Dnes je sobota 21.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 2.třída
12.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5duel
02.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:8Macháčekduel
03.04.18úterý20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Sampdoria MRV UL 5:4Šmidduel
04.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO 9:10Faiglduel
04.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 6:5Kamínekduel
06.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:4Sůraduel
13.kolo
09.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 3:12Hanzlíkduel
11.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:12Kamínekduel
13.04.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 6:1Hanzlíkduel
13.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 3:15Macháčekduel
13.04.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 2:6Macháčekduel
19.04.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSvarog Teplice "C"11:10Sůraduel
14.kolo
16.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 0:2Lutkaduel
16.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Kozlos Ústí n.L. 6:3Kamínekduel
16.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 7:4Macháčekduel
17.04.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 1:6Roučeduel
18.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "B" 2:9Macháčekduel
20.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 9:4Mollingerduel
15.kolo
23.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:6Macháčekduel
25.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FCSB Ústí n.L. 4:5Řízekduel
25.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Sokol UL "B" 9:11Macháčekduel
27.04.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 2:4Macháčekduel
27.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 2:4Macháčekduel
11.06.18pondělí19:00KrupkaSOSOSOSvarog Teplice "C" 3:6Hanzlíkduel
16.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"PIERBURG Trmice 5:0duel
30.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 4:8Faiglduel
01.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 0:12Kalinaduel
02.05.18středa20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 4:7Šmidduel
04.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 6:5Macháčekduel
14.05.18pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 5:3Lutkaduel
17.kolo
07.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"FCSB Ústí n.L. 5:6Heřmanduel
09.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:7Faiglduel
09.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Svarog Teplice "C" 5:4Macháčekduel
11.05.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOSampdoria MRV UL 1:6Novýduel
11.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 5:2Šmidduel
21.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:7Kamínekduel
18.kolo
14.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 6:6Heřmanduel
14.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"Klimax Bar "B" 8:9Hanzlíkduel
15.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. 2:5Řízekduel
18.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 9:1Hanzlíkduel
18.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:9Košťálduel
15.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 4:4Mollingerduel
19.kolo
21.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Svarog Teplice "C" 2:10Košťálduel
23.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Mollingerduel
24.05.18čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"Sampdoria MRV UL 6:3Hanzlíkduel
24.05.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. 7:3Řízekduel
25.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Šmidduel
25.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice10:1Šmidduel
20.kolo
28.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 1:4Košťálduel
28.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"KMK Tornádo "B"10:3Šmidduel
29.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.SOSOSO 2:7Kalinaduel
31.05.18čtvrtek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" 5:4Heřmanduel
01.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 6:4Sůraduel
01.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 3:4Hanzlíkduel
21.kolo
kontumaceSvarog Teplice "C"FCSB Ústí n.L. 5:0duel
04.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 3:8Košťálduel
06.06.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 6:3Heřmanduel
06.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Tučekduel
08.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 5:4Faiglduel
08.06.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO 2:3Faiglduel
22.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:7Šmidduel
11.06.18pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 5:1Řízekduel
11.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog Teplice "C"FSC Tygříci "UL" 6:4Hanzlíkduel
12.06.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:5Řízekduel
12.06.18úterý19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" 5:3Macháčekduel
15.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 6:3Hanzlíkduel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.26 sekund