Dnes je pátek 20.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2013/2014 Krajský přebor
1.kolo
16.09.13pondělí18:00TřebeniceBlack Panthers LibochoviceLudis Team Třebenice 0:9Novotný
Prágl
16.09.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 7:2Nový
Řízek
18.09.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceGalacticos Děčín 5:3Košťál
Řízek
19.09.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm. "B" 3:1Hanzlík
Mikan
20.09.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovDynamo "UL" 6:2Kirilák
Moder
2.kolo
23.09.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 5:2Sýs
Macháček
23.09.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Black Panthers Libochovice 5:9Hanzlík
Nový
24.09.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFC Atletico Chomutov 2:4Šmid
Kresta
25.09.13středa19:00WHC KBFC RumíciRelax Ústí n.L. 5:1Košťál
Kalina
25.11.13pondělí18:00WHC KBLudis Team TřebeniceFírova Pivnice "UL" 6:1Lutka
Mikan
3.kolo
30.09.13pondělí19:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:4Macháček
Nový
30.09.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULLudis Team Třebenice 1:5Mikan
Mollinger
01.10.13úterý18:00TřebeniceBlack Panthers LibochoviceGalacticos Děčín18:2Novotný
Horký
02.10.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 1:5Mollinger
Macháček
02.10.13středa20:00WHC KBGardenline Ltm. "B"FC Rumíci 6:4Kresta
Hanzlík
4.kolo
07.10.13pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Rumíci15:4Friedl
Mollinger
07.10.13pondělí20:00TřebeniceLudis Team TřebeniceRelax Ústí n.L. 6:5Lasch
Novotný
07.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 4:8Macháček
Kresta
08.10.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFírova Pivnice "UL" 0:13Lutka
Nový
09.10.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFC Atletico Chomutov 2:3Prágl
Novotný
5.kolo
14.10.13pondělí21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Ludis Team Třebenice 1:6Košťál
Šmid
16.10.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceCF Radobýl Litoměřice 5:8Novotný
Lasch
17.10.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 5:4Mikan
Řízek
18.10.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovItalové UL 3:6Moder
Franko
09.12.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULGalacticos Děčín 6:4Košťál
Lutka
6.kolo
21.10.13pondělí20:00TřebeniceLudis Team TřebeniceFC Rumíci 6:6Prágl
Novotný
21.10.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm. "B" 3:6Lutka
Kresta
23.10.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 2:4Lasch
Horký
25.10.13pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínRelax Ústí n.L. 4:11Macháček
Nový
25.10.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovBlack Panthers Libochovice 5:5Moder
Javorek
7.kolo
29.10.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 2:9Košťál
Kalina
30.10.13středa20:00SetuzaItalové ULBlack Panthers Libochovice 3:1Hanzlík
Mollinger
30.10.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Galacticos Děčín 4:2Lutka
Sýs
30.10.13středa19:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 5:2Řízek
Sůra
31.10.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"FC Atletico Chomutov 5:5Friedl
Mikan
8.kolo
04.11.13pondělí20:00SetuzaItalové ULLudis Team Třebenice 4:2Košťál
Nový
05.11.13úterý20:00WHC KBGalacticos DěčínFC Rumíci 3:13Mollinger
Řízek
06.11.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 6:1Novotný
Prágl
06.11.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFírova Pivnice "UL" 5:3Lasch
Horký
11.11.13pondělí19:30ChomutovFC Atletico ChomutovTutti Pizza UL 2:5Moder
Hájek
9.kolo
11.11.13pondělí20:30hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceDynamo "UL" 4:2Prágl
Novotný
12.11.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULBlack Panthers Libochovice 4:2Macháček
Mollinger
13.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"CF Radobýl Litoměřice 4:4Lutka
Košťál
14.11.13čtvrtek21:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Italové UL 2:6Mikan
Friedl
05.12.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.FC Atletico Chomutov 2:10Mikan
Sýs
10.kolo
18.11.13pondělí20:00SetuzaItalové ULDynamo "UL"12:1Lutka
Šmid
20.11.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 4:5Novotný
Prágl
20.11.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceRelax Ústí n.L. 4:5Lasch
Horký
21.11.13čtvrtek21:00SetuzaFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 6:3Košťál
Nový
22.11.13pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínLudis Team Třebenice 2:6Mollinger
Mikan
22.11.13pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGardenline Ltm. "B"13:1Kirilák
Plzák
11.kolo
25.11.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Galacticos Děčín 7:2Řízek
Sýs
26.11.13úterý21:00WHC KBTutti Pizza ULItalové UL 2:3Hanzlík
Lutka
27.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Black Panthers Libochovice 6:3Mikan
Macháček
27.11.13středa19:00WHC KBFC RumíciFC Atletico Chomutov 1:5Mollinger
Macháček
28.11.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Fírova Pivnice "UL" 2:7Košťál
Friedl
12.kolo
02.12.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGalacticos Děčín11:1Hanzlík
Mollinger
02.12.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 4:2Lutka
Nový
04.12.13středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFC Rumíci 5:4Lasch
Novotný
05.12.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:5Šmid
Macháček
11.12.13středa21:00hala SCHZ LovosiceCF Radobýl LitoměřiceLudis Team Třebenice 2:3Prágl
Novotný
13.kolo
09.12.13pondělí20:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceFC Atletico Chomutov 5:3Prágl
Horký
09.12.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:4Šmid
Mikan
11.12.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Tutti Pizza UL13:4Hanzlík
Nový
11.12.13středa19:00WHC KBFC RumíciFírova Pivnice "UL" 2:3Lutka
Sýs
12.12.13čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Italové UL 1:1Mikan
Hanzlík
14.kolo
16.12.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Atletico Chomutov 3:8Košťál
Nový
18.12.13středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceBlack Panthers Libochovice11:1Prágl
Novotný
30.12.13pondělí19:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Relax Ústí n.L. 4:4Lasch
Novotný
14.01.14úterý20:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 3:6Šmid
Nový
15.01.14středa21:00WHC KBGalacticos DěčínCF Radobýl Litoměřice 3:17Lutka
Košťál
15.kolo
06.01.14pondělí20:00kontumaceFírova Pivnice "UL"Ludis Team Třebenice 0:5Mikan
Lutka
08.01.14středa21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Italové UL 4:4Lasch
Novotný
09.01.14čtvrtek20:30kontumaceRelax Ústí n.L.FC Rumíci 0:5Nový
Mollinger
10.01.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovGalacticos Děčín 9:3Moder
Franko
17.02.14pondělí20:00kontumaceBlack Panthers LibochoviceDynamo "UL" 0:5Horký
Novotný
16.kolo
13.01.14pondělí20:00SetuzaItalové ULCF Radobýl Litoměřice 9:3Lutka
Mikan
13.01.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 1:3Šmid
Mollinger
15.01.14středa21:00kontumaceLudis Team TřebeniceTutti Pizza UL 5:0Prágl
Novotný
15.01.14středa19:00WHC KBFC RumíciGardenline Ltm. "B" 4:10Košťál
Kresta
29.01.14středa20:00WHC KBGalacticos DěčínBlack Panthers Libochovice 4:6Šmid
Hanzlík
17.kolo
20.01.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 2:5Šmid
Nový
22.01.14středa19:00WHC KBFC RumíciItalové UL 1:3Lutka
Mollinger
23.01.14čtvrtek21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.Ludis Team Třebenice 4:2Hanzlík
Košťál
23.01.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Galacticos Děčín 4:2Mikan
Friedl
24.01.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovCF Radobýl Litoměřice 6:4Jedlička
Moder
18.kolo
27.01.14pondělí20:00SetuzaItalové ULFC Atletico Chomutov 5:3Lutka
Mollinger
27.01.14pondělí21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceBlack Panthers Libochovice 6:3Prágl
Horký
27.01.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:4Nový
Kalina
29.01.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGardenline Ltm. "B" 3:4Lasch
Novotný
31.01.14pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínTutti Pizza UL 5:15Sůra
Mollinger
19.kolo
03.02.14pondělí20:00SetuzaFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 4:8Košťál
Kalina
05.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceFC Atletico Chomutov 4:14Horký
Lasch
20.02.14čtvrtek21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"Dynamo "UL" 2:3Prágl
Novotný
26.02.14středa19:00WHC KBFC RumíciLudis Team Třebenice 4:4Mollinger
Nový
27.02.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Galacticos Děčín13:4Šmid
Řízek
20.kolo
10.02.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 4:3Košťál
Nový
12.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceItalové UL 0:10Novotný
Prágl
12.02.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 3:7Lasch
Horký
14.02.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovFírova Pivnice "UL" 4:4Franko
Moder
14.02.14pátek20:00WHC KBGalacticos DěčínGardenline Ltm. "B" 4:7Sůra
Nový
21.kolo
17.02.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Atletico Chomutov 8:3Mikan
Řízek
19.02.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceItalové UL 6:2Prágl
Novotný
20.02.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 4:9Lutka
Nový
20.02.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Black Panthers Libochovice12:0Sůra
Mollinger
24.02.14pondělí21:00WHC KBFC RumíciGalacticos Děčín 4:2Lutka
Košťál
22.kolo
24.02.14pondělí20:00SetuzaItalové ULFírova Pivnice "UL" 3:5Hanzlík
Kalina
24.02.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Ludis Team Třebenice 2:5Mollinger
Sůra
26.02.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceTutti Pizza UL 4:6Novotný
Lasch
26.02.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm. "B"16:4Lasch
Prágl
28.02.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovRelax Ústí n.L. 3:6Javorek
Franko
23.kolo
21.02.14pátek19:30hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"FC Atletico Chomutov 7:3Hanzlík
Lutka
03.03.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:4Lutka
Kalina
03.03.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 5:4Šmid
Hanzlík
05.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceGalacticos Děčín 8:2Lasch
Novotný
05.03.14středa19:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 6:6Košťál
Nový
06.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Black Panthers Libochovice 4:1Friedl
Mikan
24.kolo
kontumaceFC Atletico ChomutovFC Rumíci 5:0
10.03.14pondělí20:00SetuzaItalové ULTutti Pizza UL 4:4Lutka
Sůra
10.03.14pondělí19:00WHC KBGalacticos DěčínDynamo "UL" 3:5Nový
Kalina
12.03.14středa19:30TřebeniceBlack Panthers LibochoviceGardenline Ltm. "B" 8:10Horký
Prágl
13.03.14čtvrtek20:30hala UJEPFírova Pivnice "UL"Relax Ústí n.L. 2:2Košťál
Mikan
25.kolo
19.03.14středa20:00SetuzaGalacticos DěčínItalové UL 1:14Lutka
Nový
19.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceLudis Team TřebeniceCF Radobýl Litoměřice 4:2Lasch
Prágl
19.03.14středa19:00WHC KBFC RumíciBlack Panthers Libochovice 8:5Šmid
Kalina
26.03.14středa21:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm. "B"Fírova Pivnice "UL" 4:7Novotný
Prágl
27.03.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL 3:8Hanzlík
Lutka
26.kolo
24.03.14pondělí20:00SetuzaItalové ULRelax Ústí n.L. 6:7Hanzlík
Řízek
24.03.14pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULGardenline Ltm. "B" 6:7Lutka
Mikan
26.03.14středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 3:7Lasch
Horký
27.03.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"FC Rumíci 7:3Mollinger
Kalina
28.03.14pátek19:00ChomutovFC Atletico ChomutovLudis Team Třebenice 3:7Plzák
Moder

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund