Dnes je středa 26.09.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 Krajský přebor UK
1.kolo
15.09.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Atletico Chomutov 2:6Kresta
Nový
15.09.14pondělí20:30SetuzaItalové ULDynamo "UL" 5:1Košťál
Mollinger
15.09.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"ACZ Lovosice 3:5Novotný
Prágl
17.09.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceRelax Ústí n.L. 8:9Novotný
Vlašič
17.09.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:2Lutka
Řízek
18.09.14čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:3Hanzlík
Mikan
10.10.14pátek20:00kontumaceFC Baník ChomutovTutti Pizza UL 5:0Franko
Javorek
2.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceFC Třebenice 0:5
kontumaceFC NY Tiradores "UL"Gardenline Ltm. "B" 5:0Lutka
Sýs
22.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:4Kresta
Mikan
23.09.14úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Fírova Pivnice "UL" 1:7Sýs
Kamínek
25.09.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Baník Chomutov 2:11Šmid
Kalina
26.09.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceItalové UL 2:2Novotný
Vlašič
26.09.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovTutti Pizza UL 4:4Plzák
Moder
3.kolo
29.09.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Gold Combix ÚL "B" 3:2Novotný
Vlašič
29.09.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC NY Tiradores "UL" 7:3Macháček
Řízek
30.09.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Atletico Chomutov 2:6Kresta
Sýs
01.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceDynamo "UL" 8:5Prágl
Novotný
01.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 3:3Košťál
Nový
03.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovCF Radobýl Litoměřice 7:3Javorek
Franko
08.10.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"ACZ Lovosice 6:1Košťál
Kamínek
4.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 0:5
06.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Baník Chomutov 1:6Šmid
Friedl
06.10.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 3:8Kresta
Šmid
07.10.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 5:3Mikan
Mollinger
10.10.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 1:5Kirilák
Plzák
10.10.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:6Macháček
Nový
10.10.14pátek20:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Třebenice 4:7Vlašič
Novotný
5.kolo
13.10.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 3:6Vlašič
Novotný
13.10.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFírova Pivnice "UL" 8:1Kresta
Lutka
15.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC NY Tiradores "UL" 7:4Novotný
Prágl
15.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 5:3Macháček
Mikan
15.10.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:1Šmid
Tuček
16.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 5:4Hanzlík
Košťál
17.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovACZ Lovosice16:2Javorek
Hájek
6.kolo
20.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 3:5Hanzlík
Pacík
20.10.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Třebenice10:6Lutka
Heřman
20.10.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Italové UL 6:7Prágl
Vlašič
21.10.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"1. FC Kostelníci "UL" 3:2Mollinger
Nový
24.10.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice11:2Jedlička
Moder
24.10.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Baník Chomutov 2:4Košťál
Mikan
24.10.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceTutti Pizza UL 3:13Novotný
Lasch
7.kolo
27.10.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Atletico Chomutov 3:5Tuček
Nový
29.10.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFírova Pivnice "UL" 5:5Vlašič
Novotný
29.10.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC NY Tiradores "UL" 2:3Hanzlík
Lutka
29.10.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 7:3Prágl
Lasch
30.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 4:4Sýs
Macháček
31.10.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovGold Combix ÚL "B" 5:1Franko
Hájek
10.12.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Gardenline Ltm. "B" 7:4Friedl
Lutka
8.kolo
03.11.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Tutti Pizza UL 6:7Šmid
Macháček
03.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Třebenice 5:6Novotný
Lasch
03.11.14pondělí20:30SetuzaItalové UL1. FC Kostelníci "UL" 6:2Košťál
Lutka
05.11.14středa18:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Baník Chomutov 1:5Kresta
Nový
07.11.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceCF Radobýl Litoměřice 6:6Hanzlík
Vlašič
07.11.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovDynamo "UL" 9:2Hájek
Moder
07.11.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Relax Ústí n.L. 2:2Mollinger
Nový
9.kolo
10.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Baník Chomutov 4:3Vlašič
Lasch
12.11.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceItalové UL 6:6Novotný
Lasch
12.11.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 5:4Košťál
Kamínek
12.11.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC NY Tiradores "UL" 7:1Lasch
Novotný
12.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Atletico Chomutov 3:1Lutka
Mikan
13.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 3:4Tuček
Nový
29.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"ACZ Lovosice 7:3Lutka
10.kolo
17.11.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Tutti Pizza UL 9:3Prágl
Vlašič
17.11.14pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Baník Chomutov 3:3Lutka
Sýs
18.11.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Relax Ústí n.L. 1:6Šmid
Tuček
19.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Třebenice 4:3Mikan
Macháček
21.11.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovACZ Lovosice10:6Kirilák
Plzák
21.11.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Dynamo "UL" 1:3Hanzlík
Nový
13.01.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"CF Radobýl Litoměřice 4:11Lutka
Sýs
11.kolo
26.11.14středa19:30hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Atletico Chomutov 8:12Lasch
Prágl
26.11.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULItalové UL 4:9Lutka
Hanzlík
26.11.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 9:3Prágl
Lasch
27.11.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 2:2Tuček
Košťál
28.11.14pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC NY Tiradores "UL" 4:5Vlašič
Prágl
28.11.14pátek20:00ChomutovFC Baník Chomutov1. FC Kostelníci "UL"10:3Javorek
Franko
22.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:5Košťál
Lutka
12.kolo
01.12.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:2Nový
Macháček
01.12.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 0:2Lasch
Prágl
01.12.14pondělí20:30SetuzaItalové ULRelax Ústí n.L. 3:1Lutka
Sýs
02.12.14úterý18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 5:3Lutka
Mikan
03.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceFC Baník Chomutov 2:7Novotný
Prágl
03.12.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Tutti Pizza UL 8:4Košťál
Tuček
04.12.14čtvrtek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC NY Tiradores "UL" 5:2Javorek
Moder
13.kolo
08.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:9Hanzlík
Nový
10.12.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Třebenice11:8Lutka
Friedl
10.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 3:6Prágl
Vlašič
11.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 3:7Tuček
Sýs
12.12.14pátek20:00ChomutovFC Baník ChomutovFC Atletico Chomutov 3:1Plzák
Moder
12.12.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "B" 7:4Košťál
Nový
12.12.14pátek19:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFírova Pivnice "UL" 2:6Novotný
Lasch
14.kolo
15.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:3Mikan
Macháček
17.12.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl Litoměřice1. FC Kostelníci "UL" 5:8Vlašič
Prágl
17.12.14středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Baník Chomutov 8:10Hanzlík
Lutka
18.12.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Třebenice10:4Tuček
Nový
19.12.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGold Combix ÚL "B" 4:1Javorek
Franko
19.12.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Fírova Pivnice "UL" 3:6Košťál
Mollinger
11.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGardenline Ltm. "B" 7:1Lasch
Vlašič
15.kolo
05.01.15pondělí20:00SetuzaItalové ULACZ Lovosice 9:1Košťál
Mollinger
05.01.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC NY Tiradores "UL" 9:4Lasch
Prágl
07.01.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Dynamo "UL" 6:2Lutka
Mikan
07.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 5:6Vlašič
Novotný
08.01.15čtvrtek18:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Gold Combix ÚL "B" 4:7Hanzlík
Tuček
09.01.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovRelax Ústí n.L. 9:1Plzák
Majer
18.03.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Atletico Chomutov 7:7Hanzlík
Tuček
16.kolo
12.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Třebenice 5:2Mollinger
Nový
14.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Baník Chomutov 7:8Vlašič
Prágl
15.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL 5:4Tuček
Hanzlík
16.01.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ Lovosice1. FC Kostelníci "UL" 5:6Novotný
Vlašič
16.01.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFírova Pivnice "UL" 7:2Hájek
Majer
16.01.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 4:7Mikan
Kamínek
03.03.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Gardenline Ltm. "B" 9:3Hanzlík
Tuček
17.kolo
19.01.15pondělí20:00SetuzaItalové ULGold Combix ÚL "B" 5:6Šmid
Nový
19.01.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Fírova Pivnice "UL" 6:5Prágl
Novotný
21.01.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceACZ Lovosice 7:3Vlašič
Lasch
21.01.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC NY Tiradores "UL" 3:0Hanzlík
Řízek
21.01.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 5:11Lutka
Tuček
22.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 1:5Košťál
Mikan
23.01.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovDynamo "UL" 7:4Hájek
Franko
18.kolo
kontumaceFírova Pivnice "UL"Italové UL 0:5
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 0:5
26.01.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"1. FC Kostelníci "UL" 6:3Hanzlík
Nový
26.01.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 5:4Lutka
Mikan
30.01.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Baník Chomutov 1:18Novotný
Vlašič
30.01.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B" 9:4Javorek
Majer
30.01.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Třebenice 4:9Tuček
Nový
19.kolo
02.02.15pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 7:5Šmid
Nový
04.02.15středa21:00WHC KBTutti Pizza ULACZ Lovosice 2:7Macháček
Mollinger
04.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Fírova Pivnice "UL"12:2Tuček
Hanzlík
04.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov 3:6Lasch
Vlašič
05.02.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 3:4Košťál
Friedl
06.02.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovFC NY Tiradores "UL" 6:2Javorek
Majer
24.02.15úterý20:00WHC KBFC TřebeniceGold Combix ÚL "B" 3:3Macháček
Nový
20.kolo
09.02.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:2Prágl
Vlašič
09.02.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Baník Chomutov 5:12Lutka
Hanzlík
09.02.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:7Mikan
Nový
12.02.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"FC Třebenice 6:6Mollinger
Pacík
13.02.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 2:5Plzák
Spusta
13.02.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceRelax Ústí n.L. 2:5Lasch
Vlašič
27.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"Tutti Pizza UL 3:11Košťál
Sůra
21.kolo
16.02.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Atletico Chomutov 5:2Hanzlík
Nový
18.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Italové UL 2:4Mollinger
Macháček
18.02.15středa21:00kontumaceTutti Pizza ULGold Combix ÚL "B" 0:5Šmid
Lutka
18.02.15středa20:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceGardenline Ltm. "B" 7:6Novotný
Prágl
18.02.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceACZ Lovosice10:5Lasch
Novotný
19.02.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC NY Tiradores "UL" 4:4Mikan
Sýs
20.02.15pátek19:00kontumaceFC Baník ChomutovFírova Pivnice "UL" 5:0Majer
Hájek
22.kolo
23.02.15pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Třebenice 8:1Košťál
Sůra
23.02.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 3:1Hanzlík
Pacík
26.02.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 4:7Sýs
Řízek
27.02.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"CF Radobýl Litoměřice 2:3Mollinger
Kamínek
27.02.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceDynamo "UL" 5:1Lutka
Mikan
27.02.15pátek19:00ChomutovFC Atletico Chomutov1. FC Kostelníci "UL" 3:1Franko
Hájek
19.03.15čtvrtek19:00SpořiceFC Baník ChomutovGardenline Ltm. "B" 2:7Javorek
Smreček
23.kolo
kontumaceCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "B" 0:5
kontumaceTutti Pizza ULGardenline Ltm. "B" 5:0
02.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC NY Tiradores "UL" 6:8Mollinger
Sýs
04.03.15středa20:00TřebeniceFC Třebenice1. FC Kostelníci "UL" 4:7Lasch
Novotný
05.03.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Fírova Pivnice "UL" 7:2Nový
Sůra
06.03.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovItalové UL 3:2Plzák
Spusta
06.03.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC Atletico Chomutov 6:8Novotný
Lasch
24.kolo
09.03.15pondělí20:00SetuzaItalové ULTutti Pizza UL18:8Košťál
Nový
09.03.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L.10:9Novotný
Prágl
09.03.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Dynamo "UL" 5:3Hanzlík
Mollinger
11.03.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Baník Chomutov 5:12Mikan
Sůra
12.03.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:5Sýs
Tuček
13.03.15pátek19:00kontumaceFC Atletico ChomutovFC Třebenice 5:0Javorek
Hájek
13.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"ACZ Lovosice 4:9Macháček
Kamínek
25.kolo
kontumaceTutti Pizza UL1. FC Kostelníci "UL" 0:5
16.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 3:5Mollinger
Nový
18.03.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B" 5:7Prágl
Vlašič
19.03.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Italové UL 4:6Lutka
Mikan
20.03.15pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC Atletico Chomutov 8:4Košťál
Sýs
20.03.15pátek19:00ChomutovFC Baník ChomutovFC Třebenice10:2Plzák
Spusta
20.03.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceGold Combix ÚL "B" 7:1Vlašič
Novotný
26.kolo
23.03.15pondělí20:00SetuzaItalové ULCF Radobýl Litoměřice 9:7Nový
Friedl
23.03.15pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Dynamo "UL" 9:9Lasch
Prágl
23.03.15pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC NY Tiradores "UL" 8:5Lutka
Mikan
25.03.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Relax Ústí n.L. 5:4Tuček
Kamínek
25.03.15středa21:00hala Lovosice U PřívozuFC TřebeniceTutti Pizza UL 6:11Vlašič
Novotný
26.03.15čtvrtek19:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"ACZ Lovosice 5:4Mollinger
Řízek
27.03.15pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFC Baník Chomutov 3:5Franko
Javorek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund