Dnes je sobota 21.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2013/2014 Okresní přebor
1.kolo
02.09.13pondělí19:30UTDoběticeTJ FandaKMK Tornádo "UL"10:12Mikan
Lutka
04.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarRelax "B" 8:5Hanzlík
Řízek
04.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:6Nový
Košťál
04.09.13středa18:00UTDoběticeFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Lutka
Mikan
04.09.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Pérovna UL 2:5Košťál
Nový
30.10.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 6:7Hanzlík
Kalina
10.12.13úterý19:00hala UJEPFSC SKP ViktoriaUSK Slávie UL 6:0Friedl
Kalina
2.kolo
09.09.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 4:1Řízek
Mollinger
09.09.13pondělí18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Libouchec 6:6Nový
11.09.13středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 1:4Šmid
Sýs
11.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 7:3Hanzlík
Mollinger
13.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 6:5Nový
Kalina
03.12.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop "UL" 4:8Macháček
Kalina
20.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FK Pérovna UL 2:5Košťál
Mollinger
3.kolo
17.09.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL"12:2Košťál
Nový
18.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Sportbar 1:2Kalina
Hanzlík
18.09.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMorgan Commando TP 3:7Sýs
Rouče
13.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecUSK Slávie UL11:8Mollinger
laik
13.12.13pátek19:00SH GymplFSC SKP ViktoriaRelax "B"10:0Šmid
Nový
17.03.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "B" 1:7Nový
19.03.14středa20:00SH GymplTJ FandaFlamengo UL 8:3Hanzlík
Kamínek
4.kolo
23.09.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULLesná Pes UL 2:1Macháček
Kalina
23.09.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Fanda 6:3Nový
Hanzlík
23.09.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop "UL" 3:7Mollinger
Řízek
25.09.13středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:4Mollinger
Sýs
25.09.13středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 5:2Řízek
Kalina
26.09.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"KMK Tornádo "UL" 2:1Lutka
Mikan
29.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Macháček
5.kolo
30.09.13pondělí19:00hala UJEPUSK Slávie ULTJ Fanda 5:7Hanzlík
Rouče
01.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 5:7Košťál
Řízek
02.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Relax "B" 5:7Nový
02.10.13středa19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 7:4Sůra
Kalina
02.10.13středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 4:9Hanzlík
Kalina
02.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULGold Combix ÚL "B" 4:4Sůra
Novák
09.12.13pondělí18:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 4:5Macháček
Řízek
6.kolo
07.10.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 9:7Hanzlík
Novák
07.10.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FK Pérovna UL 7:1Macháček
Kresta
08.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULLesná Pes UL 3:6Mikan
Macháček
09.10.13středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 5:6Macháček
Lutka
09.10.13středa20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 8:6Mollinger
Kalina
09.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Libouchec 7:6Hanzlík
Sůra
10.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Morgan Commando TP 3:9Nový
Sýs
7.kolo
25.09.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Řízek
Rouče
15.10.13úterý20:00UT SNPTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:5Mollinger
Mikan
15.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULUSK Slávie UL10:1Lutka
Hanzlík
16.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSportbar 1:8Sýs
Rouče
16.10.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 1:2Sýs
Rouče
17.10.13čtvrtek20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "B" 7:6Kalina
laik
04.12.13středa18:00LibouchecFC LibouchecRelax "B" 6:8Hanzlík
Kalina
8.kolo
21.10.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Morgan Commando TP 5:1Kresta
Lutka
21.10.13pondělí17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:6Lutka
Macháček
22.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 1:8Nový
Řízek
22.10.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 7:3Mikan
Kalina
23.10.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"TJ Fanda 5:10Nový
Kalina
23.10.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz10:4Hanzlík
Lutka
24.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Flamengo UL 1:2Lutka
Nový
9.kolo
kontumaceFlamengo ULGold Combix ÚL "B" 0:5
29.10.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 8:0Košťál
Kalina
30.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 2:5Nový
Macháček
31.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Kolbenschmidt cz 2:6Košťál
Kalina
01.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Sportbar 1:16Hanzlík
Řízek
04.11.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFC Libouchec11:3Mollinger
Sůra
17.03.14pondělí18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPUSK Slávie UL 5:1Mollinger
Řízek
10.kolo
05.11.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFlamengo UL 3:10Nový
Sůra
05.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 6:2Sýs
Friedl
06.11.13středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 4:2Košťál
Mikan
06.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FK Pérovna UL 8:7Hanzlík
Rouče
06.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL13:7Kresta
Nový
07.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Gold Combix ÚL "B" 2:8Košťál
Nový
11.12.13středa20:00SH GymplTJ FandaFC Kolbenschmidt cz13:4Sůra
Kalina
11.kolo
11.11.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 3:4Hanzlík
Řízek
11.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"USK Slávie UL12:6Sůra
Nový
12.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:7Mollinger
Macháček
13.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"KMK Tornádo "UL" 7:6Nový
Sůra
14.11.13čtvrtek20:00UT SNPTJ FandaRelax "B" 7:2Hanzlík
Sůra
19.03.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 5:11Mollinger
Rouče
20.03.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 6:7Kalina
Lutka
12.kolo
18.11.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaLesná Pes UL 8:2Macháček
Kalina
19.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 5:3Sůra
Macháček
19.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 5:0Mikan
Kalina
20.11.13středa17:00UT ChuderovSportbarGold Combix ÚL "B" 5:16Košťál
Kalina
20.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 5:3Košťál
20.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 6:6Nový
Lutka
21.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"USK Slávie UL 2:3Mikan
Sýs
13.kolo
25.11.13pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FSC SKP Viktoria 1:5Sýs
Řízek
26.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 5:10Lutka
Hanzlík
26.11.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULSportbar 3:8Macháček
Mikan
27.11.13středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 8:6Hanzlík
Kalina
27.11.13středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 2:5Sůra
Lutka
13.12.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:5Sýs
Kalina
19.12.13čtvrtek20:30hala UJEPLesná Pes ULRelax "B" 2:8Nový
Macháček
14.kolo
24.03.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFC Libouchec 4:4Mikan
Lutka
25.03.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFSC SKP Viktoria 6:3Řízek
Hanzlík
25.03.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL13:4Košťál
Nový
26.03.14středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 5:10Mollinger
Kalina
26.03.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 4:5Lutka
Hanzlík
03.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Sportbar 2:6Friedl
Řízek
19.05.14pondělí20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Hop Trop "UL" 5:8Lutka
Nový
15.kolo
31.03.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:4Mollinger
Nový
31.03.14pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 4:1Šmid
Kalina
01.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULRelax "B"11:2Sůra
Řízek
02.04.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 4:9Nový
Mikan
02.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "B" 4:5Hanzlík
02.04.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"USK Slávie UL 6:5Řízek
Lutka
04.04.14pátek19:00SH GymplTJ FandaMorgan Commando TP 8:3Nový
Mollinger
16.kolo
07.04.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda13:7Košťál
Kamínek
08.04.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Libouchec 1:11Nový
Řízek
09.04.14středa17:00UT ChuderovSportbarHop Trop "UL" 8:5Hanzlík
Kalina
09.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 2:14Mollinger
Nový
10.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Kamínek
10.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL11:1Friedl
Sýs
25.04.14pátek20:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Kolbenschmidt cz 5:7Sůra
Hanzlík
17.kolo
14.04.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 5:3Nový
Mollinger
15.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 7:3Lutka
Nový
16.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Relax "B" 6:10Nový
Sýs
16.04.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo UL 0:7Mollinger
Lutka
16.04.14středa20:00WHC KBTJ FandaGold Combix ÚL "B" 9:3Košťál
Kamínek
16.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 6:8Hanzlík
Rouče
16.04.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FSC SKP Viktoria 7:3Nový
Řízek
18.kolo
23.04.14středa17:00UT ChuderovFC Kolbenschmidt czSportbar 4:4Košťál
Řízek
23.04.14středa20:00SH GymplTJ FandaUSK Slávie UL 6:4Košťál
Novák
23.04.14středa18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Lesná Pes UL 4:6Nový
Lutka
23.04.14středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 6:2Lutka
Nový
24.04.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Hop Trop "UL" 4:3Hanzlík
Novák
28.05.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 7:8Mollinger
Nový
02.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 5:6Nový
Sůra
19.kolo
28.04.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 7:5Hanzlík
Novák
29.04.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "B" 6:2Košťál
Kalina
30.04.14středa17:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPRelax "B" 8:5Lutka
Nový
30.04.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 3:10Kamínek
Košťál
30.04.14středa20:00SH GymplTJ FandaSportbar 7:3Hanzlík
Novák
30.04.14středa18:00LibouchecFC LibouchecHop Trop "UL" 3:7Hanzlík
27.05.14úterý19:00kontumaceLesná Pes ULUSK Slávie UL 0:5Sůra
Nový
20.kolo
05.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czHop Trop "UL" 7:3Lutka
Mikan
05.05.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"KMK Tornádo "UL"13:1Sýs
laik
05.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 4:2Nový
Rouče
06.05.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFK Pérovna UL 0:14Sůra
Řízek
07.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL13:3Lutka
Kalina
08.05.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 4:6Friedl
Řízek
15.05.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"FC Libouchec 2:7Nový
Kamínek
21.kolo
12.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULRelax "B"19:5Hanzlík
Rouče
12.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 3:6Lutka
Mollinger
13.05.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 3:2Lutka
Hanzlík
14.05.14středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPGold Combix ÚL "B" 5:9Nový
Mikan
14.05.14středa20:00SH GymplTJ FandaHop Trop "UL" 4:5Řízek
Kamínek
09.06.14pondělí19:00UT ChuderovLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 3:9Mikan
Mollinger
13.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL 5:1Košťál
Kamínek
22.kolo
19.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czRelax "B"15:5Košťál
Kalina
20.05.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULMorgan Commando TP 2:6Košťál
Kamínek
21.05.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Lesná Pes UL 6:5Řízek
Nový
21.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 4:4Lutka
Kalina
22.05.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Sýs
Kamínek
02.06.14pondělí19:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda11:6Hanzlík
11.06.14středa17:00UT ChuderovGold Combix ÚL "B"Flamengo UL10:5Nový
Mikan
23.kolo
26.05.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"Relax "B" 8:3Nový
Šmid
26.05.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULUSK Slávie UL 7:2Lutka
Mikan
26.05.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 3:5Sýs
Kamínek
27.05.14úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop "UL" 8:4Košťál
Kamínek
28.05.14středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 4:5Košťál
Mikan
30.05.14pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Libouchec 6:2Hanzlík
Kamínek
02.06.14pondělí20:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 3:10Šmid
Friedl
24.kolo
02.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL 9:2Košťál
Kamínek
02.06.14pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 6:4Kamínek
Košťál
03.06.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "B" 5:7Šmid
Řízek
04.06.14středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 4:3Košťál
Kamínek
04.06.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Hop Trop "UL"10:3Řízek
Nový
04.06.14středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 8:3Šmid
Sýs
05.06.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"TJ Fanda 5:7Friedl
Rouče
25.kolo
09.06.14pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "B"Sportbar10:4Lutka
Friedl
09.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFSC SKP Viktoria 1:4Mollinger
Mikan
09.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 4:3Sýs
Řízek
10.06.14úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULRelax "B" 7:6Řízek
Rouče
11.06.14středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop "UL" 3:2Šmid
Kalina
11.06.14středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 6:9Košťál
Kamínek
13.06.14pátek19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULTJ Fanda 4:10Macháček
Šmid
26.kolo
25.04.14pátek19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 3:6Sůra
Hanzlík
16.06.14pondělí17:30UT SNPFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL"12:6Mollinger
Sýs
16.06.14pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULHop Trop "UL" 2:2Hanzlík
Rouče
16.06.14pondělí19:00UT SNPFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "B" 2:6Sýs
Mollinger
16.06.14pondělí19:00UT ChuderovSportbarUSK Slávie UL 3:4Hanzlík
laik
18.06.14středa20:00SH GymplTJ FandaFK Pérovna UL 7:10Košťál
Mollinger
19.06.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Lesná Pes UL 7:6Košťál
Kamínek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund