Dnes je čtvrtek 22.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 2.třída
1.kolo
02.09.14úterý19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK K.B.Ústí n.L. 4:2Řízek
02.09.14úterý20:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 6:2Kamínek
03.09.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 5:1Nový
03.09.14středa19:00UT KameňákFK JamajkaB.B. Tonaso UL 5:11Řízek
05.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Samba UL 2:7Macháček
05.09.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FCSB Ústí n.L.13:4Mollinger
05.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFírova Pivnice "B" 3:3Řízek
2.kolo
08.09.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 5:4Řízek
09.09.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULKMK Tornádo "B"14:2Kamínek
10.09.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York "B" 2:2Nový
11.09.14čtvrtek19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSOSOSO 1:4Kresta
11.09.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FK Jamajka 2:4Kalina
12.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiHop Trop "B" 5:1Řízek
12.12.14pátek19:00SetuzaFK K.B.Ústí n.L.FC Incredibles10:5Sýs
3.kolo
17.09.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesB.B. Tonaso UL 2:3Macháček
19.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"FK K.B.Ústí n.L. 6:5Tuček
19.09.14pátek20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Samba UL 3:11Heřman
19.09.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFCSB Ústí n.L. 3:6Řízek
19.09.14pátek19:00SetuzaHop Trop "B"FK Jamajka 4:6Mollinger
14.11.14pátek19:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"FK Všebořice 4:3Sýs
25.11.14úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFírova Pivnice "B" 3:2Lutka
4.kolo
23.09.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULKojoti 8:3Tuček
24.09.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 2:0Nový
25.09.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSOSOSOHop Trop "B" 6:4Mikan
26.09.14pátek20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.B.B. Tonaso UL 8:9Heřman
26.09.14pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FC Incredibles 8:6Pacík
26.09.14pátek18:00SH GymplNew York "B"KMK Tornádo "B" 4:4Sýs
20.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Jamajka 6:4Heřman
5.kolo
30.09.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FC Incredibles 2:9Sůra
01.10.14středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaSamba UL 2:4laik
02.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFírova Pivnice "B" 3:7Macháček
03.10.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK K.B.Ústí n.L.11:4Tuček
03.10.14pátek20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"New York "B" 2:8Řízek
03.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Všebořice 5:2Košťál
12.11.14středa17:00UT SeverkaSOSOSOFCSB Ústí n.L. 4:3Nový
6.kolo
06.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Incredibles 6:8Heřman
07.10.14úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULSOSOSO 9:3Macháček
09.10.14čtvrtek18:00kontumaceB.B. Tonaso ULHop Trop "B" 0:5Macháček
09.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFK Jamajka 3:3Košťál
10.10.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Kojoti 4:2Macháček
10.10.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:2Kamínek
17.10.14pátek18:00SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Fírova Pivnice "B" 8:2Sýs
7.kolo
13.10.14pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOFK Všebořice 6:2Sůra
14.10.14úterý18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FK K.B.Ústí n.L. 6:3Mikan
14.10.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Fírova Pivnice "B" 5:5Řízek
15.10.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSamba UL 2:6Lutka
16.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFCSB Ústí n.L. 8:8Sýs
17.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 3:3Mikan
30.10.14čtvrtek17:00UT 26.ZŠFK JamajkaNew York "B" 3:6Hanzlík
8.kolo
20.10.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Fírova Pivnice "B" 5:6Friedl
22.10.14středa20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Kojoti 5:12Tuček
23.10.14čtvrtek20:30SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Hop Trop "B" 4:10Sýs
23.10.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSamba ULB.B. Tonaso UL 4:2Nový
24.10.14pátek18:00SH GymplNew York "B"SOSOSO 6:3Kamínek
24.10.14pátek17:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 4:3Sýs
06.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Incredibles 3:2Sýs
9.kolo
27.10.14pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOKMK Tornádo "B" 7:1Mikan
29.10.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesNew York "B" 8:3Sůra
30.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK Všebořice 9:3Kamínek
30.10.14čtvrtek19:30SH GymplHop Trop "B"FCSB Ústí n.L. 3:3Heřman
31.10.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK K.B.Ústí n.L. 9:3Lutka
28.11.14pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 4:4Heřman
05.12.14pátek19:30SetuzaFírova Pivnice "B"Samba UL 4:1Kamínek
10.kolo
04.11.14úterý18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 4:9Šmid
04.11.14úterý19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 3:7Šmid
05.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFírova Pivnice "B" 5:5laik
06.11.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠSamba ULHop Trop "B" 5:3Sýs
07.11.14pátek18:00SH GymplNew York "B"B.B. Tonaso UL 2:3Nový
07.11.14pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 8:3Sůra
14.11.14pátek20:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"FC Incredibles 6:5Sýs
11.kolo
10.11.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:7Košťál
11.11.14úterý20:00UT SeverkaSOSOSOKojoti 8:2Sůra
11.11.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FK Všebořice 4:6Hanzlík
12.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK K.B.Ústí n.L. 3:10Tuček
12.11.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:7Šmid
13.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "B"10:3Hanzlík
09.01.15pátek18:00SH GymplFírova Pivnice "B"New York "B" 5:7Pacík
12.kolo
17.11.14pondělí19:30SetuzaFK K.B.Ústí n.L.Samba UL 3:7Sýs
18.11.14úterý19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"B.B. Tonaso UL 6:9Pacík
19.11.14středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFCSB Ústí n.L. 2:8Pacík
19.11.14středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaSOSOSO 4:2Pacík
20.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"Fírova Pivnice "B" 4:3Heřman
21.11.14pátek18:00SH GymplNew York "B"Hop Trop "B" 1:10Nový
18.12.14čtvrtek19:00WHC KBKojotiFC Incredibles 4:4Řízek
13.kolo
17.11.14pondělí18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:6Hanzlík
24.11.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.New York "B" 9:1Mikan
26.11.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 9:4Tuček
27.11.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠSamba ULFK Všebořice 8:3Sýs
28.11.14pátek20:00UT SeverkaSOSOSOFK K.B.Ústí n.L. 7:9Macháček
28.11.14pátek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKojoti 3:3Heřman
02.12.14úterý19:30SH GymplHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 6:5Kalina
14.kolo
kontumaceSamba ULNew York "B" 5:0
18.03.15středa20:00SH GymplHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL"10:2Mollinger
23.03.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 7:5Sýs
25.03.15středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 4:7Pacík
26.03.15čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FK Všebořice18:2Heřman
27.03.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Kojoti 4:3Mollinger
27.03.15pátek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK Jamajka 9:2Kalina
15.kolo
kontumaceFK JamajkaFírova Pivnice "B" 5:0
30.03.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK K.B.Ústí n.L. 4:15Hanzlík
31.03.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Kojoti 7:3Sýs
03.04.15pátek19:00UT SeverkaSOSOSOB.B. Tonaso UL 4:8Heřman
03.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Samba UL 7:10Mikan
27.04.15pondělí18:00UT 26.ZŠNew York "B"FK Všebořice 3:0Nový
12.06.15pátek18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FCSB Ústí n.L. 5:16Mikan
16.kolo
07.04.15úterý17:00UT SeverkaSamba ULZD Hospoddáři "UL" 7:4Mollinger
08.04.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaHop Trop "B" 0:5Sýs
09.04.15čtvrtek20:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:1Rouče
Kamínek
09.04.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Kojoti 8:3Řízek
10.04.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"SOSOSO 5:8Lutka
15.06.15pondělí18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.New York "B" 3:7Vaššík
18.06.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFC Incredibles 6:5Kalina
17.kolo
13.04.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFírova Pivnice "B"10:6Košťál
14.04.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"SOSOSO 9:2Sůra
16.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULFK K.B.Ústí n.L. 5:12Macháček
17.04.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFCSB Ústí n.L. 3:5Řízek
17.04.15pátek20:00UT 26.ZŠKojotiSamba UL 4:9Řízek
17.04.15pátek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FK Všebořice 9:4Macháček
17.04.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"New York "B" 4:0Sýs
18.kolo
20.04.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.SOSOSO 6:4Košťál
20.04.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesHop Trop "B" 3:5Mikan
22.04.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKojoti 2:4Nový
23.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFK Jamajka14:3Friedl
24.04.15pátek19:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.KMK Tornádo "B" 9:3Kresta
24.04.15pátek18:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:4Heřman
24.04.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"B.B. Tonaso UL 2:6Kalina
19.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"FK K.B.Ústí n.L. 0:5
28.04.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"B.B. Tonaso UL 7:1Kamínek
28.04.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOSamba UL 4:8Vaššík
29.04.15středa18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFK Všebořice 5:2Mikan
01.05.15pátek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 5:8Mikan
16.06.15úterý19:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFCSB Ústí n.L. 8:9Friedl
17.06.15středa20:00UT 26.ZŠKojotiNew York "B" 6:2Mikan
20.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"Hop Trop "B" 0:5
20.03.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FK Jamajka 8:3Hanzlík
04.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.B.B. Tonaso UL10:6Sýs
05.05.15úterý20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.ZD Hospoddáři "UL" 9:5Heřman
05.05.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFC Incredibles11:2Heřman
06.05.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSOSOSO 2:7Řízek
07.05.15čtvrtek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Kojoti 5:4Pacík
21.kolo
11.05.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Všebořice 8:4Vaššík
12.05.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"FK K.B.Ústí n.L. 8:5Nový
15.05.15pátek20:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FCSB Ústí n.L. 6:8Šmid
15.05.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULSamba UL 2:6Sůra
15.05.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 2:14Šmid
15.05.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 6:4Šmid
11.06.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠSOSOSONew York "B" 4:1Kamínek
22.kolo
18.05.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Hop Trop "B" 5:4Vaššík
20.05.15středa19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 8:2Pacík
21.05.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceB.B. Tonaso UL 9:8Pacík
21.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaSamba ULFírova Pivnice "B" 5:4Košťál
22.05.15pátek19:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.Kojoti 4:6Mikan
22.05.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"SOSOSO 3:7Pacík
22.05.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 7:3Mollinger
23.kolo
kontumaceFírova Pivnice "B"FK Všebořice 0:5
25.05.15pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 7:5Macháček
26.05.15úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 7:6Sůra
26.05.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"Samba UL 6:4Lutka
26.05.15úterý20:00UT SeverkaSOSOSOZD Hospoddáři "UL" 4:6Friedl
29.05.15pátek20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULNew York "B" 5:2Kamínek
12.06.15pátek20:00UT 26.ZŠFK JamajkaKojoti 4:9Sůra
24.kolo
01.06.15pondělí20:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 3:9Lutka
03.06.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop "B" 4:5Macháček
05.06.15pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSOSOSO 6:6Mikan
05.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"B.B. Tonaso UL 3:6Šmid
05.06.15pátek18:00SH GymplNew York "B"Fírova Pivnice "B" 8:3Pacík
10.06.15středa20:00SetuzaSamba ULFCSB Ústí n.L. 6:6Řízek
18.06.15čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FK Jamajka15:5Kalina
25.kolo
08.06.15pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Všebořice 2:4Kamínek
08.06.15pondělí19:00UT SeverkaB.B. Tonaso ULZD Hospoddáři "UL" 6:3Lutka
08.06.15pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOFK Jamajka10:2Lutka
09.06.15úterý18:00UT SeverkaSamba ULFK K.B.Ústí n.L. 5:11Macháček
09.06.15úterý19:30SH GymplHop Trop "B"New York "B" 3:7Nový
10.06.15středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 2:4Mikan
12.06.15pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"KMK Tornádo "B" 8:5Sůra
26.kolo
15.06.15pondělí19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Fírova Pivnice "B" 6:8Vaššík
17.06.15středa19:00UT Stad.mlKojotiB.B. Tonaso UL 4:9Lutka
17.06.15středa19:00UT 26.ZŠFK VšebořiceSamba UL 7:4Mikan
19.06.15pátek20:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.SOSOSO12:5Macháček
19.06.15pátek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaFC Incredibles 4:6Lutka
19.06.15pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 8:9Pacík
19.06.15pátek18:00SH GymplNew York "B"FCSB Ústí n.L. 2:6Mollinger

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund