Dnes je středa 25.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 3.třída
12.kolo
odloženo z podnětu HFC Atletico Ústí n.L.Old School "UL" :duel
odloženo z podnětu HOranjes UL "B"ZD Hospoddáři "UL" :duel
odloženo z podnětu HFSC Tygříci "B"Vikings Libouchec :duel
05.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Lokomotiv "B" 6:10Faiglduel
05.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolK Hornets10:16Tučekduel
06.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FT Forza Ústí n. L. 3:4Řízekduel
13.kolo
09.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 3:5Šmidduel
09.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Incredibles10:5Tučekduel
09.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Atletico Ústí n.L. 4:9Hanzlíkduel
11.04.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FT Forza Ústí n. L. 3:2Heřmanduel
12.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes UL "B"13:4Tučekduel
12.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol12:3Faiglduel
14.kolo
16.04.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 7:3Lutkaduel
16.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"K Hornets10:2Macháčekduel
18.04.18středa20:00KrupkaFT Forza Ústí n. L.ZD Hospoddáři "UL" 7:3Hanzlíkduel
19.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFSC Tygříci "B" 4:7Faiglduel
19.04.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesVikings Libouchec 7:9Sůraduel
20.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Old School "UL" 6:6Šmidduel
15.kolo
23.04.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Atletico Ústí n.L. 3:3Heřmanduel
23.04.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Old School "UL" 5:10Macháčekduel
26.04.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC NY Tiradores "C" :Kalinaduel
26.04.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FT Forza Ústí n. L. :Košťálduel
26.04.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B" :Lutkaduel
27.04.18pátek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles :Sůraduel
16.kolo
30.04.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FSC Tygříci "B" :duel
30.04.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Vikings Libouchec :duel
02.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Lokomotiv "B" :duel
02.05.18středa20:00KrupkaFT Forza Ústí n. L.K Hornets :duel
03.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Ethanol :duel
04.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "UL" :duel
17.kolo
07.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Atletico Ústí n.L. :duel
07.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOld School "UL" :duel
10.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "C" :duel
10.05.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolOranjes UL "B" :duel
10.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "UL" :duel
10.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFT Forza Ústí n. L. :duel
18.kolo
14.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"K Hornets :duel
14.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FC Ethanol :duel
14.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC Incredibles :duel
16.05.18středa20:00KrupkaFT Forza Ústí n. L.FSC Tygříci "B" :duel
16.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Vikings Libouchec :duel
18.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B" :duel
19.kolo
21.05.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FC NY Tiradores "C" :duel
21.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Old School "UL" :duel
21.05.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" :duel
24.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Atletico Ústí n.L. :duel
24.05.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFT Forza Ústí n. L. :duel
24.05.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecZD Hospoddáři "UL" :duel
20.kolo
28.05.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "B" :duel
28.05.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.Oranjes UL "B" :duel
30.05.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Ethanol :duel
30.05.18středa20:00KrupkaFT Forza Ústí n. L.FC Incredibles :duel
31.05.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Vikings Libouchec :duel
01.06.18pátek19:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"K Hornets :duel
21.kolo
04.06.18pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" :duel
04.06.18pondělí19:00SetuzaOranjes UL "B"FT Forza Ústí n. L. :duel
04.06.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" :duel
07.06.18čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesOld School "UL" :duel
07.06.18čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "UL" :duel
07.06.18čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecK Hornets :duel
22.kolo
11.06.18pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" :duel
11.06.18pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles :duel
13.06.18středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Oranjes UL "B" :duel
13.06.18středa20:00KrupkaFT Forza Ústí n. L.FC Atletico Ústí n.L. :duel
14.06.18čtvrtek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Ethanol :duel
15.06.18pátek17:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Vikings Libouchec :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.17 sekund