Dnes je pátek 20.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 169

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 3.třída
1.kolo
01.09.15úterý18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Kámoši UL 0:7Friedl
01.09.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:3Gajarský
03.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 3:1Nový
04.09.15pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"K Hornets 9:5Lutka
04.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Parta Střekov "B" 9:3Tuček
08.09.15úterý19:00LibouchecNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B"15:2Kamínek
2.kolo
07.09.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Sokol UL "B" 0:6Sýs
07.09.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 1:5Sýs
11.09.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULKlimax Bar "B" 2:10Tuček
11.09.15pátek18:30LibouchecFC Barcelona ULNáplava Ústí n.L. 2:9Gajarský
11.09.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Božena Ústí n.L. 2:3Gajarský
11.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Kámoši UL 3:4Tuček
3.kolo
14.09.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 3:7Nový
15.09.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULFC NY Tiradores "C" 3:3Sůra
15.09.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV UL 1:2Macháček
15.09.15úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FK Parta Střekov "B" 7:1Sýs
17.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 4:7Tuček
18.09.15pátek20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.K Hornets 4:6Vaššík
4.kolo
21.09.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Kámoši UL 5:3Sýs
23.09.15středa20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 4:4Sůra
24.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 2:7Macháček
24.09.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Božena Ústí n.L. 4:1Gajarský
25.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC NY Tiradores "C" 6:2Lutka
02.11.15pondělí19:00LibouchecFC Barcelona ULFC Lokomotiv "B" 5:5Vaššík
5.kolo
28.09.15pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FK Parta Střekov "B" 5:3Macháček
29.09.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULZD Hospoddáři "B" 5:4Vaššík
01.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 4:4Košťál
01.10.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Klimax Bar "B" 8:2Macháček
02.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B" 4:6Košťál
02.10.15pátek19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Barcelona UL 0:12Sůra
6.kolo
05.10.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Božena Ústí n.L.11:1Řízek
06.10.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Náplava Ústí n.L. 2:5Nový
06.10.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "C" 8:1Gajarský
09.10.15pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B" 0:0Pacík
09.10.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKámoši UL 7:3Lutka
09.10.15pátek21:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FSC Tygříci "B" 5:4Tuček
7.kolo
12.10.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:4Vaššík
13.10.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULK Hornets 5:1Gajarský
14.10.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "B" 5:5Sýs
14.10.15středa20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FK Parta Střekov "B" 9:1Macháček
15.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Klimax Bar "B" 7:4Sýs
16.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Barcelona UL 1:6Heřman
8.kolo
19.10.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C" 1:7Lutka
20.10.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Lokomotiv "B" 4:1Vaššík
21.10.15středa18:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Božena Ústí n.L. 5:5Sýs
21.10.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULKámoši UL 3:3Tuček
23.10.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFSC Tygříci "B" 6:6Pacík
23.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"ZD Hospoddáři "B" 4:3Tuček
9.kolo
29.09.15úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL 2:5Gajarský
26.10.15pondělí20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 3:8Řízek
27.10.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Barcelona UL 2:11Kamínek
28.10.15středa20:00UT SeverkaKámoši ULKlimax Bar "B" 2:3Heřman
29.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 7:5Řízek
29.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 4:4Sýs
10.kolo
02.11.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsZD Hospoddáři "B" 2:8Macháček
03.11.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 6:1Vaššík
03.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Kámoši UL 8:3Vaššík
04.11.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 3:2Hanzlík
05.11.15čtvrtek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC Barcelona UL 2:10Kamínek
06.11.15pátek20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC NY Tiradores "C" 5:0Sýs
11.kolo
10.11.15úterý20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Sampdoria MRV UL 0:6Kamínek
10.11.15úterý20:00UT SeverkaKámoši ULNáplava Ústí n.L. 4:10Vaššík
11.11.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Klimax Bar "B" 2:6Nový
12.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Parta Střekov "B"11:3Sýs
13.11.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULK Hornets 9:3Pacík
13.11.15pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"FC Sokol UL "B" 4:8Pacík
12.kolo
17.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FSC Tygříci "B" 8:4Šmid
17.11.15úterý18:00UT SeverkaKlimax Bar "B"ZD Hospoddáři "B" 7:9Vágner
19.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L. 5:2Sýs
19.11.15čtvrtek20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 4:1Sýs
20.11.15pátek20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Barcelona UL 2:3Tuček
20.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"K Hornets 6:3Tuček
13.kolo
16.11.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsSampdoria MRV UL 1:9Macháček
24.11.15úterý20:30LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Sokol UL "B" 2:8Mollinger
24.11.15úterý20:30SetuzaFC Božena Ústí n.L.FK Parta Střekov "B" 4:5Macháček
27.11.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 7:0Lutka
Vaššík
21.03.16pondělí20:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 8:1Kamínek
22.03.16úterý18:00UT SeverkaKámoši ULFC Lokomotiv "B" 5:9Nový
14.kolo
28.03.16pondělí18:00UT SeverkaKámoši ULFC Božena Ústí n.L. 4:4Košťál
28.03.16pondělí19:00UT MojžířReal AussigFSC Tygříci "B" 4:2Macháček
29.03.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsKlimax Bar "B" 6:7Kamínek
01.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B" 8:5Nový
01.04.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 7:6Sýs
01.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Sampdoria MRV UL 3:9Tuček
10.06.16pátek18:00KrupkaZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 9:2Sýs
15.kolo
04.04.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 3:3Košťál
05.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"K Hornets 6:1Lutka
05.04.16úterý18:00UT SeverkaKámoši ULFK Parta Střekov "B"15:7Lutka
06.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Sampdoria MRV UL 5:10Sýs
07.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 2:5Kresta
08.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigZD Hospoddáři "B" 6:7Sůra
01.06.16středa20:00TepliceNáplava Ústí n.L.FC Barcelona UL 1:14Vaššík
16.kolo
12.04.16úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 9:7Nový
12.04.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsNáplava Ústí n.L. 2:4Košťál
13.04.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L. 6:3Košťál
15.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Kámoši UL 5:2Nový
15.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Barcelona UL 6:2Řízek
15.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Klimax Bar "B" 5:6Tuček
22.06.16středa19:30UT KameňákSampdoria MRV ULFC Sokol UL "B" 3:5Rouče
17.kolo
18.04.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 0:2Košťál
19.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 3:2Šmid
19.04.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:8Mollinger
21.04.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Barcelona UL 6:1Čáni
21.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaKámoši ULFSC Tygříci "B" 2:6Sůra
21.04.16čtvrtek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FK Parta Střekov "B" 5:5Vaššík
22.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigK Hornets 3:3Řízek
18.kolo
26.04.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:2Košťál
27.04.16středa20:00SetuzaZD Hospoddáři "B"Kámoši UL12:12Sýs
27.04.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"Náplava Ústí n.L. 6:3Čáni
29.04.16pátek19:00UT MojžířReal AussigSampdoria MRV UL 4:2Nový
29.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"FC Sokol UL "B" 2:6Tuček
20.06.16pondělí20:30UT SNPFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 6:3Vaššík
24.06.16pátek20:00LibouchecFC Barcelona ULFC Božena Ústí n.L. 6:1Rouče
19.kolo
02.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.K Hornets 4:10Kresta
02.05.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Parta Střekov "B"12:1Řízek
03.05.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Sokol UL "B" 1:12Macháček
05.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaKámoši ULFC Barcelona UL 2:2Sůra
06.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigKlimax Bar "B" 4:5Řízek
06.05.16pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 1:2Řízek
06.05.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "B" 4:5Hanzlík
20.kolo
10.05.16úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "B"FSC Tygříci "B" 6:3Sýs
11.05.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Lokomotiv "B" 7:4Hanzlík
12.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaK HornetsKámoši UL 4:5Košťál
13.05.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFC NY Tiradores "C"14:0Kamínek
13.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 9:7Košťál
13.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Sokol UL "B" 3:4Sůra
13.05.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "B"Náplava Ústí n.L. 8:1Tuček
21.kolo
16.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Klimax Bar "B" 4:12Kresta
17.05.16úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Barcelona UL 4:0Hanzlík
18.05.16středa20:00SetuzaZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "B" 9:5Tuček
19.05.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Sokol UL "B" 1:10Šmid
20.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigNáplava Ústí n.L. 5:4Vaššík
20.05.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"K Hornets 4:6Hanzlík
21.06.16úterý20:00UT SNPKámoši ULSampdoria MRV UL 1:9Sůra
22.kolo
23.05.16pondělí18:00UT SNPKlimax Bar "B"Kámoši UL 7:7Vaššík
24.05.16úterý18:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 1:4Macháček
24.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Božena Ústí n.L.12:3Macháček
24.05.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 1:11Sýs
27.05.16pátek20:00TepliceFC Barcelona ULZD Hospoddáři "B" 6:4Kamínek
27.05.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 3:2Sýs
27.05.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFK Parta Střekov "B" 6:5Vaššík
23.kolo
30.05.16pondělí19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 8:7Košťál
30.05.16pondělí17:00UT SeverkaKámoši ULFC Sokol UL "B" 4:8Lutka
30.05.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 6:4Lutka
03.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Lokomotiv "B" 3:10Tuček
03.06.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Klimax Bar "B" 7:6Kamínek
03.06.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Parta Střekov "B" 5:3Macháček
06.06.16pondělí19:00KrupkaZD Hospoddáři "B"K Hornets 3:2Hanzlík
24.kolo
07.06.16úterý18:00UT SeverkaK HornetsFC Barcelona UL 1:2Sýs
07.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC NY Tiradores "C"11:1Sýs
07.06.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Kámoši UL 0:9Sýs
07.06.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "B"FC Lokomotiv "B" 2:4Macháček
08.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FSC Tygříci "B" 4:6Macháček
10.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC Božena Ústí n.L. 3:4Vaššík
13.06.16pondělí20:00UT SNPSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "B" 7:3Nový
25.kolo
13.06.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Sokol UL "B" 1:2Košťál
14.06.16úterý20:00UT SeverkaK HornetsFK Parta Střekov "B" 4:5Lutka
15.06.16středa19:00UT MojžířFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 2:7Řízek
16.06.16čtvrtek19:00KrupkaZD Hospoddáři "B"Klimax Bar "B" 4:12Šmid
17.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigKámoši UL 7:6Vaššík
17.06.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Náplava Ústí n.L. 2:6Vaššík
17.06.16pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV UL 2:6Řízek
26.kolo
21.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"ZD Hospoddáři "B"13:3Lutka
21.06.16úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:12Lutka
21.06.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "B"FC Božena Ústí n.L. 2:2Košťál
22.06.16středa19:00UT SNPKlimax Bar "B"FC Barcelona UL 4:4Sůra
23.06.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Kámoši UL 9:7Košťál
24.06.16pátek18:30UT SNPSampdoria MRV ULK Hornets 3:1Košťál
24.06.16pátek19:00UT MojžířReal AussigFC NY Tiradores "C" 5:5Kamínek

celkem záznamů: 169

generováno za 0.16 sekund