Dnes je čtvrtek 19.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2015/2016 1.třída
1.kolo
31.08.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 3:2Nový
Macháček
01.09.15úterý19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "B" 4:6Košťál
Friedl
02.09.15středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "B"New York "UL" 6:1Gajarský
Sýs
02.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPB.B. Tonaso UL 7:6Macháček
Vaššík
03.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Samba UL 0:7Nový
Rouče
04.09.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Sokol UL "A" 4:6Lutka
Rouče
08.09.15úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 7:8Tuček
Nový
2.kolo
07.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Lesná Pes UL 2:2Pacík
Rouče
07.09.15pondělí20:00kontumaceFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 0:5Kamínek
Košťál
08.09.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"ULITEP 8:4Mollinger
Vaššík
08.09.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Rapid UL "B" 5:8Vaššík
Mollinger
11.09.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULGold Combix ÚL "C" 2:4Sůra
Lutka
11.09.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"1. FC Kostelníci "UL" 4:8Nový
Pacík
11.09.15pátek18:00kontumaceKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 0:5Lutka
Sůra
3.kolo
14.09.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A" 1:5Lutka
Nový
15.09.15úterý19:00UT SeverkaLesná Pes ULB.B. Tonaso UL 6:9Macháček
Sůra
16.09.15středa18:30hala UJEPFC Rapid UL "B"FCSB Ústí n.L. 6:4Nový
Vaššík
16.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPNew York "UL"10:4Heřman
17.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:8Heřman
Macháček
18.09.15pátek17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Dynamo "B" 0:4Gajarský
Kalina
18.09.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Samba UL 3:8Šmid
Rouče
4.kolo
21.09.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"B.B. Tonaso UL 2:7Heřman
Vaššík
21.09.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 9:1Nový
Šmid
22.09.15úterý19:00UT SeverkaSamba ULULITEP10:6Nový
Tuček
25.09.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:7Tuček
Řízek
25.09.15pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Rapid UL "B" 0:11Macháček
Mollinger
25.09.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL"11:3Gajarský
Rouče
26.11.15čtvrtek20:30SetuzaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL 8:6Košťál
Sýs
5.kolo
28.09.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Samba UL 6:5Nový
Řízek
28.09.15pondělí17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFC Sokol UL "A" 3:6Gajarský
Nauš
30.09.15středa19:00hala UJEPFC Rapid UL "B"FC NY Tiradores "B" 6:1Macháček
Rouče
30.09.15středa20:00UT SeverkaULITEPFCSB Ústí n.L. 7:5Friedl
Kamínek
01.10.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "B" 3:9Košťál
Mollinger
02.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Sůra
Nový
17.03.16čtvrtek19:30SH GymplLesná Pes ULNew York "UL"11:1Mollinger
Nový
6.kolo
05.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 3:4Nový
Kamínek
05.10.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Gold Combix ÚL "C" 7:7Sůra
Nauš
05.10.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rapid UL "B" 3:10Gajarský
Vágner
09.10.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"B.B. Tonaso UL 3:5Macháček
Mollinger
09.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:4Vaššík
Rouče
28.10.15středa18:00UT SeverkaSamba ULLesná Pes UL12:6Šmid
Pacík
09.11.15pondělí20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"ULITEP 6:12Sůra
Nový
7.kolo
12.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"KMK Tornádo "UL" 7:3Macháček
Vaššík
12.10.15pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFCSB Ústí n.L. 7:2Friedl
Kalina
13.10.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"New York "UL"11:3Macháček
Rouče
14.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Dynamo "B" 3:4Kamínek
Vágner
14.10.15středa19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B"11:16Macháček
Mollinger
16.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 7:4Pacík
Rouče
16.10.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSamba UL 4:12Pacík
Rouče
8.kolo
19.10.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 4:3Heřman
Vágner
19.10.15pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.B.B. Tonaso UL 2:4Nový
Sýs
19.10.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 3:6Lutka
Nauš
21.10.15středa19:00UT SeverkaSamba ULFC Sokol UL "A" 4:5Nový
Sýs
21.10.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"1. FC Kostelníci "UL" 8:2Gajarský
Sýs
23.10.15pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 6:7Sýs
Vágner
23.10.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Gold Combix ÚL "C" 1:13Pacík
Rouče
9.kolo
26.10.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:1Košťál
Nauš
27.10.15úterý19:00UT SeverkaLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 3:12Nový
Mollinger
28.10.15středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FCSB Ústí n.L. 3:6Pacík
Šmid
29.10.15čtvrtek20:00UT SeverkaULITEPFC Rapid UL "B" 6:7Pacík
Sýs
30.10.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "B" 3:4Kalina
Gajarský
30.10.15pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "UL"11:4Gajarský
Kalina
06.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Samba UL 4:11Tuček
Pacík
10.kolo
02.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Samba UL 3:7Kamínek
Rouče
02.11.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.New York "UL" 5:1Hanzlík
Řízek
02.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 4:7Vágner
Macháček
04.11.15středa18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 1:3Košťál
Rouče
04.11.15středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Gold Combix ÚL "C" 3:4Lutka
Mollinger
06.11.15pátek18:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"B.B. Tonaso UL 3:4Heřman
Vágner
06.11.15pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"ULITEP 2:5Sýs
Sůra
11.kolo
09.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"1. FC Kostelníci "UL" 8:3Nový
Sůra
10.11.15úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 9:2Košťál
Nauš
11.11.15středa20:00UT SeverkaULITEPDynamo "B"16:1Heřman
Pacík
12.11.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFCSB Ústí n.L. 4:8Macháček
Vaššík
13.11.15pátek20:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Rapid UL "B" 2:4Mollinger
Vágner
13.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"KMK Tornádo "UL" 4:11Tuček
Macháček
30.11.15pondělí19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFSC Tygříci "UL" 4:3Mollinger
Vágner
12.kolo
16.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FCSB Ústí n.L. 4:8Hanzlík
Lutka
16.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "A" 5:6Macháček
Rouče
18.11.15středa18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Samba UL10:9Lutka
Nový
20.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC NY Tiradores "B" 2:12Hanzlík
Řízek
01.12.15úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"B.B. Tonaso UL 6:2Tuček
Lutka
04.12.15pátek19:00Setuza1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes UL 5:9Kamínek
Vaššík
04.12.15pátek18:00UT SeverkaULITEPGold Combix ÚL "C" 5:5Hanzlík
Sýs
13.kolo
27.11.15pátek18:00UT SeverkaLesná Pes ULULITEP 7:12Lutka
Řízek
27.11.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Řízek
Macháček
27.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"FSC Tygříci "UL" 3:11Macháček
laik
30.11.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "C" 2:3Macháček
Rouče
19.02.16pátek19:30SetuzaSamba ULFC NY Tiradores "B"13:6Vaššík
Řízek
22.03.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Rapid UL "B" 2:4Hanzlík
Nový
05.04.16úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 7:4Hanzlík
Nauš
14.kolo
21.03.16pondělí19:00WHC KBDynamo "B"KMK Tornádo "UL" 7:5Lutka
Kalina
29.03.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"1. FC Kostelníci "UL"10:3Sýs
Kamínek
30.03.16středa19:00UT SeverkaLesná Pes ULGold Combix ÚL "C" 8:6Lutka
laik
31.03.16čtvrtek18:00SetuzaSamba ULFSC Tygříci "UL"12:3Tuček
Nový
31.03.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FC Rapid UL "B" 3:14Lutka
Vaššík
01.04.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULULITEP 9:7Vaššík
Lutka
22.06.16středa19:10UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 6:4Košťál
laik
15.kolo
04.04.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPFC Sokol UL "A" 0:5Košťál
Nauš
04.04.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FCSB Ústí n.L. 7:5Košťál
Nauš
06.04.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULDynamo "B" 5:7Lutka
Rouče
06.04.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"B.B. Tonaso UL 5:13Lutka
Rouče
08.04.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"New York "UL" 9:5Vaššík
Kalina
08.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"KMK Tornádo "UL" 4:5Nový
Rouče
20.06.16pondělí20:10WHC KBFC Rapid UL "B"Samba UL12:3Nový
Kamínek
16.kolo
11.04.16pondělí17:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FSC Tygříci "UL" 6:3Mollinger
Nauš
11.04.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Rapid UL "B" 1:15Nový
Kalina
12.04.16úterý20:00WHC KBDynamo "B"FC NY Tiradores "B" 1:5Hanzlík
Řízek
12.04.16úterý18:00UT SeverkaSamba UL1. FC Kostelníci "UL"11:6Košťál
Nauš
12.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 8:4Košťál
Nauš
14.04.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"ULITEP 6:5Hanzlík
Kalina
14.04.16čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULLesná Pes UL 5:6Kresta
Kamínek
17.kolo
18.04.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPSamba UL 7:10Lutka
Nauš
18.04.16pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 2:3Košťál
Nauš
19.04.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"KMK Tornádo "UL" 9:4Lutka
Kalina
20.04.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 3:8Macháček
Rouče
20.04.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"New York "UL" 8:0Macháček
Rouče
22.04.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULDynamo "B" 8:8Nový
Šmid
22.04.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FCSB Ústí n.L. 6:5Šmid
Nový
18.kolo
25.04.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ULITEP 9:7Sýs
Mollinger
26.04.16úterý21:00WHC KBDynamo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Sůra
Sýs
26.04.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULGold Combix ÚL "C"12:10Košťál
Kalina
26.04.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"B.B. Tonaso UL12:4Košťál
Kalina
28.04.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"Lesná Pes UL 5:11Kamínek
Hanzlík
29.04.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Rapid UL "B" 4:4Macháček
Rouče
29.04.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"1. FC Kostelníci "UL"19:7Lutka
Kalina
19.kolo
02.05.16pondělí20:00UT SeverkaULITEPKMK Tornádo "UL" 4:8Kresta
Řízek
03.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 4:2Vaššík
Macháček
03.05.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "B"FSC Tygříci "UL"10:0Hanzlík
Kamínek
04.05.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULSamba UL 9:3Nový
Rouče
06.05.16pátek17:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULNew York "UL" 8:4Košťál
Kalina
06.05.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "B" 7:4Košťál
Kalina
10.05.16úterý20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"FCSB Ústí n.L. 5:5Hanzlík
laik
20.kolo
kontumaceFCSB Ústí n.L.Lesná Pes UL 0:5
09.05.16pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Rapid UL "B" 2:8Sýs
Lutka
10.05.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULB.B. Tonaso UL16:6Hanzlík
Macháček
11.05.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:5Macháček
Řízek
12.05.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FC Sokol UL "A" 2:10Tuček
Sůra
13.05.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 2:8Vaššík
Řízek
13.05.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "C"11:5Lutka
Kalina
21.kolo
17.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Samba UL 9:2Košťál
Macháček
17.05.16úterý20:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 2:5Macháček
Košťál
18.05.16středa18:00UT SeverkaLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 8:6Kresta
Nový
18.05.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "B" 7:3Nový
Kresta
19.05.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 2:10Sůra
Sýs
20.05.16pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "B" 5:1Nový
Lutka
08.06.16středa20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFCSB Ústí n.L. 4:4Hanzlík
laik
22.kolo
24.05.16úterý19:00WHC KBDynamo "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:5Kresta
Lutka
24.05.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"ULITEP10:2Lutka
Kresta
25.05.16středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 3:5Nový
Řízek
26.05.16čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:5Řízek
Kalina
26.05.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULNew York "UL" 9:3Řízek
Hanzlík
27.05.16pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 7:9Vaššík
Rouče
27.05.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"B.B. Tonaso UL 8:8Nový
Kalina
23.kolo
02.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULDynamo "B" 1:5Nový
Šmid
02.06.16čtvrtek19:30SH GymplNew York "UL"FCSB Ústí n.L. 4:3Tuček
Sůra
03.06.16pátek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFC NY Tiradores "B" 8:7Lutka
Kalina
03.06.16pátek20:00UT SeverkaULITEP1. FC Kostelníci "UL" 7:8Lutka
Kalina
13.06.16pondělí20:10WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Rapid UL "B" 4:4Kamínek
Rouče
15.06.16středa18:30SH GymplFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 5:5Hanzlík
Nový
27.06.16pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 5:9Hanzlík
Lutka
24.kolo
06.06.16pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"B.B. Tonaso UL 4:8Košťál
Hanzlík
06.06.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 0:17Vaššík
Nový
07.06.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL 6:3Kamínek
Macháček
08.06.16středa17:00UT KameňákDynamo "B"ULITEP 5:2Košťál
Kalina
10.06.16pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "C" 9:12Lutka
Macháček
10.06.16pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 4:10Hanzlík
Kalina
10.06.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"New York "UL" 9:2Macháček
Lutka
25.kolo
kontumaceB.B. Tonaso ULFC Rapid UL "B" 0:5
13.06.16pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Dynamo "B" 3:5Vaššík
Kalina
14.06.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC Tygříci "UL" 5:3Macháček
Lutka
15.06.16středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"ULITEP10:8Šmid
Sýs
16.06.16čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULKMK Tornádo "UL" 3:6Košťál
Nový
16.06.16čtvrtek19:30SH GymplFC NY Tiradores "B"New York "UL"13:5Sýs
Kalina
21.06.16úterý17:00UT SeverkaLesná Pes UL1. FC Kostelníci "UL"10:7Hanzlík
Lutka
26.kolo
kontumaceGold Combix ÚL "C"Dynamo "B" 5:0
kontumace1. FC Kostelníci "UL"B.B. Tonaso UL 5:0
20.04.16středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 6:9Nový
Řízek
20.06.16pondělí18:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 7:5Lutka
laik
22.06.16středa21:00WHC KBFC Rapid UL "B"FC Sokol UL "A" 8:3Hanzlík
Řízek
22.06.16středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "UL" 7:1Nový
Řízek
24.06.16pátek19:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FCSB Ústí n.L. 9:9Vaššík
Lutka

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund