Dnes je pondělí 16.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 66

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčíduel
2017/2018 1.třída
12.kolo
04.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex 6:10Šmid
Mollinger
duel
04.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 4:8Heřman
Tuček
duel
05.04.18čtvrtek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Samba UL 2:5Tuček
Nový
duel
06.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULHop Trop "UL" 1:9Mollinger
Šmid
duel
06.04.18pátek21:00WHC KBFC Rapid UL "D"KMK Tornádo "UL"10:4Tuček
Kamínek
duel
06.04.18pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 2:6Macháček
Sůra
duel
13.kolo
12.04.18čtvrtek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Barcelona UL10:3Hanzlík
Nauš
duel
12.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexHop Trop "UL"10:5Tuček
Nový
duel
13.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 1:5Šmid
Mollinger
duel
13.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP10:2Nový
laik
duel
13.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Parta Střekov "UL" 5:5Mollinger
Šmid
duel
14.06.18čtvrtek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Rapid UL "D" 2:13Nový
Rouče
duel
14.kolo
18.04.18středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Košťál
Nový
duel
18.04.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Samba UL 1:4Kamínek
Lutka
duel
18.04.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC NY Tiradores "B" 1:8Nový
Košťál
duel
18.04.18středa20:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 4:6Macháček
Kalina
duel
20.04.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULBar Alex 6:6Hanzlík
Kalina
duel
20.04.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Lesná Pes UL10:2Šmidduel
15.kolo
25.04.18středa20:00UT SeverkaULITEPFC Barcelona UL 6:0Heřman
Faigl
duel
26.04.18čtvrtek19:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 8:9Košťál
Nauš
duel
27.04.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Parta Střekov "UL"13:2Faigl
Rouče
duel
27.04.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 7:6Košťál
Mollinger
duel
27.04.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULBar Alex 2:11Mollinger
Košťál
duel
22.06.18pátek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 8:5Tuček
Macháček
duel
16.kolo
02.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 4:5Hanzlík
Lutka
duel
02.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 9:7Heřman
Rouče
duel
03.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "UL"11:4Heřman
Košťál
duel
04.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSamba UL 1:4Šmid
Nový
duel
04.05.18pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:12Hanzlík
Faigl
duel
12.06.18úterý20:00UT SNPFC Rapid UL "D"ULITEP 4:4Hanzlík
Řízek
duel
17.kolo
kontumaceLesná Pes ULBar Alex 0:5duel
09.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Šmid
duel
09.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPFK Parta Střekov "UL"10:2Nový
Kalina
duel
11.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL" 4:7Hanzlíkduel
11.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Hop Trop "UL"11:2Sůra
Rouče
duel
11.05.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL 5:4Faigl
Šmid
duel
18.kolo
16.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"ULITEP 8:7Mollinger
Rouče
duel
16.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"1. FC Kostelníci "UL" 5:12Tuček
Lutka
duel
17.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "B" 3:1Heřmanduel
18.05.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "UL" 1:2Mollinger
Řízek
duel
18.05.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 6:6Košťál
Nový
duel
18.05.18pátek21:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Rapid UL "D" 8:6Tuček
Rouče
duel
19.kolo
22.05.18úterý18:00UT SeverkaLesná Pes ULKMK Tornádo "UL"11:6Lutka
Nový
duel
23.05.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Italové "UL" 5:7Nový
Rouče
duel
23.05.18středa20:00UT SeverkaULITEPHop Trop "UL" 3:8Tuček
Heřman
duel
25.05.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Macháček
duel
25.05.18pátek18:30UT SNP1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 9:1Sůra
Hanzlík
duel
25.05.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 7:3Macháček
Nový
duel
20.kolo
30.05.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 7:6Tuček
laik
duel
30.05.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "D" 7:4Faigl
laik
duel
31.05.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexULITEP 7:5Heřman
Nauš
duel
01.06.18pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULLesná Pes UL 8:4Šmid
Mollinger
duel
01.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Lutka
Macháček
duel
01.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 2:4Macháček
Lutka
duel
21.kolo
05.06.18úterý18:00UT SeverkaULITEPSamba UL 3:10Kamínek
Kalina
duel
06.06.18středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Barcelona UL 8:5Košťál
Lutka
duel
06.06.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "D"Bar Alex 8:6Lutka
Košťál
duel
08.06.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "UL" 4:6Kalina
Rouče
duel
08.06.18pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 6:3Tuček
Faigl
duel
08.06.18pátek18:15UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 4:6Rouče
Kalina
duel
22.kolo
12.06.18úterý17:30UT SNPLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 2:9Hanzlík
Řízek
duel
13.06.18středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Italové "UL" 7:8Kalinaduel
14.06.18čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 9:6Šmid
Mollinger
duel
15.06.18pátek19:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Barcelona UL 8:3Řízek
Rouče
duel
15.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 8:5Macháček
Lutka
duel
15.06.18pátek19:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "D" 7:4Nový
Lutka
duel

celkem záznamů: 66

generováno za 0.18 sekund