Dnes je úterý 17.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 84

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 4.třída
13.kolo
kontumaceBoca Juniors ULKámoši UL 5:0duel
27.03.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemOld School UL "B" 3:8Hanzlíkduel
28.03.18středa19:00UT MojžířFK Sambular UL1.FC Velbloudi14:2Roučeduel
28.03.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Jamajka 9:0Kamínekduel
29.03.18čtvrtek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 3:3Macháčekduel
29.03.18čtvrtek20:00UT SNPVĚTRUŠEReal Aussig 0:17Mollingerduel
30.03.18pátek20:00SetuzaFC Dřeváci ULBřezňáci UL 5:12Lutkaduel
14.kolo
03.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemVĚTRUŠE11:0Řízekduel
04.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéKámoši UL11:1Hanzlíkduel
06.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 1:1Faiglduel
06.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULFK Sambular UL 1:11Novýduel
06.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULBřezňáci UL 5:5Hanzlíkduel
06.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Jamajka10:12Roučeduel
13.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School UL "B" 2:9Hanzlíkduel
15.kolo
04.04.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"1.FC Velbloudi17:2Heřmanduel
10.04.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaVĚTRUŠE12:0Mollingerduel
10.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Albion Ústí 2:5Lutkaduel
11.04.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéBřezňáci UL 9:4Macháčekduel
12.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULReal Aussig 2:8Novýduel
13.04.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULFK Sambular UL 0:5Kamínekduel
13.04.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFC Dřeváci UL 5:5Faiglduel
16.kolo
17.04.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Sambular UL 2:3Šmidduel
17.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Jamajka 3:15Novýduel
20.04.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULOld School UL "B" 1:8Mollingerduel
20.04.18pátek19:00UT MojžířReal AussigBřezňáci UL 9:11Faiglduel
20.04.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEKámoši UL 1:2Roučeduel
20.04.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 3:7Novýduel
21.05.18pondělí18:00UT Stad.mlFK RakeťáciBoca Juniors UL 6:5Hanzlíkduel
17.kolo
24.04.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. Labem1.FC Velbloudi 3:1Lutkaduel
25.04.18středa19:00kontumaceOld School UL "B"Boca Juniors UL 5:0Faiglduel
25.04.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULReal Aussig15:2Roučeduel
26.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Jamajka 7:5Naušduel
27.04.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Dřeváci UL 1:7Hanzlíkduel
13.06.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULVĚTRUŠE19:2Sůraduel
14.06.18čtvrtek20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Rakeťáci 7:1Hanzlíkduel
18.kolo
01.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaBřezňáci UL 5:9Macháčekduel
01.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéOld School UL "B" 8:5Hanzlíkduel
01.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemKámoši UL 8:3Sůraduel
04.05.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Rakeťáci 6:6Lutkaduel
04.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEFK Sambular UL 1:9Roučeduel
04.05.18pátek20:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL 5:14Lutkaduel
04.05.18pátek20:00kontumaceFC Dřeváci UL1.FC Velbloudi 0:5Macháčekduel
19.kolo
08.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Dřeváci UL 3:1Faiglduel
09.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFK Albion Ústí 6:2Hanzlíkduel
09.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Real Aussig12:2Novýduel
09.05.18středa20:00UT MojžířFK Sambular ULFK Jamajka 6:4Řízekduel
10.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBřezňáci ULKámoši UL 8:2Lutkaduel
11.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL 2:14Lutkaduel
11.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE17:1Macháčekduel
20.kolo
15.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Rakeťáci 8:2Novýduel
15.05.18úterý20:00KrupkaFC Šerifové1.FC Velbloudi11:1Lutkaduel
15.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBřezňáci UL 6:7Hanzlíkduel
17.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaKámoši ULFK Sambular UL 1:14Heřmanduel
18.05.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠEOld School UL "B" 2:11Hanzlíkduel
18.05.18pátek17:30UT MojžířReal AussigFK Albion Ústí 4:5Řízekduel
18.05.18pátek21:00KrupkaBoca Juniors ULFC Dřeváci UL15:3Novýduel
21.kolo
22.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemBoca Juniors UL 7:9Tučekduel
23.05.18středa20:00KrupkaFC ŠerifovéFC Dřeváci UL10:0Macháčekduel
23.05.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"FK Jamajka 6:6Heřmanduel
23.05.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULBřezňáci UL 3:2Řízekduel
25.05.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 3:5Hanzlíkduel
25.05.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE14:2Hanzlíkduel
25.05.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciKámoši UL 3:1Faiglduel
22.kolo
28.05.18pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULOld School UL "B" 5:12Lutkaduel
29.05.18úterý18:00UT SeverkaFK JamajkaFK Albion Ústí 4:3Řízekduel
29.05.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéBoca Juniors UL 3:6Hanzlíkduel
29.05.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Sambular UL 5:8Tučekduel
30.05.18středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Rakeťáci14:4Novýduel
01.06.18pátek20:00WHC KBVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 1:2Řízekduel
01.06.18pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Dřeváci UL 9:0Řízekduel
23.kolo
05.06.18úterý19:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFC Šerifové12:6Sůraduel
06.06.18středa19:00UT SeverkaOld School UL "B"Březňáci UL 2:3Šmidduel
08.06.18pátek19:00KrupkaBoca Juniors ULReal Aussig18:1Hanzlíkduel
08.06.18pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Jamajka 6:15Mollingerduel
15.06.18pátek20:00UT SeverkaFC Dřeváci ULVĚTRUŠE10:0Novýduel
15.06.18pátek19:00UT ChuderovFK RakeťáciFK Sambular UL 3:5Tučekduel
15.06.18pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíKámoši UL 9:3Hanzlíkduel
24.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí 9:6Košťálduel
12.06.18úterý20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 6:1Mollingerduel
12.06.18úterý18:00UT KameňákFK JamajkaFC Dřeváci UL12:5Tučekduel
12.06.18úterý20:00KrupkaFC ŠerifovéReal Aussig11:4Novýduel
12.06.18úterý20:00UT MojžířRIO Ústí n. LabemFK Rakeťáci 3:1Macháčekduel
13.06.18středa19:00UT MojžířFK Sambular ULOld School UL "B" 3:5Košťálduel
16.06.18sobota18:00KrupkaBoca Juniors ULVĚTRUŠE16:4Macháčekduel

celkem záznamů: 84

generováno za 0.17 sekund