Dnes je čtvrtek 22.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2013/2014 2.třída
1.kolo
03.09.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"SOSOSO 9:3Macháček
03.09.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULNew York "B" 5:4Friedl
04.09.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesULITEP 3:6Sýs
04.09.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:4Mollinger
06.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes "B" 5:4Mollinger
06.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Fírova Pivnice "B" 9:2Mollinger
06.09.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiPIERBURG Trmice 1:10Macháček
2.kolo
09.09.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFC Incredibles 7:4Košťál
09.09.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"B.B. Tonaso UL 6:7Košťál
11.09.13středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"SOSOSO 6:6Sýs
11.09.13středa18:00UTDoběticeULITEPHop Trop "B" 3:2Košťál
11.09.13středa19:00SH GymplNew York "B"Klimax Bar "UL" 3:7Řízek
13.09.13pátek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Kojoti 1:3Mikan
13.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 6:7Kalina
3.kolo
17.09.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Mikan
17.09.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULULITEP 1:3Řízek
18.09.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFírova Pivnice "B" 1:5Mikan
18.09.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"PIERBURG Trmice 5:6Sůra
20.09.13pátek20:30UT SNPKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 5:5Sýs
20.09.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 2:5Mikan
07.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSONew York "B" 7:8Mollinger
4.kolo
23.09.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceB.B. Tonaso UL 6:2Mikan
24.09.13úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"SOSOSO 8:7Řízek
26.09.13čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Hop Trop "B" 4:4Friedl
27.09.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"New York "B" 4:3Hanzlík
27.09.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 6:6Košťál
27.09.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kojoti 3:5Košťál
27.09.13pátek18:00UT SeverkaULITEPKlimax Bar "UL"12:1Řízek
5.kolo
kontumaceHop Trop "B"FK Jamajka 5:0
01.10.13úterý20:00UT SNPKlimax Bar "UL"PIERBURG Trmice 7:7Sýs
01.10.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFírova Pivnice "B" 5:4Macháček
02.10.13středa19:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:9Nový
03.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOULITEP 5:11Sůra
04.10.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 0:4Sýs
06.12.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC Incredibles 9:7Košťál
6.kolo
07.10.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceSOSOSO 4:5Kalina
10.10.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "B"Klimax Bar "UL" 4:3Macháček
15.11.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 4:1Sýs
22.11.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaB.B. Tonaso UL 7:5Hanzlík
16.12.13pondělí18:30SetuzaKMK Tornádo "B"Hop Trop "B" 5:0Sýs
15.01.14středa19:00SH GymplULITEPNew York "B" 7:6Mollinger
21.03.14pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:3Řízek
7.kolo
14.10.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"ULITEP 4:3Mikan
15.10.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKMK Tornádo "B" 6:6Řízek
16.10.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes "B" 9:5Řízek
16.10.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"Kojoti 5:3Řízek
16.10.13středa19:00SH GymplNew York "B"PIERBURG Trmice 6:2Hanzlík
17.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFírova Pivnice "B" 7:4Mollinger
18.10.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"FK Jamajka 6:5Mikan
8.kolo
21.10.13pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceZD Hospoddáři "UL" 7:4Nový
25.10.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiB.B. Tonaso UL 8:1Mikan
25.10.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ULITEP 6:9Mikan
25.10.13pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Klimax Bar "UL" 4:6Mollinger
01.11.13pátek20:30UT SNPFK JamajkaSOSOSO 8:4Macháček
28.11.13čtvrtek19:00UT MojžířFC IncrediblesHop Trop "B" 7:4Macháček
06.03.14čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "B"New York "B" 9:7Mollinger
9.kolo
28.10.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Fírova Pivnice "B" 7:4Macháček
30.10.13středa19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Lesná Pes "B" 7:9Lutka
30.10.13středa17:00UT ChabaULITEPPIERBURG Trmice 5:4Mollinger
31.10.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOKMK Tornádo "B" 4:4Řízek
01.11.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Kojoti 4:1Mollinger
11.12.13středa19:00SH GymplNew York "B"FK Jamajka 5:4Sůra
19.03.14středa20:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFC Incredibles15:5Mollinger
10.kolo
05.11.13úterý18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ULITEP 1:6Sýs
06.11.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"B.B. Tonaso UL 4:5Řízek
06.11.13středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKlimax Bar "UL" 1:3Macháček
08.11.13pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"PIERBURG Trmice 2:8Sýs
08.11.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 5:6Řízek
08.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"New York "B" 5:11Nový
08.11.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSOSOSO 2:2Sýs
11.kolo
11.11.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 9:5Macháček
11.11.13pondělí21:00WHC KBPIERBURG TrmiceFírova Pivnice "B" 3:5Nový
12.11.13úterý17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Hop Trop "B" 3:6Kalina
12.11.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULLesná Pes "B" 4:4Lutka
13.11.13středa19:00SH GymplNew York "B"Kojoti 4:3Nový
13.11.13středa20:30UT SNPULITEPFK Jamajka 8:4Macháček
14.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFC Incredibles 6:5Macháček
12.kolo
19.11.13úterý18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKlimax Bar "UL" 3:8Řízek
20.11.13středa18:00UT MojžířHop Trop "B"SOSOSO 3:4Řízek
22.11.13pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"ULITEP 5:7Řízek
22.11.13pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 3:5Kalina
27.11.13středa20:30UT SNPFK JamajkaPIERBURG Trmice 2:4Řízek
13.12.13pátek18:00SetuzaLesná Pes "B"Fírova Pivnice "B" 6:8Řízek
08.01.14středa19:00SH GymplFC IncrediblesNew York "B" 3:7Lutka
13.kolo
25.11.13pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 5:3Kalina
25.11.13pondělí21:00WHC KBPIERBURG TrmiceKMK Tornádo "B" 5:4Řízek
27.11.13středa19:00SH GymplNew York "B"Hop Trop "B" 9:2Sůra
28.11.13čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOB.B. Tonaso UL11:3Řízek
28.11.13čtvrtek20:30SetuzaULITEPKojoti 4:3Sůra
29.11.13pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Lesná Pes "B" 7:3Košťál
14.03.14pátek18:00SetuzaFírova Pivnice "B"FK Jamajka 5:3Mollinger
14.kolo
24.03.14pondělí20:00UT KameňákSOSOSOKlimax Bar "UL" 3:6Sůra
24.03.14pondělí17:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"KMK Tornádo "B" 4:3Mollinger
25.03.14úterý19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Hop Trop "B" 3:5Mollinger
26.03.14středa19:00UT KameňákULITEPFC Incredibles 6:2Rouče
26.03.14středa19:00SH GymplNew York "B"B.B. Tonaso UL 7:3Řízek
28.03.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceKojoti 2:0Mollinger
18.06.14středa19:00UT KameňákLesná Pes "B"FK Jamajka 4:5laik
15.kolo
01.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"ULITEP 3:3Friedl
02.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesPIERBURG Trmice 6:7Nový
03.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULZD Hospoddáři "UL"11:6Mollinger
03.04.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOLesná Pes "B"16:6Sůra
04.04.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"New York "B" 5:2Hanzlík
04.04.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFírova Pivnice "B" 4:2Macháček
04.04.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 3:8Řízek
16.kolo
07.04.14pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceHop Trop "B" 3:2Nový
09.04.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Klimax Bar "UL" 2:9Sůra
09.04.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 6:6Lutka
09.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"SOSOSO 4:7Rouče
Kamínek
09.04.14středa19:00UT KameňákULITEPB.B. Tonaso UL 5:4Mollinger
11.04.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaKojoti 3:3Nový
11.04.14pátek19:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"FC Incredibles11:3Macháček
17.kolo
15.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Fírova Pivnice "B" 0:5Košťál
16.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"Lesná Pes "B" 6:2Řízek
16.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Jamajka 8:3Lutka
17.04.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOZD Hospoddáři "UL"13:1Sůra
17.04.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULPIERBURG Trmice 4:2Šmid
18.04.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"ULITEP 1:3Řízek
18.04.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 5:2Macháček
18.kolo
21.04.14pondělí17:00UT 26.ZŠPIERBURG TrmiceKlimax Bar "UL" 2:2Nový
22.04.14úterý20:30SetuzaZD Hospoddáři "UL"New York "B" 6:2Sýs
23.04.14středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 2:6Kamínek
23.04.14středa19:00UT KameňákULITEPSOSOSO 4:6Kalina
24.04.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"B.B. Tonaso UL 4:6Řízek
25.04.14pátek18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Kojoti 3:4Košťál
25.04.14pátek19:30SetuzaFK JamajkaHop Trop "B" 6:5Kamínek
19.kolo
28.04.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 4:2Novák
29.04.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"KMK Tornádo "B" 5:2Šmid
30.04.14středa19:00SH GymplNew York "B"ULITEP 8:5Novák
01.05.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULFK Jamajka 4:5Friedl
01.05.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOPIERBURG Trmice10:1Košťál
02.05.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"Fírova Pivnice "B" 0:4Košťál
05.05.14pondělí20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:4Šmid
20.kolo
07.05.14středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FC Incredibles 9:3Hanzlík
07.05.14středa19:00UT KameňákULITEPZD Hospoddáři "UL" 3:4Sůra
08.05.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"SOSOSO 5:11Nový
09.05.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaKlimax Bar "UL" 3:5Sýs
09.05.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"B.B. Tonaso UL 9:7Nový
09.05.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiHop Trop "B" 2:1Košťál
09.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceNew York "B" 5:1Sýs
21.kolo
12.05.14pondělí19:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"PIERBURG Trmice 7:4Lutka
13.05.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"FC Incredibles 3:6Mollinger
14.05.14středa19:00UT KameňákULITEPLesná Pes "B" 5:1Kalina
14.05.14středa19:00SH GymplNew York "B"Fírova Pivnice "B" 4:8Řízek
15.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULKojoti 2:5Mikan
15.05.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOFK Jamajka 7:4Sýs
16.05.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"KMK Tornádo "B" 5:2Hanzlík
22.kolo
19.05.14pondělí17:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"ZD Hospoddáři "UL" 4:4Hanzlík
21.05.14středa19:00kontumaceLesná Pes "B"Hop Trop "B" 5:0Mikan
21.05.14středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesB.B. Tonaso UL 5:4Mikan
23.05.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"SOSOSO 8:6Kalina
23.05.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaNew York "B" 5:2Sýs
23.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceULITEP 6:5Sýs
23.05.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKlimax Bar "UL" 1:4Macháček
23.kolo
28.05.14středa20:00SetuzaULITEPFírova Pivnice "B" 3:7Mollinger
28.05.14středa19:00SH GymplNew York "B"KMK Tornádo "B" 6:5Hanzlík
29.05.14čtvrtek19:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULHop Trop "B" 8:1Nový
30.05.14pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceLesná Pes "B" 7:5Macháček
30.05.14pátek19:00UT SNPKlimax Bar "UL"FC Incredibles 4:3Macháček
04.06.14středa19:00UT KameňákZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 1:10Nový
13.06.14pátek20:00UT KameňákSOSOSOKojoti 5:4Sůra
24.kolo
03.06.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"Klimax Bar "UL" 0:2Kalina
04.06.14středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"B.B. Tonaso UL 6:13Mollinger
05.06.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"PIERBURG Trmice 4:5Sýs
06.06.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiNew York "B" 3:3Macháček
06.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 7:4Kamínek
06.06.14pátek19:00UT SNPFK JamajkaULITEP 4:1Mikan
19.06.14čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 9:3Sýs
25.kolo
11.06.14středa19:00UT 26.ZŠPIERBURG TrmiceFK Jamajka 6:4Kalina
11.06.14středa19:00UT KameňákULITEPKMK Tornádo "B" 4:5Košťál
11.06.14středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 2:6Sůra
11.06.14středa19:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 6:10Sýs
12.06.14čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice "B"Lesná Pes "B" 7:1Mollinger
12.06.14čtvrtek20:00UT KameňákSOSOSOHop Trop "B" 5:6Řízek
13.06.14pátek17:30UT SNPKlimax Bar "UL"B.B. Tonaso UL 4:3Nový
26.kolo
16.06.14pondělí18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Klimax Bar "UL" 2:8Mikan
17.06.14úterý19:00UT 26.ZŠHop Trop "B"New York "B"11:2Sůra
18.06.14středa19:30UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL"13:3Kamínek
18.06.14středa18:00UT 26.ZŠB.B. Tonaso ULSOSOSO 4:7Mikan
20.06.14pátek19:00UT 26.ZŠKojotiULITEP 5:9Sůra
20.06.14pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"PIERBURG Trmice 9:6Kamínek
20.06.14pátek19:00UT KameňákFK JamajkaFírova Pivnice "B" 3:6Kamínek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.2 sekund