Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 2.třída
1.kolo
05.09.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Sokol UL "B" 2:3Sůra
05.09.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 3:2Lutka
07.09.16středa19:00UT SeverkaSOSOSOFSC Tygříci "B" 1:5Nový
07.09.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 4:4Řízek
08.09.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Barcelona UL 3:11Kalina
09.09.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceGold Combix ÚL "U-19" 3:6Heřman
09.09.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"KMK Tornádo "B" 4:6Macháček
2.kolo
13.09.16úterý20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Klimax Bar "B" 2:3Sýs
13.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"SOSOSO 3:2Sýs
14.09.16středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Heřman
15.09.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 1:7Sůra
16.09.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKMK Tornádo "B"12:1Macháček
16.09.16pátek17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC NY Tiradores "C" 6:4Tuček
04.11.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Incredibles 5:2Rouče
3.kolo
19.09.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesGold Combix ÚL "U-19" 4:8Sýs
19.09.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 6:3Vaššík
21.09.16středa19:00UT SeverkaSOSOSOSampdoria MRV UL 4:5Nový
21.09.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"ZD Hospoddáři "UL" 6:5Sýs
22.09.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Barcelona UL 2:3Nový
23.09.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 0:9Kalina
23.09.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 2:4Hanzlík
4.kolo
27.09.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC NY Tiradores "C" 5:2Řízek
28.09.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"SOSOSO10:0Lutka
29.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"KMK Tornádo "B" 4:4Sůra
30.09.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULPIERBURG Trmice 6:2Mollinger
30.09.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKozlos Ústí n.L. 6:4Hanzlík
30.09.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKlimax Bar "B" 7:5Macháček
16.03.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 2:3Hanzlík
5.kolo
03.10.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 3:6Sýs
03.10.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "B" 8:2Sýs
03.10.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Barcelona UL 2:3Nový
07.10.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 8:2Řízek
07.10.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL14:3Macháček
07.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Sokol UL "B" 3:8Řízek
15.03.17středa19:45hala UJEPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "U-19" 0:6Šmid
6.kolo
11.10.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"PIERBURG Trmice 4:1Košťál
12.10.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"FC NY Tiradores "C" 9:3Sýs
12.10.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Incredibles 7:6Nový
13.10.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kozlos Ústí n.L. 0:7Mollinger
14.10.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 4:3Hanzlík
21.10.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "B" 5:3Hanzlík
16.11.16středa20:00UT SeverkaFK VšebořiceSOSOSO 5:3Řízek
7.kolo
17.10.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Barcelona UL 2:5Sýs
17.10.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL 4:6Sýs
19.10.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Sokol UL "B" 5:2Rouče
21.10.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "UL" 7:2Nový
21.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Gold Combix ÚL "U-19" 2:10Košťál
21.10.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKlimax Bar "B" 2:7Košťál
01.03.17středa19:45hala UJEPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 6:0Kamínek
8.kolo
24.10.16pondělí17:30UT SNPKlimax Bar "B"Kozlos Ústí n.L. 3:3Macháček
27.10.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC NY Tiradores "C" 4:2Řízek
28.10.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 4:3Tuček
28.10.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 9:5Kalina
01.12.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 3:6Hanzlík
22.03.17středa20:00SH GymplGold Combix ÚL "U-19"PIERBURG Trmice 7:2Nový
23.03.17čtvrtek18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 2:2Košťál
9.kolo
31.10.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Incredibles 2:7Hanzlík
01.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 5:4Lutka
02.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 7:5Lutka
02.11.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Gold Combix ÚL "U-19" 2:10Lutka
04.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOFC Barcelona UL 2:3Heřman
04.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice11:2Heřman
04.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "B" 7:12Hanzlík
10.kolo
07.11.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "C" 7:4Rouče
07.11.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "B"KMK Tornádo "B" 9:8Kamínek
08.11.16úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Sokol UL "B" 9:4Lutka
10.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "B" 5:5Řízek
11.11.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV UL10:1Řízek
11.11.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 6:2Macháček
11.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKozlos Ústí n.L.11:6Tuček
11.kolo
14.11.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Všebořice 4:2Macháček
15.11.16úterý19:00LibouchecKozlos Ústí n.L.FC Barcelona UL 0:2Macháček
15.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"ZD Hospoddáři "UL"10:2Mollinger
16.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceKlimax Bar "B" 5:7Hanzlík
18.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"SOSOSO 2:2Lutka
18.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 1:6Macháček
18.11.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULGold Combix ÚL "U-19" 6:7Řízek
12.kolo
21.11.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesPIERBURG Trmice 6:1Sůra
21.11.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:2Macháček
23.11.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "B" 5:2Vaššík
24.11.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV UL 2:12Macháček
25.11.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Sokol UL "B" 1:2Lutka
25.11.16pátek20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 8:3Macháček
09.12.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULGold Combix ÚL "U-19" 6:4Tuček
13.kolo
29.11.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 3:7Nový
30.11.16středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceSOSOSO 4:7Nový
30.11.16středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"ZD Hospoddáři "UL"13:0Šmid
02.12.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Barcelona UL 2:5Lutka
02.12.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 2:1Rouče
02.12.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFK Všebořice 4:3Kalina
20.03.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Incredibles 7:3Macháček
14.kolo
29.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"FK Všebořice13:1Macháček
29.03.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"SOSOSO 6:0Macháček
29.03.17středa20:00SH GymplPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 2:4Tuček
31.03.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULZD Hospoddáři "UL" 4:6Řízek
31.03.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC NY Tiradores "C" 4:4Řízek
31.03.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 5:6Lutka
05.06.17pondělí18:30SlunetaFC Sokol UL "B"FC Incredibles13:6Hanzlík
15.kolo
03.04.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:6Nový
05.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Gold Combix ÚL "U-19" 4:8Nový
06.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV UL 1:10Košťál
06.04.17čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 8:4Hanzlík
07.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Barcelona UL 7:4Heřman
07.04.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"PIERBURG Trmice 3:4Sůra
07.04.17pátek19:00UT KameňákSOSOSOFC Sokol UL "B" 5:1Tuček
16.kolo
kontumaceFC Sokol UL "B"Kozlos Ústí n.L. 0:5
10.04.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Incredibles 3:2Macháček
12.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 5:2Sýs
13.04.17čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Klimax Bar "B" 8:8Nový
14.04.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFK Všebořice 6:5Hanzlík
14.04.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULSOSOSO10:4Košťál
14.04.17pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 3:5Lutka
17.kolo
17.04.17pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 0:7Hanzlík
18.04.17úterý19:00UT KameňákSOSOSOGold Combix ÚL "U-19" 6:6Sýs
19.04.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FK Všebořice 7:1Kamínek
20.04.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:7Sýs
21.04.17pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Barcelona UL 2:2Tuček
21.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "B" 0:4Tuček
21.04.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Sokol UL "B" 6:2Heřman
18.kolo
kontumaceFK VšebořiceFC Incredibles 5:0
24.04.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Kozlos Ústí n.L.16:5Šmid
26.04.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"KMK Tornádo "B" 4:8Sýs
26.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"PIERBURG Trmice 6:2Heřman
27.04.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 6:6Mollinger
28.04.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 5:3Rouče
28.04.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 4:7Heřman
19.kolo
01.05.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 6:3Košťál
01.05.17pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKlimax Bar "B" 2:11Šmid
02.05.17úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "B" 3:1Košťál
04.05.17čtvrtek19:00UT KameňákSOSOSOFK Všebořice 3:5Tuček
05.05.17pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 6:3Macháček
01.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 2:6Macháček
13.06.17úterý18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Gold Combix ÚL "U-19"10:4Hanzlík
20.kolo
kontumaceFC Barcelona ULFC Incredibles 5:0Kamínek
09.05.17úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 5:3Řízek
10.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "B" 2:2Sýs
11.05.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "C" 6:2Kamínek
11.05.17čtvrtek20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"KMK Tornádo "B" 5:3Macháček
12.05.17pátek20:00UT SNPKlimax Bar "B"SOSOSO15:3Nový
12.05.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULPIERBURG Trmice 4:2Nový
21.kolo
15.05.17pondělí19:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles12:5Rouče
15.05.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "B" 2:11Nový
17.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 1:4Tuček
19.05.17pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 4:9Sýs
19.05.17pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "U-19" 4:5Sýs
19.05.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FK Všebořice13:1Tuček
12.06.17pondělí17:30UT SNPKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:5Kalina
22.kolo
22.05.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:4Nový
22.05.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FSC Tygříci "B" 5:1Macháček
24.05.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "C" 9:6Košťál
25.05.17čtvrtek19:00LibouchecFC Barcelona ULSOSOSO 4:1Nový
25.05.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 3:5Košťál
26.05.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 4:1Sůra
06.06.17úterý18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 7:3Kamínek
23.kolo
29.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:4Řízek
31.05.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Gold Combix ÚL "U-19" 1:6Košťál
31.05.17středa18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice 2:1Košťál
31.05.17středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.SOSOSO 5:6Hanzlík
02.06.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Barcelona UL 7:2Hanzlík
02.06.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FC Incredibles15:4Macháček
02.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Klimax Bar "B" 8:4Nový
24.kolo
05.06.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFSC Tygříci "B" 6:3Nový
05.06.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Sampdoria MRV UL 2:4Sýs
07.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"PIERBURG Trmice 6:1Tuček
08.06.17čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 2:8Košťál
08.06.17čtvrtek18:30KrupkaZD Hospoddáři "UL"FC Sokol UL "B" 6:6Macháček
09.06.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULKozlos Ústí n.L. 5:4Lutka
09.06.17pátek19:00UT KameňákSOSOSOFC NY Tiradores "C" 7:6Hanzlík
25.kolo
12.06.17pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Barcelona UL 7:4Macháček
12.06.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Klimax Bar "B" 6:8Heřman
14.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Všebořice 2:4Tuček
16.06.17pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "UL" 8:1Hanzlík
16.06.17pátek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Incredibles 8:0Macháček
16.06.17pátek20:00kontumaceKMK Tornádo "B"SOSOSO 5:0Macháček
16.06.17pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "C"Kozlos Ústí n.L. 4:3Kamínek
26.kolo
19.06.17pondělí17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 1:3Hanzlík
19.06.17pondělí19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSampdoria MRV UL 1:7Sýs
21.06.17středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 7:3Sýs
22.06.17čtvrtek19:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice 0:5Tuček
22.06.17čtvrtek18:30kontumaceZD Hospoddáři "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 0:5Hanzlík
23.06.17pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "C"12:2Hanzlík
23.06.17pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "B" 5:4Macháček

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund