Dnes je pondělí 10.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2017/2018 2.třída
1.kolo
04.09.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 2:2Hanzlík
04.09.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOKlimax Bar "B" 2:12Řízek
04.09.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 5:1Macháček
08.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 2:9Kalina
08.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 5:5Nový
08.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSvarog Teplice "C"11:2Hanzlík
2.kolo
11.09.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:6Macháček
11.09.17pondělí19:00KrupkaSvarog Teplice "C"FK Všebořice13:5Hanzlík
12.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:4Heřman
13.09.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"PIERBURG Trmice10:5Mollinger
13.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"SOSOSO 3:2Řízek
15.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:5Macháček
3.kolo
18.09.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 8:12Hanzlík
20.09.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"Klimax Bar "B" 1:5Macháček
21.09.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:3Mollinger
22.09.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "UL" 2:4Mollinger
22.09.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 8:4Sůra
22.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 7:1Hanzlík
4.kolo
26.09.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"SOSOSO10:4Heřman
26.09.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Klimax Bar "B" 1:11Sůra
27.09.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Hop Trop "B" 3:4laik
29.09.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 1:10Macháček
29.09.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 9:2Hanzlík
04.10.17středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:4Sůra
5.kolo
02.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFSC Tygříci "UL" 9:5Faigl
02.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 4:4Hanzlík
04.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 3:7Rouče
05.10.17čtvrtek17:30UT SNPKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 8:9Lutka
06.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSvarog Teplice "C" 5:7Rouče
03.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFCSB Ústí n.L. 6:0Heřman
6.kolo
09.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 1:3Košťál
10.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Hop Trop "B"13:2Hanzlík
10.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 4:8Kalina
13.10.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Klimax Bar "B" 5:9Hanzlík
13.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 2:2Nový
13.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSOSOSO12:1Kalina
7.kolo
16.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 5:5Kalina
18.10.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 4:4Macháček
18.10.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Svarog Teplice "C" 6:9Nový
18.10.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 7:0Lutka
19.10.17čtvrtek20:00UT MojžířSOSOSOFK Všebořice 2:0Řízek
20.10.17pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 1:2Sůra
8.kolo
23.10.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Klimax Bar "B" 4:11Macháček
23.10.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 4:0Kresta
24.10.17úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FC Sokol UL "B" 9:6Nový
24.10.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 6:4Kalina
27.10.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 2:0Faigl
27.10.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULHop Trop "B" 5:2Macháček
9.kolo
kontumaceKMK Tornádo "B"Svarog Teplice "C" 5:0Hanzlík
30.10.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOFCSB Ústí n.L. 4:4Košťál
01.11.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 4:7Macháček
01.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "UL" 8:0Košťál
01.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 3:5Lutka
03.11.17pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 3:5Nový
10.kolo
06.11.17pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 8:7Sýs
06.11.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 6:1Nový
06.11.17pondělí19:00UT MojžířSOSOSOPIERBURG Trmice 2:6Rouče
07.11.17úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Svarog Teplice "C" 5:5Faigl
10.11.17pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKlimax Bar "B" 4:5Faigl
22.11.17středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 2:2Kamínek
11.kolo
14.11.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Svarog Teplice "C" 3:12Tuček
15.11.17středa18:30UT SNPKlimax Bar "B"Kozlos Ústí n.L. 7:2Hanzlík
15.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Všebořice 5:7Faigl
17.11.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 2:9Sůra
06.12.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 8:4Mollinger
22.05.18úterý19:00UT SNPPIERBURG TrmiceFCSB Ústí n.L. 8:4Hanzlík
12.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5
02.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:8Macháček
03.04.18úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL 5:4Šmid
04.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO 9:10Faigl
04.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 6:5Kamínek
06.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:4Sůra
13.kolo
09.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 3:12Hanzlík
11.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:12Kamínek
13.04.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 6:1Hanzlík
13.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 3:15Macháček
13.04.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 2:6Macháček
19.04.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSvarog Teplice "C"11:10Sůra
14.kolo
16.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 0:2Lutka
16.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Kozlos Ústí n.L. 6:3Kamínek
16.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 7:4Macháček
17.04.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 1:6Rouče
18.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "B" 2:9Macháček
20.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 9:4Mollinger
15.kolo
23.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:6Macháček
25.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FCSB Ústí n.L. 4:5Řízek
25.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Sokol UL "B" 9:11Macháček
27.04.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Macháček
27.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 2:4Macháček
11.06.18pondělí19:00KrupkaSOSOSOSvarog Teplice "C" 3:6Hanzlík
16.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"PIERBURG Trmice 5:0
30.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 4:8Faigl
01.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 0:12Kalina
02.05.18středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 4:7Šmid
04.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 6:5Macháček
14.05.18pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 5:3Lutka
17.kolo
07.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"FCSB Ústí n.L. 5:6Heřman
09.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:7Faigl
09.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Svarog Teplice "C" 5:4Macháček
11.05.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOSampdoria MRV UL 1:6Nový
11.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 5:2Šmid
21.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:7Kamínek
18.kolo
14.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 6:6Heřman
14.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 8:9Hanzlík
15.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 2:5Řízek
18.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 9:1Hanzlík
18.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:9Košťál
15.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 4:4Mollinger
19.kolo
21.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Svarog Teplice "C" 2:10Košťál
23.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Mollinger
24.05.18čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"Sampdoria MRV UL 6:3Hanzlík
24.05.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 7:3Řízek
25.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Šmid
25.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice10:1Šmid
20.kolo
28.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 1:4Košťál
28.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "B"10:3Šmid
29.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.SOSOSO 2:7Kalina
31.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 5:4Heřman
01.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 6:4Sůra
01.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 3:4Hanzlík
21.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"FCSB Ústí n.L. 5:0
04.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 3:8Košťál
06.06.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 6:3Heřman
06.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tuček
08.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Faigl
08.06.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 2:3Faigl
22.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:7Šmid
11.06.18pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 5:1Řízek
11.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FSC Tygříci "UL" 6:4Hanzlík
12.06.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:5Řízek
12.06.18úterý19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 5:3Macháček
15.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 6:3Hanzlík

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund