Dnes je neděle 22.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 156

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2014/2015 1.třída
1.kolo
01.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FSC Tygříci "UL" 1:6Macháček
Řízek
02.09.14úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Sokol UL "A" 4:1Macháček
Rouče
02.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEPKozlos Ústí n.L. 1:3Rouče
Macháček
03.09.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULPIERBURG Trmice 8:6Macháček
Kamínek
03.09.14středa19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"1.FC Kostelníci "B" 6:6Nový
Sýs
05.09.14pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Wayuptensky futsal team UL 9:7Řízek
Tuček
2.kolo
08.09.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 2:4Košťál
Nový
08.09.14pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"ULITEP 2:5Mikan
Friedl
10.09.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Klimax Bar "UL" 5:2Hanzlík
Šmid
10.09.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULGold Combix ÚL "C" 3:4Nový
Sýs
12.09.14pátek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceWayuptensky futsal team UL 0:9Tuček
Lutka
12.09.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC NY Tiradores "B" 1:4Hanzlík
Pacík
3.kolo
15.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC Sokol UL "A" 2:4Nový
Kresta
16.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEP1.FC Kostelníci "B" 7:10Řízek
Heřman
17.09.14středa18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULNew York "UL" 4:1Nový
Mollinger
18.09.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"PIERBURG Trmice 4:3Sýs
19.09.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Lesná Pes UL 8:4Kalina
19.09.14pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "B" 6:3Kalina
Heřman
4.kolo
22.09.14pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Wayuptensky futsal team UL 7:0Řízek
Heřman
22.09.14pondělí20:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 6:3Hanzlík
Kamínek
22.09.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"Klimax Bar "UL" 2:5Mikan
Kresta
23.09.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULULITEP 1:5Tuček
Rouče
24.09.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Dynamo "B" 8:5Mikan
Heřman
26.09.14pátek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceNew York "UL" 2:1Heřman
5.kolo
29.09.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Lesná Pes UL 6:2Kresta
Mikan
30.09.14úterý19:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 3:2Sýs
Kresta
01.10.14středa19:00UT SeverkaULITEPGold Combix ÚL "C" 5:3Mikan
Lutka
03.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"PIERBURG Trmice 9:4Nový
Kalina
03.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Sokol UL "A" 7:4Kamínek
Rouče
03.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FSC Tygříci "UL" 4:3Macháček
Pacík
6.kolo
06.10.14pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 3:5Tuček
Pacík
06.10.14pondělí20:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.New York "UL" 4:4Kamínek
Heřman
07.10.14úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Wayuptensky futsal team UL 1:7Macháček
Kalina
08.10.14středa18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Dynamo "B" 0:6Nový
Rouče
10.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Kostelníci "B" 3:2Mikan
Tuček
10.10.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"ULITEP 5:4Lutka
Řízek
7.kolo
13.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Klimax Bar "UL" 3:2Hanzlík
Rouče
14.10.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team UL1.FC Kostelníci "B" 9:0Tuček
Pacík
15.10.14středa19:00UT SeverkaULITEPPIERBURG Trmice11:5Rouče
Lutka
16.10.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kozlos Ústí n.L.10:4Kamínek
17.10.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Lesná Pes UL 6:2Košťál
Kalina
17.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"FC Sokol UL "A" 6:3Mikan
Lutka
8.kolo
20.10.14pondělí17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKozlos Ústí n.L. 3:4Hanzlík
Friedl
20.10.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC Tygříci "UL" 4:8Mollinger
21.10.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULWayuptensky futsal team UL 1:16Mikan
Heřman
21.10.14úterý18:00UT SeverkaULITEPDynamo "B" 2:2Řízek
Pacík
22.10.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"New York "UL" 8:2Macháček
Řízek
23.10.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "B" 3:2Mikan
Kalina
9.kolo
27.10.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"PIERBURG Trmice11:0Hanzlík
Rouče
27.10.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 2:10Mikan
Friedl
29.10.14středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1.FC Kostelníci "B" 4:6Sůra
Heřman
31.10.14pátek18:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"Klimax Bar "UL" 5:5Lutka
Kalina
31.10.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Lesná Pes UL 5:3Friedl
Rouče
09.12.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "C" 3:2Řízek
Heřman
10.kolo
04.11.14úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC Tygříci "UL" 3:6Tuček
Kalina
05.11.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Kozlos Ústí n.L. 3:0Hanzlík
Plzák
05.11.14středa19:00UT SeverkaULITEPFC NY Tiradores "B" 4:1Pacík
Mikan
06.11.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG TrmiceFC Sokol UL "A" 5:8Kamínek
Tuček
07.11.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Wayuptensky futsal team UL 2:4Mikan
Kalina
05.12.14pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "C"New York "UL" 2:5Hanzlík
Sůra
11.kolo
03.11.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"FC NY Tiradores "B" 6:1Macháček
Šmid
10.11.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Lesná Pes UL 6:7Lutka
Nový
10.11.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"1.FC Kostelníci "B" 3:1Nový
Lutka
11.11.14úterý18:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULULITEP 9:3Mikan
Mollinger
12.11.14středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:5Šmid
Rouče
14.11.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Klimax Bar "UL" 1:10Mollinger
Kalina
12.kolo
17.11.14pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 3:1Pacík
Lutka
19.11.14středa19:00UT SeverkaULITEPNew York "UL" 5:4Heřman
Friedl
20.11.14čtvrtek19:30SH GymplPIERBURG Trmice1.FC Kostelníci "B" 3:14Nový
Kalina
20.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kozlos Ústí n.L. 1:6Mikan
Macháček
21.11.14pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FSC Tygříci "UL" 8:4Kamínek
Rouče
04.12.14čtvrtek20:30SetuzaLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 5:6Nový
Pacík
13.kolo
01.10.14středa17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"PIERBURG Trmice 8:5Řízek
Pacík
24.11.14pondělí19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Klimax Bar "UL" 5:16Hanzlík
Sýs
24.11.14pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 4:5Sýs
Hanzlík
26.11.14středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ULITEP 6:2Mikan
Pacík
26.11.14středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Lesná Pes UL12:8Nový
Sýs
28.11.14pátek18:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 0:8Macháček
Rouče
14.kolo
23.03.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Klimax Bar "UL" 3:3Hanzlík
Řízek
24.03.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceLesná Pes UL 1:6Nový
Macháček
25.03.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Dynamo "B" 5:4Mikan
Heřman
26.03.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.ULITEP 3:10Košťál
Nauš
26.03.15čtvrtek20:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFC NY Tiradores "B" 4:2Sýs
Rouče
01.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Gold Combix ÚL "C"11:2Mikan
Kalina
15.kolo
30.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 8:4Friedl
Sůra
30.03.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 4:8Mikan
Kresta
01.04.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULPIERBURG Trmice14:2Hanzlík
Kamínek
24.04.15pátek18:00UT SeverkaULITEPFC Sokol UL "A" 5:7Pacík
Kresta
12.05.15úterý17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"1.FC Kostelníci "B" 8:4Friedl
Tuček
27.05.15středa18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"New York "UL" 2:3Mikan
Řízek
16.kolo
07.04.15úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKlimax Bar "UL" 1:4Nový
Kalina
08.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"ULITEP 8:4Tuček
Sůra
09.04.15čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceGold Combix ÚL "C" 1:11Mikan
Nauš
10.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "UL" 3:8Hanzlík
Rouče
16.04.15čtvrtek19:00UT 26.ZŠFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 5:6Mollinger
Sůra
17.06.15středa18:30hala UJEPNew York "UL"Wayuptensky futsal team UL 0:20Mollinger
Pacík
17.kolo
13.04.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"1.FC Kostelníci "B" 8:2Macháček
Kalina
14.04.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"Gold Combix ÚL "C" 5:3Tuček
Sýs
15.04.15středa19:00UT SeverkaULITEPLesná Pes UL 4:9Sýs
Kamínek
16.04.15čtvrtek19:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFSC Tygříci "UL" 3:1Hanzlík
Nauš
17.04.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Kozlos Ústí n.L. 4:2Kalina
Vaššík
19.06.15pátek17:00UT Stad.mlNew York "UL"PIERBURG Trmice 4:5Kamínek
Mikan
18.kolo
20.04.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"ULITEP 3:12Macháček
Mikan
21.04.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceKlimax Bar "UL" 3:5Pacík
Rouče
21.04.15úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC NY Tiradores "B" 3:6Nový
Heřman
22.04.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULDynamo "B" 2:7Košťál
Nový
22.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "UL" 8:2Lutka
23.04.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 4:13Lutka
Friedl
19.kolo
10.04.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Kozlos Ústí n.L. 1:5laik
laik
27.04.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"Gold Combix ÚL "C" 8:0Košťál
Nauš
29.04.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice13:2Košťál
Kamínek
29.04.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULFC Sokol UL "A" 4:1Mollinger
Nový
29.04.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FC NY Tiradores "B" 7:3Macháček
Rouče
29.04.15středa19:00UT SeverkaULITEPKlimax Bar "UL" 8:17Kamínek
Košťál
20.kolo
04.05.15pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"New York "UL" 8:1Mollinger
Nový
06.05.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"Wayuptensky futsal team UL 3:4Sýs
Rouče
07.05.15čtvrtek18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceULITEP 2:7Friedl
Řízek
18.05.15pondělí18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 3:5Mollinger
Nový
02.06.15úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC NY Tiradores "B" 5:7Mikan
Nauš
17.06.15středa18:00UT Stad.mlKlimax Bar "UL"Dynamo "B" 4:0Lutka
Nový
21.kolo
11.05.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"ULITEP 7:6Nový
12.05.15úterý18:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.PIERBURG Trmice 5:2Tuček
Nauš
13.05.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Sokol UL "A" 2:3Lutka
Mikan
15.05.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"1.FC Kostelníci "B" 4:5Kamínek
Kalina
15.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Gold Combix ÚL "C" 3:7Heřman
22.05.15pátek20:00hala UJEPWayuptensky futsal team ULLesná Pes UL 8:3Gajarský
Řízek
22.kolo
18.05.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Wayuptensky futsal team UL 4:5Macháček
Řízek
19.05.15úterý18:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceDynamo "B" 2:5Košťál
Nauš
19.05.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC NY Tiradores "B" 7:3Košťál
Nauš
20.05.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULNew York "UL"10:2Pacík
20.05.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "UL" 8:6Kamínek
Řízek
21.05.15čtvrtek19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:3Kalina
Friedl
23.kolo
25.05.15pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"PIERBURG Trmice 1:5Macháček
Pacík
26.05.15úterý18:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 6:3Mikan
Heřman
27.05.15středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 7:2Mollinger
Pacík
27.05.15středa18:30hala UJEPWayuptensky futsal team ULKlimax Bar "UL" 5:5Nový
Heřman
29.05.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8laik
laik
29.05.15pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ULITEP 0:9Macháček
Kalina
24.kolo
01.06.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:5Kamínek
Tuček
02.06.15úterý19:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"New York "UL" 6:2Lutka
Kamínek
03.06.15středa20:00UT SeverkaULITEPWayuptensky futsal team UL 3:8Mikan
Nový
03.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKozlos Ústí n.L.13:5Gajarský
Macháček
03.06.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"FC Sokol UL "A" 3:6Pacík
Tuček
05.06.15pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Dynamo "B" 2:8Gajarský
Friedl
25.kolo
08.06.15pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL 1:6Gajarský
Kalina
08.06.15pondělí19:00WHC KBWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 4:1Macháček
Řízek
10.06.15středa20:00WHC KB1.FC Kostelníci "B"PIERBURG Trmice 9:0Nový
11.06.15čtvrtek19:00UT SeverkaKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "C" 2:10Košťál
Nauš
11.06.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Klimax Bar "UL" 2:4Košťál
Nauš
12.06.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"ULITEP 3:6Košťál
Kalina
26.kolo
kontumaceKlimax Bar "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:0Košťál
Macháček
09.03.15pondělí19:00WHC KBDynamo "B"New York "UL" 6:1Mollinger
Hanzlík
22.05.15pátek18:00UT Stad.mlPIERBURG TrmiceFC NY Tiradores "B" 2:1Gajarský
Heřman
15.06.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Sokol UL "A"11:5Hanzlík
Řízek
17.06.15středa20:00UT SeverkaULITEPFSC Tygříci "UL" 8:3Friedl
Pacík
17.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes UL1.FC Kostelníci "B" 5:7Mikan
Rouče

celkem záznamů: 156

generováno za 0.16 sekund