Dnes je sobota 21.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 121

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2012/2013 Okresní přebor
1.kolo
03.09.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 3:4Mikan
Sýs
03.09.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaFlamengo UL 7:4Macháček
Kalina
03.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFK Pérovna UL 5:8Košťál
Lutka
05.09.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMK Tornádo "UL" 5:1Lutka
Rouče
05.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 6:2Hanzlík
Sýs
07.11.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 5:10Hanzlík
Košťál
2.kolo
10.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Libouchec 2:6Šmid
Košťál
12.09.12středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 0:5Košťál
Nový
12.09.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULTJ Fanda 8:11Sýs
Macháček
13.09.12čtvrtek20:00UT SNPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 6:6Macháček
Řízek
14.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 0:7Macháček
Sůra
17.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 2:4Macháček
Novák
3.kolo
17.09.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 5:4Hanzlík
Nový
17.09.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaSportbar 5:4Macháček
Sýs
17.09.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMF Úder "A" 5:2Sůra
Lutka
17.09.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 4:4Košťál
Řízek
19.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL13:5Košťál
Macháček
19.09.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 5:3Nový
Řízek
4.kolo
24.09.12pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 5:10Macháček
laik
24.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTJ Fanda 6:6Hanzlík
Kresta
26.09.12středa19:00UT SeverkaFlamengo ULItalové UL 4:9Sůra
Hilbert
26.09.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 6:5Hanzlík
Kalina
27.09.12čtvrtek20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:6Řízek
Rouče
03.12.12pondělí17:00SH GymplLesná Pes ULMorgan Commando TP10:3Lutka
Nový
5.kolo
01.10.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaKMK Tornádo "UL" 3:5Macháček
Sýs
01.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULLesná Pes UL11:7Hanzlík
Hilbert
01.10.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 6:5Šmid
Rouče
03.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 4:1Hanzlík
Mikan
03.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 2:2Sůra
Rouče
23.10.12úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FC Libouchec 5:9Macháček
Sůra
6.kolo
08.10.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:2Lutka
Řízek
09.10.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Libouchec 3:5Macháček
Sýs
10.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULFK Pérovna UL 2:8Nový
Kalina
10.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarItalové UL 4:4Macháček
Sýs
16.11.12pátek19:00UT SNPTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 7:4Řízek
Macháček
30.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A"11:3Nový
Řízek
7.kolo
15.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFSC SKP Viktoria 5:2Řízek
Rouče
15.10.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 2:3Lutka
Kalina
17.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 7:2Novák
Macháček
17.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULFC Libouchec 6:6Lutka
Hanzlík
17.10.12středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 4:6Nový
Lutka
23.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 4:6Sůra
Novák
8.kolo
22.10.12pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 4:1Řízek
Košťál
24.10.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULKMF Úder "A" 7:4Hanzlík
Nový
24.10.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 6:3Řízek
Hilbert
24.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Šmid
Macháček
26.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 8:3Řízek
Kalina
02.11.12pátek20:30SetuzaItalové ULTJ Fanda 4:2Novák
Řízek
9.kolo
29.10.12pondělí20:30SetuzaItalové ULFC Kolbenschmidt cz 5:7Košťál
Sýs
30.10.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULLesná Pes UL 3:4Macháček
Kalina
31.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 4:2Hanzlík
Sůra
31.10.12středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 1:6Macháček
Sýs
21.11.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 5:9Košťál
Hilbert
18.03.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULTJ Fanda 7:1Mikan
Šmid
10.kolo
05.11.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:2Košťál
Řízek
05.11.12pondělí19:00UT SNPTJ FandaFC Libouchec 6:3Macháček
Sýs
07.11.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:4Mikan
Sýs
09.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Lesná Pes UL 8:10Nový
Sůra
21.11.12středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL15:1Hanzlík
Mikan
28.11.12středa20:30SetuzaItalové ULMorgan Commando TP 3:4Hanzlík
Hilbert
11.kolo
12.11.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMK Tornádo "UL" 6:5Řízek
Macháček
12.11.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 4:6Lutka
Nový
12.11.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"TJ Fanda 2:12Šmid
Macháček
14.11.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 3:6Hanzlík
Kalina
14.11.12středa17:30SH GymplLesná Pes ULSportbar 3:11Košťál
Nový
26.11.12pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 5:6Lutka
Kalina
12.kolo
25.03.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULItalové UL 3:3Lutka
Friedl
27.03.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 6:9Šmid
Nový
27.03.13středa18:00LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 7:3Lutka
Kalina
29.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULTJ Fanda 5:7Hanzlík
Kalina
22.05.13středa17:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Sportbar 5:14Lutka
Hilbert
13.kolo
02.04.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 8:3Macháček
Hilbert
03.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecItalové UL 6:7Hanzlík
Kalina
03.04.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 2:11Sýs
Mikan
03.04.13středa19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 2:6Macháček
Sůra
31.05.13pátek19:00SH GymplTJ FandaLesná Pes UL 7:13Mikan
Kalina
14.kolo
08.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULMorgan Commando TP 7:0Košťál
Chocholoušek
10.04.13středa17:00UT ChuderovSportbarTJ Fanda 7:5Hanzlík
Řízek
10.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 0:9Macháček
Mikan
10.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 6:5Lutka
Sýs
12.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 5:5Hanzlík
Sýs
15.kolo
15.04.13pondělí19:00SetuzaItalové ULFlamengo UL 6:4Hanzlík
Mollinger
15.04.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFSC SKP Viktoria 7:4Mikan
Nový
17.04.13středa18:00LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL" 7:8Mikan
Hanzlík
17.04.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL 4:7Šmid
Sůra
17.04.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 4:8Řízek
Hilbert
16.kolo
22.04.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz 3:2Macháček
Sýs
22.04.13pondělí19:15UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 6:6Košťál
Hilbert
22.04.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULFK Pérovna UL 2:8Hilbert
Košťál
24.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULItalové UL 2:9Sýs
Nový
26.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"TJ Fanda 5:7Lutka
Kalina
17.kolo
29.04.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL10:6Hanzlík
laik
29.04.13pondělí19:00SetuzaItalové ULSportbar 6:6Lutka
Hilbert
01.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTJ Fanda 5:3Lutka
Hanzlík
30.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 2:7Hanzlík
Lutka
07.06.13pátek18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 4:2Hanzlík
Kalina
18.kolo
06.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaMorgan Commando TP 8:5Macháček
Nový
06.05.13pondělí19:15UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 6:4Hanzlík
Mikan
08.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 4:3Friedl
Hilbert
09.05.13čtvrtek19:00LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL12:4Hanzlík
Kalina
27.05.13pondělí20:30SetuzaFSC SKP ViktoriaItalové UL 3:2Hanzlík
Kalina
19.kolo
13.05.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 7:6Macháček
Sýs
13.05.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 7:9Lutka
Nový
13.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaItalové UL 4:6Friedl
Řízek
15.05.13středa18:00LibouchecFC LibouchecSportbar 8:7Košťál
15.05.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 2:2Hanzlík
Lutka
20.kolo
20.05.13pondělí19:00UT SNPTJ FandaFK Pérovna UL 3:10Hanzlík
Mollinger
20.05.13pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 3:8Lutka
22.05.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czItalové UL 4:8Hanzlík
Kalina
22.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFlamengo UL12:3Nový
Macháček
14.06.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 0:5Macháček
Sýs
21.kolo
27.05.13pondělí18:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 3:6Macháček
Mikan
27.05.13pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 8:3Sýs
Nový
29.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULKMK Tornádo "UL" 7:8Friedl
Lutka
29.05.13středa18:00LibouchecFC LibouchecTJ Fanda 6:7Řízek
29.05.13středa19:00SetuzaMorgan Commando TPItalové UL 2:4Macháček
Hanzlík
22.kolo
05.06.13středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 2:3Friedl
Řízek
05.06.13středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 8:2Macháček
Mollinger
05.06.13středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL 9:5Lutka
Mikan
07.06.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "UL"Italové UL 6:8Lutka
Sýs
17.06.13pondělí19:00SH GymplFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 4:2laik

celkem záznamů: 121

generováno za 0.17 sekund