Dnes je úterý 17.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2013/2014 3.třída
1.kolo
02.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"1.FC Kostelníci "B" 2:8Nový
03.09.13úterý20:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 4:5Sýs
04.09.13středa19:30UT SNPK HornetsSamba UL 3:8Sůra
05.09.13čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Náplava Ústí n.L. 6:2Sýs
05.09.13čtvrtek20:00UT SNPSampdoria MRV ULFK Rakeťáci 5:8Friedl
05.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 9:2Košťál
05.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠBar AlexHC Slovan garda 4:5Košťál
2.kolo
09.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 4:7Nový
11.09.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "B" 2:1Nový
11.09.13středa17:00UT 26.ZŠSamba ULBar Alex 4:5Mikan
12.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 4:6Sýs
13.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"K Hornets15:3Hanzlík
13.09.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Božena Ústí n.L. 5:3Mikan
13.09.13pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Sampdoria MRV UL 4:8Sýs
3.kolo
16.09.13pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULNáplava Ústí n.L. 4:2Sýs
16.09.13pondělí18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 8:3Mikan
16.09.13pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"HC Slovan garda 8:6Mollinger
18.09.13středa19:30UT SNPK HornetsFCSB Ústí n.L. 0:9Mollinger
19.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FK Rakeťáci14:4Friedl
19.09.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFC NY Tiradores "B" 5:4Friedl
20.09.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"Samba UL 4:8Mikan
4.kolo
23.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Bar Alex 6:2Mollinger
25.09.13středa17:00UT 26.ZŠSamba UL1.FC Kostelníci "B" 9:6Sýs
25.09.13středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Božena Ústí n.L. 5:7Nový
26.09.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.HC Slovan garda 3:8Sůra
27.09.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FSC Tygříci "B"12:4Mollinger
27.09.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciK Hornets 0:1Mikan
27.09.13pátek17:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 5:4Hanzlík
5.kolo
30.09.13pondělí18:00UT SeverkaFC Božena Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 4:1Sýs
30.09.13pondělí19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FCSB Ústí n.L. 1:14Řízek
01.10.13úterý19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FC NY Tiradores "B" 7:4Macháček
02.10.13středa19:30UT SNPK HornetsFC Lokomotiv "B" 4:11Sýs
02.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSamba UL 1:15Mikan
03.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Sampdoria MRV UL12:1Friedl
03.10.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFK Rakeťáci 5:3Friedl
6.kolo
30.11.99úterý21:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 1:4Sýs
07.10.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B"12:7Řízek
20.10.13neděle18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Samba UL 4:6Sýs
21.10.13pondělí17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"HC Slovan garda17:3Hanzlík
20.11.13středa20:00SetuzaFK RakeťáciFSC Tygříci "B" 7:3Kalina
20.11.13středa19:30UT SNPSampdoria MRV ULK Hornets 3:5Nový
20.03.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Bar Alex 7:4Sůra
7.kolo
15.10.13úterý19:00UT 26.ZŠSamba ULFC NY Tiradores "B" 4:0Řízek
16.10.13středa19:30UT SNPK HornetsFC Božena Ústí n.L. 4:8Macháček
16.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFCSB Ústí n.L. 2:11Kalina
17.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Náplava Ústí n.L.11:4Friedl
17.10.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexSampdoria MRV UL 4:1Friedl
17.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FK Rakeťáci10:0Friedl
18.10.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Lokomotiv "B" 0:4Macháček
8.kolo
FC Božena Ústí n.L.Bar Alex 0:5
09.10.13středa19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciHC Slovan garda 8:6Mollinger
21.10.13pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:3Sýs
21.10.13pondělí19:00UT SNPSampdoria MRV ULFSC Tygříci "B"12:4Nový
24.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 2:4Friedl
24.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.K Hornets 7:3Friedl
25.10.13pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"1.FC Kostelníci "B" 2:3Řízek
9.kolo
29.10.13úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC Božena Ústí n.L. 2:8Mikan
30.10.13středa19:30UT SNPK HornetsNáplava Ústí n.L. 1:3Kalina
30.10.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Lokomotiv "B" 1:9Sýs
30.10.13středa20:00UT 26.ZŠSamba ULFK Rakeťáci 5:0Macháček
31.10.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexFK K.B.Ústí n.L. 3:5Nový
31.10.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 4:3Sýs
08.11.13pátek19:00UT SNP1.FC Kostelníci "B"Sampdoria MRV UL 4:4Řízek
10.kolo
07.11.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 3:7Mikan
07.11.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"Samba UL 1:7Šmid
07.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 8:0Řízek
08.11.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC NY Tiradores "B" 3:6Mikan
11.11.13pondělí20:30UT SNPSampdoria MRV ULHC Slovan garda 7:4Macháček
13.11.13středa19:30UT SNPK HornetsBar Alex 2:2Macháček
22.11.13pátek20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B" 6:7Řízek
11.kolo
14.10.13pondělí17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Lokomotiv "B" 3:4Sýs
11.11.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Rakeťáci13:2Lutka
13.11.13středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Božena Ústí n.L. 4:10Řízek
14.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexNáplava Ústí n.L. 2:4Friedl
15.11.13pátek20:30SetuzaFSC Tygříci "B"K Hornets 2:6Nový
20.11.13středa19:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FK K.B.Ústí n.L. 9:6Řízek
23.12.13pondělí20:00SetuzaSamba ULSampdoria MRV UL 9:2Sýs
12.kolo
18.11.13pondělí17:30UT SNPSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "B" 3:8Macháček
21.11.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK Rakeťáci 2:0Friedl
21.11.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.HC Slovan garda10:2Mikan
21.11.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠBar AlexFSC Tygříci "B" 7:1Friedl
22.11.13pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FCSB Ústí n.L. 2:7Košťál
27.11.13středa19:30UT SNPK Hornets1.FC Kostelníci "B" 3:3Nový
25.12.13středa20:00UT 26.ZŠFC Božena Ústí n.L.Samba UL 4:12laik
13.kolo
nesehránoHC Slovan gardaK Hornets 0:5
25.11.13pondělí19:00SetuzaFSC Tygříci "B"Náplava Ústí n.L. 1:5Nový
25.11.13pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"Bar Alex 5:2Mollinger
25.11.13pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 8:3Mollinger
27.11.13středa20:00SetuzaSamba ULFK K.B.Ústí n.L. 8:4Hanzlík
14.02.14pátek18:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FC Božena Ústí n.L. 5:0Nový
21.03.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 2:1Řízek
14.kolo
24.03.14pondělí19:30UT 26.ZŠSamba ULK Hornets 9:2Lutka
25.03.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 8:3laik
25.03.14úterý20:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "B" 1:8Mollinger
27.03.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 2:4Lutka
27.03.14čtvrtek18:00UT KameňákHC Slovan gardaBar Alex 4:8Řízek
28.03.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSampdoria MRV UL 2:4Košťál
28.03.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:9Macháček
15.kolo
31.03.14pondělí19:00SetuzaSampdoria MRV ULFC Lokomotiv "B" 7:1Mollinger
01.04.14úterý20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 6:3Friedl
02.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"HC Slovan garda10:0Nový
02.04.14středa19:30UT SNPK HornetsFC NY Tiradores "B" 1:4Mollinger
02.04.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FK Rakeťáci10:5Mollinger
03.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexSamba UL 4:9Mollinger
18.06.14středa20:30UT Severka1.FC Kostelníci "B"Náplava Ústí n.L. 7:14Kamínek
16.kolo
07.04.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFSC Tygříci "B" 8:2Sýs
08.04.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.K Hornets 9:2Košťál
10.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 4:2Friedl
11.04.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FC Božena Ústí n.L. 7:6Macháček
11.04.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciFK K.B.Ústí n.L. 1:15Mollinger
11.04.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Bar Alex 4:5Mollinger
13.06.14pátek18:00UT SeverkaHC Slovan garda1.FC Kostelníci "B" 5:6Mikan
17.kolo
14.04.14pondělí19:00SetuzaFC Božena Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:11Kalina
15.04.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaNáplava Ústí n.L. 5:3Sýs
15.04.14úterý18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"Samba UL 7:7Kalina
16.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FC NY Tiradores "B" 2:3Lutka
16.04.14středa19:30UT SNPK HornetsFK Rakeťáci 7:2Mollinger
17.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠBar AlexFCSB Ústí n.L. 2:3Šmid
17.04.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:7Šmid
18.kolo
22.04.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 6:6Košťál
23.04.14středa19:00UT 26.ZŠSamba ULHC Slovan garda13:3Kamínek
24.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L. 4:6Řízek
25.04.14pátek18:30SetuzaSampdoria MRV ULFK K.B.Ústí n.L. 4:6Kamínek
25.04.14pátek17:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"K Hornets 6:1Košťál
25.04.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciBar Alex 3:8Macháček
25.04.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Kostelníci "B" 8:3Macháček
19.kolo
28.04.14pondělí18:00UT 26.ZŠ1.FC Kostelníci "B"FCSB Ústí n.L. 2:21Sýs
29.04.14úterý18:00UT 26.ZŠSamba ULNáplava Ústí n.L.14:2Šmid
29.04.14úterý18:00kontumaceHC Slovan gardaFC NY Tiradores "B" 0:5Kamínek
29.04.14úterý20:00UT 26.ZŠBar AlexFC Lokomotiv "B" 3:6Šmid
30.04.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"FK Rakeťáci12:3Lutka
30.04.14středa19:30UT SNPK HornetsSampdoria MRV UL 2:5Kamínek
30.04.14středa18:00UT Stad.mlFK K.B.Ústí n.L.FC Božena Ústí n.L.15:3Kalina
20.kolo
06.05.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.HC Slovan garda 6:5Hanzlík
07.05.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.K Hornets 7:5Macháček
08.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK K.B.Ústí n.L. 4:5Řízek
09.05.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FSC Tygříci "B" 4:3Košťál
09.05.14pátek19:00UT Stad.mlFK Rakeťáci1.FC Kostelníci "B" 5:21Kamínek
09.05.14pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Samba UL 3:4Kamínek
09.06.14pondělí19:00SetuzaSampdoria MRV ULBar Alex 3:6Kamínek
21.kolo
12.05.14pondělí18:00UT 26.ZŠSamba ULFCSB Ústí n.L. 5:7Sýs
13.05.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaFK Rakeťáci 4:3Friedl
13.05.14úterý18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Lokomotiv "B" 5:4Sýs
14.05.14středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "B"Sampdoria MRV UL 7:2Nový
14.05.14středa19:30UT SNPK HornetsFK K.B.Ústí n.L. 4:10Mollinger
15.05.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexFC Božena Ústí n.L. 9:3Řízek
03.06.14úterý18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Náplava Ústí n.L. 1:2Košťál
22.kolo
20.05.14úterý19:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Bar Alex 5:4Friedl
20.05.14úterý18:30UT Stad.mlFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 8:2Nový
21.05.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FSC Tygříci "B" 9:4Mollinger
21.05.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV UL1.FC Kostelníci "B" 7:3Mollinger
22.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.K Hornets 4:1Kamínek
Sýs
23.05.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"HC Slovan garda 1:5Macháček
23.05.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciSamba UL 0:31Nový
23.kolo
26.05.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFC Lokomotiv "B" 9:2Šmid
29.05.14čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"FK K.B.Ústí n.L. 6:6Mikan
29.05.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexK Hornets 4:4Mikan
30.05.14pátek19:00UT SeverkaHC Slovan gardaSampdoria MRV UL 7:6Mikan
02.06.14pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Božena Ústí n.L. 6:8Mikan
16.06.14pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Náplava Ústí n.L. 4:3Mikan
16.06.14pondělí18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Rakeťáci 5:7Kamínek
24.kolo
02.06.14pondělí18:30SetuzaSampdoria MRV ULSamba UL 3:6Kalina
03.06.14úterý20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.1.FC Kostelníci "B"15:9Kalina
04.06.14středa19:30UT SNPK HornetsFSC Tygříci "B" 2:9Řízek
04.06.14středa18:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.HC Slovan garda 9:12Mikan
05.06.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Bar Alex 5:3Sýs
06.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FC NY Tiradores "B" 6:3Macháček
06.06.14pátek19:00UT Stad.mlFK RakeťáciFCSB Ústí n.L. 5:11Nový
25.kolo
09.06.14pondělí20:00UT 26.ZŠSamba ULFC Božena Ústí n.L. 7:7Nový
10.06.14úterý19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Lokomotiv "B" 6:5Friedl
10.06.14úterý18:00UT KameňákHC Slovan gardaFK K.B.Ústí n.L. 4:7Košťál
10.06.14úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "B"Bar Alex 6:1Kamínek
12.06.14čtvrtek18:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"K Hornets 9:7Sýs
13.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciNáplava Ústí n.L. 3:4Macháček
13.06.14pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Sampdoria MRV UL 3:3Hanzlík
26.kolo
17.06.14úterý19:00UT Stad.mlFC Božena Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 4:4Mollinger
18.06.14středa19:30UT SNPK HornetsHC Slovan garda 6:3Kalina
18.06.14středa20:00SetuzaSampdoria MRV ULFCSB Ústí n.L. 1:8Sýs
19.06.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FSC Tygříci "B"11:4Friedl
19.06.14čtvrtek19:00UT SeverkaBar Alex1.FC Kostelníci "B" 8:9Sýs
19.06.14čtvrtek20:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci 7:1Friedl
20.06.14pátek20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Samba UL 2:9Sůra

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund