Dnes je úterý 20.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 Okresní přebor
1.kolo
31.08.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 5:5Šmid
Kamínek
31.08.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 5:3Lutka
Řízek
01.09.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 8:6Lutka
Kalina
02.09.15středa18:00LibouchecFC LibouchecKlimax Bar "UL" 9:3Košťál
Kamínek
02.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 7:5Lutka
Řízek
19.11.15čtvrtek19:30SH GymplSC Dragons ULGold Combix ÚL "U-19" 4:0Kamínek
Kalina
15.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 2:2Košťál
Kalina
2.kolo
07.09.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 3:4Košťál
Kamínek
07.09.15pondělí17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Dynamo "UL" 2:4Košťál
Nauš
08.09.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 3:7Košťál
Rouče
09.09.15středa20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:6Lutka
Kalina
10.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo UL 5:6Friedl
Kalina
14.10.15středa19:00UT GymplTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:4Friedl
Heřman
07.03.16pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "U-19"USK Slávie UL 4:1Sůra
Hanzlík
3.kolo
kontumaceUSK Slávie ULKlimax Bar "UL" 0:5
14.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:8Sýs
Sůra
14.09.15pondělí20:00UT GymplFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 2:7Šmid
Nauš
14.09.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSC Dragons UL 6:2Macháček
Kalina
16.09.15středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 9:8Gajarský
Rouče
16.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 6:7Pacík
Řízek
30.11.15pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "U-19" 5:1Macháček
Tuček
4.kolo
21.09.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 5:7Šmid
Nový
21.09.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaDynamo "UL" 8:7Gajarský
Heřman
21.09.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 9:5Sýs
Macháček
21.09.15pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Klimax Bar "UL" 5:6Kamínek
Rouče
22.09.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 6:3Vaššík
Heřman
24.09.15čtvrtek19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 2:2Lutka
Sůra
24.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 3:2Tuček
Macháček
5.kolo
28.09.15pondělí18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Kolbenschmidt cz 5:7Gajarský
Nauš
28.09.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULGold Combix ÚL "U-19" 6:2Macháček
Kalina
29.09.15úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 8:4Mollinger
Kalina
30.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 6:7Gajarský
Nový
04.11.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL" 5:3Hanzlík
Kalina
12.01.16úterý19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:8Sýs
Nový
01.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Morgan Commando TP10:1Hanzlík
Kalina
6.kolo
05.10.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 9:3Pacík
Rouče
05.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 2:4Sůra
Nauš
05.10.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaKlimax Bar "UL" 3:5Heřman
Vaššík
05.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Kolbenschmidt cz 2:11Řízek
Vágner
06.10.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria10:3Kamínek
Heřman
06.10.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 0:5Tuček
Řízek
06.10.15úterý18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo "UL" 4:7Nový
Heřman
7.kolo
12.10.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 4:4Gajarský
Řízek
12.10.15pondělí18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Morgan Commando TP 2:6Macháček
Řízek
12.10.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:8Kamínek
Pacík
14.10.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 4:4Kamínek
Vágner
14.10.15středa21:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:4Lutka
Pacík
14.10.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 5:1Heřman
Friedl
29.02.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"SC Dragons UL 7:0Hanzlík
Kalina
8.kolo
19.10.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 3:2Pacík
Rouče
19.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 5:4Sýs
Nový
19.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"TJ Fanda 7:8Lutka
Nauš
20.10.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULDynamo "UL"12:3Gajarský
Heřman
20.10.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 4:7Mollinger
Pacík
21.10.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria10:3Lutka
Vágner
24.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Klimax Bar "UL" 2:3Tuček
Řízek
9.kolo
26.10.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaMorgan Commando TP 9:5Heřman
Vaššík
26.10.15pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 7:4Košťál
Nauš
26.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Flamengo UL 0:7Macháček
Vágner
26.10.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "U-19" 3:4Lutka
Kalina
28.10.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 4:7Gajarský
Sýs
28.10.15středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 1:8Macháček
Rouče
15.12.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKlimax Bar "UL" 6:3Mollinger
Pacík
10.kolo
02.11.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 9:8Pacík
Nový
02.11.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL11:2Hanzlík
Řízek
02.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Morgan Commando TP 3:4Macháček
laik
03.11.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 1:5Mollinger
Řízek
03.11.15úterý18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"TJ Fanda 4:7Vaššík
Rouče
04.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Dynamo "UL" 9:2Nový
Řízek
08.12.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULKlimax Bar "UL"10:2Tuček
Mollinger
11.kolo
09.11.15pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 4:4Vaššík
Rouče
09.11.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaSC Dragons UL 4:3Pacík
Vágner
09.11.15pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL10:3Sýs
Nový
09.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FSC SKP Viktoria 7:6Lutka
Kalina
10.11.15úterý18:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Flamengo UL 5:6Košťál
Nauš
11.11.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 5:3Nový
Mollinger
02.12.15středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "U-19"13:5Hanzlík
Kalina
12.kolo
16.11.15pondělí19:00UT GymplFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 7:11Mollinger
Vaššík
16.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Lokomotiv "UL" 4:3Rouče
Macháček
17.11.15úterý21:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 2:4Mollinger
Kresta
18.11.15středa18:00LibouchecFC LibouchecDynamo "UL" 6:6Hanzlík
Kalina
18.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 7:11Tuček
Macháček
30.11.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 7:3Mollinger
Vágner
01.12.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 1:4Kamínek
Vaššík
13.kolo
23.11.15pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFlamengo UL 2:4Lutka
Hanzlík
23.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 3:1Vágner
Mollinger
25.11.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec10:6Macháček
Tuček
26.11.15čtvrtek20:00UT KameňákFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 2:1Sůra
Kamínek
16.03.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:4Kamínek
Nový
21.03.16pondělí18:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:7Hanzlík
Řízek
21.03.16pondělí19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FSC SKP Viktoria 7:3Macháček
Mollinger
14.kolo
29.03.16úterý17:00UT SeverkaMorgan Commando TPFlamengo UL 2:4Řízek
Lutka
30.03.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULDynamo "UL"11:1Nový
Hanzlík
30.03.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Libouchec 8:6Řízek
laik
30.03.16středa18:00UT KameňákTJ FandaHop Trop "UL" 4:5Hanzlík
Nový
31.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 6:5Sýs
Macháček
13.06.16pondělí19:00UT GymplFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 6:7Sýs
Řízek
23.06.16čtvrtek17:00SH GymplGold Combix ÚL "U-19"SC Dragons UL 2:3Macháček
Řízek
15.kolo
04.04.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Lokomotiv "UL" 8:1Lutka
Sýs
04.04.16pondělí18:00UT GymplFSC SKP ViktoriaTJ Fanda11:5Hanzlík
Macháček
04.04.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Klimax Bar "UL" 1:6Kresta
Nový
05.04.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL15:2Košťál
Sůra
06.04.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 9:7Hanzlík
Kalina
06.04.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 5:8Hanzlík
Kalina
22.06.16středa21:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "U-19" 4:7Nový
Kamínek
16.kolo
11.04.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 4:9Sýs
Řízek
11.04.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FK Pérovna UL 1:3Řízek
Sýs
12.04.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFlamengo UL 2:2Macháček
Mollinger
13.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"USK Slávie UL 8:4Vaššík
Nový
14.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL"10:4Kamínek
Kresta
02.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Libouchec 5:5Hanzlík
laik
22.06.16středa18:00UT KameňákFC Kolbenschmidt czDynamo "UL" 5:1Košťál
Rouče
17.kolo
18.04.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 1:9Nový
Řízek
18.04.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 5:4Hanzlík
Kamínek
18.04.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"TJ Fanda 4:4Šmid
Sýs
19.04.16úterý19:30SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 7:2Košťál
Nauš
20.04.16středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 6:8Hanzlík
Kalina
20.04.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 5:3Košťál
Kalina
20.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "U-19"11:2Kamínek
Vaššík
18.kolo
25.04.16pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKlimax Bar "UL" 5:9Kresta
Nový
25.04.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPDynamo "UL" 4:4Kresta
Nový
26.04.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL"16:5Sýs
Sůra
28.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec10:2Macháček
laik
06.06.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaUSK Slávie UL 6:1Mollinger
laik
21.06.16úterý19:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "U-19"Flamengo UL 2:6Tuček
Sýs
27.06.16pondělí19:00UT GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 3:7Macháček
Kalina
19.kolo
02.05.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL10:3Vaššík
Nový
02.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Lokomotiv "UL" 0:14Lutka
Nauš
03.05.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "U-19" 8:5Macháček
Vaššík
04.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 7:6Hanzlík
Kalina
04.05.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 6:4Lutka
Nový
04.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"TJ Fanda 9:5Šmid
Řízek
22.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:5Macháček
Kalina
20.kolo
09.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 2:6Hanzlík
Řízek
09.05.16pondělí19:00UT SeverkaMorgan Commando TPKlimax Bar "UL" 4:1Vaššík
Rouče
09.05.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 7:4Nový
Kalina
10.05.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULDynamo "UL"13:2Lutka
Kamínek
11.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 6:12Kamínek
Kalina
11.05.16středa20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Hop Trop "UL" 6:2Vaššík
Tuček
12.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL19:3Lutka
Košťál
21.kolo
16.05.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 8:2Lutka
Nový
16.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaGold Combix ÚL "U-19" 5:5Vaššík
Kalina
17.05.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 8:5Hanzlík
Rouče
18.05.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 5:7Hanzlík
Kalina
18.05.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 6:4Kamínek
Rouče
18.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 5:9Macháček
Sýs
23.06.16čtvrtek19:30UT KameňákDynamo "UL"FK Pérovna UL 4:19Sůra
Nový
22.kolo
23.05.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULDynamo "UL" 3:0Macháček
Nový
24.05.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 8:4Lutka
Kresta
25.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"SC Dragons UL 1:2Vaššík
Rouče
25.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 9:5Macháček
Kamínek
26.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz10:10Hanzlík
Kalina
31.05.16úterý17:00UT SeverkaMorgan Commando TPTJ Fanda 6:8Lutka
Kalina
08.06.16středa19:00UT GymplGold Combix ÚL "U-19"FSC SKP Viktoria 5:5Nový
Hanzlík
23.kolo
30.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop "UL" 3:5Nový
Sůra
30.05.16pondělí18:00UT KameňákTJ FandaFC Lokomotiv "UL" 4:5Vaššík
Kalina
01.06.16středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 4:8Kamínek
Kalina
01.06.16středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 1:5Kamínek
Kalina
01.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FK Pérovna UL 6:7Nový
Rouče
02.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "U-19" 5:12Šmid
Nový
28.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 3:4Lutka
Kalina
24.kolo
06.06.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKlimax Bar "UL" 3:5Macháček
Kalina
06.06.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaDynamo "UL" 4:2Rouče
laik
07.06.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULTJ Fanda 4:3Košťál
Kalina
07.06.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 9:5Macháček
Kamínek
08.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL13:2Hanzlík
Nový
09.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 8:1Lutka
Rouče
14.06.16úterý19:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "U-19"FC Libouchec 1:10Košťál
Kalina
25.kolo
14.03.16pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Libouchec 5:5Hanzlík
Kalina
25.05.16středa19:15UT GymplUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 5:9Řízek
Nový
13.06.16pondělí17:00UT SeverkaMorgan Commando TPSC Dragons UL 1:1Košťál
Kalina
14.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 1:4Lutka
Macháček
15.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "UL" 7:4Košťál
Kalina
16.06.16čtvrtek19:30UT KameňákTJ FandaFK Pérovna UL 5:8Hanzlík
laik
16.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "U-19" 7:5Nový
Košťál
26.kolo
20.06.16pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 7:6Hanzlík
laik
20.06.16pondělí18:30UT GymplFSC SKP ViktoriaKlimax Bar "UL" 7:4Macháček
Kalina
20.06.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Dynamo "UL" 1:3Lutka
Macháček
21.06.16úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Kamínek
Hanzlík
21.06.16úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 4:5Košťál
Kalina
21.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 7:11Lutka
Hanzlík
22.06.16středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 7:7Hanzlík
Kalina

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund