Dnes je pátek 20.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 2.třída
1.kolo
31.08.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"KMK Tornádo "B"10:2Košťál
02.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 6:3Nový
03.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.Bar Alex 5:5Kamínek
03.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOFK Jamajka 6:2Nový
04.09.15pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Všebořice 2:5Pacík
04.09.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiItalové "UL" 4:5Hájek
04.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Hop Trop "B" 4:6Tuček
2.kolo
07.09.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"Kozlos Ústí n.L.13:0Vaššík
09.09.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 9:6Macháček
09.09.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 9:2Sůra
09.09.15středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 1:3Košťál
10.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSOSOSO 3:4Friedl
11.09.15pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKojoti 1:1Pacík
11.09.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesPIERBURG Trmice 5:1Lutka
3.kolo
14.09.15pondělí18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Jamajka 1:0Lutka
16.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Bar Alex 4:3Macháček
17.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 5:7Pacík
18.09.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 2:3Košťál
18.09.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Všebořice 8:3Gajarský
15.12.15úterý20:30SetuzaSOSOSOOranjes "UL" 4:8Košťál
23.12.15středa20:00WHC KBItalové "UL"Hop Trop "B" 2:5Sýs
4.kolo
21.09.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"ZD Hospoddáři "UL"17:1Lutka
23.09.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 3:3Friedl
23.09.15středa19:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.SOSOSO12:0Friedl
24.09.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 4:7Nový
24.09.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexPIERBURG Trmice 7:4Macháček
25.09.15pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Italové "UL" 2:9Macháček
25.09.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Parta Střekov "UL" 3:7Mollinger
5.kolo
29.09.15úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceOranjes "UL" 3:8Pacík
30.09.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:2Pacík
30.09.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Všebořice14:4Tuček
01.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 3:5Košťál
02.10.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiBar Alex 8:6Pacík
02.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Jamajka 9:2Macháček
02.12.15středa20:00kontumaceHop Trop "B"FC Incredibles 5:0Mollinger
6.kolo
05.10.15pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Všebořice 3:3Gajarský
05.10.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"Kojoti11:2Sýs
08.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 6:2Kalina
08.10.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 8:2Gajarský
08.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 1:6Kamínek
09.10.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesItalové "UL" 3:7Pacík
10.11.15úterý20:30SetuzaFK JamajkaHop Trop "B" 4:14Tuček
7.kolo
12.10.15pondělí19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 3:5Kalina
13.10.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Bar Alex 9:10Tuček
14.10.15středa20:00WHC KBItalové "UL"FK Jamajka13:3Lutka
15.10.15čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceSOSOSO 1:5Macháček
16.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes "UL" 4:2Vaššík
23.10.15pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Incredibles 6:2Heřman
11.03.16pátek20:00SetuzaKojotiKozlos Ústí n.L. 4:3Tuček
8.kolo
15.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 6:3Sýs
19.10.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"Hop Trop "B"12:6Košťál
21.10.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Všebořice 2:6Vaššík
21.10.15středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 5:2Gajarský
21.10.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 3:3Vaššík
22.10.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 7:3Friedl
22.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOKojoti 6:3Friedl
9.kolo
28.10.15středa20:00WHC KBItalové "UL"Oranjes "UL" 5:7Košťál
29.10.15čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B"10:7Gajarský
29.10.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceBar Alex 7:6Nový
30.10.15pátek20:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 5:5Hanzlík
30.10.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"SOSOSO10:4Vaššík
30.10.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 8:4Sůra
09.12.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kozlos Ústí n.L. 9:5Sůra
10.kolo
02.11.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"FK Všebořice15:5Sýs
04.11.15středa19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Jamajka 8:4Košťál
04.11.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:4Lutka
05.11.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Incredibles10:5Kalina
05.11.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Italové "UL" 4:5Nový
06.11.15pátek19:00UT SeverkaSOSOSOHop Trop "B" 2:3Sůra
06.11.15pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceKojoti 1:3Tuček
11.kolo
10.11.15úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 0:3Kalina
11.11.15středa20:30SH GymplHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL"11:6Hanzlík
11.11.15středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaBar Alex 3:4Sýs
13.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"PIERBURG Trmice 4:1Heřman
13.11.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesOranjes "UL" 0:10Rouče
24.11.15úterý20:00UT SNPKojotiKMK Tornádo "B" 4:4Nový
09.12.15středa20:00WHC KBItalové "UL"SOSOSO13:5
12.kolo
16.11.15pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"FK Jamajka17:3Nový
17.11.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFK Všebořice 2:8Šmid
18.11.15středa19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Bar Alex 4:9Lutka
18.11.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Italové "UL" 3:6Pacík
19.11.15čtvrtek19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Incredibles 8:5Sůra
20.11.15pátek19:00SH GymplPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 7:5Řízek
25.11.15středa21:15SetuzaKojotiFK Parta Střekov "UL" 1:4Mollinger
13.kolo
25.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"Kojoti 6:6Hanzlík
25.11.15středa20:00WHC KBItalové "UL"PIERBURG Trmice10:1Sůra
25.11.15středa20:00SetuzaFK JamajkaKozlos Ústí n.L. 1:4Mollinger
27.11.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"KMK Tornádo "B" 7:6Tuček
27.11.15pátek19:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 1:1Řízek
17.03.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes "UL" 3:8Macháček
24.03.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 6:3Sýs
14.kolo
30.03.16středakontumaceItalové "UL"Kojoti 5:0
30.03.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Parta Střekov "UL" 5:8Sýs
31.03.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKozlos Ústí n.L.12:6Macháček
01.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Oranjes "UL" 5:6Lutka
01.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaSOSOSO 3:6Macháček
01.04.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořicePIERBURG Trmice 4:4Macháček
17.06.16pátek20:00UT SNPFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"16:0Sýs
15.kolo
04.04.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Oranjes "UL" 5:6Vaššík
07.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFC Incredibles 2:4Kresta
08.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 3:15Vaššík
08.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 8:9Tuček
08.04.16pátek20:00UT SNPKojotiFK Všebořice 5:4Hanzlík
08.04.16pátek19:00UT KameňákSOSOSOBar Alex 4:5Sýs
24.06.16pátek19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 3:4Macháček
16.kolo
11.04.16pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"SOSOSO17:7Kresta
13.04.16středa20:00WHC KBHop Trop "B"Italové "UL" 6:7Sůra
14.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "UL"11:0Kresta
14.04.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Parta Střekov "UL" 6:1Macháček
15.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaPIERBURG Trmice 1:2Macháček
15.04.16pátek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:5Sýs
25.04.16pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Macháček
17.kolo
20.04.16středa20:00WHC KBItalové "UL"KMK Tornádo "B" 9:8Lutka
20.04.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 9:5Hanzlík
20.04.16středa20:00UT KameňákSOSOSOKozlos Ústí n.L. 5:5Sýs
21.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceBar Alex 2:4Sůra
21.04.16čtvrtek20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Oranjes "UL" 2:12Lutka
22.04.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Incredibles 8:0Tuček
10.06.16pátek20:00UT SNPKojotiFK Jamajka 8:4Sůra
18.kolo
25.04.16pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"PIERBURG Trmice 9:3Lutka
28.04.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKojoti 8:3Macháček
29.04.16pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:8Lutka
29.04.16pátek18:30UT SNPKozlos Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 3:3Hanzlík
29.04.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Parta Střekov "UL" 0:8Vaššík
29.04.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceItalové "UL" 2:8Vaššík
22.06.16středa18:30UT GymplFC IncrediblesHop Trop "B"12:3Macháček
19.kolo
kontumaceKojotiOranjes "UL" 5:0
04.05.16středa20:00WHC KBItalové "UL"FC Incredibles13:2Tuček
04.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"FK Jamajka 7:6Hanzlík
05.05.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 6:6Sýs
05.05.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 5:9Hanzlík
06.05.16pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Bar Alex11:6Vaššík
06.05.16pátek20:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 6:2Lutka
20.kolo
09.05.16pondělí20:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice 5:4Lutka
09.05.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Kojoti 5:1Řízek
09.05.16pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"FK Parta Střekov "UL" 6:4Hanzlík
09.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 9:6Vaššík
12.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexHop Trop "B" 9:8Košťál
13.05.16pátek20:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:8Lutka
13.05.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaItalové "UL" 3:3Hanzlík
21.kolo
16.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B"10:6Kresta
18.05.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Bar Alex10:6Sůra
18.05.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"Oranjes "UL" 5:13Vaššík
19.05.16čtvrtek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Kozlos Ústí n.L. 7:4Kamínek
19.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 3:5Šmid
20.05.16pátek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Jamajka11:1Šmid
20.05.16pátek20:00UT SNPKojotiSOSOSO 5:6Košťál
22.kolo
23.05.16pondělí19:00SetuzaOranjes "UL"Italové "UL" 9:5Lutka
26.05.16čtvrtek20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 4:5Tuček
26.05.16čtvrtek20:30SetuzaKozlos Ústí n.L.Hop Trop "B" 3:6Řízek
26.05.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Všebořice 8:4Hanzlík
27.05.16pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 3:1Nový
27.05.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Incredibles 2:2Kalina
22.06.16středa20:10UT 26.ZŠSOSOSOFK Parta Střekov "UL" 6:6Košťál
23.kolo
30.05.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesBar Alex 3:6Košťál
31.05.16úterý19:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "UL"14:3Macháček
01.06.16středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceOranjes "UL" 4:9Sůra
01.06.16středa20:00WHC KBItalové "UL"Kozlos Ústí n.L.10:3Tuček
01.06.16středa20:00SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 9:3Sýs
03.06.16pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 4:3Nový
03.06.16pátek20:00UT SNPKojotiPIERBURG Trmice 2:3Hanzlík
24.kolo
06.06.16pondělí18:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"Kojoti 3:3Košťál
06.06.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:3Sýs
07.06.16úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 7:10Tuček
08.06.16středa19:00hala UJEPOranjes "UL"FC Incredibles 9:6Kamínek
09.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFK Parta Střekov "UL" 3:4Lutka
09.06.16čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOItalové "UL" 4:6Sůra
09.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Jamajka 6:4Lutka
25.kolo
odloženo z podnětu HFK Parta Střekov "UL"Kojoti 5:0
13.06.16pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKozlos Ústí n.L. 9:5Košťál
15.06.16středa20:00WHC KBItalové "UL"ZD Hospoddáři "UL"18:0Lutka
16.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexKMK Tornádo "B"12:1Košťál
16.06.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK JamajkaOranjes "UL" 4:7Řízek
21.06.16úterý18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 6:3Sýs
24.06.16pátek18:30SH GymplHop Trop "B"PIERBURG Trmice 9:6Řízek
26.kolo
20.06.16pondělí19:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceItalové "UL" 5:8Lutka
20.06.16pondělí19:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 2:7Sýs
20.06.16pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Jamajka 2:4Vaššík
22.06.16středa20:00hala UJEPOranjes "UL"Bar Alex11:11Kamínek
23.06.16čtvrtek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "B"FK Parta Střekov "UL" 8:4Košťál
23.06.16čtvrtek19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 3:9Macháček
24.06.16pátek20:00UT SNPKojotiHop Trop "B" 9:6Košťál

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund