Dnes je úterý 18.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 Krajský přebor UK
1.kolo
14.09.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Jupíci Libochovice 9:3Vlašič
Prágl
15.09.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC Atletico Chomutov 7:3Gajarský
Lutka
16.09.15středa20:00WHC KBItalové ULFC VITO Proboštov 5:5Šmid
Košťál
16.09.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Internazionale TP 2:13Lasch
Novotný
18.09.15pátek21:30SlunetaFC Rapid UL "A"FC Třebenice 8:1Tuček
Macháček
18.09.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 7:6Vlašič
Novotný
16.10.15pátek19:00TepliceFC Balticflora TepliceGold Combix ÚL "B" 4:6Macháček
Tuček
2.kolo
21.09.15pondělí20:00TepliceFC VITO ProboštovFC NY Tiradores "UL" 5:1Macháček
Kresta
22.09.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"CF Radobýl Litoměřice 3:5Šmid
Kamínek
23.09.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Balticflora Teplice 5:1Gajarský
Tuček
23.09.15středa19:00hala UJEPFC Rapid UL "A"Gold Team UL 3:2Lutka
Nový
25.09.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice12:2Franko
Plzák
25.09.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceInternazionale TP 4:5Košťál
Vlašič
13.12.15neděle15:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceGardenline Ltm. "B"10:6Vlašič
Prágl
3.kolo
28.09.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 6:8Novotný
Prágl
29.09.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC VITO Proboštov 0:7Kamínek
Gajarský
29.09.15úterý20:00WHC KBGold Team ULInternazionale TP 5:4Kresta
Lutka
30.09.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 5:5Prágl
Novotný
02.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Jupíci Libochovice 9:2Gajarský
Sýs
02.10.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Rapid UL "A" 1:11Vlašič
Prágl
02.10.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 2:2Lutka
Tuček
4.kolo
05.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:3Kresta
Macháček
05.10.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPACZ Lovosice15:1Macháček
Kresta
05.10.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Třebenice 2:7Kamínek
Nový
06.10.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceCF Radobýl Litoměřice 5:4Šmid
Pacík
07.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "A"FC NY Tiradores "UL" 7:1Gajarský
Řízek
07.10.15středa20:00WHC KBItalové ULGardenline Ltm. "B"11:1Lutka
Tuček
09.10.15pátek20:00kontumaceFC Jupíci LibochoviceGold Team UL 0:5Prágl
Vlašič
5.kolo
12.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC VITO Proboštov 4:3Lasch
Prágl
13.10.15úterý20:00WHC KBGold Team ULGold Combix ÚL "B"14:8Lutka
Sýs
14.10.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Balticflora Teplice 8:1Gajarský
Mollinger
16.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceItalové UL 5:12Vlašič
Prágl
16.10.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Jupíci Libochovice 5:4Kamínek
Řízek
16.10.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Internazionale TP 2:8Mollinger
Pacík
16.10.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Rapid UL "A" 4:4Javorek
Menšík
6.kolo
19.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Rapid UL "A" 4:4Macháček
Mollinger
19.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B" 8:5Prágl
Novotný
20.10.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Třebenice 4:2Košťál
Nový
20.10.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 1:7Gajarský
Heřman
21.10.15středa20:00WHC KBItalové ULGold Team UL 7:3Pacík
Kamínek
23.10.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC NY Tiradores "UL" 6:6Lutka
Vlašič
26.10.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPFC Atletico Chomutov 6:6Gajarský
Šmid
7.kolo
26.10.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Třebenice17:5Novotný
Prágl
27.10.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC Balticflora Teplice 6:4Lutka
Tuček
28.10.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC VITO Proboštov 3:4Novotný
Vlašič
28.10.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Internazionale TP 5:8Kresta
Košťál
30.10.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 3:5Vlašič
Prágl
30.10.15pátek19:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:6Sýs
Kamínek
30.10.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Jupíci Libochovice 4:3Javorek
Menšík
8.kolo
02.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovInternazionale TP 8:5Kresta
Mollinger
02.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGold Team UL 9:4Vlašič
Prágl
03.11.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceACZ Lovosice 3:7Košťál
Nový
03.11.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov10:2Hanzlík
Tuček
04.11.15středa20:00WHC KBItalové ULFC NY Tiradores "UL" 9:1Šmid
Sýs
04.11.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Třebenice 5:6Kamínek
Pacík
06.11.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Rapid UL "A" 3:29Lutka
Vlašič
9.kolo
09.11.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPFC Jupíci Libochovice11:3Šmid
Sýs
10.11.15úterý20:00WHC KBGold Team ULGardenline Ltm. "B"12:3Lutka
Hanzlík
13.11.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Balticflora Teplice 2:0Macháček
Tuček
13.11.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC VITO Proboštov 3:9Novotný
Vlašič
13.11.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceCF Radobýl Litoměřice 1:10Prágl
Vlašič
13.11.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 4:7Menšík
Majer
13.11.15pátek18:30hala UJEPFC Rapid UL "A"Gold Combix ÚL "B" 7:1Mollinger
Kamínek
10.kolo
16.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Jupíci Libochovice11:6Pacík
Šmid
16.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC NY Tiradores "UL" 7:5Novotný
Prágl
17.11.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Atletico Chomutov 3:11Lutka
Tuček
17.11.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Internazionale TP 4:5Kresta
Mollinger
18.11.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Rapid UL "A" 1:2Košťál
Hanzlík
18.11.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 6:4Vlašič
Mollinger
09.12.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceGold Team UL 5:9Novotný
Prágl
11.kolo
23.11.15pondělí20:00KrupkaInternazionale TPItalové UL 6:1Hanzlík
Lutka
24.11.15úterý20:00WHC KBGold Team ULFC VITO Proboštov 8:7Kresta
Šmid
25.11.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Balticflora Teplice 8:3Macháček
Nový
27.11.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Třebenice 5:7Košťál
Sýs
27.11.15pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice 3:5Menšík
Javorek
27.11.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceGold Combix ÚL "B" 6:8Prágl
Vlašič
12.02.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 9:3Kamínek
Nový
12.kolo
30.11.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Combix ÚL "B" 5:9Lutka
Nový
30.11.15pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Rapid UL "A" 5:6Hanzlík
Lasch
01.12.15úterý20:00WHC KBGold Team ULACZ Lovosice 8:0Lutka
Tuček
01.12.15úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceInternazionale TP 0:14Kresta
Hanzlík
02.12.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 2:2Vlašič
Prágl
04.12.15pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 9:3Novotný
Lasch
30.12.15středa20:00WHC KBItalové ULFC Jupíci Libochovice 7:6Hanzlík
Kamínek
13.kolo
06.12.15neděle20:00KrupkaInternazionale TPCF Radobýl Litoměřice 7:3Macháček
Lutka
07.12.15pondělí20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC Třebenice 5:5Majer
Spusta
08.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 5:5Mollinger
Tuček
09.12.15středa21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Gardenline Ltm. "B" 7:4Hanzlík
Mollinger
11.12.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 5:8Lutka
Macháček
11.12.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Team UL 2:7Mollinger
Tuček
11.12.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Balticflora Teplice 6:7Prágl
Lasch
14.kolo
14.12.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Balticflora Teplice 7:3Hanzlík
Tuček
14.12.15pondělí21:00KrupkaFC VITO ProboštovItalové UL 6:3Šmid
Košťál
14.12.15pondělí19:00KrupkaInternazionale TPGardenline Ltm. "B"13:3Lutka
Macháček
18.12.15pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceCF Radobýl Litoměřice 5:7Hanzlík
Nový
18.12.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Team UL 7:13Javorek
Majer
18.12.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:1Kamínek
Sýs
21.03.16pondělí21:10WHC KBFC TřebeniceFC Rapid UL "A" 5:15Lutka
Kalina
15.kolo
04.01.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "B"24:7Vlašič
Prágl
05.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceItalové UL 1:4Hanzlík
Lutka
05.01.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC Rapid UL "A" 0:11Kresta
Šmid
06.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Jupíci Libochovice12:4Košťál
Macháček
08.01.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 3:5Tuček
Nový
08.01.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 7:5Lasch
Prágl
08.01.16pátek21:00kontumaceInternazionale TPFC Třebenice 5:0Kamínek
Sýs
16.kolo
11.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Balticflora Teplice 5:2Šmid
Nový
12.01.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 2:4Kresta
Lutka
13.01.16středa20:00WHC KBItalové ULCF Radobýl Litoměřice 5:8Košťál
Kalina
14.01.16čtvrtek20:30WHC KBFC Rapid UL "A"ACZ Lovosice 6:2Lutka
Šmid
15.01.16pátek21:00KrupkaInternazionale TPGold Team UL 8:4Tuček
Pacík
15.01.16pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 0:2Javorek
Franko
06.03.16neděle19:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Třebenice15:8Hanzlík
Lutka
17.kolo
18.01.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Balticflora Teplice 9:6Lutka
Nový
19.01.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC Jupíci Libochovice 8:4Kresta
Tuček
20.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Italové UL 9:4Hanzlík
Sýs
22.01.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC VITO Proboštov 3:3Javorek
Spusta
22.01.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "A" 5:5Macháček
Sůra
22.01.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceInternazionale TP 3:9Kamínek
Mollinger
03.03.16čtvrtek20:00WHC KBFC TřebeniceGold Combix ÚL "B" 4:2Hanzlík
Novotný
18.kolo
25.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovCF Radobýl Litoměřice 6:3Sýs
Macháček
26.01.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gold Team UL 4:5Nový
Kamínek
26.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Atletico Chomutov 5:3Tuček
Hanzlík
26.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceGardenline Ltm. "B" 3:4Lutka
Macháček
27.01.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Třebenice 7:4Mollinger
Šmid
29.01.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceACZ Lovosice 7:9Hanzlík
Vaššík
29.01.16pátek21:00KrupkaInternazionale TPFC NY Tiradores "UL"15:0Lutka
Kamínek
19.kolo
kontumaceFC TřebeniceFC Balticflora Teplice 0:5
02.02.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC VITO Proboštov 3:3Lutka
Kamínek
02.02.16úterý21:00WHC KBGold Team ULItalové UL 5:7Hanzlík
Tuček
03.02.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 3:7Macháček
Vaššík
05.02.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovInternazionale TP 1:4Javorek
Spusta
05.02.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Jupíci Libochovice 5:7Macháček
Lutka
05.02.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 6:3Hanzlík
Nový
20.kolo
29.01.16pátek20:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 5:10Vlašič
Tuček
08.02.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 4:1Macháček
Hanzlík
09.02.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 6:3Šmid
Tuček
09.02.16úterý20:00kontumaceFC Balticflora TepliceGold Team UL 5:0Košťál
Kalina
10.02.16středa20:00WHC KBItalové ULACZ Lovosice 2:6Hanzlík
Sůra
12.02.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC Atletico Chomutov 3:15Vlašič
Mollinger
12.02.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC Rapid UL "A" 3:5Lutka
Tuček
21.kolo
kontumaceGold Team ULCF Radobýl Litoměřice 0:5
kontumaceFC TřebeniceGardenline Ltm. "B" 0:5
16.02.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"FC Jupíci Libochovice13:2Lutka
Nový
17.02.16středa21:00hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Italové UL 4:6Šmid
Kamínek
19.02.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC VITO Proboštov 8:0Mollinger
Tuček
19.02.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 5:0Javorek
Franko
19.02.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Balticflora Teplice 6:4Vlašič
Prágl
22.kolo
22.02.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Třebenice10:2Kamínek
Sůra
22.02.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceACZ Lovosice 6:3Vlašič
Prágl
23.02.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Rapid UL "A" 3:9Mollinger
Lutka
23.02.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC NY Tiradores "UL" 2:6Košťál
Macháček
24.02.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Team UL13:8Hanzlík
Tuček
24.02.16středa20:00WHC KBItalové ULFC Atletico Chomutov 5:2Sýs
Nový
26.02.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceInternazionale TP 2:22Macháček
Lutka
23.kolo
01.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"Italové UL 5:1Košťál
Macháček
02.03.16středa21:00WHC KBGold Team ULFC Třebenice 6:6Kresta
Hanzlík
04.03.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceFC VITO Proboštov 7:17Lutka
Sýs
04.03.16pátek21:15kontumaceInternazionale TPGold Combix ÚL "B" 5:0Mollinger
Řízek
04.03.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"CF Radobýl Litoměřice 7:4Tuček
Kalina
04.03.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 3:7Kamínek
Vlašič
04.03.16pátek20:30ChomutovFC Atletico ChomutovFC Balticflora Teplice10:2Javorek
Spusta
24.kolo
07.03.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGold Team UL13:3Kamínek
Nový
07.03.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov11:4Prágl
Mollinger
08.03.16úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Jupíci Libochovice 8:10Kresta
Tuček
08.03.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Rapid UL "A" 1:15Lutka
Řízek
09.03.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 9:2Vlašič
Prágl
09.03.16středa20:00WHC KBItalové ULInternazionale TP 3:5Košťál
Sýs
11.03.16pátek20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceACZ Lovosice 6:8Mollinger
Hanzlík
25.kolo
15.03.16úterý21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC VITO Proboštov 4:9Hanzlík
Kamínek
15.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"CF Radobýl Litoměřice 4:2Kresta
Lutka
18.03.16pátek20:00SH BrozanyFC Jupíci LibochoviceItalové UL 3:5Lutka
Sýs
18.03.16pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 3:3Spusta
Štafa
18.03.16pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Třebenice 7:6Macháček
Nový
18.03.16pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Team UL10:7Prágl
Vlašič
18.03.16pátek21:15KrupkaInternazionale TPFC Balticflora Teplice 5:0Mollinger
Tuček
26.kolo
21.03.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice12:3Nový
Sýs
21.03.16pondělí19:00Gympl LtmCF Radobýl LitoměřiceInternazionale TP 5:8Prágl
Lasch
22.03.16úterý21:00WHC KBGold Team ULFC NY Tiradores "UL" 2:9Kamínek
Mollinger
22.03.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC Jupíci Libochovice 5:6Macháček
Řízek
23.03.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Rapid UL "A" 2:5Hanzlík
Tuček
23.03.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 7:4Sýs
Macháček
25.03.16pátek20:00kontumaceFC TřebeniceFC Atletico Chomutov 0:5Prágl
Vlašič

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund