBoca Juniors UL "B" 5:10Řízek
08.09.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFC United of UL 0:2Hanzlík
20.11.17pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School UL "B" 7:5Macháček
2.kolo
12.09.17úterý18:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Sambular "UL" 4:4Mollinger
15.09.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci17:4Tuček
15.09.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBřezňáci UL 1:7Kalina
15.09.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKámoši UL 1:3Sůra
15.09.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Jamajka 1:7Macháček
15.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigVĚTRUŠE 7:2Nový
3.kolo
18.09.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFC United of UL11:2Tuček
19.09.17úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaReal Aussig11:5Nový
20.09.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Albion Ústí 4:3Heřman
21.09.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci UL1.FC Velbloudi14:2Macháček
22.09.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEBoca Juniors UL "B" 0:19Hanzlík
22.09.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciOld School UL "B" 7:11Macháček
4.kolo
28.09.17čtvrtek17:00UT MojžířFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 3:5Hanzlík
29.09.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School UL "B" 5:9Nový
29.09.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Sambular "UL" 0:11Nový
29.09.17pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULFC United of UL14:2Macháček
29.09.17pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL 4:0Faigl
24.11.17pátek20:00UT SNPVĚTRUŠEFK Jamajka 4:16Majer
5.kolo
02.10.17pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULVĚTRUŠE 8:0Nový
02.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Albion Ústí 5:5Macháček
04.10.17středa18:00UT SeverkaBřezňáci ULReal Aussig10:2Faigl
04.10.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FC United of UL13:3Nový
06.10.17pátek19:30UT ChuderovFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 5:2Tuček
31.05.18čtvrtek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Jamajka10:2Hanzlík
6.kolo
09.10.17pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaKámoši UL11:1Košťál
13.10.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOld School UL "B" 2:11Rouče
13.10.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Rakeťáci 0:19Hanzlík
13.10.17pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Sambular "UL" 4:5Heřman
13.10.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEBřezňáci UL 3:23Kalina
13.10.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí 6:2Mollinger
7.kolo
16.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"FC United of UL10:1Šmid
18.10.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"VĚTRUŠE23:1Faigl
19.10.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Jamajka 7:4Mollinger
20.10.17pátek21:00KrupkaKámoši ULBoca Juniors UL "B" 3:10Hanzlík
20.10.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciReal Aussig 4:7Mollinger
20.10.17pátek17:15UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi 6:3Rouče
8.kolo
23.10.17pondělí20:00UT SeverkaKámoši ULBřezňáci UL 4:12Macháček
27.10.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"1.FC Velbloudi 6:4Tuček
27.10.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULFK Albion Ústí 1:9Majer
27.10.17pátek19:00UT MojžířReal AussigOld School UL "B" 3:13Rouče
27.10.17pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:17Lutka
27.10.17pátek20:00UT SeverkaFK JamajkaFK Sambular "UL" 3:11Majer
9.kolo
30.10.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"VĚTRUŠE22:2Sýs
01.11.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Kámoši UL 5:1Faigl
03.11.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFK Jamajka 6:1Kamínek
03.11.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíReal Aussig10:4Kamínek
03.11.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC United of UL 1:2Řízek
11.11.17sobota18:30UT SeverkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 6:5Hanzlík
10.kolo
06.11.17pondělí18:00UT SeverkaFK JamajkaOld School UL "B" 3:19Sýs
10.11.17pátek19:00UT MojžířReal Aussig1.FC Velbloudi 6:3Macháček
10.11.17pátek19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Sambular "UL" 5:3Mollinger
23.11.17čtvrtek19:00UT SNPVĚTRUŠEFK Albion Ústí 1:9Hanzlík
24.11.17pátek18:30UT SNPKámoši ULFK Rakeťáci 3:11Majer
05.05.18sobota16:00UT SNPFC United of ULBoca Juniors UL "B" 2:3Hanzlík
11.kolo
13.11.17pondělí19:30UT ChuderovFK RakeťáciBřezňáci UL 4:16Řízek
13.11.17pondělí19:00UT SeverkaOld School UL "B"Kámoši UL10:1Faigl
15.11.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" 3:9Nový
17.11.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFK Jamajka 5:10Kalina
17.11.17pátek19:00UT SeverkaFC United of ULReal Aussig 4:14Sůra
13.04.18pátek20:00WHC KB1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 1:1Nový
12.kolo
21.03.18středa20:00KrupkaFC SheriffsVĚTRUŠE18:1Hanzlík
21.03.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Rakeťáci 1:5Rouče
22.03.18čtvrtek19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemReal Aussig 5:8Rouče
23.03.18pátek20:00SetuzaFC United of ULKámoši UL 6:2Tuček
23.03.18pátek20:00WHC KBFK Albion ÚstíFK Sambular "UL" 1:12Mollinger
14.06.18čtvrtek19:00UT KameňákFK JamajkaBoca Juniors UL "B" 7:7Tuček
21.06.18čtvrtek18:00UT Severka1.FC VelbloudiBřezňáci UL 5:8Lutka
13.kolo
kontumaceBoca Juniors UL "B"Kámoši UL 5:0
27.03.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemOld School UL "B" 3:8Hanzlík
28.03.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"1.FC Velbloudi14:2Rouče
28.03.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFK Jamajka 9:0Kamínek
29.03.18čtvrtek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 3:3Macháček
29.03.18čtvrtek20:00UT SNPVĚTRUŠEReal Aussig 0:17Mollinger
30.03.18pátek20:00SetuzaFC United of ULBřezňáci UL 5:12Lutka
14.kolo
03.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemVĚTRUŠE11:0Řízek
04.04.18středa20:00KrupkaFC SheriffsKámoši UL11:1Hanzlík
06.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 1:1Faigl
06.04.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULFK Sambular "UL" 1:11Nový
06.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL 5:5Hanzlík
06.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka10:12Rouče
13.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 2:9Hanzlík
15.kolo
04.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"1.FC Velbloudi17:2Heřman
10.04.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaVĚTRUŠE12:0Mollinger
10.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Albion Ústí 2:5Lutka
11.04.18středa20:00KrupkaFC SheriffsBřezňáci UL 9:4Macháček
12.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:8Nový
13.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Sambular "UL" 0:5Kamínek
13.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFC United of UL 5:5Faigl
16.kolo
17.04.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsFK Sambular "UL" 2:3Šmid
17.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Jamajka 3:15Nový
20.04.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULOld School UL "B" 1:8Mollinger
20.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigBřezňáci UL 9:11Faigl
20.04.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEKámoši UL 1:2Rouče
20.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 3:7Nový
21.05.18pondělí18:00UT Stad.mlFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 6:5Hanzlík
17.kolo
24.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. Labem1.FC Velbloudi 3:1Lutka
25.04.18středa19:00kontumaceOld School UL "B"Boca Juniors UL "B" 5:0Faigl
25.04.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Real Aussig15:2Rouče
26.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Jamajka 7:5Nauš
27.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC United of UL 1:7Hanzlík
13.06.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULVĚTRUŠE19:2Sůra
14.06.18čtvrtek20:00KrupkaFC SheriffsFK Rakeťáci 7:1Hanzlík
18.kolo
01.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 5:9Macháček
01.05.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsOld School UL "B" 8:5Hanzlík
01.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemKámoši UL 8:3Sůra
04.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Rakeťáci 6:6Lutka
04.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEFK Sambular "UL" 1:9Rouče
04.05.18pátek20:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 5:14Lutka
04.05.18pátek20:00kontumaceFC United of UL1.FC Velbloudi 0:5Macháček
19.kolo
08.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC United of UL 3:1Faigl
09.05.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFK Albion Ústí 6:2Hanzlík
09.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Real Aussig12:2Nový
09.05.18středa20:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Jamajka 6:4Řízek
10.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBřezňáci ULKámoši UL 8:2Lutka
11.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL "B" 2:14Lutka
11.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE17:1Macháček
20.kolo
15.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci 8:2Nový
15.05.18úterý20:00KrupkaFC Sheriffs1.FC Velbloudi11:1Lutka
15.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBřezňáci UL 6:7Hanzlík
17.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Sambular "UL" 1:14Heřman
18.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEOld School UL "B" 2:11Hanzlík
18.05.18pátek17:30UT MojžířReal AussigFK Albion Ústí 4:5Řízek
18.05.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC United of UL15:3Nový
21.kolo
22.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBoca Juniors UL "B" 7:9Tuček
23.05.18středa20:00KrupkaFC SheriffsFC United of UL10:0Macháček
23.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 6:6Heřman
23.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Březňáci UL 3:2Řízek
25.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 3:5Hanzlík
25.05.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE14:2Hanzlík
25.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciKámoši UL 3:1Faigl
22.kolo
28.05.18pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULOld School UL "B" 5:12Lutka
29.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 4:3Řízek
29.05.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsBoca Juniors UL "B" 3:6Hanzlík
29.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Sambular "UL" 5:8Tuček
30.05.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Rakeťáci14:4Nový
01.06.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 1:2Řízek
01.06.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC United of UL 9:0Řízek
23.kolo
05.06.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Sheriffs12:6Sůra
06.06.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 2:3Šmid
08.06.18pátek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Real Aussig18:1Hanzlík
08.06.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Jamajka 6:15Mollinger
15.06.18pátek20:00UT SeverkaFC United of ULVĚTRUŠE10:0Nový
15.06.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Sambular "UL" 3:5Tuček
15.06.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíKámoši UL 9:3Hanzlík
24.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí 9:6Košťál
12.06.18úterý20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 6:1Mollinger
12.06.18úterý18:00UT KameňákFK JamajkaFC United of UL12:5Tuček
12.06.18úterý20:00KrupkaFC SheriffsReal Aussig11:4Nový
12.06.18úterý20:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Rakeťáci 3:1Macháček
13.06.18středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Old School UL "B" 3:5Košťál
16.06.18sobota18:00KrupkaBoca Juniors UL "B"VĚTRUŠE16:4Macháček

celkem záznamů: 157

generováno za 0.17 sekund