Dnes je čtvrtek 20.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 121

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 4.třída
1.kolo
volný los (b)Boca Juniors UL "B" :
09.09.16pátek19:30UT ChuderovFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:0Macháček
09.09.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíEldorádos UL15:2Hanzlík
09.09.16pátek17:00UT SeverkaBřezňáci ULOld School "UL" 2:8Košťál
09.09.16pátek18:30UT SNPPatriots ULVĚTRUŠE25:0Hanzlík
2.kolo
FC Atletico "UL"volný los (b) :
12.09.16pondělí19:00UT SNPEldorádos ULPatriots UL 0:10Sůra
13.09.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FK Albion Ústí 6:1Sýs
15.09.16čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Březňáci UL 5:7Hanzlík
30.09.16pátek20:00UT SeverkaVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:11Tuček
3.kolo
21.09.16středa21:00WHC KBBřezňáci ULFC Atletico "UL" 8:4Lutka
23.09.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBoca Juniors UL "B" 4:5Macháček
23.09.16pátek18:30UT SNPPatriots ULOld School "UL" 3:8Macháček
06.03.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciEldorádos UL 4:9Hanzlík
21.03.17úterý18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 7:3Rouče
4.kolo
volný los (b)Březňáci UL :
26.09.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FK Albion Ústí 8:1Košťál
27.09.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"FK Rakeťáci10:2Hanzlík
29.09.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors UL "B"Patriots UL 8:5Hanzlík
30.09.16pátek20:00UT 26.ZŠEldorádos UL1.FC Velbloudi 0:3Macháček
5.kolo
FK Albion Ústívolný los (b) :
07.10.16pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEEldorádos UL 0:7Nový
07.10.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOld School "UL" 1:12Tuček
07.10.16pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciBoca Juniors UL "B" 4:6Hanzlík
07.10.16pátek18:30UT SNPPatriots ULFC Atletico "UL" 2:7Rouče
6.kolo
volný los (b)Patriots UL :
10.10.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"FK Rakeťáci 3:4Sýs
11.10.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"VĚTRUŠE28:0Nový
13.10.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors UL "B"1.FC Velbloudi 8:5Lutka
14.10.16pátek20:00UT SeverkaBřezňáci ULFK Albion Ústí 7:6Lutka
7.kolo
FK Rakeťácivolný los (b) :
21.10.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Atletico "UL" 0:10Kamínek
21.10.16pátek18:30UT SNPPatriots ULBřezňáci UL 7:0Řízek
04.11.16pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULOld School "UL" 0:9laik
11.11.16pátek20:30WHC KBVĚTRUŠEBoca Juniors UL "B" 1:13Macháček
8.kolo
volný los (b)1.FC Velbloudi :
24.10.16pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"VĚTRUŠE11:2Mollinger
27.10.16čtvrtek18:30KrupkaBoca Juniors UL "B"Eldorádos UL 3:4Hanzlík
28.10.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíPatriots UL 4:7Kalina
22.03.17středa21:00WHC KBBřezňáci ULFK Rakeťáci 0:36Kamínek
9.kolo
VĚTRUŠEvolný los (b) :
01.11.16úterý18:00UT SeverkaOld School "UL"Boca Juniors UL "B"12:2Vaššík
04.11.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBřezňáci UL 4:4Tuček
04.11.16pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFK Albion Ústí 6:1Macháček
11.11.16pátek20:00UT SNPEldorádos ULFC Atletico "UL" 3:3Rouče
10.kolo
volný los (b)Eldorádos UL :
07.11.16pondělí19:00kontumaceFC Atletico "UL"Old School "UL" 5:0Košťál
10.11.16čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci ULVĚTRUŠE26:0Macháček
11.11.16pátek17:00UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi14:1Vaššík
11.11.16pátek18:30UT SNPPatriots ULFK Rakeťáci 5:0Rouče
11.kolo
Old School "UL"volný los (b) :
17.11.16čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FC Atletico "UL" 4:8Kamínek
18.11.16pátek17:00UT SNPVĚTRUŠEFK Albion Ústí 0:19Řízek
18.11.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiPatriots UL 2:5Tuček
24.04.17pondělí20:00UT KameňákEldorádos ULBřezňáci UL 9:6Tuček
12.kolo
Boca Juniors UL "B"volný los (b) :
03.04.17pondělí19:00UT 26.ZŠEldorádos ULFK Albion Ústí 7:6Hanzlík
05.04.17středa18:30UT Stad.mlFK Sambular "UL"FC Atletico "UL" 1:6Hanzlík
07.04.17pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:2Tuček
07.04.17pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEPatriots UL 1:11Macháček
28.06.17středa19:00UT SeverkaOld School "UL"Březňáci UL 6:13Hanzlík
13.kolo
volný los (b)FC Atletico "UL" :
11.04.17úterý19:30UT SNPPatriots ULEldorádos UL13:3Tuček
12.04.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"1.FC Velbloudi 6:2Nový
14.04.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOld School "UL" 4:5Košťál
14.04.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciVĚTRUŠE11:3Macháček
30.04.17neděle17:00KrupkaBřezňáci ULBoca Juniors UL "B" 1:6Hanzlík
14.kolo
FK Sambular "UL"volný los (b) :
17.04.17pondělí18:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Březňáci UL 9:5Macháček
17.04.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"Patriots UL 3:1Macháček
20.04.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Albion Ústí14:6Kamínek
21.04.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 0:1Hanzlík
21.04.17pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULFK Rakeťáci 6:2Hanzlík
15.kolo
Březňáci ULvolný los (b) :
25.04.17úterý20:00KrupkaPatriots ULBoca Juniors UL "B" 7:10Hanzlík
26.04.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"VĚTRUŠE19:1Hanzlík
28.04.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Atletico "UL" 5:7Hanzlík
28.04.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciOld School "UL" 2:12Macháček
28.04.17pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiEldorádos UL 2:9Sůra
16.kolo
volný los (b)FK Albion Ústí :
01.05.17pondělí19:00UT 26.ZŠEldorádos ULVĚTRUŠE 9:1Macháček
01.05.17pondělí19:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Patriots UL 5:4Šmid
03.05.17středa18:00UT SeverkaOld School "UL"1.FC Velbloudi12:2Nový
04.05.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"FK Rakeťáci10:3Nový
08.05.17pondělí17:30UT SNPFK Sambular "UL"Březňáci UL 3:12Košťál
17.kolo
Patriots ULvolný los (b) :
11.05.17čtvrtek19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Eldorádos UL 5:4Rouče
12.05.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOld School "UL" 1:14Macháček
12.05.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciFC Atletico "UL" 2:11Sýs
12.05.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíBřezňáci UL 6:7Nový
24.05.17středa20:00UT Kameňák1.FC VelbloudiBoca Juniors UL "B" 1:16Nový
18.kolo
volný los (b)FK Rakeťáci :
15.05.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"Eldorádos UL16:3Macháček
17.05.17středa20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"1.FC Velbloudi10:2Tuček
17.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Albion Ústí 3:1Řízek
18.05.17čtvrtek20:00KrupkaBoca Juniors UL "B"VĚTRUŠE18:0Hanzlík
19.05.17pátek18:30UT SNPBřezňáci ULPatriots UL 7:5Lutka
19.kolo
1.FC Velbloudivolný los (b) :
23.05.17úterý19:30UT SNPPatriots ULFK Albion Ústí 6:4Lutka
24.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Old School "UL" 5:3Mollinger
26.05.17pátek19:00UT 26.ZŠEldorádos ULBoca Juniors UL "B" 5:12Šmid
26.05.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Atletico "UL" 2:12Šmid
29.05.17pondělí19:00UT Stad.mlFK RakeťáciBřezňáci UL 5:8Řízek
20.kolo
volný los (b)VĚTRUŠE :
29.05.17pondělí20:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Eldorádos UL11:3Sýs
31.05.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Patriots UL 6:12Rouče
01.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaBřezňáci UL1.FC Velbloudi10:0Macháček
02.06.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 4:3Kalina
02.06.17pátek21:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Old School "UL" 4:3Košťál
21.kolo
Eldorádos ULvolný los (b) :
05.06.17pondělí19:00UT SeverkaOld School "UL"FC Atletico "UL" 4:8Sýs
07.06.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"Boca Juniors UL "B" 5:4Nový
09.06.17pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBřezňáci UL 0:10Nový
09.06.17pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Albion Ústí 2:10Hanzlík
09.06.17pátek19:30UT ChuderovFK RakeťáciPatriots UL 3:8Nový
22.kolo
volný los (b)Old School "UL" :
13.06.17úterý18:00UT SeverkaFC Atletico "UL"Boca Juniors UL "B" 8:3Lutka
13.06.17úterý19:30UT SNPPatriots UL1.FC Velbloudi 9:2Sýs
14.06.17středa20:00UT SeverkaBřezňáci ULEldorádos UL 9:1Tuček
14.06.17středa19:00UT MojžířFK Sambular "UL"FK Rakeťáci 3:3Hanzlík
16.06.17pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE17:0Hanzlík

celkem záznamů: 121

generováno za 0.15 sekund