Dnes je pondělí 19.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 169

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 4.třída
1.kolo
01.09.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Klimax Bar "B" 5:4Košťál
03.09.14středa20:00SetuzaTJ Bouráci TepliceFC Barcelona UL 5:9Macháček
03.09.14středa18:00UT KameňákFC EthanolSampdoria MRV "B" 0:2Řízek
05.09.14pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiP4F Ústí nad Labem 3:0Sůra
05.09.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULReal Aussig 4:5Nový
05.09.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecVĚTRUŠE 3:0Kalina
2.kolo
08.09.14pondělí18:30SetuzaFC Barcelona ULFC Sokol UL "B" 1:8Kresta
08.09.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemKámoši UL 0:8Mikan
09.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Ethanol13:1Macháček
10.09.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Vikings Libouchec 4:0Kamínek
11.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaReal AussigTJ Bouráci Teplice 9:1Kresta
12.09.14pátek19:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi12:3Řízek
3.kolo
15.09.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Real Aussig 3:2Friedl
17.09.14středa18:00UT KameňákFC EthanolFC Barcelona UL 1:5Sýs
18.09.14čtvrtek20:30SetuzaTJ Bouráci TepliceP4F Ústí nad Labem 1:6Lutka
19.09.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 2:6Řízek
19.09.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecKlimax Bar "B" 1:13Kalina
19.09.14pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESampdoria MRV "B" 1:10Řízek
4.kolo
22.09.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemFC Sokol UL "B" 0:14Sýs
23.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"VĚTRUŠE20:0Řízek
23.09.14úterý18:00UT SeverkaReal AussigFC Ethanol 3:5Řízek
24.09.14středa20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciTJ Bouráci Teplice 6:4Nový
26.09.14pátek19:00LibouchecFC Barcelona ULVikings Libouchec 6:4Řízek
26.09.14pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiKámoši UL 3:3Lutka
5.kolo
29.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"Klimax Bar "B" 3:5Hanzlík
01.10.14středa20:00SetuzaTJ Bouráci Teplice1.FC Velbloudi 5:5Heřman
01.10.14středa18:00UT KameňákFC EthanolP4F Ústí nad Labem 2:2Sýs
03.10.14pátek18:00UT SeverkaVikings LibouchecReal Aussig 3:3Nový
03.10.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Barcelona UL 0:15Řízek
13.11.14čtvrtek20:30SetuzaFC Sokol UL "B"FK Rakeťáci13:3Kamínek
6.kolo
06.10.14pondělí18:00UT SeverkaP4F Ústí nad LabemVikings Libouchec 0:1Nový
08.10.14středa19:00UT SeverkaReal AussigVĚTRUŠE12:3Nový
10.10.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULSampdoria MRV "B" 7:3Řízek
10.10.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 5:3Friedl
10.10.14pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Sokol UL "B" 2:16Kamínek
10.10.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULTJ Bouráci Teplice 7:4Heřman
7.kolo
13.10.14pondělí19:00LibouchecVikings LibouchecFK Rakeťáci 4:6Řízek
13.10.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"Real Aussig 7:5Mikan
15.10.14středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Kámoši UL19:1Řízek
16.10.14čtvrtek18:00UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 3:2Pacík
17.10.14pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEP4F Ústí nad Labem 3:9Řízek
17.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Barcelona UL11:5Kamínek
8.kolo
20.10.14pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemSampdoria MRV "B" 2:11Kamínek
22.10.14středa19:00UT SeverkaReal AussigKlimax Bar "B" 3:10Tuček
23.10.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceFC Sokol UL "B" 0:19Řízek
24.10.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE16:0Nový
24.10.14pátek17:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVikings Libouchec 4:1Macháček
24.10.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 6:4Macháček
9.kolo
27.10.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecKámoši UL 3:3Macháček
27.10.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FK Rakeťáci 6:4Kresta
28.10.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "B"P4F Ústí nad Labem 5:2Kalina
31.10.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 2:5Nový
31.10.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULReal Aussig 8:6Hanzlík
11.11.14úterý20:00LibouchecFC EthanolTJ Bouráci Teplice 9:8Pacík
10.kolo
03.11.14pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"FC Ethanol18:2Mikan
06.11.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceVikings Libouchec 6:5Hanzlík
07.11.14pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKlimax Bar "B" 2:10Sůra
07.11.14pátek19:00UT Severka1.FC VelbloudiSampdoria MRV "B" 2:9Rouče
07.11.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE11:2Sýs
05.12.14pátek19:30LibouchecP4F Ústí nad LabemFC Barcelona UL 2:4Mollinger
11.kolo
10.11.14pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Sokol UL "B" 3:8Tuček
11.11.14úterý17:00kontumaceKlimax Bar "B"1.FC Velbloudi 5:0Košťál
11.11.14úterý19:00UT SeverkaReal AussigP4F Ústí nad Labem 6:1Sůra
12.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV "B"Kámoši UL 6:6Hanzlík
14.11.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠETJ Bouráci Teplice 3:7Friedl
14.11.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULFK Rakeťáci 6:3Heřman
12.kolo
17.11.14pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"VĚTRUŠE28:1Heřman
20.11.14čtvrtek19:00LibouchecTJ Bouráci TepliceSampdoria MRV "B" 1:7Hanzlík
21.11.14pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciReal Aussig 3:5Lutka
21.11.14pátek19:00UT Severka1.FC VelbloudiFC Barcelona UL 1:6Kalina
21.11.14pátek18:00UT 26.ZŠKámoši ULKlimax Bar "B" 7:4Friedl
21.11.14pátek18:00SetuzaFC EthanolVikings Libouchec 3:3Sýs
13.kolo
08.10.14středa20:00UT SeverkaKlimax Bar "B"TJ Bouráci Teplice 7:1Nový
24.11.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Sokol UL "B" 2:15Tuček
26.11.14středa19:00UT SeverkaReal Aussig1.FC Velbloudi10:0Pacík
28.11.14pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFC Ethanol 4:9Kamínek
28.11.14pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULKámoši UL 5:5Košťál
14.12.14neděle10:00SetuzaP4F Ústí nad LabemFK Rakeťáci 5:4Hanzlík
14.kolo
23.03.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FK Rakeťáci 4:3Hanzlík
23.03.15pondělí18:00UT 26.ZŠP4F Ústí nad Labem1.FC Velbloudi 5:4Sýs
23.03.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Ethanol 5:3Friedl
24.03.15úterý19:00UT SeverkaReal AussigKámoši UL 2:11Mikan
27.03.15pátek19:30LibouchecFC Barcelona ULTJ Bouráci Teplice 9:7Řízek
27.03.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FC Sokol UL "B" 3:5Kalina
27.03.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEVikings Libouchec 0:12Pacík
15.kolo
30.03.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecSampdoria MRV "B" 0:10Mollinger
31.03.15úterý17:30KrupkaTJ Bouráci TepliceReal Aussig 3:8Nový
02.04.15čtvrtek17:30SetuzaFC EthanolKlimax Bar "B" 4:5Macháček
03.04.15pátek18:00SetuzaKámoši ULP4F Ústí nad Labem 8:2Kalina
03.04.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 0:1Mikan
13.05.15středa20:00SetuzaGOLD COMBIX ÚL "D"VĚTRUŠE12:1Nový
10.06.15středa18:00UT 26.ZŠFC Sokol UL "B"FC Barcelona UL 6:4Kalina
16.kolo
06.04.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemTJ Bouráci Teplice 3:1Sýs
07.04.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"1.FC Velbloudi 4:4Mollinger
08.04.15středa20:00UT SeverkaReal AussigFC Sokol UL "B" 4:8Mollinger
10.04.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 3:4Lutka
10.04.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULFC Ethanol 6:3Košťál
10.04.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Vikings Libouchec14:1Friedl
10.04.15pátek18:00SetuzaSampdoria MRV "B"VĚTRUŠE11:0Sýs
17.kolo
13.04.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Sampdoria MRV "B" 4:8Košťál
13.04.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Barcelona UL 2:6Řízek
13.04.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFK Rakeťáci 2:4Mollinger
14.04.15úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"P4F Ústí nad Labem18:1Tuček
16.04.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolReal Aussig 5:3Pacík
17.04.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEKlimax Bar "B" 1:15Pacík
17.04.15pátek20:00UT SeverkaKámoši UL1.FC Velbloudi 3:3Macháček
18.kolo
20.04.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemFC Ethanol 4:6Sýs
21.04.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Kámoši UL 2:15Pacík
21.04.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Sampdoria MRV "B" 4:0Heřman
22.04.15středa20:00UT SeverkaReal AussigVikings Libouchec 6:5Mikan
24.04.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiTJ Bouráci Teplice 4:5Macháček
24.04.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Sokol UL "B" 2:3Sůra
24.04.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULVĚTRUŠE16:1Hanzlík
19.kolo
27.04.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Klimax Bar "B" 2:14Mikan
27.04.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"FC Barcelona UL 7:7Sýs
27.04.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecP4F Ústí nad Labem 3:3Hanzlík
27.04.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceKámoši UL 3:12Mollinger
30.04.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 3:9Sůra
30.04.15čtvrtek18:00kontumaceFC Sokol UL "B"1.FC Velbloudi 5:0Friedl
01.05.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEReal Aussig 4:9Šmid
20.kolo
04.05.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemVĚTRUŠE 6:1Pacík
06.05.15středa20:00UT SeverkaReal AussigSampdoria MRV "B" 6:2Mikan
07.05.15čtvrtek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:3Vaššík
08.05.15pátek19:00UT SeverkaKámoši ULFC Sokol UL "B" 4:10Sůra
08.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVikings Libouchec 6:2Mikan
08.05.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULKlimax Bar "B" 4:7Macháček
21.05.15čtvrtek19:00KrupkaGOLD COMBIX ÚL "D"TJ Bouráci Teplice 9:4Gajarský
21.kolo
11.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Barcelona UL 9:2Košťál
11.05.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"P4F Ústí nad Labem 7:4Kamínek
11.05.15pondělí18:00LibouchecVikings Libouchec1.FC Velbloudi13:0Mollinger
11.05.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"TJ Bouráci Teplice 8:4Vaššík
13.05.15středa19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Real Aussig 4:5Lutka
14.05.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolKámoši UL 4:5Mollinger
15.05.15pátek18:00SetuzaVĚTRUŠEFK Rakeťáci 2:11Macháček
22.kolo
18.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Sokol UL "B" 1:7Řízek
18.05.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceFC Ethanol10:6Kamínek
20.05.15středa20:00UT SeverkaReal AussigFC Barcelona UL 5:4Pacík
22.05.15pátek17:00UT SeverkaKámoši ULVikings Libouchec12:2Šmid
22.05.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 7:0Pacík
22.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV "B" 5:4Friedl
18.06.15čtvrtek18:00SetuzaP4F Ústí nad LabemKlimax Bar "B" 4:26Řízek
23.kolo
25.05.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Real Aussig 7:9Šmid
25.05.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"1.FC Velbloudi 2:2Nový
25.05.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecTJ Bouráci Teplice 6:5Mollinger
26.05.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"FK Rakeťáci 6:4Friedl
28.05.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolFC Sokol UL "B" 3:9Pacík
29.05.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona ULP4F Ústí nad Labem 9:2Pacík
29.05.15pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 0:23Košťál
24.kolo
01.06.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Vikings Libouchec12:2Lutka
01.06.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceVĚTRUŠE13:1Gajarský
01.06.15pondělí18:30SetuzaP4F Ústí nad LabemReal Aussig 0:5Pacík
02.06.15úterý18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"FC Ethanol 2:1Lutka
05.06.15pátek17:00UT SeverkaKámoši ULSampdoria MRV "B" 5:2Mollinger
05.06.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiKlimax Bar "B" 1:8Šmid
05.06.15pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Barcelona UL 2:7Mikan
25.kolo
08.06.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"P4F Ústí nad Labem11:3Gajarský
08.06.15pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV "B"TJ Bouráci Teplice 5:1Šmid
08.06.15pondělí18:00LibouchecVikings LibouchecFC Ethanol 3:9Pacík
09.06.15úterý20:00UT SeverkaReal AussigFK Rakeťáci 6:4Vaššík
12.06.15pátek18:00LibouchecFC Barcelona UL1.FC Velbloudi 5:3Gajarský
12.06.15pátek19:00UT SeverkaKlimax Bar "B"Kámoši UL 7:1Lutka
12.06.15pátek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Sokol UL "B" 3:15Pacík
26.kolo
kontumaceFK RakeťáciP4F Ústí nad Labem 5:0Nový
15.06.15pondělí18:00UT SeverkaGOLD COMBIX ÚL "D"Vikings Libouchec 4:2Gajarský
15.06.15pondělí19:00KrupkaTJ Bouráci TepliceKlimax Bar "B" 2:7Tuček
16.06.15úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "B"Sampdoria MRV "B" 8:4Gajarský
18.06.15čtvrtek18:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE 7:1Vaššík
18.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaKámoši ULFC Barcelona UL 3:2Macháček
19.06.15pátek19:00UT Kameňák1.FC VelbloudiReal Aussig 3:3Pacík

celkem záznamů: 169

generováno za 0.34 sekund