Dnes je sobota 21.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 Krajský přebor UK
1.kolo
10.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceItalové UL 7:3Kresta
Macháček
10.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 9:4Macháček
Kresta
14.10.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 4:2Franko
Javorek
14.10.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Killers Lovosice 9:2Prágl
Sýs
14.10.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:7Novotný
Vlašič
16.10.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceGold Combix ÚL "B" 3:4Hanzlík
Šmid
2.kolo
17.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovTJ Bouráci Teplice 4:2Tuček
Nový
19.10.16středa20:00WHC KBItalové ULGardenline Ltm. "B" 9:4Hanzlík
Mollinger
19.10.16středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"ACZ Lovosice 3:6Košťál
Heřman
19.10.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.SK Bosnia Online EU Teplice 4:2Heřman
Košťál
21.10.16pátek19:30hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC Atletico Chomutov 2:6Vlašič
Řezníček
21.10.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:8Nový
Nový
3.kolo
24.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC NY Tiradores "UL"11:8Hanzlík
Tuček
26.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 6:3Kresta
Kamínek
28.10.16pátek20:00ChomutovFC Atletico ChomutovOranjes Ústí n.L. "UL" 4:2Plzák
Franko
28.10.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 8:3Vlašič
Prágl
30.10.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC Killers Lovosice 4:1Hanzlík
Šmid
04.11.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov 6:5Prágl
Sýs
4.kolo
31.10.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGardenline Ltm. "B" 5:6Macháček
Lutka
31.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice 3:3Lutka
Macháček
31.10.16pondělí19:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGold Combix ÚL "B" 5:5Vlašič
Novotný
02.11.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Atletico Chomutov 6:4Kamínek
Nový
02.11.16středa21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"SK Bosnia Online EU Teplice 4:5Šmid
Hanzlík
04.11.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Relax Ústí n.L. 4:2Šmid
Hanzlík
5.kolo
09.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:6Lutka
Kamínek
11.11.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC VITO Proboštov 8:3Štafa
Šebetka
11.11.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceTJ Bouráci Teplice 6:3Prágl
Vlašič
11.11.16pátek19:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL"11:4Řezníček
Prágl
28.12.16středa20:00WHC KBItalové ULSK Bosnia Online EU Teplice 5:1Hanzlík
Macháček
19.01.17čtvrtek20:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Killers Lovosice 8:6Lutka
Hanzlík
6.kolo
14.11.16pondělí20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Atletico Chomutov 9:4Košťál
Hanzlík
16.11.16středa20:00KrupkaFC VITO ProboštovSK Bosnia Online EU Teplice 6:3Kamínek
Mollinger
16.11.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 9:9Šmid
Tuček
18.11.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 6:11Novotný
Vlašič
18.11.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Killers Lovosice 8:3Lutka
Nový
22.12.16čtvrtek21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"Relax Ústí n.L.12:3Vaššík
Tuček
7.kolo
21.11.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceOranjes Ústí n.L. "UL" 2:9Lasch
Řezníček
23.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 8:7Košťál
Tuček
25.11.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 5:2Javorek
Šebetka
25.11.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:2Vlašič
Hanzlík
27.11.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceTJ Bouráci Teplice 8:3Lutka
Nový
08.02.17středa20:00WHC KBRelax Ústí n.L.Italové UL 3:4Košťál
Kalina
8.kolo
28.11.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGold Combix ÚL "B" 5:8Hanzlík
Tuček
30.11.16středa20:00KrupkaFC VITO ProboštovRelax Ústí n.L. 6:1Košťál
Lutka
30.11.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Killers Lovosice 6:3Šmid
Sůra
02.12.16pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 3:4Mollinger
Nový
02.12.16pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"SK Bosnia Online EU Teplice 3:3Prágl
Řezníček
02.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Oranjes Ústí n.L. "UL" 5:4Lutka
Vaššík
9.kolo
04.12.16neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceACZ Lovosice 4:4Lutka
Kamínek
05.12.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC VITO Proboštov 3:8Lasch
Vlašič
07.12.16středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"Italové UL 4:7Košťál
Mollinger
07.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.TJ Bouráci Teplice 4:7Nový
Košťál
07.12.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 4:4Hanzlík
Tuček
08.12.16čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 4:1Plzák
Javorek
10.kolo
09.12.16pátek19:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L. 7:8Macháček
Lutka
12.12.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Killers Lovosice 7:8Šmid
Tuček
12.12.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovOranjes Ústí n.L. "UL" 8:2Tuček
Šmid
14.12.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 2:4Vlašič
Řezníček
16.12.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovSK Bosnia Online EU Teplice 4:4Franko
Šebetka
16.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 9:8Lutka
Macháček
11.kolo
18.12.16neděle19:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC NY Tiradores "UL" 8:3Hanzlík
Lutka
19.12.16pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceGardenline Ltm. "B" 4:5Novotný
Prágl
21.12.16středa20:00WHC KBItalové ULFC VITO Proboštov 6:4Lutka
Mollinger
21.12.16středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"TJ Bouráci Teplice 7:5Macháček
Kamínek
21.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 2:4Kamínek
Macháček
21.12.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov 5:6Mollinger
Lutka
12.kolo
09.01.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceACZ Lovosice 1:6Lasch
Řezníček
11.01.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"SK Bosnia Online EU Teplice 6:3Košťál
Nový
11.01.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 2:8Lutka
Kamínek
11.01.17středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"Gardenline Ltm. "B"13:9Šmid
Lutka
11.01.17středa20:00WHC KBItalové ULTJ Bouráci Teplice10:0Hanzlík
Kalina
13.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 0:9Tuček
Macháček
13.kolo
18.01.17středa20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC VITO Proboštov 3:7Hanzlík
Šmid
18.01.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 8:4Košťál
Kamínek
20.01.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Italové UL 5:5Hanzlík
Prágl
20.01.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceOranjes Ústí n.L. "UL" 3:8Novotný
Vlašič
20.01.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Killers Lovosice12:2Plzák
Štafa
22.01.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceRelax Ústí n.L. 6:4Lutka
Nový
14.kolo
23.01.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice 2:4Hanzlík
Lutka
23.01.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 3:3Košťál
Macháček
25.01.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 5:11Lutka
Kalina
25.01.17středa19:45hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"FC Atletico Chomutov 4:4Košťál
Hanzlík
25.01.17středa20:00WHC KBItalové ULACZ Lovosice 4:2Šmid
Nový
27.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"TJ Bouráci Teplice 6:9Mollinger
Kamínek
15.kolo
01.02.17středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Killers Lovosice 8:3Hanzlík
Košťál
02.02.17čtvrtek21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 1:6Macháček
Hanzlík
03.02.17pátek21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 1:8Prágl
Řezníček
03.02.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 6:2Spusta
Hanzlík
03.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceOranjes Ústí n.L. "UL" 4:15Lutka
Macháček
10.02.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"TJ Bouráci Teplice 4:7Vlašič
Novotný
16.kolo
06.02.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceRelax Ústí n.L. 9:3Prágl
Vlašič
06.02.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceACZ Lovosice 6:8Hanzlík
Šmid
07.02.17úterý21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:6Tuček
Mollinger
10.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceItalové UL 5:5Mollinger
Tuček
12.02.17neděle19:30KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:8Lutka
Hanzlík
09.03.17čtvrtek19:45SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 7:0Kresta
Kamínek
17.kolo
13.02.17pondělí20:40hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:6Novotný
Lasch
15.02.17středa20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 5:7Lutka
Nový
15.02.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Oranjes Ústí n.L. "UL" 1:15Hanzlík
Šmid
17.02.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 4:5Řezníček
Prágl
17.02.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovTJ Bouráci Teplice 9:2Spusta
Štafa
26.03.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceFC VITO Proboštov 2:6Hanzlík
Kamínek
18.kolo
20.02.17pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 6:3Kamínek
Hanzlík
20.02.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceSK Bosnia Online EU Teplice 7:4Hanzlík
Kamínek
22.02.17středa20:00WHC KBItalové ULRelax Ústí n.L.10:0Lutka
Nový
23.02.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"FC Killers Lovosice 4:1Macháček
Kalina
24.02.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 6:9Hanzlík
Řezníček
24.02.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:5Lutka
Tuček
19.kolo
27.02.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceItalové UL 4:4Vlašič
Prágl
01.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Bouráci Teplice 9:6Hanzlík
Macháček
01.03.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.FC VITO Proboštov 2:7Kamínek
Nový
02.03.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"FC NY Tiradores "UL" 4:3Šmid
Mollinger
03.03.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice17:0Spusta
Štafa
05.03.17neděle20:00TepliceSK Bosnia Online EU TepliceGardenline Ltm. "B" 5:6Lutka
Hanzlík
20.kolo
06.03.17pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Killers Lovosice 9:1Košťál
Lutka
06.03.17pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceRelax Ústí n.L.10:7Lutka
Košťál
08.03.17středa20:00WHC KBItalové ULOranjes Ústí n.L. "UL" 6:2Šmid
Hanzlík
10.03.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 3:8Macháček
Nový
17.03.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 2:4Lutka
Tuček
31.03.17pátek19:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceSK Bosnia Online EU Teplice 4:3Tuček
Nový
21.kolo
13.03.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceTJ Bouráci Teplice 4:5Novotný
Prágl
15.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:4Macháček
Hanzlík
15.03.17středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 3:9Šmid
Mollinger
15.03.17středa20:00WHC KBItalové ULFC NY Tiradores "UL" 5:1Kresta
Košťál
16.03.17čtvrtek21:00hala UJEPOranjes Ústí n.L. "UL"FC VITO Proboštov 0:10Macháček
Kresta
19.03.17neděle20:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceFC Atletico Chomutov 3:6Hanzlík
Lutka
22.kolo
20.03.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovItalové UL 7:5Košťál
Hanzlík
20.03.17pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceOranjes Ústí n.L. "UL" 5:3Hanzlík
Košťál
24.03.17pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Killers Lovosice 8:5Vlašič
Prágl
24.03.17pátek19:30kontumaceACZ LovosiceRelax Ústí n.L. 5:0Vlašič
Prágl
24.03.17pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 6:5Franko
Štafa
24.03.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"SK Bosnia Online EU Teplice 6:5Macháček
Tuček

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund