Dnes je sobota 21.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 3.třída
1.kolo
01.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULOranjes "UL" 3:7Hanzlík
04.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Italové "UL" 6:2Nový
04.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Božena Ústí n.L. 9:6Nový
04.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 5:2Mikan
05.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"K Hornets10:5Sýs
05.09.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"HC Slovan garda 9:4Tuček
09.09.14úterý20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "B"12:3Lutka
2.kolo
08.09.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsNáplava Ústí n.L. 5:2Košťál
08.09.14pondělí19:30SetuzaOranjes "UL"FSC Tygříci "B" 5:3Kresta
10.09.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 5:9Macháček
10.09.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "C" 6:5Mikan
12.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Sampdoria MRV UL 5:2Lutka
30.09.14úterý18:00UT SeverkaItalové "UL"FK Parta Střekov "UL" 3:6Pacík
05.11.14středa20:00UT SeverkaHC Slovan gardaBar Alex 7:10Mikan
3.kolo
15.09.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULK Hornets 3:4Kamínek
15.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"1.FC Kostelníci "C" 3:8Friedl
18.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "B" 8:2Sýs
18.09.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"HC Slovan garda 2:3Kamínek
18.09.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 8:4Sůra
19.09.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Italové "UL" 2:5Mikan
21.09.14neděle20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes "UL"15:2Sýs
4.kolo
22.09.14pondělí17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 4:8Mollinger
24.09.14středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaNáplava Ústí n.L. 1:4Šmid
24.09.14středa19:30UT SeverkaItalové "UL"Bar Alex 2:9Sýs
24.09.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B" 1:5Kalina
25.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsFC Božena Ústí n.L. 9:1Friedl
26.09.14pátek19:30SH GymplFC NY Tiradores "C"Oranjes "UL" 1:2Sýs
26.09.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FK Parta Střekov "UL" 1:3Heřman
5.kolo
29.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"K Hornets 8:6Friedl
01.10.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.HC Slovan garda 3:8Tuček
02.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexOranjes "UL" 6:0Macháček
02.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Italové "UL" 1:8Kamínek
02.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 9:1Nový
03.10.14pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Sampdoria MRV UL11:2Sýs
03.10.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC NY Tiradores "C" 8:2Řízek
6.kolo
06.10.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsHC Slovan garda 4:5Nový
06.10.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FC Božena Ústí n.L. 5:6Řízek
06.10.14pondělí19:30SetuzaOranjes "UL"FC Lokomotiv "B" 3:8Tuček
06.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK Parta Střekov "UL" 2:5Nový
08.10.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "C" 7:2Sýs
10.10.14pátek19:00UT SeverkaItalové "UL"Náplava Ústí n.L. 8:1Lutka
15.12.14pondělí20:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"Bar Alex 4:2Macháček
7.kolo
13.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "C" 7:6Sůra
13.10.14pondělí17:00UT SeverkaHC Slovan gardaZD Hospoddáři "B" 3:5Kalina
16.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexSampdoria MRV UL 6:1Mollinger
16.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"1.FC Kostelníci "C" 2:1Sýs
16.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Oranjes "UL" 9:1Kamínek
17.10.14pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"K Hornets10:4Sýs
17.10.14pátek19:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Italové "UL" 7:7Tuček
8.kolo
20.10.14pondělí19:30SetuzaOranjes "UL"FC Božena Ústí n.L. 4:6Kamínek
20.10.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Bar Alex 1:6Mollinger
21.10.14úterý17:00SH GymplFC NY Tiradores "C"FK Parta Střekov "UL" 6:8Hanzlík
22.10.14středa18:00UT SeverkaItalové "UL"HC Slovan garda 9:4Tuček
22.10.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B"10:0Šmid
23.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaK HornetsZD Hospoddáři "B" 3:4Kalina
24.10.14pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Náplava Ústí n.L. 3:5Tuček
9.kolo
27.10.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Italové "UL" 4:6Macháček
29.10.14středa18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.1.FC Kostelníci "C" 3:12Nový
29.10.14středa17:00UT SeverkaHC Slovan gardaOranjes "UL" 4:6Nový
30.10.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFK Parta Střekov "UL" 5:6Kamínek
30.10.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 5:3Kamínek
30.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 5:4Mollinger
31.10.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"K Hornets 6:4Kalina
10.kolo
03.11.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsItalové "UL" 4:4Mikan
03.11.14pondělí19:30SetuzaOranjes "UL"ZD Hospoddáři "B" 1:3Sůra
03.11.14pondělí17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 5:5Friedl
05.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 9:6Nový
07.11.14pátek18:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Lokomotiv "B" 9:2Pacík
07.11.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"Bar Alex 4:9Sýs
08.12.14pondělí21:00WHC KB1.FC Kostelníci "C"HC Slovan garda10:1Lutka
11.kolo
10.11.14pondělí18:00UT SeverkaHC Slovan gardaSampdoria MRV UL 1:8Lutka
10.11.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"1.FC Kostelníci "C"10:8Pacík
12.11.14středa18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:9Šmid
13.11.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexK Hornets 8:3Heřman
13.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "C" 5:5Heřman
14.11.14pátek19:00SetuzaItalové "UL"Oranjes "UL" 7:4Friedl
24.11.14pondělí20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 4:10Tuček
12.kolo
17.11.14pondělí20:00UT SeverkaK HornetsOranjes "UL" 7:2Heřman
19.11.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "B"13:4Sůra
20.11.14čtvrtek20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Božena Ústí n.L. 9:8Sůra
20.11.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Lokomotiv "B" 7:2Mikan
21.11.14pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "C"Náplava Ústí n.L. 0:8Friedl
02.12.14úterý20:30SetuzaFSC Tygříci "B"HC Slovan garda 7:3Sýs
05.12.14pátek20:30Setuza1.FC Kostelníci "C"Italové "UL" 3:4Kamínek
13.kolo
24.11.14pondělí20:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FSC Tygříci "B" 3:6Macháček
24.11.14pondělí19:30SetuzaOranjes "UL"1.FC Kostelníci "C" 5:5Tuček
26.11.14středa20:00SetuzaFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 8:3Šmid
27.11.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"K Hornets 3:5Macháček
27.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Bar Alex 5:13Šmid
27.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaHC Slovan gardaFK Parta Střekov "UL" 3:14Nový
27.11.14čtvrtek20:30SetuzaItalové "UL"Sampdoria MRV UL 3:6Friedl
14.kolo
23.03.15pondělí20:00UT SeverkaK Hornets1.FC Kostelníci "C" 4:6Pacík
23.03.15pondělí21:00SetuzaOranjes "UL"Sampdoria MRV UL 7:1Nový
24.03.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"FK Parta Střekov "UL" 8:17Kamínek
24.03.15úterý18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Bar Alex 2:17Macháček
24.03.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 1:12Mikan
25.03.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC NY Tiradores "C" 3:5Nový
27.03.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FSC Tygříci "B" 6:1Heřman
15.kolo
03.04.15pátek20:00kontumaceFK Parta Střekov "UL"Italové "UL" 5:0Sýs
08.04.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"ZD Hospoddáři "B" 5:4Nový
06.05.15středa21:00SetuzaNáplava Ústí n.L.K Hornets 5:3Tuček
07.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Oranjes "UL" 3:6Friedl
13.05.15středa20:00WHC KBSampdoria MRV UL1.FC Kostelníci "C" 2:3Pacík
20.05.15středa18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L.11:4Košťál
15.06.15pondělí20:00UT 26.ZŠBar AlexHC Slovan garda 4:2Mikan
16.kolo
06.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"FK Parta Střekov "UL" 2:9Hanzlík
07.04.15úterý20:00UT SeverkaK HornetsSampdoria MRV UL 5:8Řízek
08.04.15středa18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FSC Tygříci "B" 4:7Pacík
10.04.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FC NY Tiradores "C" 5:1Friedl
23.04.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Bar Alex 4:8Tuček
16.06.15úterý20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 3:18Friedl
17.06.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Lokomotiv "B" 4:2Řízek
17.kolo
14.04.15úterý20:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.HC Slovan garda 8:7Sýs
15.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 6:5Kamínek
16.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 5:8Kamínek
16.04.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexItalové "UL" 4:2Macháček
17.04.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.K Hornets 2:11Macháček
17.04.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Kostelníci "C" 8:3Kamínek
27.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"FC NY Tiradores "C" 6:3Řízek
18.kolo
20.04.15pondělí18:00UT SeverkaK HornetsFSC Tygříci "B" 1:9Macháček
20.04.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"Bar Alex 7:6Hanzlík
21.04.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 4:9Kamínek
22.04.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFK Parta Střekov "UL" 3:15Lutka
22.04.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Božena Ústí n.L. 1:11Sůra
24.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"1.FC Kostelníci "C" 2:7Sýs
24.04.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"FC Lokomotiv "B" 3:4Mollinger
19.kolo
28.04.15úterý19:00LibouchecFC Božena Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 5:9Lutka
28.04.15úterý19:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.Italové "UL" 0:10Řízek
29.04.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaK Hornets 4:3Sůra
30.04.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Oranjes "UL" 7:13Tuček
01.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"Sampdoria MRV UL 3:2Macháček
01.05.15pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FSC Tygříci "B" 1:2Šmid
11.06.15čtvrtek20:00UT 26.ZŠBar Alex1.FC Kostelníci "C" 8:4Kamínek
20.kolo
04.05.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFK Parta Střekov "UL" 4:18Vaššík
04.05.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"Náplava Ústí n.L. 6:5Heřman
06.05.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FSC Tygříci "B"11:5Sýs
06.05.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULBar Alex 6:5Tuček
07.05.15čtvrtek19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"HC Slovan garda 3:9Tuček
08.05.15pátek20:00kontumaceItalové "UL"FC Božena Ústí n.L. 5:0Vaššík
25.05.15pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC Lokomotiv "B"10:3Šmid
21.kolo
12.05.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"K Hornets13:2Pacík
13.05.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaItalové "UL" 2:9Košťál
14.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.1.FC Kostelníci "C"13:6Macháček
14.05.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 4:6Kamínek
14.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFSC Tygříci "B" 6:3Kamínek
15.05.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Oranjes "UL" 2:8Mikan
15.05.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "C"14:7Macháček
22.kolo
18.05.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC NY Tiradores "C" 1:9Macháček
18.05.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"HC Slovan garda11:4Gajarský
19.05.15úterý20:30SetuzaFK Parta Střekov "UL"Bar Alex 7:11Lutka
20.05.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 3:1Nový
22.05.15pátek18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 5:8Řízek
22.05.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"FC Božena Ústí n.L.13:2Šmid
22.05.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"ZD Hospoddáři "B"15:3Mikan
23.kolo
26.05.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Oranjes "UL" 2:6Řízek
27.05.15středa19:00UT KameňákHC Slovan garda1.FC Kostelníci "C" 4:2Tuček
28.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 1:11Řízek
28.05.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Parta Střekov "UL" 2:10Kamínek
28.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC NY Tiradores "C" 7:3Kamínek
29.05.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"K Hornets11:1Lutka
29.05.15pátek18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 2:8Lutka
24.kolo
01.06.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"Italové "UL" 1:3Pacík
02.06.15úterý20:00UT SeverkaK HornetsBar Alex 5:11Kamínek
03.06.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULHC Slovan garda10:3Sůra
04.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L.13:0Vaššík
05.06.15pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Lokomotiv "B"10:6Friedl
05.06.15pátek20:00kontumaceFK Parta Střekov "UL"Náplava Ústí n.L. 5:0Košťál
05.06.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"ZD Hospoddáři "B"10:2Mollinger
25.kolo
08.06.15pondělí20:00SetuzaOranjes "UL"K Hornets 8:4Šmid
09.06.15úterý19:00LibouchecZD Hospoddáři "B"Sampdoria MRV UL 6:14Tuček
09.06.15úterý20:30SetuzaFC Božena Ústí n.L.FK Parta Střekov "UL" 4:17Friedl
10.06.15středa19:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "B" 2:2Tuček
10.06.15středa20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "C" 6:3Pacík
12.06.15pátek20:00UT SeverkaItalové "UL"1.FC Kostelníci "C" 4:6Lutka
12.06.15pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Bar Alex 0:4Mikan
26.kolo
12.06.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "C"FC Božena Ústí n.L.12:7Tuček
15.06.15pondělí20:00UT SeverkaK HornetsFC Lokomotiv "B" 6:4Šmid
17.06.15středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULItalové "UL" 5:3Tuček
18.06.15čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexNáplava Ústí n.L. 6:7Macháček
19.06.15pátek20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"HC Slovan garda16:2Tuček
19.06.15pátek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"ZD Hospoddáři "B" 8:2Košťál
19.06.15pátek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "C"Oranjes "UL" 4:8Košťál

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund