Dnes je úterý 20.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 Okresní přebor
1.kolo
01.09.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 5:4Nový
Mikan
01.09.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 5:2Košťál
Kamínek
01.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 4:2Šmid
Kalina
02.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULSC Dragons UL 7:2Hanzlík
Tuček
03.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFC Lokomotiv "UL" 9:5Hanzlík
Heřman
03.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 4:2Hanzlík
Macháček
04.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"USK Slávie UL 4:3Košťál
Heřman
2.kolo
09.09.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULRelax "B" 8:3Košťál
Heřman
10.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFK Pérovna UL 5:9Lutka
Tuček
11.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop "UL" 3:5Kamínek
Sýs
12.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Sportbar 5:5Friedl
Rouče
22.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 5:7Lutka
laik
09.12.14úterý19:30SH GymplFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 6:12Hanzlík
Sůra
09.12.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 5:2Mollinger
Pacík
3.kolo
15.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 8:5Šmid
Sůra
16.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Lokomotiv "UL" 8:3Šmid
Tuček
17.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 4:5Košťál
Kamínek
17.09.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 5:7Hanzlík
Rouče
18.09.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"TJ Fanda 6:6Mikan
Hanzlík
18.11.14úterý19:00hala UJEPFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 5:7Tuček
Šmid
04.12.14čtvrtek18:00UT ChuderovFlamengo ULSC Dragons UL 4:4Košťál
Hanzlík
4.kolo
23.09.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSportbar 4:6Kresta
Mikan
23.09.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Kolbenschmidt cz 5:2Hanzlík
Kalina
23.09.14úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULRelax "B" 6:3Kamínek
Sýs
24.09.14středa20:00SH GymplTJ FandaFlamengo UL 9:6Hanzlík
Pacík
25.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Libouchec 4:6Lutka
Friedl
25.09.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:5Sůra
Mikan
26.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL" 4:7Tuček
Rouče
5.kolo
29.09.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 2:2Šmid
Rouče
29.09.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 0:2Heřman
Friedl
29.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:1Kamínek
Kalina
01.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarSC Dragons UL 6:2Lutka
Mikan
01.10.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 5:8Kalina
Hanzlík
01.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL"14:7Hanzlík
Kalina
02.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Lokomotiv "UL" 2:3Tuček
Pacík
6.kolo
06.10.14pondělí21:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 5:9Šmid
Kresta
07.10.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 8:1Mollinger
Mikan
07.10.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULMorgan Commando TP 4:7Hanzlík
Rouče
08.10.14středa20:00SH GymplTJ FandaSportbar 2:3Šmid
Pacík
09.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"KMK Tornádo "UL" 4:3Sýs
Řízek
09.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 6:7Kalina
Košťál
09.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Flamengo UL 8:4Pacík
Tuček
7.kolo
13.10.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Lokomotiv "UL" 8:1Hanzlík
Rouče
13.10.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czRelax "B" 4:5Lutka
Kalina
13.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 2:4Kamínek
Pacík
15.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:3Lutka
Rouče
15.10.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"SC Dragons UL 3:4Kamínek
Hanzlík
15.10.14středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL 5:9Hanzlík
Kalina
10.11.14pondělí20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 3:10Kamínek
Kalina
8.kolo
20.10.14pondělí21:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 6:2Heřman
Lutka
20.10.14pondělí18:00kontumaceFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 5:0Řízek
Mikan
21.10.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 7:3Nový
Mollinger
21.10.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Libouchec 9:2Hanzlík
Kalina
22.10.14středa20:00SH GymplTJ FandaHop Trop "UL" 5:10Lutka
Sýs
23.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 7:8Mollinger
Rouče
23.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Sportbar 5:6Tuček
Pacík
9.kolo
27.10.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Lokomotiv "UL" 4:2Friedl
Mikan
29.10.14středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 2:3Macháček
Hanzlík
30.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 4:8Mollinger
Pacík
17.11.14pondělí20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"SC Dragons UL 3:2Macháček
Rouče
03.12.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 0:10Friedl
Kamínek
03.12.14středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 8:6Pacík
Řízek
11.12.14čtvrtek19:30hala UJEPRelax "B"Morgan Commando TP 2:8Mollinger
Tuček
10.kolo
03.11.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 4:0Hanzlík
Rouče
03.11.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 5:2Mikan
Friedl
04.11.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFSC SKP Viktoria 4:8Kresta
Nový
04.11.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec11:3Kamínek
Košťál
05.11.14středa20:00SH GymplTJ FandaKMK Tornádo "UL" 6:4Pacík
Tuček
06.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"USK Slávie UL 2:8Friedl
Kalina
06.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Hop Trop "UL" 7:5Nový
Pacík
11.kolo
10.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz10:4Košťál
Mikan
11.11.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSC Dragons UL 5:3Mollinger
Mikan
12.11.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Lokomotiv "UL"10:3Macháček
Pacík
12.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:10Nový
Macháček
12.11.14středa18:00LibouchecFC LibouchecRelax "B"13:6Hanzlík
Košťál
13.11.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 6:5Macháček
Sýs
08.12.14pondělí20:00WHC KBKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 4:9Lutka
Mikan
12.kolo
17.11.14pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 4:2Heřman
Kalina
18.11.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 5:2Košťál
Kamínek
19.11.14středa20:00SH GymplTJ FandaUSK Slávie UL 8:4Hanzlík
Rouče
19.11.14středa18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 6:2Tuček
Mollinger
19.11.14středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 2:4Mollinger
Tuček
20.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"KMK Tornádo "UL" 8:2Hanzlík
Pacík
16.12.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 1:7Lutka
Sýs
13.kolo
24.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Lokomotiv "UL" 2:6Mikan
Kalina
24.11.14pondělí18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 3:7Pacík
Rouče
25.11.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 4:4Nový
Šmid
25.11.14úterý19:30SH GymplSC Dragons ULTJ Fanda 7:9Kamínek
Mollinger
26.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sportbar 2:4Košťál
Kamínek
26.11.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz10:4Košťál
Kalina
27.11.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaRelax "B"16:9Šmid
Sůra
14.kolo
23.03.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:10Macháček
Sýs
24.03.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFK Pérovna UL 0:6Lutka
Tuček
25.03.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULRelax "B" 6:3Košťál
Nauš
25.03.15středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 9:3Hanzlík
Sýs
25.03.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 3:2Mollinger
Rouče
26.03.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"TJ Fanda 4:6Mikan
Pacík
27.03.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:7Košťál
Rouče
15.kolo
30.03.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 6:9Kresta
Mikan
30.03.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL 7:5Nový
Kalina
31.03.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda12:6Mikan
Sůra
02.04.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"SC Dragons UL 1:11Košťál
Nauš
10.04.15pátek19:00SH GymplHop Trop "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Hanzlík
Heřman
22.04.15středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 9:8Hanzlík
Vaššík
12.06.15pátek19:45UT ChuderovMorgan Commando TPFC Libouchec11:5Kamínek
Rouče
16.kolo
06.04.15pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 1:6Lutka
Mikan
08.04.15středa20:00SH GymplTJ FandaRelax "B"10:11Sýs
Pacík
08.04.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 7:5Nový
Řízek
08.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 7:4Hanzlík
Rouče
09.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 0:22Pacík
Heřman
10.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 3:6Kamínek
Kalina
16.06.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFlamengo UL 5:7Šmid
Kalina
17.kolo
13.04.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSC Dragons UL 9:6Lutka
Friedl
13.04.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 8:3Nový
Pacík
14.04.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 6:5Pacík
Heřman
15.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Lokomotiv "UL"11:6Hanzlík
Vaššík
15.04.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 5:3Nový
Kalina
16.04.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FK Pérovna UL 5:7Pacík
Rouče
11.05.15pondělí17:00UT ChuderovSportbarUSK Slávie UL 4:3Šmid
Rouče
18.kolo
20.04.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 4:3Košťál
Kamínek
21.04.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 3:3Šmid
Kalina
21.04.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULSportbar 3:4Košťál
Nauš
22.04.15středa20:00SH GymplTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 8:8Hanzlík
Mollinger
23.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Relax "B" 6:5Kamínek
Lutka
24.04.15pátek17:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 2:8Macháček
Tuček
10.06.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 5:2Gajarský
Rouče
19.kolo
27.04.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:11Macháček
Kalina
27.04.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULRelax "B" 8:6Lutka
Rouče
29.04.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 8:9Hanzlík
Řízek
29.04.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 4:3Sýs
Heřman
29.04.15středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 2:2Tuček
Kalina
30.04.15čtvrtek17:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Lokomotiv "UL" 2:5Košťál
Nauš
15.06.15pondělí19:30UT ChuderovMorgan Commando TPSC Dragons UL 1:2Kamínek
Lutka
20.kolo
04.05.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 8:6Sýs
Rouče
05.05.15úterý19:00kontumaceFK Pérovna ULSportbar 5:0Košťál
Nauš
05.05.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 5:8Hanzlík
Kalina
06.05.15středa20:00SH GymplTJ FandaMorgan Commando TP 4:6Mollinger
Nový
06.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 4:7Kamínek
Pacík
07.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo UL 7:3Macháček
Heřman
07.05.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Kolbenschmidt cz 4:5Pacík
Sůra
21.kolo
11.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Lokomotiv "UL" 8:6Macháček
Heřman
11.05.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 5:11Košťál
Kalina
12.05.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 1:7Friedl
Sýs
13.05.15středa18:00LibouchecFC LibouchecSC Dragons UL 5:6Macháček
Rouče
13.05.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 7:5Gajarský
Tuček
13.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarRelax "B" 7:5Košťál
Kalina
17.05.15neděle19:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL11:6Gajarský
Tuček
22.kolo
18.05.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 5:0Mikan
Košťál
19.05.15úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 8:1Sůra
Rouče
19.05.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULKMK Tornádo "UL" 5:5Mollinger
Kalina
20.05.15středa20:00SH GymplTJ FandaFC Libouchec 8:7Šmid
Lutka
20.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 4:4Gajarský
Vaššík
21.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Kolbenschmidt cz 3:5Kamínek
Kalina
11.06.15čtvrtek19:45UT ChuderovMorgan Commando TPRelax "B"12:4Gajarský
Řízek
23.kolo
13.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:6Mollinger
Macháček
25.05.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSC Dragons UL 4:2Kamínek
Sůra
26.05.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 4:10Košťál
Nauš
27.05.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 5:11Macháček
Gajarský
27.05.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Relax "B" 8:5Gajarský
Kalina
27.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:5Gajarský
Macháček
29.05.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 9:9Gajarský
Heřman
24.kolo
01.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:1Tuček
Kamínek
01.06.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 4:1Macháček
Nový
02.06.15úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"14:7Mollinger
Nový
02.06.15úterý19:30SH GymplSC Dragons ULUSK Slávie UL 3:3Gajarský
Kalina
03.06.15středa20:00SH GymplTJ FandaFSC SKP Viktoria 6:5Mollinger
Košťál
04.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Sportbar 1:5Košťál
Nauš
04.06.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Libouchec 3:5Macháček
Kalina
25.kolo
07.05.15čtvrtek19:30hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 6:4Sůra
Pacík
08.06.15pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 3:12Kamínek
09.06.15úterý19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 3:8Mikan
Friedl
10.06.15středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 9:3Gajarský
Rouče
10.06.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 7:6Mollinger
Vaššík
11.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 0:1Košťál
Nauš
12.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Relax "B"13:3Mollinger
Řízek
26.kolo
15.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:2Hanzlík
Řízek
15.06.15pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 3:2Lutka
Kamínek
16.06.15úterý19:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL 9:4Nový
Sůra
17.06.15středa17:00UT ChuderovSportbarHop Trop "UL" 8:4Hanzlík
Kamínek
17.06.15středa20:00SH GymplTJ FandaSC Dragons UL 2:8Mollinger
Kamínek
18.06.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Morgan Commando TP 4:10Kamínek
Nauš
18.06.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FSC SKP Viktoria 4:10Mollinger
Rouče

celkem záznamů: 182

generováno za 0.18 sekund