Dnes je pondělí 24.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 156

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 Okresní přebor
1.kolo
06.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:6Lutka
Nový
07.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 6:7Hanzlík
Macháček
08.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 3:2Šmid
Macháček
08.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"FSC SKP Viktoria 8:2Hanzlík
Řízek
09.09.16pátek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 3:3Sýs
Košťál
26.10.16středa18:45hala UJEPFC Sokol UL "A"USK Slávie UL 6:9Šmid
Rouče
2.kolo
13.09.16úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:7Lutka
Vaššík
13.09.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Sokol UL "A" 4:4Kresta
Kalina
14.09.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 8:1Macháček
Řízek
14.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:11Nový
Macháček
05.10.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Rapid UL "A" 2:5Heřman
Kamínek
20.03.17pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "C" 5:2Nový
Kalina
3.kolo
20.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 9:4Nový
Rouče
20.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 5:2Nový
Rouče
20.09.16úterý19:45hala UJEPFK Pérovna ULKlimax Bar "UL" 8:6Šmid
Mollinger
22.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL" 4:8Mollinger
Kalina
22.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"SC Dragons UL10:1Košťál
Hanzlík
14.12.16středa19:45hala UJEPGold Combix ÚL "C"USK Slávie UL 5:7Šmid
Mollinger
4.kolo
26.09.16pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 2:8Lutka
Kamínek
27.09.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "C" 2:12Kamínek
Rouče
27.09.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL"13:2Hanzlík
Řízek
28.09.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Rapid UL "A" 2:13Nový
Řízek
29.09.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 9:4Hanzlík
Řízek
07.12.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Sokol UL "A" 5:7Macháček
Řízek
5.kolo
04.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 2:7Mollinger
Tuček
04.10.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULUSK Slávie UL 3:5Kamínek
Kalina
05.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Libouchec 3:5Hanzlík
Kamínek
05.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Kalina
06.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Hop Trop "UL" 9:2Lutka
Sůra
22.12.16čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 8:2Košťál
laik
6.kolo
10.10.16pondělí19:00UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Rapid UL "A" 3:6Lutka
Tuček
11.10.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 7:8Heřman
Kamínek
12.10.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULKlimax Bar "UL"11:7Macháček
Rouče
12.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "C" 1:12Sůra
Hanzlík
13.10.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 4:4Hanzlík
Lutka
13.10.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Sokol UL "A" 4:4Košťál
Nauš
7.kolo
17.10.16pondělí19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 6:8Heřman
Rouče
18.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP13:3Kamínek
Šmid
19.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Kolbenschmidt cz 8:8Mollinger
Hanzlík
19.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 9:3Hanzlík
Mollinger
20.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"FC Lokomotiv "UL" 9:4Košťál
Nauš
07.12.16středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 5:7Tuček
Hanzlík
8.kolo
25.10.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 2:5Tuček
Hanzlík
25.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "A" 0:1Mollinger
Sůra
26.10.16středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 3:6Nový
Řízek
14.03.17úterý20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:13Košťál
Kalina
20.03.17pondělí20:30SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 1:8Mollinger
Rouče
22.03.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 0:6Lutka
Řízek
9.kolo
01.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 6:5Hanzlík
Heřman
01.11.16úterý19:30UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 5:4Kresta
Mollinger
02.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 5:4Nový
Kamínek
02.11.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "UL"10:4Mollinger
Heřman
02.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 3:6Hanzlík
Šmid
03.11.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Morgan Commando TP24:2Mollinger
Sůra
10.kolo
09.11.16středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 9:2Nový
Vaššík
09.11.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 4:4Vaššík
Nový
10.11.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 3:3Lutka
Hanzlík
10.11.16čtvrtek17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 5:8Macháček
Lutka
10.11.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 2:12Mollinger
Nauš
10.11.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "A"Gold Combix ÚL "C" 5:2Nový
Rouče
11.kolo
14.11.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 9:6Nový
Sůra
15.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULFC Sokol UL "A"10:6Hanzlík
Kamínek
16.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Morgan Commando TP10:0Tuček
Šmid
16.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 8:0Nový
Rouče
13.12.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec10:4Hanzlík
Lutka
23.03.17čtvrtek19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 7:6Hanzlík
Sůra
12.kolo
22.11.16úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL13:2Hanzlík
Nový
22.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 4:5Mollinger
Košťál
23.11.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 6:4Macháček
Kamínek
24.11.16čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Libouchec 5:6Tuček
Nauš
21.03.17úterý20:00UT SNPFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 8:5Košťál
Kalina
21.03.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FK Pérovna UL 7:4Lutka
Mollinger
13.kolo
28.11.16pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 5:4Macháček
Řízek
29.11.16úterý20:30hala UJEPFK Pérovna ULGold Combix ÚL "C" 2:4Košťál
Mollinger
29.11.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 3:6Macháček
Kamínek
30.11.16středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 9:10Tuček
Kamínek
30.11.16středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 8:10Hanzlík
Rouče
14.03.17úterý20:15WHC KBKlimax Bar "UL"FC Rapid UL "A" 2:11Kamínek
14.kolo
27.03.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Rapid UL "A" 5:1Nový
Kalina
28.03.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Mollinger
Macháček
29.03.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 6:9Košťál
Nový
29.03.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Sokol UL "A" 2:8Kresta
Heřman
29.03.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8Hanzlík
Mollinger
30.03.17čtvrtek19:00KrupkaMorgan Commando TPHop Trop "UL" 7:6Lutka
Hanzlík
15.kolo
04.04.17úterý21:00hala UJEPFK Pérovna ULMorgan Commando TP12:4Lutka
Kalina
05.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 7:3Sýs
Mollinger
05.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 5:4Mollinger
Sýs
06.04.17čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC SKP Viktoria10:4Košťál
Nauš
06.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 6:7Košťál
Nauš
22.06.17čtvrtek21:00WHC KBFC Rapid UL "A"USK Slávie UL 5:2Macháček
Rouče
16.kolo
11.04.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Rapid UL "A" 8:5Mollinger
Řízek
12.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:9Tuček
Hanzlík
12.04.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 3:7Hanzlík
Kalina
12.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 2:3Macháček
Rouče
13.04.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 0:8Košťál
Nauš
11.05.17čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "C" 1:7Lutka
Hanzlík
17.kolo
19.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop "UL" 8:3Lutka
Tuček
19.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:13Tuček
Lutka
21.04.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP13:3Heřman
Kalina
31.05.17středa19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria13:2Nový
Macháček
06.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Libouchec 8:5Hanzlík
Řízek
23.06.17pátek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"SC Dragons UL 9:2Macháček
laik
18.kolo
24.04.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaKlimax Bar "UL" 4:8Macháček
Rouče
26.04.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP11:2Sýs
Hanzlík
26.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Rapid UL "A" 2:9Nový
Tuček
26.04.17středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "C" 3:9Tuček
Nový
26.04.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 5:6Macháček
Rouče
18.05.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 3:9Lutka
Nový
19.kolo
10.04.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 6:6Sůra
Řízek
02.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Kolbenschmidt cz 6:4Hanzlík
Kamínek
03.05.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL11:4Mollinger
laik
03.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL 4:2Macháček
laik
04.05.17čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Hop Trop "UL" 5:3Heřman
Nauš
13.06.17úterý19:00UT KameňákFC Sokol UL "A"FC Lokomotiv "UL" 6:4Heřman
Nový
20.kolo
08.05.17pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 9:3Šmid
Kalina
09.05.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 5:6Macháček
Sůra
10.05.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL11:6Hanzlík
Kalina
11.05.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 6:11Hanzlík
Kamínek
24.05.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "A" 5:4Sýs
Macháček
21.06.17středa17:45hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 5:9Hanzlík
Kalina
21.kolo
15.05.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:1Nový
Kalina
16.05.17úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL" 4:8Hanzlík
Macháček
16.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Sokol UL "A" 8:2Hanzlík
Kamínek
17.05.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 5:5Kamínek
Nový
17.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 6:5Hanzlík
Sůra
19.05.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 9:5Lutka
Kalina
22.kolo
24.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 7:7Macháček
Sýs
25.05.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPFC Rapid UL "A" 5:4Macháček
Kamínek
25.05.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:7Košťál
Nauš
25.05.17čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 6:6Lutka
Kalina
31.05.17středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 4:2Hanzlík
Kalina
15.06.17čtvrtek17:00SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 5:3Lutka
Nauš
23.kolo
29.05.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 3:7Macháček
Kalina
30.05.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 5:6Lutka
Tuček
30.05.17úterý20:45WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "A" 3:4Sýs
Mollinger
31.05.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 4:4Macháček
Nový
02.06.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 6:6Hanzlík
Kalina
08.06.17čtvrtek19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 3:3Hanzlík
Rouče
24.kolo
06.06.17úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria10:1Hanzlík
Řízek
07.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:4Sýs
Macháček
07.06.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 4:7Macháček
Sýs
07.06.17středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 5:8Šmid
Mollinger
07.06.17středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 2:2Hanzlík
Kalina
08.06.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "C" 8:7Hanzlík
Macháček
25.kolo
12.06.17pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 8:17Sýs
Kalina
13.06.17úterý19:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 1:6Hanzlík
Kalina
13.06.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 7:1Lutka
Macháček
14.06.17středa19:45hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:5Lutka
Nový
14.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 8:8Heřman
Kalina
14.06.17středa20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Rapid UL "A" 2:9Hanzlík
Rouče
26.kolo
19.06.17pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 4:4Košťál
Macháček
20.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Klimax Bar "UL"11:2Hanzlík
Macháček
21.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 5:5Nový
Tuček
21.06.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL19:4Tuček
Nový
22.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 9:2Lutka
Nový
23.06.17pátek18:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 2:9Řízek

celkem záznamů: 156

generováno za 0.16 sekund