Dnes je čtvrtek 22.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 84

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 4.třída
13.kolo
volný losOld School UL "B" :duel
Boca Juniors ULKámoši UL :duel
VĚTRUŠEReal Aussig :duel
28.03.18středa19:00UT MojžířFK Sambular UL1.FC Velbloudi :duel
28.03.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Jamajka :duel
06.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí :duel
06.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULBřezňáci UL :duel
14.kolo
1.FC VelbloudiFK Rakeťáci :duel
Boca Juniors ULBřezňáci UL :duel
volný losVĚTRUŠE :duel
04.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéKámoši UL :duel
06.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka :duel
13.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" :duel
13.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULFK Sambular UL :duel
15.kolo
Boca Juniors ULFK Sambular UL :duel
volný losFK Albion Ústí :duel
Kámoši ULReal Aussig :duel
FK JamajkaVĚTRUŠE :duel
04.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"1.FC Velbloudi :duel
11.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéBřezňáci UL :duel
13.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFC Dřeváci UL :duel
16.kolo
VĚTRUŠEKámoši UL :duel
volný losFK Jamajka :duel
1.FC VelbloudiFK Albion Ústí :duel
17.04.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Sambular UL :duel
20.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigBřezňáci UL :duel
27.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULOld School UL "B" :duel
27.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciBoca Juniors UL :duel
17.kolo
volný los1.FC Velbloudi :duel
FK Albion ÚstíFC Dřeváci UL :duel
Březňáci ULVĚTRUŠE :duel
Kámoši ULFK Jamajka :duel
18.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL :duel
25.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Rakeťáci :duel
25.04.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULReal Aussig :duel
18.kolo
VĚTRUŠEFK Sambular UL :duel
volný losKámoši UL :duel
FK JamajkaBřezňáci UL :duel
11.05.99úterý17:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL :duel
01.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéOld School UL "B" :duel
04.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Rakeťáci :duel
11.05.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci UL1.FC Velbloudi :duel
19.kolo
volný losFC Dřeváci UL :duel
1.FC VelbloudiBoca Juniors UL :duel
Březňáci ULKámoši UL :duel
25.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Real Aussig :duel
09.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Albion Ústí :duel
09.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULFK Jamajka :duel
11.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE :duel
20.kolo
volný losBřezňáci UL :duel
Kámoši ULFK Sambular UL :duel
FK JamajkaFK Rakeťáci :duel
VĚTRUŠEOld School UL "B" :duel
15.05.18úterý20:00KrupkaFC Šerifové1.FC Velbloudi :duel
18.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Albion Ústí :duel
25.05.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULBoca Juniors UL :duel
21.kolo
volný losBoca Juniors UL :duel
1.FC VelbloudiReal Aussig :duel
FK Albion ÚstíVĚTRUŠE :duel
09.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka :duel
23.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFC Dřeváci UL :duel
23.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULBřezňáci UL :duel
25.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciKámoši UL :duel
22.kolo
volný losFK Sambular UL :duel
Březňáci ULFK Rakeťáci :duel
Kámoši ULOld School UL "B" :duel
FK JamajkaFK Albion Ústí :duel
VĚTRUŠE1.FC Velbloudi :duel
29.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéBoca Juniors UL :duel
01.06.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Dřeváci UL :duel
23.kolo
volný losFC Šerifové :duel
Boca Juniors ULReal Aussig :duel
1.FC VelbloudiFK Jamajka :duel
FK Albion ÚstíKámoši UL :duel
23.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL :duel
15.06.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULVĚTRUŠE :duel
15.06.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Sambular UL :duel
24.kolo
volný losFK Rakeťáci :duel
Březňáci ULFK Albion Ústí :duel
Kámoši UL1.FC Velbloudi :duel
FK JamajkaFC Dřeváci UL :duel
Boca Juniors ULVĚTRUŠE :duel
12.06.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéReal Aussig :duel
13.06.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULOld School UL "B" :duel

celkem záznamů: 84

generováno za 0.22 sekund