Dnes je sobota 21.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 2.třída
12.kolo
odloženo z podnětu DFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :Mollingerduel
02.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:8Macháčekduel
03.04.18úterý20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"Sampdoria MRV UL 5:4Šmidduel
04.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO 9:10Faiglduel
04.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 6:5Kamínekduel
06.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:4Sůraduel
13.kolo
09.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 3:12Hanzlíkduel
11.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:12Kamínekduel
13.04.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 6:1Hanzlíkduel
13.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 3:15Macháčekduel
13.04.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOFC Sokol UL "B" 2:6Macháčekduel
19.04.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSvarog FC Teplice "C"11:10Sůraduel
14.kolo
16.04.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Všebořice 0:2Lutkaduel
16.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"Kozlos Ústí n.L. 6:3Kamínekduel
16.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 7:4Macháčekduel
17.04.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 1:6Roučeduel
18.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Hop Trop "B" 2:9Macháčekduel
20.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 9:4Mollingerduel
15.kolo
23.04.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" :duel
25.04.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FCSB Ústí n.L. :duel
25.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Sokol UL "B" :duel
26.04.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOSvarog FC Teplice "C" :duel
27.04.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL :duel
27.04.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" :duel
16.kolo
FSC Tygříci "UL"SOSOSO :duel
30.04.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"PIERBURG Trmice :duel
30.04.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" :duel
01.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Všebořice :duel
04.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. :duel
04.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" :duel
17.kolo
07.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"FCSB Ústí n.L. :duel
07.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice :duel
09.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" :duel
09.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Svarog FC Teplice "C" :duel
11.05.18pátek19:00UT MojžířSOSOSOSampdoria MRV UL :duel
11.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" :duel
18.kolo
14.05.18pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" :duel
14.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"Klimax Bar "B" :duel
15.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Kozlos Ústí n.L. :duel
18.05.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice :duel
18.05.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO :duel
18.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" :duel
19.kolo
Hop Trop "B"Sampdoria MRV UL :duel
21.05.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Svarog FC Teplice "C" :duel
23.05.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "UL" :duel
24.05.18čtvrtek19:00UT MojžířSOSOSOKozlos Ústí n.L. :duel
25.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L. :duel
25.05.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice :duel
20.kolo
FSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "B" :duel
28.05.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice :duel
28.05.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"KMK Tornádo "B" :duel
29.05.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.SOSOSO :duel
01.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" :duel
01.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" :duel
21.kolo
04.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"FCSB Ústí n.L. :duel
04.06.18pondělí18:00SetuzaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL :duel
06.06.18středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice :duel
06.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. :duel
08.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" :duel
08.06.18pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSOSOSO :duel
22.kolo
11.06.18pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" :duel
11.06.18pondělí20:00KrupkaSvarog FC Teplice "C"FSC Tygříci "UL" :duel
12.06.18úterý19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.PIERBURG Trmice :duel
12.06.18úterý19:00UT MojžířSOSOSOHop Trop "B" :duel
15.06.18pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" :duel
15.06.18pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" :duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.17 sekund