Dnes je středa 25.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 84

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 4.třída
13.kolo
odloženo z podnětu HBoca Juniors ULKámoši UL :Kamínekduel
27.03.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemOld School UL "B" 3:8Hanzlíkduel
28.03.18středa19:00UT MojžířFK Sambular UL1.FC Velbloudi14:2Roučeduel
28.03.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Jamajka 9:0Kamínekduel
29.03.18čtvrtek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 3:3Macháčekduel
29.03.18čtvrtek20:00UT SNPVĚTRUŠEReal Aussig 0:17Mollingerduel
30.03.18pátek20:00SetuzaFC Dřeváci ULBřezňáci UL 5:12Lutkaduel
14.kolo
03.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemVĚTRUŠE11:0Řízekduel
04.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéKámoši UL11:1Hanzlíkduel
06.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 1:1Faiglduel
06.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULFK Sambular UL 1:11Novýduel
06.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULBřezňáci UL 5:5Hanzlíkduel
06.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka10:12Roučeduel
13.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 2:9Hanzlíkduel
15.kolo
04.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"1.FC Velbloudi17:2Heřmanduel
10.04.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaVĚTRUŠE12:0Mollingerduel
10.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Albion Ústí 2:5Lutkaduel
11.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéBřezňáci UL 9:4Macháčekduel
12.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:8Novýduel
13.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULFK Sambular UL 0:5Kamínekduel
13.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFC Dřeváci UL 5:5Faiglduel
16.kolo
17.04.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Sambular UL 2:3Šmidduel
17.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Jamajka 3:15Novýduel
20.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULOld School UL "B" 1:8Mollingerduel
20.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigBřezňáci UL 9:11Faiglduel
20.04.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEKámoši UL :Roučeduel
20.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 3:7Novýduel
27.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciBoca Juniors UL :Novýduel
17.kolo
odloženo z podnětu HFC ŠerifovéFK Rakeťáci :Hanzlíkduel
odloženo z podnětu DBřezňáci ULVĚTRUŠE :Mollingerduel
24.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. Labem1.FC Velbloudi :Lutkaduel
25.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Boca Juniors UL :Faiglduel
25.04.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULReal Aussig :Roučeduel
26.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Jamajka :Naušduel
27.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Dřeváci UL :Hanzlíkduel
18.kolo
01.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL :duel
01.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéOld School UL "B" :duel
01.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemKámoši UL :duel
04.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Rakeťáci :duel
04.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEFK Sambular UL :duel
04.05.18pátek20:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL :duel
04.05.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci UL1.FC Velbloudi :duel
19.kolo
08.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Dřeváci UL :duel
09.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Albion Ústí :duel
09.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Real Aussig :duel
09.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULFK Jamajka :duel
10.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBřezňáci ULKámoši UL :duel
11.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL :duel
11.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE :duel
20.kolo
15.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci :duel
15.05.18úterý20:00KrupkaFC Šerifové1.FC Velbloudi :duel
15.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBřezňáci UL :duel
17.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Sambular UL :duel
18.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEOld School UL "B" :duel
18.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Albion Ústí :duel
18.05.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULBoca Juniors UL :duel
21.kolo
22.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBoca Juniors UL :duel
23.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFC Dřeváci UL :duel
23.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka :duel
23.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULBřezňáci UL :duel
25.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig :duel
25.05.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE :duel
25.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciKámoši UL :duel
22.kolo
28.05.18pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULOld School UL "B" :duel
29.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí :duel
29.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéBoca Juniors UL :duel
29.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Sambular UL :duel
30.05.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Rakeťáci :duel
01.06.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi :duel
01.06.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Dřeváci UL :duel
23.kolo
Boca Juniors ULReal Aussig :duel
05.06.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Šerifové :duel
06.06.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL :duel
08.06.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Jamajka :duel
08.06.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíKámoši UL :duel
15.06.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULVĚTRUŠE :duel
15.06.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Sambular UL :duel
24.kolo
Boca Juniors ULVĚTRUŠE :duel
11.06.18pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí :duel
12.06.18úterý20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi :duel
12.06.18úterý17:00UT SeverkaFK JamajkaFC Dřeváci UL :duel
12.06.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéReal Aussig :duel
12.06.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Rakeťáci :duel
13.06.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULOld School UL "B" :duel

celkem záznamů: 84

generováno za 0.18 sekund