Dnes je středa 26.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2016/2017 1.třída
1.kolo
05.09.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 5:5Macháček
Sýs
06.09.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "B" 3:1Nový
Lutka
07.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex 4:5Šmid
Rouče
08.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULULITEP 4:5Nový
Rouče
09.09.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 6:7Košťál
Sýs
09.09.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Dynamo "UL" 3:6Lutka
Heřman
09.09.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "B" 6:6Sýs
Košťál
2.kolo
12.09.16pondělí18:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 6:6Košťál
Vaššík
12.09.16pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Italové "UL" 3:6Vaššík
Košťál
14.09.16středa17:00UT KameňákDynamo "UL"FSC Tygříci "UL" 4:1Heřman
Lutka
15.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"FK Parta Střekov "UL"11:2Kresta
Heřman
15.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSamba UL10:4Macháček
Nauš
16.09.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Hop Trop "B" 6:6Macháček
Rouče
20.09.16úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Lesná Pes UL 5:8Mollinger
laik
3.kolo
19.09.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "B" 1:10Lutka
Sýs
20.09.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 6:6Rouče
Nový
20.09.16úterý21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 2:9Mollinger
Šmid
21.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 4:3Kamínek
Lutka
21.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"ULITEP 5:2Hanzlík
Mollinger
22.09.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULDynamo "UL" 6:3Kalina
Mollinger
23.09.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FCSB Ústí n.L. 6:11Hanzlík
Mollinger
4.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 0:5
28.09.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Samba UL 7:2Lutka
Řízek
29.09.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL11:3Košťál
Nauš
29.09.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFSC Tygříci "UL" 9:6Heřman
Sůra
30.09.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 6:4Tuček
Řízek
19.12.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:1Macháček
Nový
28.03.17úterý19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FK Parta Střekov "UL" 8:6Lutka
Řízek
5.kolo
03.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 5:4Lutka
Sýs
04.10.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:12Tuček
Mollinger
05.10.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULBar Alex 5:9Lutka
Nový
05.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Dynamo "UL" 4:5Sůra
Řízek
05.10.16středa20:00UT SeverkaULITEPFCSB Ústí n.L. 7:9Nový
Lutka
07.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 2:9Macháček
Rouče
24.03.17pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "B" 0:11Heřman
Rouče
6.kolo
11.10.16úterý17:00UT SeverkaSamba ULFK Parta Střekov "UL"10:5Nový
Rouče
12.10.16středa18:30UT KameňákDynamo "UL"ULITEP 8:2Heřman
Košťál
12.10.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FSC Tygříci "UL" 5:4Košťál
Sýs
13.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Hop Trop "B" 7:4Nový
Mollinger
14.10.16pátek17:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 5:0Tuček
Macháček
14.10.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 5:7Lutka
Mollinger
23.03.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1. FC Kostelníci "UL" 6:5Košťál
Nauš
7.kolo
17.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Samba UL 4:5Šmid
Sýs
18.10.16úterý18:00UT SeverkaLesná Pes ULItalové "UL" 7:10Šmid
Kamínek
19.10.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Bar Alex 5:6Nový
Kalina
19.10.16středa20:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "B" 4:6Řízek
Rouče
21.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 8:7Nový
Rouče
21.10.16pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Dynamo "UL" 4:4Řízek
Kalina
21.10.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL"11:3Košťál
Hanzlík
8.kolo
26.10.16středa20:00WHC KBItalové "UL"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Kamínek
Kresta
27.10.16čtvrtek20:40WHC KBFC Rapid UL "B"FCSB Ústí n.L. 9:4Šmid
Řízek
27.10.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexULITEP10:1Heřman
laik
28.10.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FSC Tygříci "UL"10:4Vaššík
Hanzlík
11.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL 5:2Macháček
Kalina
16.03.17čtvrtek19:45SH GymplFC NY Tiradores "B"Dynamo "UL" 9:6Nový
Rouče
17.03.17pátek19:00SH GymplKMK Tornádo "UL"Hop Trop "B" 8:1Hanzlík
Šmid
9.kolo
31.10.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 4:12Tuček
Sůra
01.11.16úterý20:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL" 5:7Kamínek
Lutka
02.11.16středa17:00UT KameňákDynamo "UL"FC Rapid UL "B" 0:7Macháček
Rouče
03.11.16čtvrtek18:00UT SeverkaLesná Pes ULFK Parta Střekov "UL" 2:0Šmid
Nauš
04.11.16pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Bar Alex10:3Nový
Rouče
04.11.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 7:6Heřman
Rouče
10.03.17pátek20:00SH GymplHop Trop "B"Italové "UL" 9:6Lutka
Kalina
10.kolo
09.11.16středa20:00WHC KBItalové "UL"ULITEP 1:8Macháček
Řízek
09.11.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 3:4Rouče
Tuček
10.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexDynamo "UL" 5:1Mollinger
Macháček
11.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "B" 2:6Nový
Řízek
11.11.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FCSB Ústí n.L. 6:1Tuček
Vaššík
11.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"1. FC Kostelníci "UL" 6:15Nový
Sůra
25.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "B" 4:6Vaššík
Macháček
11.kolo
15.11.16úterý20:40WHC KBFC Rapid UL "B"Bar Alex 8:3Macháček
Řízek
16.11.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 8:7Vaššík
Řízek
18.11.16pátek20:00UT SeverkaULITEPSamba UL 8:6Macháček
Rouče
18.11.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 5:1Macháček
Rouče
14.12.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Parta Střekov "UL"16:1Macháček
Vaššík
21.12.16středa18:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 9:7Nový
Řízek
04.01.17středa20:00WHC KBFCSB Ústí n.L.Italové "UL" 3:11Mollinger
Macháček
12.kolo
21.11.16pondělí18:00UT SeverkaLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL" 5:7Lutka
Hanzlík
22.11.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULFCSB Ústí n.L. 7:8Nový
Hanzlík
24.11.16čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 9:1Hanzlík
Kalina
25.11.16pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "B"Bar Alex 6:6Hanzlík
Mollinger
25.11.16pátek21:00hala UJEPFK Parta Střekov "UL"ULITEP 6:7Lutka
Nový
14.12.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Dynamo "UL" 5:4Lutka
Nový
21.03.17úterý20:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "B" 2:10Mollinger
Lutka
13.kolo
25.11.16pátek19:00SH GymplHop Trop "B"Lesná Pes UL 6:6Mollinger
laik
28.11.16pondělí19:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 5:5Nový
Lutka
29.11.16úterý18:30UT SNPFCSB Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 7:3Řízek
Rouče
30.11.16středa17:30UT KameňákDynamo "UL"Samba UL 7:5Řízek
Mollinger
01.12.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "UL" 8:7Košťál
Nauš
17.03.17pátek18:30SH Gympl1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 4:8Šmid
Mollinger
23.03.17čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"Italové "UL" 4:3Hanzlík
Sůra
14.kolo
27.03.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 2:5Mollinger
Řízek
28.03.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Samba UL16:3Tuček
Kamínek
30.03.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 6:5Košťál
Nauš
30.03.17čtvrtek18:00UT SeverkaDynamo "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:6Košťál
Nauš
31.03.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 6:6Hanzlík
Rouče
31.03.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 4:9Lutka
Kalina
31.03.17pátek19:00SH GymplHop Trop "B"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Heřman
Sůra
15.kolo
kontumaceLesná Pes ULFCSB Ústí n.L. 0:5
05.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC NY Tiradores "B" 4:7Košťál
laik
05.04.17středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "UL" 4:2Řízek
Sýs
05.04.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FC Rapid UL "B" 0:7Macháček
laik
05.04.17středa17:00UT SeverkaSamba ULBar Alex 4:5Hanzlík
Řízek
05.04.17středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "UL" 6:2Tuček
Řízek
07.04.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 5:4Heřman
Kalina
16.kolo
10.04.17pondělí17:00UT SeverkaDynamo "UL"Lesná Pes UL 3:3Macháček
Nový
10.04.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPHop Trop "B" 7:3Nový
Macháček
13.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 9:3Tuček
Lutka
14.04.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Italové "UL" 5:4Rouče
14.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL11:3Lutka
Mollinger
14.04.17pátek20:30WHC KBFC Rapid UL "B"FSC Tygříci "UL"14:0Kamínek
Řízek
14.04.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 5:7Košťál
Kalina
17.kolo
18.04.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Rapid UL "B" 5:10Macháček
Heřman
18.04.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Bar Alex 3:11Mollinger
Rouče
19.04.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 9:6Mollinger
Sůra
19.04.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "UL" 8:8Hanzlík
Řízek
20.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaSamba ULItalové "UL" 5:10Sýs
Řízek
21.04.17pátek19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B" 0:8Tuček
Rouče
21.04.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "UL" 2:5Hanzlík
Kalina
18.kolo
25.04.17úterý20:30WHC KBFC Rapid UL "B"1. FC Kostelníci "UL"17:2Kamínek
Nový
26.04.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 8:1Mollinger
Lutka
27.04.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexLesná Pes UL 8:2Lutka
Nauš
28.04.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL10:4Macháček
Kalina
28.04.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FSC Tygříci "UL"19:0Heřman
Sýs
28.04.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.ULITEP 6:12Kalina
Rouče
16.06.17pátek18:00UT SeverkaDynamo "UL"Hop Trop "B" 3:3Sýs
Macháček
19.kolo
02.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 4:6Mollinger
Heřman
02.05.17úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Italové "UL" 3:6Košťál
Kalina
03.05.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FC Rapid UL "B" 3:20Tuček
laik
03.05.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Samba UL 3:6Řízek
Rouče
05.05.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 1:11Sůra
Mollinger
05.05.17pátek19:00UT SeverkaULITEPDynamo "UL" 3:4Macháček
Sýs
05.05.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Bar Alex 2:12Sýs
Hanzlík
20.kolo
kontumaceBar AlexHop Trop "B" 5:0
08.05.17pondělí19:00UT SeverkaDynamo "UL"FCSB Ústí n.L. 4:4Kalina
Šmid
09.05.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"ULITEP13:0Lutka
Nový
10.05.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Lesná Pes UL 7:5Hanzlík
Tuček
12.05.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Parta Střekov "UL" 6:7Hanzlík
Sýs
02.06.17pátek19:00UT SeverkaSamba ULFSC Tygříci "UL" 5:2Nový
Sůra
20.06.17úterý19:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:2Řízek
Lutka
21.kolo
15.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Parta Střekov "UL" 1:1Sýs
Macháček
16.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 7:12Nový
Rouče
17.05.17středa18:00UT SeverkaULITEPBar Alex 4:9Macháček
Tuček
18.05.17čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "UL" 3:7Košťál
Nauš
19.05.17pátek17:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Italové "UL" 6:1Hanzlík
Sýs
22.05.17pondělí19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.FC Rapid UL "B" 4:7Šmid
Mollinger
06.06.17úterý18:00UT Stad.mlDynamo "UL"FC NY Tiradores "B" 2:8Heřman
Rouče
22.kolo
kontumaceFC Rapid UL "B"Dynamo "UL" 5:0
24.05.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Lesná Pes UL16:4Kamínek
Rouče
24.05.17středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "B" 8:4Hanzlík
Tuček
24.05.17středa17:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL" 7:4Košťál
Kalina
25.05.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFCSB Ústí n.L. 9:9Košťál
Nauš
26.05.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL" 7:0Hanzlík
Řízek
26.05.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 5:8Macháček
Sýs
23.kolo
kontumaceHop Trop "B"Samba UL 0:5
29.05.17pondělí17:00UT SeverkaDynamo "UL"Bar Alex 3:9Šmid
Řízek
30.05.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 8:2Lutka
Sýs
31.05.17středa20:00UT SeverkaULITEPItalové "UL" 2:4Košťál
Tuček
01.06.17čtvrtek20:45WHC KBFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "B" 3:2Košťál
Nauš
05.06.17pondělí19:00UT SNPFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:3Sůra
Mollinger
18.06.17neděle20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FK Parta Střekov "UL" 4:10Hanzlík
Lutka
24.kolo
07.06.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "B" 8:1Lutka
Rouče
08.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Rapid UL "B" 4:6Košťál
Nauš
08.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:5Košťál
Nauš
09.06.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 4:7Lutka
Rouče
09.06.17pátek17:00UT SeverkaSamba ULULITEP10:6Macháček
Heřman
09.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 8:4Heřman
Macháček
19.06.17pondělí19:00UT SNPItalové "UL"FCSB Ústí n.L. 5:4Hanzlík
Kalina
25.kolo
12.06.17pondělí19:00UT SeverkaDynamo "UL"Italové "UL" 3:1Macháček
Heřman
14.06.17středa20:00SH GymplHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 5:5Macháček
Sýs
15.06.17čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "B" 2:7Řízek
Sýs
15.06.17čtvrtek20:45WHC KBFC Rapid UL "B"KMK Tornádo "UL"11:3Hanzlík
Kalina
15.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaULITEPFK Parta Střekov "UL" 7:6Sýs
Řízek
16.06.17pátek20:00UT SNPFCSB Ústí n.L.Samba UL 3:11Hanzlík
Kalina
19.06.17pondělí18:00UT 26.ZŠ1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 5:7Kamínek
Sýs
26.kolo
20.06.17úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "B" 4:8Lutka
Řízek
20.06.17úterý18:00UT SeverkaSamba ULDynamo "UL" 6:4Sýs
Rouče
21.06.17středa19:45hala UJEPFK Parta Střekov "UL"FCSB Ústí n.L.11:4Hanzlík
Kalina
21.06.17středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Rapid UL "B" 5:11Lutka
Rouče
22.06.17čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 4:2Nový
Lutka
23.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Bar Alex 3:5Macháček
Sýs
23.06.17pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 5:4Hanzlík
Rouče

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund