Dnes je pondělí 19.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 157

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 4.třída
1.kolo
31.08.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecSampdoria MRV "B" 6:5Gajarský
31.08.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"GOLD COMBIX ÚL "D"12:4Košťál
03.09.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolWizards Ústí n. L. 4:6Tuček
04.09.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 6:5Vaššík
04.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Chmelaři UL 2:3Gajarský
15.10.15čtvrtek19:00KrupkaFC Armenios ULTJ Bouráci Teplice 5:4Tuček
2.kolo
07.09.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FK Rakeťáci11:1Vaššík
07.09.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVikings Libouchec 0:5Nový
10.09.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Chmelaři ULFC Ethanol 6:6Sýs
10.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Sampdoria MRV "B" 3:8Pacík
11.09.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.1.FC Velbloudi13:2Tuček
17.09.15čtvrtek19:00hala UJEPVĚTRUŠEFC Armenios UL 3:6Lutka
3.kolo
14.09.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecVĚTRUŠE17:3Gajarský
14.09.15pondělí20:00SetuzaFC EthanolOranjes UL "B" 1:14Tuček
18.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV "B"TJ Bouráci Teplice 4:4Gajarský
18.09.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Chmelaři UL 2:11Šmid
18.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciGOLD COMBIX ÚL "D" 4:4Košťál
21.09.15pondělí21:00SetuzaFC Armenios ULWizards Ústí n. L. 2:5Lutka
4.kolo
21.09.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"1.FC Velbloudi12:1Lutka
21.09.15pondělí19:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"TJ Bouráci Teplice 2:3Kamínek
24.09.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Chmelaři ULFC Armenios UL 5:10Nový
25.09.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 3:7Sýs
25.09.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 0:5Sýs
19.10.15pondělí18:00LibouchecWizards Ústí n. L.Vikings Libouchec 7:6Gajarský
5.kolo
28.09.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVĚTRUŠE18:4Pacík
28.09.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Chmelaři UL 7:6Kamínek
01.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolGOLD COMBIX ÚL "D" 4:3Nový
01.10.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULOranjes UL "B" 5:9Gajarský
02.10.15pátek17:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Wizards Ústí n. L. 4:4Nový
02.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:20Vaššík
6.kolo
05.10.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Vikings Libouchec 6:4Sýs
08.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 9:0Vaššík
08.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"VĚTRUŠE 7:4Kalina
09.10.15pátek20:00UT SeverkaWizards Ústí n. L.TJ Bouráci Teplice 6:10Sýs
09.10.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Armenios UL 3:7Sůra
28.10.15středa19:30UT SNPFC Chmelaři ULSampdoria MRV "B" 5:6Nový
7.kolo
12.10.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Chmelaři UL16:5Gajarský
16.10.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEWizards Ústí n. L. 0:22Řízek
16.10.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Oranjes UL "B" 3:15Vaššík
16.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiGOLD COMBIX ÚL "D" 2:6Vágner
16.10.15pátek18:00SetuzaFC Armenios ULFC Ethanol12:6Vaššík
23.11.15pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFK Rakeťáci 8:4Nový
8.kolo
19.10.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"TJ Bouráci Teplice 6:8Košťál
22.10.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVikings Libouchec 5:6Kamínek
22.10.15čtvrtek18:00UT SNPFC Chmelaři ULVĚTRUŠE 8:3Tuček
22.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Wizards Ústí n. L. 4:11Pacík
23.10.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV "B" 1:6Heřman
23.10.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Armenios UL 3:17Nový
9.kolo
27.10.15úterý20:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFK Rakeťáci 9:5Gajarský
29.10.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULGOLD COMBIX ÚL "D" 3:3Lutka
30.10.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.FC Chmelaři UL11:1Vaššík
30.10.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOranjes UL "B" 5:4Heřman
30.10.15pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Ethanol 6:1Sůra
16.11.15pondělí19:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Velbloudi 5:6Řízek
10.kolo
02.11.15pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Wizards Ústí n. L.15:3Sýs
05.11.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolTJ Bouráci Teplice 5:9Heřman
05.11.15čtvrtek18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Chmelaři UL11:3Lutka
05.11.15čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULVikings Libouchec 8:0Sýs
06.11.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 2:9Vaššík
06.11.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE15:1Heřman
11.kolo
09.11.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecGOLD COMBIX ÚL "D" 4:4Macháček
11.11.15středa20:00SetuzaVĚTRUŠEFC Ethanol 2:11Lutka
12.11.15čtvrtek20:00KrupkaTJ Bouráci Teplice1.FC Velbloudi10:5Košťál
13.11.15pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.FK Rakeťáci12:6Heřman
13.11.15pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Armenios UL 4:3Rouče
16.11.15pondělí20:00SetuzaFC Chmelaři ULOranjes UL "B" 3:11Nový
12.kolo
28.03.16pondělí21:00SetuzaWizards Ústí n. L.FC Armenios UL 3:4Tuček
28.03.16pondělí19:00kontumaceTJ Bouráci TepliceSampdoria MRV "B" 5:0Hanzlík
29.03.16úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Ethanol 1:5Lutka
30.03.16středa20:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FK Rakeťáci 8:6Lutka
31.03.16čtvrtek19:30UT SNPFC Chmelaři UL1.FC Velbloudi 4:3Řízek
31.03.16čtvrtek18:00LibouchecVĚTRUŠEVikings Libouchec 1:3Hanzlík
01.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíOranjes UL "B" 3:14Hanzlík
13.kolo
04.04.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciOranjes UL "B" 4:9Hanzlík
05.04.16úterý17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Ethanol 5:6Lutka
07.04.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecWizards Ústí n. L. 5:5Macháček
07.04.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULFC Chmelaři UL11:4Tuček
08.04.16pátek20:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"1.FC Velbloudi 7:2Vaššík
08.04.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"VĚTRUŠE 9:1Hanzlík
08.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíTJ Bouráci Teplice 4:7Hanzlík
14.kolo
11.04.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FC Ethanol13:5Kresta
13.04.16středa18:00UT 26.ZŠFK Albion ÚstíFK Rakeťáci 4:4Sůra
14.04.16čtvrtek19:30UT SNPFC Chmelaři ULVikings Libouchec 4:11Tuček
14.04.16čtvrtek18:00LibouchecVĚTRUŠETJ Bouráci Teplice 2:17Hanzlík
15.04.16pátek17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.1.FC Velbloudi 9:3Mollinger
15.04.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.Sampdoria MRV "B" 8:6Tuček
28.04.16čtvrtek20:00hala UJEPGOLD COMBIX ÚL "D"FC Armenios UL 5:9Košťál
15.kolo
19.04.16úterý18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Armenios UL 5:6Šmid
21.04.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 5:3Tuček
21.04.16čtvrtek19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceWizards Ústí n. L.10:7Šmid
22.04.16pátek20:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Vikings Libouchec 6:5Nový
22.04.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"FC Chmelaři UL 9:2Vaššík
22.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíVĚTRUŠE24:0Vaššík
22.04.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiOranjes UL "B" 2:10Čáni
16.kolo
25.04.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:3Šmid
25.04.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"FC Armenios UL 8:6Lutka
26.04.16úterý20:00UT SNPSampdoria MRV "B"GOLD COMBIX ÚL "D"11:4Lutka
28.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Vikings Libouchec 5:10Macháček
28.04.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULTJ Bouráci Teplice 3:9Nový
29.04.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Ethanol11:2Hanzlík
29.04.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.VĚTRUŠE16:1Tuček
17.kolo
02.05.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceGOLD COMBIX ÚL "D" 7:2Hanzlík
05.05.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecOranjes UL "B"14:6Kamínek
05.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Sampdoria MRV "B" 7:4Sůra
05.05.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULFK Rakeťáci13:3Kresta
05.05.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Chmelaři UL 1:13Sýs
06.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíWizards Ústí n. L. 5:7Nový
06.05.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Ethanol 2:8Tuček
18.kolo
09.05.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVikings Libouchec 3:12Nový
09.05.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"Sampdoria MRV "B"15:4Hanzlík
11.05.16středa19:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.TJ Bouráci Teplice 4:3Macháček
12.05.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Armenios UL 9:4Nový
12.05.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEGOLD COMBIX ÚL "D" 2:12Macháček
12.05.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULWizards Ústí n. L. 3:7Hanzlík
13.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion Ústí1.FC Velbloudi14:0Košťál
19.kolo
19.05.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol10:5Hanzlík
19.05.16čtvrtek19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceOranjes UL "B"16:7Lutka
20.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"FK Rakeťáci 8:0Košťál
20.05.16pátek18:00SetuzaWizards Ústí n. L.GOLD COMBIX ÚL "D" 6:1Tuček
20.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Chmelaři UL 4:5Košťál
20.05.16pátek20:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.VĚTRUŠE14:2Macháček
26.05.16čtvrtek21:00hala UJEPFC Armenios UL1.FC Velbloudi10:5Macháček
20.kolo
23.05.16pondělí20:00SetuzaOranjes UL "B"VĚTRUŠE11:3Lutka
23.05.16pondělí18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Wizards Ústí n. L. 2:5Košťál
26.05.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolSampdoria MRV "B"11:3Nový
26.05.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULGOLD COMBIX ÚL "D" 6:6Tuček
27.05.16pátek18:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVikings Libouchec 3:9Macháček
27.05.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíFC Armenios UL 5:4Sýs
22.06.16středa19:10UT Stad.mlFK RakeťáciTJ Bouráci Teplice 4:11Hanzlík
21.kolo
30.05.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Ethanol 5:6Hanzlík
02.06.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:8Sýs
02.06.16čtvrtek19:00UT SNPWizards Ústí n. L.Oranjes UL "B" 4:9Rouče
02.06.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecFC Armenios UL18:5Hanzlík
03.06.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV "B"1.FC Velbloudi 6:4Hanzlík
03.06.16pátek17:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.FC Chmelaři UL 2:6Lutka
03.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíGOLD COMBIX ÚL "D" 8:1Hanzlík
22.kolo
06.06.16pondělí20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciWizards Ústí n. L. 2:7Vaššík
08.06.16středa20:00hala UJEPOranjes UL "B"FC Chmelaři UL15:1Kamínek
09.06.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE22:1Sůra
09.06.16čtvrtek20:00LibouchecFK Albion ÚstíVikings Libouchec 9:22Hanzlík
09.06.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULSampdoria MRV "B" 6:4Tuček
10.06.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiTJ Bouráci Teplice 1:7Tuček
10.06.16pátek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.GOLD COMBIX ÚL "D" 4:7Lutka
23.kolo
13.06.16pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Armenios UL10:5Hanzlík
13.06.16pondělí18:00UT SNPWizards Ústí n. L.FC Ethanol 3:1Nový
14.06.16úterý20:00UT SNPSampdoria MRV "B"Vikings Libouchec 2:20Hanzlík
16.06.16čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 9:1Řízek
16.06.16čtvrtek19:00UT SNPFC Chmelaři ULFK Rakeťáci 9:1Macháček
17.06.16pátek17:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Oranjes UL "B" 3:7Macháček
17.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíAS Roma Ústí n.L.14:4Řízek
24.kolo
23.06.16čtvrtek20:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice 6:6Hanzlík
23.06.16čtvrtek20:00hala UJEPFC Armenios ULVĚTRUŠE10:5Vaššík
23.06.16čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Chmelaři UL 7:2Nový
23.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaAS Roma Ústí n.L.Oranjes UL "B" 4:13Košťál
24.06.16pátek17:00UT SNPFK Albion ÚstíSampdoria MRV "B"12:2Košťál
24.06.16pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiWizards Ústí n. L. 4:12Hanzlík
24.06.16pátek17:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FK Rakeťáci 5:3Lutka

celkem záznamů: 157

generováno za 0.13 sekund