sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
18:30
FC NY Tiradores "C"
FC Chmelaři UL
Rozhodčí:
Jiří Šmid
,
Miloslav Sýs
20:00
FC Rumíci
Patriots UL "B"
Rozhodčí:
Milan Košťál
,
Dominik Nauš
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
čtvrtek 25.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 374
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
1
13.10.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FC Sokol UL
3:4
Nový
Rouče
2
13.09.23
středa
18:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
Patriots UL "B"
4:2
Hanzlík
Rouče
2
15.09.23
pátek
20:00
Libouchec
SK Hraničář Petrovice z.s.
FK Sambular "UL"
5:6
Sůra
Rouče
3
22.09.23
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
FSC Tygříci "UL"
2:5
Hanzlík
Rouče
5
04.10.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FSC Tygříci "UL"
6:2
Macháček
Rouče
8
23.10.23
pondělí
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
SK Hraničář Petrovice z.s.
3:2
Kamínek
Rouče
2023/2024 2.třída
2
14.09.23
čtvrtek
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC NY Tiradores "C"
4:3
Tuček
Rouče
3
22.09.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
FC WHL Ústí n.L.
3:3
Hanzlík
Rouče
8
25.10.23
středa
18:30
UT Neštěmice
FC WHL Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
2:6
Řízek
Rouče
2023/2024 Okresní přebor
4
27.09.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Svádov - Olšinky "A"
3:7
Nový
Rouče
4
29.09.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
6:5
Kamínek
Rouče
7
18.10.23
středa
19:00
UT Severka
Březňáci UL
TJ Svádov - Olšinky "A"
9:11
Řízek
Rouče
8
25.10.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Morgan Commando TP
3:2
Tuček
Rouče
10
10.11.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC Gamers Teplice
8:3
Sůra
Rouče
2022/2023 1.třída
3
22.09.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "B"
Hop Trop
4:3
Faigl st.
Rouče
4
24.11.22
čtvrtek
20:00
WHC KB
Hop Trop
FC Rumíci
4:6
Macháček
Rouče
7
20.10.22
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
FSC Tygříci "UL"
11:2
Košťál
Rouče
7
23.10.22
neděle
18:00
WHC KB
FC Rumíci
Morgan Commando TP "B"
3:10
Hanzlík
Rouče
9
02.11.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FSC Tygříci "UL"
5:4
Macháček
Rouče
10
10.11.22
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School UL "B"
FC Lokomotif "B"
0:1
Nový
Rouče
11
16.11.22
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FC Rumíci
2:4
Nový
Rouče
14
22.03.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
FC Rumíci
1:1
Macháček
Rouče
17
12.04.23
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FC Rapid UL "D"
3:3
Šmid
Rouče
22
16.05.23
úterý
18:00
UT Severka
FK Jamajka
FC Rapid UL "D"
0:10
Košťál
Rouče
22
19.05.23
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular "UL"
FC Lokomotif "B"
6:4
Mollinger
Rouče
2022/2023 2.třída
3
13.12.22
úterý
20:00
WHC KB
Pink Panthers Ústí n.L.
FC NY Tiradores "C"
3:2
Sůra
Rouče
4
26.09.22
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Oranjes Ústí n. L.
1:4
Lutka
Rouče
9
04.11.22
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Patriots UL "B"
2:9
Hanzlík
Rouče
10
09.11.22
středa
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
FC Chmelaři UL
8:0
Nový
Rouče
13
10.04.23
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Old School UL "C"
4:3
Nauš
Rouče
13
14.04.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
Korado Slovanka DC
5:9
Tuček
Rouče
15
27.04.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
FSC Tygříci "B"
2:9
Řízek
Rouče
15
28.04.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
Old School UL "C"
5:11
Hanzlík
Rouče
17
09.05.23
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
Kozlos Ústí n.L.
3:5
Hanzlík
Rouče
19
25.05.23
čtvrtek
18:00
UT Mojžíř
Volný los
Old School UL "C"
3:6
Macháček
Rouče
19
26.05.23
pátek
19:00
UT Neštěmice
Pink Panthers Ústí n.L.
Patriots UL "B"
4:12
Macháček
Rouče
21
14.06.23
středa
19:00
UT Severka
FC Chmelaři UL
FSC Tygříci "B"
4:12
Šmid
Rouče
2022/2023 Okresní přebor
2
15.09.22
čtvrtek
19:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
FT Forza "UL"
0:5
Hanzlík
Rouče
8
28.10.22
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
TJ Sebuzín
0:4
Hanzlík
Rouče
11
15.11.22
úterý
19:00
kontumace
Březňáci UL
FC NY Tiradores "B"
0:5
Kamínek
Rouče
13
02.12.22
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
KMK Tornádo "UL"
11:0
Řízek
Rouče
14
24.03.23
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Lokomotif "UL"
3:8
Kresta
Rouče
17
14.04.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
TJ Svádov - Olšinky "A"
7:5
Šmid
Rouče
17
02.05.23
úterý
21:00
Sluneta
FC Rapid UL "C"
FC NY Tiradores "B"
6:5
Hanzlík
Rouče
21
08.05.23
pondělí
19:00
UT Severka
TJ Svádov - Olšinky "A"
KMK Tornádo "UL"
8:3
Nový
Rouče
21
12.05.23
pátek
17:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FC NY Tiradores "B"
6:5
Matys
Rouče
22
17.05.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Proboštov "B"
3:4
Hanzlík
Rouče
23
22.05.23
pondělí
19:30
UT Sluneta
FC Sokol UL
FC Rapid UL "C"
6:2
Sůra
Rouče
23
24.05.23
středa
20:00
UT Severka
Březňáci UL
FC Lokomotif "UL"
9:2
Nový
Rouče
24
31.05.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Sokol UL
6:0
Tuček
Rouče
2022/2023 Pohár C
4
15.12.22
čtvrtek
20:00
WHC KB
Patriots UL "A"
Samba UL
9:1
Hanzlík
Rouče
2021/2022 1.třída
3
15.09.21
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Vikings Libouchec
3:7
Lutka
Rouče
7
13.10.21
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
TJ Bouráci Ústí n.L.
4:4
Macháček
Rouče
7
14.10.21
čtvrtek
19:30
UT SNP
Březňáci UL
FC Incredibles
6:3
Faigl st.
Rouče
8
21.10.21
čtvrtek
20:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
TJ Sebuzín
8:2
Macháček
Rouče
11
08.06.22
středa
22:00
WHC KB
Vikings Libouchec
FC Rapid UL "D"
5:6
Košťál
Rouče
15
16.06.22
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
KMK Tornádo "UL"
7:4
Řízek
Rouče
16
18.05.22
středa
19:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
TJ Svádov - Olšinky "A"
5:3
Nový
Rouče
20
26.05.22
čtvrtek
18:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
Samba UL
4:7
Matys
Rouče
20
27.05.22
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Sebuzín
3:6
Matys
Rouče
22
08.06.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Vikings Libouchec
5:3
Košťál
Rouče
2021/2022 2.třída
1
01.09.21
středa
17:30
UT SNP
FC Rumíci
FSC Tygříci "UL"
1:4
Lutka
Rouče
1
08.10.21
pátek
17:30
UT Gympl
Hop Trop
Patriots UL "A"
6:4
Hanzlík
Rouče
3
13.09.21
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Sokol UL "B"
2:7
Macháček
Rouče
4
24.09.21
pátek
19:00
UT Mojžíř
FK Sambular UL "B"
Hop Trop
12:6
Hanzlík
Rouče
9
29.10.21
pátek
20:00
hala UJEP
Patriots UL "A"
FK Sambular UL "B"
2:7
Mollinger
Rouče
11
11.11.21
čtvrtek
19:00
UT SNP
FC Rumíci
FK Auto Horejsek
6:5
Nový
Rouče
21
01.06.22
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Old School UL "B"
5:2
Matys
Rouče
21
03.06.22
pátek
18:00
UT Mojžíř
Patriots UL "A"
FC Barcelona UL
4:2
Macháček
Rouče
2021/2022 3.třída
1
31.08.21
úterý
18:00
UT SNP
FC Chmelaři UL
volný los - Větruše
4:4
Šmid
Rouče
1
15.06.22
středa
20:00
UT Mojžíř
Patriots UL "B"
FC Všebronx Ústí n.L.
9:2
Kamínek
Rouče
6
05.10.21
úterý
17:30
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
FK Albion Ústí
1:8
Nový
Rouče
8
20.10.21
středa
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Všebronx Ústí n.L.
9:5
Macháček
Rouče
10
03.11.21
středa
20:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
volný los - Větruše
14:2
Faigl st.
Rouče
11
10.11.21
středa
17:30
UT SNP
volný los - Větruše
FSC Tygříci "B"
2:11
Macháček
Rouče
21
18.05.22
středa
18:00
UT Stad.ml
FC Všebronx Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
2:7
Nový
Rouče
21
20.05.22
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Morgan Commando TP "B"
6:5
Tuček
Rouče
23
31.05.22
úterý
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "B"
Oranjes Ústí n. L.
6:3
Řízek
Rouče
2021/2022 Okresní přebor
3
17.09.21
pátek
18:45
UT SNP
Sampdoria MRV
Klimax Bar "UL"
4:4
Košťál
Rouče
5
29.09.21
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC NY Tiradores "B"
4:0
Mollinger
Rouče
8
21.10.21
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
5:4
Macháček
Rouče
9
27.10.21
středa
19:00
UT Severka
Italové-Combix UL
FC Kolbenschmidt cz
3:8
Nový
Rouče
15
07.06.22
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Kolbenschmidt cz
6:3
Košťál
Rouče
18
13.05.22
pátek
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Old School "UL"
0:7
Kalina
Rouče
21
02.06.22
čtvrtek
19:00
UT SNP
Sampdoria MRV
USK Slávie UL
4:0
Šmid
Rouče
22
09.06.22
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Klimax Bar "UL"
0:8
Hanzlík
Rouče
2021/2022 Pohár B
1
17.12.21
pátek
18:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Hop Trop
4:6
Hanzlík
Rouče
5
14.01.22
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FSC Tygříci "UL"
12:0
Hanzlík
Rouče
2021/2022 Pohár C
9
19.01.22
středa
20:00
WHC KB
FC Rumíci
FT Forza "UL"
3:3
Hanzlík
Rouče
9
09.02.22
středa
19:30
hala UJEP
Morgan Commando TP "B"
Old School "UL"
5:10
Nový
Rouče
2020/2021 Okresní přebor
6
08.10.20
čtvrtek
19:00
UT Severka
USK Slávie UL
Klimax Bar "UL"
1:4
Pašek
Rouče
2019/2020 1.třída
3
20.09.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
FC NY Tiradores "B"
5:3
Faigl st.
Rouče
7
18.10.19
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FT Forza "UL"
3:5
Lutka
Rouče
9
01.11.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
KMK Tornádo "UL"
15:3
Tuček
Rouče
2019/2020 Okresní přebor
2
11.09.19
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Lokomotif "UL"
9:4
Tuček
Rouče
3
18.09.19
středa
19:30
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Libouchec
5:6
Hanzlík
Rouče
4
25.09.19
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Oranjes Ústí n. L.
3:3
Kamínek
Rouče
4
27.09.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Rapid UL "C"
7:0
Tuček
Rouče
4
27.09.19
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
FC Lokomotif "UL"
8:5
Tuček
Rouče
5
02.10.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
USK Slávie UL
5:5
Hanzlík
Rouče
5
02.10.19
středa
19:30
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC Sheriffs Teplice
3:7
Hanzlík
Rouče
6
11.10.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Lokomotif "UL"
5:6
Kamínek
Rouče
7
16.10.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Sampdoria MRV
7:5
Hanzlík
Rouče
8
25.10.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Libouchec
9:6
Macháček
Rouče
8
25.10.19
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
USK Slávie UL
12:2
Macháček
Rouče
10
08.11.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
USK Slávie UL
15:4
Tuček
Rouče
2019/2020 Pohár A
5
08.01.20
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
Patriots UL "B"
5:1
Hanzlík
Rouče
2019/2020 Pohár C
5
20.01.20
pondělí
20:00
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
Oranjes Ústí n. L.
1:4
Macháček
Rouče
2019/2020 Pohár D
2
13.12.19
pátek
20:15
hala UJEP
Sampdoria MRV
Old School "UL"
4:4
Faigl st.
Rouče
3
20.01.20
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Sampdoria MRV
3:3
Macháček
Rouče
5
10.01.20
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
FK Auto Horejsek
3:7
Lutka
Rouče
2019/2020 Serie C
2
27.05.20
středa
18:30
UT Stad.ml
FC Rumíci
FC Barcelona UL
4:3
Hanzlík
Rouče
3
05.06.20
pátek
20:00
UT Severka
FK Sambular UL "B"
Kozlos Ústí n.L.
6:4
Macháček
Rouče
4
11.06.20
čtvrtek
18:30
UT Stad.ml
FC Rumíci
FC Lokomotif "B"
2:9
Hanzlík
Rouče
2019/2020 Serie D
1
20.05.20
středa
18:00
UT Severka
FC United of UL
Sampdoria MRV "B"
0:5
Hanzlík
Rouče
4
12.06.20
pátek
17:45
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
Sampdoria MRV "B"
1:13
Kamínek
Rouče
2018/2019 1.třída
1
07.09.18
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
FC NY Tiradores "B"
7:6
Hanzlík
Rouče
2
14.09.18
pátek
17:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Hop Trop "UL"
10:1
Lutka
Rouče
5
03.10.18
středa
21:00
WHC KB
Italové "UL"
Lesná Pes UL
11:4
Košťál
Rouče
7
17.10.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
Lesná Pes UL
9:12
Košťál
Rouče
7
21.11.18
středa
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
KMK Tornádo "UL"
6:4
Mollinger
Rouče
8
24.10.18
středa
19:00
Setuza
FC Rapid UL "D"
TJ Proboštov "B"
8:5
Faigl st.
Rouče
8
11.04.19
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Lesná Pes UL
4:6
Mollinger
Rouče
9
31.10.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
1.FC Kostelníci
13:5
Kamínek
Rouče
10
07.11.18
středa
19:15
Setuza
FC Rapid UL "D"
FC NY Tiradores "B"
10:3
Kamínek
Rouče
10
09.11.18
pátek
17:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Lesná Pes UL
7:12
Hanzlík
Rouče
10
09.11.18
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Italové "UL"
2:6
Sůra
Rouče
11
16.11.18
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Samba UL
11:4
Tuček
Rouče
12
05.04.19
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop "UL"
4:7
Macháček
Rouče
13
12.04.19
pátek
18:30
UT SNP
Sampdoria MRV
Klimax Bar "B"
8:3
Macháček
Rouče
15
26.04.19
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
1.FC Kostelníci
11:7
Faigl st.
Rouče
16
03.05.19
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Sampdoria MRV
3:6
Sůra
Rouče
16
03.05.19
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
TJ Proboštov "B"
5:5
Kamínek
Rouče
17
10.05.19
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
FC Rapid UL "D"
3:4
Macháček
Rouče
18
14.05.19
úterý
20:30
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Sampdoria MRV
1:1
Mollinger
Rouče
21
04.06.19
úterý
17:30
UT SNP
Lesná Pes UL
1.FC Kostelníci
11:8
Hanzlík
Rouče
21
05.06.19
středa
19:00
UT Severka
Italové "UL"
Samba UL
10:13
Faigl st.
Rouče
22
12.06.19
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Lesná Pes UL
3:4
Lutka
Rouče
22
13.06.19
čtvrtek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
KMK Tornádo "UL"
4:2
Macháček
Rouče
2018/2019 Okresní přebor
1
07.09.18
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Flamengo Ústí n.L.
3:2
Macháček
Rouče
5
29.11.18
čtvrtek
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
USK Slávie UL
4:6
Košťál
Rouče
6
11.10.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC Rapid UL "C"
9:1
Faigl st.
Rouče
8
25.10.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC Libouchec
5:3
Macháček
Rouče
12
03.04.19
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Klimax Bar "UL"
4:7
Řízek
Rouče
13
04.06.19
úterý
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Flamengo Ústí n.L.
7:4
Hanzlík
Rouče
16
12.06.19
středa
18:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo Ústí n.L.
4:3
Lutka
Rouče
17
17.05.19
pátek
18:00
SH Gympl
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo Ústí n.L.
7:2
Hanzlík
Rouče
18
11.06.19
úterý
20:15
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FC Sokol UL
11:6
Kamínek
Rouče
20
30.05.19
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FC Sokol UL
8:2
Tuček
Rouče
20
31.05.19
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Lokomotif "UL"
6:3
Hanzlík
Rouče
22
13.06.19
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
USK Slávie UL
8:5
Macháček
Rouče
2018/2019 Pohár B
1
03.12.18
pondělí
21:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Rapid UL "B"
5:4
Kamínek
Rouče
3
17.12.18
pondělí
21:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Sheriffs Teplice
3:4
Nový
Rouče
2018/2019 Pohár C
2
07.12.18
pátek
20:15
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Italové "UL"
3:6
Mollinger
Rouče
3
18.12.18
úterý
19:00
Setuza
FC Atletico "UL"
FC NY Tiradores "C"
8:3
Tuček
Rouče
2018/2019 Pohár D
5
15.01.19
úterý
18:30
Setuza
FSC Tygříci "UL"
FC Chmelaři UL
5:2
Košťál
Rouče
2017/2018 1.třída
1
06.09.17
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
ULITEP
8:6
Hanzlík
Rouče
2
11.09.17
pondělí
18:00
UT Severka
ULITEP
FC NY Tiradores "B"
14:2
Macháček
Rouče
3
22.09.17
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Hop Trop "UL"
6:10
Řízek
Rouče
4
29.09.17
pátek
19:30
Libouchec
FC Barcelona UL
ULITEP
6:2
Tuček
Rouče
8
25.10.17
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
FC Rapid UL "D"
8:6
Tuček
Rouče
10
10.11.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
1.FC Kostelníci
7:11
Mollinger
Rouče
11
15.11.17
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
Hop Trop "UL"
3:6
Nový
Rouče
13
14.06.18
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC Rapid UL "D"
2:13
Nový
Rouče
15
27.04.18
pátek
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FK Parta Střekov "UL"
13:2
Faigl st.
Rouče
16
02.05.18
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Lesná Pes UL
9:7
Heřman
Rouče
17
11.05.18
pátek
18:15
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Hop Trop "UL"
11:2
Sůra
Rouče
18
16.05.18
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
ULITEP
8:7
Mollinger
Rouče
18
18.05.18
pátek
21:00
WHC KB
FK Parta Střekov "UL"
FC Rapid UL "D"
8:6
Tuček
Rouče
19
23.05.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Italové "UL"
5:7
Nový
Rouče
21
08.06.18
pátek
20:00
WHC KB
FK Parta Střekov "UL"
Hop Trop "UL"
4:6
Kalina
Rouče
22
15.06.18
pátek
19:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Barcelona UL
8:3
Řízek
Rouče
2017/2018 Okresní přebor
3
19.09.17
úterý
17:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FC Lokomotif "UL"
10:1
Nový
Rouče
4
20.03.18
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Libouchec
5:4
Tuček
Rouče
5
04.10.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
FC Rapid UL "C"
7:9
Hanzlík
Rouče
7
18.10.17
středa
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Kolbenschmidt cz
7:3
Hanzlík
Rouče
7
18.10.17
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
USK Slávie UL
7:7
Hanzlík
Rouče
9
01.11.17
středa
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
6:4
Hanzlík
Rouče
12
04.04.18
středa
17:00
UT UJEP
USK Slávie UL
Klimax Bar "UL"
7:10
Hanzlík
Rouče
2017/2018 Pohár C
1
06.12.17
středa
19:00
Setuza
Kozlos Ústí n.L.
FC Atletico "UL"
8:11
Řízek
Rouče
2
13.12.17
středa
20:00
SH Gympl
FC Rapid UL "B"
Hop Trop "UL"
7:4
Macháček
Rouče
4
21.12.17
čtvrtek
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Atletico "UL"
9:1
Hanzlík
Rouče
2017/2018 Pohár D
4
20.12.17
středa
20:00
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
Březňáci UL
5:5
Košťál
Rouče
5
11.01.18
čtvrtek
18:00
Setuza
FSC Tygříci "UL"
ULITEP
1:7
Lutka
Rouče
2016/2017 1.třída
1
07.09.16
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
Bar Alex
4:5
Šmid
Rouče
1
08.09.16
čtvrtek
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
ULITEP
4:5
Nový
Rouče
2
16.09.16
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Hop Trop "B"
6:6
Macháček
Rouče
5
07.10.16
pátek
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Italové "UL"
2:9
Macháček
Rouče
5
24.03.17
pátek
20:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FC Rapid UL "B"
0:11
Heřman
Rouče
6
11.10.16
úterý
17:00
UT Severka
Samba UL
FK Parta Střekov "UL"
10:5
Nový
Rouče
7
19.10.16
středa
20:00
UT Severka
ULITEP
FC Rapid UL "B"
4:6
Řízek
Rouče
7
21.10.16
pátek
21:00
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
FC NY Tiradores "B"
8:7
Nový
Rouče
8
16.03.17
čtvrtek
19:45
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
Dynamo "UL"
9:6
Nový
Rouče
9
02.11.16
středa
17:00
UT Kameňák
Dynamo "UL"
FC Rapid UL "B"
0:7
Macháček
Rouče
9
04.11.16
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
Bar Alex
10:3
Nový
Rouče
9
04.11.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Samba UL
7:6
Heřman
Rouče
11
18.11.16
pátek
20:00
UT Severka
ULITEP
Samba UL
8:6
Macháček
Rouče
11
18.11.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FSC Tygříci "UL"
5:1
Macháček
Rouče
13
29.11.16
úterý
18:30
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
FK Parta Střekov "UL"
7:3
Řízek
Rouče
14
31.03.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
KMK Tornádo "UL"
6:6
Hanzlík
Rouče
17
18.04.17
úterý
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Bar Alex
3:11
Mollinger
Rouče
17
21.04.17
pátek
19:00
UT Severka
ULITEP
FC NY Tiradores "B"
0:8
Tuček
Rouče
18
28.04.17
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
ULITEP
6:12
Kalina
Rouče
19
03.05.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Samba UL
3:6
Řízek
Rouče
21
16.05.17
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Samba UL
7:12
Nový
Rouče
21
06.06.17
úterý
18:00
UT Stad.ml
Dynamo "UL"
FC NY Tiradores "B"
2:8
Heřman
Rouče
22
24.05.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Lesná Pes UL
16:4
Kamínek
Rouče
24
07.06.17
středa
19:45
hala UJEP
FK Parta Střekov "UL"
Hop Trop "B"
8:1
Lutka
Rouče
24
09.06.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Lesná Pes UL
4:7
Lutka
Rouče
26
20.06.17
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
Dynamo "UL"
6:4
Sýs
Rouče
26
21.06.17
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
FC Rapid UL "B"
5:11
Lutka
Rouče
26
23.06.17
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
1.FC Kostelníci
5:4
Hanzlík
Rouče
2016/2017 Okresní přebor
1
26.10.16
středa
18:45
hala UJEP
FC Sokol UL
USK Slávie UL
6:9
Šmid
Rouče
3
20.09.16
úterý
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
9:4
Nový
Rouče
3
20.09.16
úterý
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC Libouchec
5:2
Nový
Rouče
4
27.09.16
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Gold Combix ÚL "C"
2:12
Kamínek
Rouče
6
12.10.16
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
Klimax Bar "UL"
11:7
Macháček
Rouče
7
17.10.16
pondělí
19:30
UT SNP
FSC SKP Viktoria
USK Slávie UL
6:8
Heřman
Rouče
8
20.03.17
pondělí
20:30
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FK Pérovna UL
1:8
Mollinger
Rouče
10
10.11.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Gold Combix ÚL "C"
5:2
Nový
Rouče
11
16.11.16
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
Hop Trop "UL"
8:0
Nový
Rouče
13
30.11.16
středa
18:00
Libouchec
FC Libouchec
Hop Trop "UL"
8:10
Hanzlík
Rouče
15
22.06.17
čtvrtek
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
USK Slávie UL
5:2
Macháček
Rouče
16
12.04.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FK Pérovna UL
2:3
Macháček
Rouče
18
24.04.17
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Klimax Bar "UL"
4:8
Macháček
Rouče
18
26.04.17
středa
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
FK Pérovna UL
5:6
Macháček
Rouče
23
08.06.17
čtvrtek
19:45
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Libouchec
3:3
Hanzlík
Rouče
25
14.06.17
středa
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FC Rapid UL "A"
2:9
Hanzlík
Rouče
2016/2017 Pohár B
2
16.12.16
pátek
20:30
hala UJEP
FC Atletico "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:6
Kamínek
Rouče
3
29.12.16
čtvrtek
19:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Atletico "UL"
5:4
Mollinger
Rouče
2015/2016 1.třída
1
03.09.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Samba UL
0:7
Nový
Rouče
1
04.09.15
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FC Sokol UL
4:6
Lutka
Rouče
2
07.09.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Lesná Pes UL
2:2
Pacík
Rouče
3
18.09.15
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
Samba UL
3:8
Šmid
Rouče
4
25.09.15
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FSC Tygříci "UL"
11:3
Gajarský
Rouče
5
30.09.15
středa
19:00
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
FC NY Tiradores "B"
6:1
Macháček
Rouče
6
09.10.15
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
1.FC Kostelníci
4:4
Vaššík
Rouče
7
13.10.15
úterý
18:00
UT Severka
FC Sokol UL
New York "UL"
11:3
Macháček
Rouče
7
16.10.15
pátek
17:00
UT Severka
B.B. Tonaso UL
Samba UL
4:12
Pacík
Rouče
7
16.10.15
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FSC Tygříci "UL"
7:4
Pacík
Rouče
8
23.10.15
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Gold Combix ÚL "C"
1:13
Pacík
Rouče
10
02.11.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Samba UL
3:7
Kamínek
Rouče
10
04.11.15
středa
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Sokol UL
1:3
Košťál
Rouče
12
16.11.15
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Sokol UL
5:6
Macháček
Rouče
13
30.11.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Gold Combix ÚL "C"
2:3
Macháček
Rouče
15
06.04.16
středa
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Dynamo "B"
5:7
Lutka
Rouče
15
06.04.16
středa
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
B.B. Tonaso UL
5:13
Lutka
Rouče
15
08.04.16
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
KMK Tornádo "UL"
4:5
Nový
Rouče
17
20.04.16
středa
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
FC Sokol UL
3:8
Macháček
Rouče
17
20.04.16
středa
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
New York "UL"
8:0
Macháček
Rouče
18
29.04.16
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Rapid UL "B"
4:4
Macháček
Rouče
19
04.05.16
středa
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Samba UL
9:3
Nový
Rouče
22
27.05.16
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Lesná Pes UL
7:9
Vaššík
Rouče
23
13.06.16
pondělí
20:10
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
FC Rapid UL "B"
4:4
Kamínek
Rouče
2015/2016 Okresní přebor
2
08.09.15
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FK Pérovna UL
3:7
Košťál
Rouče
3
16.09.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
TJ Fanda
9:8
Gajarský
Rouče
4
21.09.15
pondělí
20:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "U-19"
Klimax Bar "UL"
5:6
Kamínek
Rouče
6
05.10.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Hop Trop "UL"
9:3
Pacík
Rouče
8
19.10.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
TJ Libouchec
3:2
Pacík
Rouče
9
28.10.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Hop Trop "UL"
1:8
Macháček
Rouče
10
03.11.15
úterý
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
TJ Fanda
4:7
Vaššík
Rouče
11
09.11.15
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Lokomotif "UL"
4:4
Vaššík
Rouče
16
22.06.16
středa
18:00
UT Kameňák
FC Kolbenschmidt cz
Dynamo "UL"
5:1
Košťál
Rouče
20
09.05.16
pondělí
19:00
UT Severka
Morgan Commando TP
Klimax Bar "UL"
4:1
Vaššík
Rouče
21
17.05.16
úterý
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
8:5
Hanzlík
Rouče
21
18.05.16
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo Ústí n.L.
6:4
Kamínek
Rouče
22
25.05.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Flamengo Ústí n.L.
1:2
Vaššík
Rouče
23
01.06.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FK Pérovna UL
6:7
Nový
Rouče
24
09.06.16
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Morgan Commando TP
8:1
Lutka
Rouče
2015/2016 Pohár C
2
10.12.15
čtvrtek
19:30
SH Gympl
FSC SKP Viktoria
Dynamo "UL"
5:4
Sůra
Rouče
2014/2015 1.třída
1
02.09.14
úterý
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
FC Sokol UL
4:1
Macháček
Rouče
4
23.09.14
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
ULITEP
1:5
Tuček
Rouče
5
03.10.14
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FC Sokol UL
7:4
Kamínek
Rouče
6
08.10.14
středa
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
Dynamo "B"
0:6
Nový
Rouče
7
13.10.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Klimax Bar "UL"
3:2
Hanzlík
Rouče
9
27.10.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
PIERBURG Trmice
11:0
Hanzlík
Rouče
9
31.10.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Lesná Pes UL
5:3
Friedl
Rouče
11
12.11.14
středa
19:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Gold Combix ÚL "C"
4:5
Šmid
Rouče
12
21.11.14
pátek
17:00
UT Severka
Klimax Bar "UL"
FSC Tygříci "UL"
8:4
Kamínek
Rouče
13
28.11.14
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Dynamo "B"
0:8
Macháček
Rouče
14
26.03.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
FC NY Tiradores "B"
4:2
Sýs
Rouče
16
10.04.15
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
FSC Tygříci "UL"
3:8
Hanzlík
Rouče
18
21.04.15
úterý
17:00
UT Severka
PIERBURG Trmice
Klimax Bar "UL"
3:5
Pacík
Rouče
19
29.04.15
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
FC NY Tiradores "B"
7:3
Macháček
Rouče
20
06.05.15
středa
20:00
WHC KB
1.FC Kostelníci "B"
Wayuptensky futsal team UL
3:4
Sýs
Rouče
26
17.06.15
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
1.FC Kostelníci "B"
5:7
Mikan
Rouče
2014/2015 Okresní přebor
2
12.09.14
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Sportbar
5:5
Friedl
Rouče
3
17.09.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
TJ Libouchec
5:7
Hanzlík
Rouče
4
26.09.14
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop "UL"
4:7
Tuček
Rouče
5
29.09.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FK Pérovna UL
2:2
Šmid
Rouče
6
07.10.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Morgan Commando TP
4:7
Hanzlík
Rouče
7
13.10.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FC Lokomotif "UL"
8:1
Hanzlík
Rouče
7
15.10.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FK Pérovna UL
3:3
Lutka
Rouče
8
23.10.14
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FSC SKP Viktoria
7:8
Mollinger
Rouče
9
17.11.14
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
KMK Tornádo "UL"
Flamengo Ústí n.L.
3:2
Macháček
Rouče
10
03.11.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Morgan Commando TP
4:0
Hanzlík
Rouče
12
19.11.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
USK Slávie UL
8:4
Hanzlík
Rouče
13
24.11.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
KMK Tornádo "UL"
Flamengo UL
3:7
Pacík
Rouče
14
25.03.15
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Morgan Commando TP
3:2
Mollinger
Rouče
14
27.03.15
pátek
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
FC Kolbenschmidt cz
4:7
Košťál
Rouče
15
12.06.15
pátek
19:45
UT Chuderov
Morgan Commando TP
TJ Libouchec
11:5
Kamínek
Rouče
16
08.04.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Hop Trop "UL"
7:4
Hanzlík
Rouče
17
16.04.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FK Pérovna UL
5:7
Pacík
Rouče
17
11.05.15
pondělí
17:00
UT Chuderov
Sportbar
USK Slávie UL
4:3
Šmid
Rouče
18
10.06.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Morgan Commando TP
5:2
Gajarský
Rouče
19
27.04.15
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Relax "B"
8:6
Lutka
Rouče
20
04.05.15
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
KMK Tornádo "UL"
8:6
Sýs
Rouče
21
13.05.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo Ústí n.L.
5:6
Macháček
Rouče
22
19.05.15
úterý
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Hop Trop "UL"
8:1
Sůra
Rouče
25
10.06.15
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Flamengo UL
9:3
Gajarský
Rouče
26
18.06.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FSC SKP Viktoria
4:10
Mollinger
Rouče
2013/2014 1.třída
4
23.09.13
pondělí
18:00
UTDobětice
Wayuptensky futsal team UL
FC Sokol UL
2:10
Řízek
Rouče
4
25.09.13
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FC Rumíci "B"
5:4
Řízek
Rouče
8
21.10.13
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
Wayuptensky futsal team UL
4:5
Sýs
Rouče
8
23.10.13
středa
20:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
FootballStars Severka UL
5:1
Sýs
Rouče
14
24.03.14
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Rumíci "B"
9:4
Mollinger
Rouče
14
29.05.14
čtvrtek
20:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
Dynamo "B"
2:2
Mikan
Rouče
15
31.03.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Flamengo Ústí n.L.
2:2
Lutka
Rouče
15
03.04.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "C"
Wayuptensky futsal team UL
8:3
Mollinger
Rouče
16
08.04.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
5:3
Lutka
Rouče
16
14.05.14
středa
19:00
WHC KB
TJ Sebuzín
FC Rumíci "B"
5:5
Hanzlík
Rouče
18
22.04.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FootballStars Severka UL
3:3
Hanzlík
Rouče
18
28.04.14
pondělí
18:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
FC Lokomotif "UL"
5:2
Řízek
Rouče
19
01.05.14
čtvrtek
20:00
UT SNP
FC Sokol UL
FK Všebořice
3:7
Sůra
Rouče
19
02.06.14
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
Kozlos Ústí n.L.
3:2
Mollinger
Rouče
23
26.05.14
pondělí
18:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
FK Všebořice
7:1
Hanzlík
Rouče
25
09.06.14
pondělí
18:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
New York "UL"
7:1
Nový
Rouče
26
20.06.14
pátek
18:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
Flamengo Ústí n.L.
6:1
Sýs
Rouče
2013/2014 Okresní přebor
3
18.09.13
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Morgan Commando TP
3:7
Sýs
Rouče
5
30.09.13
pondělí
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
TJ Fanda
5:7
Hanzlík
Rouče
7
25.09.13
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FC Kolbenschmidt cz
4:5
Řízek
Rouče
7
16.10.13
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
1:2
Sýs
Rouče
7
16.10.13
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
Sportbar
1:8
Sýs
Rouče
10
06.11.13
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FK Pérovna UL
8:7
Hanzlík
Rouče
11
19.03.14
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
FC Kolbenschmidt cz
5:11
Mollinger
Rouče
17
16.04.14
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Sportbar
6:8
Hanzlík
Rouče
20
05.05.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Morgan Commando TP
4:2
Nový
Rouče
21
12.05.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Relax "B"
19:5
Hanzlík
Rouče
24
05.06.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
TJ Fanda
5:7
Friedl
Rouče
25
10.06.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Relax "B"
7:6
Řízek
Rouče
26
16.06.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Hop Trop "UL"
2:2
Hanzlík
Rouče
2012/2013 1.třída
1
03.09.12
pondělí
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Sokol UL
3:2
Řízek
Rouče
2
13.09.12
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
8:5
Hanzlík
Rouče
3
21.09.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
New York "UL"
FC Sokol UL
5:3
Lutka
Rouče
5
05.10.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
New York "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:4
Mikan
Rouče
6
11.10.12
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FC Sokol UL
9:2
Hanzlík
Rouče
7
16.10.12
úterý
20:00
UT Severka
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
FK Všebořice
3:3
Sůra
Rouče
8
22.10.12
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Sokol UL
4:1
Hilbert
Rouče
9
30.10.12
úterý
19:30
UT SNP
FC Sokol UL
FK Všebořice
8:2
Košťál
Rouče
9
01.11.12
čtvrtek
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Relax "B"
8:2
Sůra
Rouče
11
13.11.12
úterý
18:00
UT SNP
FC Sokol UL
Dynamo "B"
6:2
Lutka
Rouče
11
14.11.12
středa
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FK Všebořice
2:4
Macháček
Rouče
12
22.11.12
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FK Všebořice
7:5
Hanzlík
Rouče
13
28.11.12
středa
20:30
WHC KB
TJ Sebuzín
FC Lokomotif "UL"
2:3
Řízek
Rouče
2012/2013 Okresní přebor
1
05.09.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
KMK Tornádo "UL"
5:1
Lutka
Rouče
4
27.09.12
čtvrtek
20:00
UT SNP
KMF Úder "A"
FK Pérovna UL
3:6
Řízek
Rouče
5
01.10.12
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo UL
6:5
Šmid
Rouče
5
03.10.12
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Sportbar
2:2
Sůra
Rouče
7
15.10.12
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
FSC SKP Viktoria
5:2
Řízek
Rouče
2011/2012 1.třída
14
22.03.12
čtvrtek
19:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FK Všebořice
7:5
Hanzlík
Rouče
14
29.03.12
čtvrtek
20:00
UT Severka
Střekov United
Hop Trop - "B"
2:7
Lutka
Rouče
17
10.04.12
úterý
20:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC Elpra
8:5
Macháček
Rouče
17
11.04.12
středa
19:30
UT SNP
New York
FK Všebořice
5:4
Macháček
Rouče
19
07.05.12
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
Gold Combix ÚL "B"
2:9
Lutka
Rouče
20
03.05.12
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Střekov United
5:2
Šmid
Rouče
22
17.05.12
čtvrtek
19:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Wayuptensky futsal team UL
6:6
Sůra
Rouče
23
18.04.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
New York
8:6
Košťál
Rouče
23
23.05.12
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
5:2
Macháček
Rouče
24
31.05.12
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FC Elpra
8:5
Šmid
Rouče
2011/2012 Okresní přebor
16
24.04.12
úterý
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
FSC SKP Viktoria
2:12
Sůra
Rouče
16
26.04.12
čtvrtek
20:00
UT Severka
Flamengo UL
FC Kolbenschmidt cz
4:7
Řízek
Rouče
17
02.05.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Fanda
6:5
Lutka
Rouče
18
09.05.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FSC SKP Viktoria
3:3
Macháček
Rouče
19
14.05.12
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
8:6
Lutka
Rouče
celkem záznamů: 374
generováno za 0.06 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek