Dnes je pátek 20.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 72

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2012/2013 Krajský přebor
1.kolo
03.10.12středa19:00SH GymplHop Trop AFootballStars Severka UL 5:0Košťál
Řízek
03.10.12středa19:30WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:6Nový
Hilbert
04.10.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFírova Pivnice "UL" 2:7Řízek
Lutka
2.kolo
10.10.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceWolves Řetenice13:4Lutka
Nový
11.10.12čtvrtek20:30SetuzaFootballStars Severka ULFC Rumíci11:3Macháček
laik
28.11.12středa19:00SH GymplHop Trop ATutti Pizza UL 4:4Košťál
Hilbert
3.kolo
15.10.12pondělí20:00KrupkaWolves ŘeteniceFootballStars Severka UL 5:2Hanzlík
Sýs
15.10.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 3:8Lutka
Kalina
03.12.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 5:1Kalina
Macháček
4.kolo
22.10.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULWolves Řetenice15:0Lutka
Sůra
24.10.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceUSK Slávie UL 8:7Šmid
Novák
19.12.12středa18:00SH GymplHop Trop AFC Rumíci 8:7Macháček
Řízek
27.05.13pondělí19:00WHC KBFootballStars Severka ULDynamo "UL" 1:4Nový
Sýs
5.kolo
29.10.12pondělí20:00KrupkaWolves ŘeteniceHop Trop A 3:9Hanzlík
Gajarský
29.10.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 3:7Nový
Šmid
01.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFootballStars Severka UL 5:4Macháček
Sýs
01.11.12čtvrtek19:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"CF Radobýl Litoměřice 7:1Mikan
Řízek
6.kolo
05.11.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULUSK Slávie UL 2:7Lutka
Hanzlík
07.11.12středa19:00SH GymplHop Trop ADynamo "UL" 4:8Novák
Šmid
07.11.12středa19:30WHC KBFC RumíciWolves Řetenice 5:4Hilbert
Nový
09.11.12pátek20:00SetuzaFootballStars Severka ULFírova Pivnice "UL" 1:2Sůra
Nový
7.kolo
12.11.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 4:2Nový
Lutka
15.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop A 3:0Lutka
Sůra
29.11.12čtvrtek17:00SH GymplFírova Pivnice "UL"Tutti Pizza UL 6:3Košťál
Nový
8.kolo
19.11.12pondělí21:00TepliceWolves ŘeteniceDynamo "UL" 3:6Hanzlík
Šmid
21.11.12středa19:00SH GymplHop Trop AFírova Pivnice "UL"10:5Kresta
Hanzlík
21.11.12středa19:30WHC KBFC RumíciUSK Slávie UL 8:1Řízek
Nový
9.kolo
odloženo z podnětu DFírova Pivnice "UL"FC Rumíci 0:0
28.11.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFootballStars Severka UL10:4Košťál
Nový
29.11.12čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULWolves Řetenice 5:4Hanzlík
Hilbert
10.kolo
19.11.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 4:3Lutka
Nový
03.12.12pondělí21:00TepliceWolves ŘeteniceFírova Pivnice "UL" 3:6Hanzlík
Řízek
03.12.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 4:3Macháček
Kalina
11.kolo
12.12.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceHop Trop A 6:4Nový
Mikan
13.12.12čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:2Hilbert
Macháček
04.01.13pátek20:30SetuzaFootballStars Severka ULTutti Pizza UL 3:4Mikan
Košťál
12.kolo
08.01.13úterý20:30SetuzaFootballStars Severka ULHop Trop A 5:2Košťál
Nový
09.01.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 8:4Řízek
Mikan
17.01.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"USK Slávie UL 4:1Hanzlík
Řízek
13.kolo
14.01.13pondělí20:45TepliceWolves ŘeteniceCF Radobýl Litoměřice 2:18Šmid
Mikan
14.01.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULHop Trop A 8:5Macháček
Sýs
16.01.13středa19:00WHC KBFC RumíciFootballStars Severka UL 4:5Košťál
Nový
14.kolo
23.01.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL"11:2Šmid
Nový
24.01.13čtvrtek20:30SetuzaFootballStars Severka ULWolves Řetenice15:3Macháček
Lutka
21.03.13čtvrtek19:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 2:5Mikan
Řízek
15.kolo
28.01.13pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 4:4Hanzlík
Macháček
28.01.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FootballStars Severka UL 9:4Lutka
Mikan
30.01.13středa19:30WHC KBFC RumíciHop Trop A 4:7Lutka
Mikan
26.03.13úterý21:00KrupkaWolves ŘeteniceTutti Pizza UL 2:10Hanzlík
Gajarský
16.kolo
06.02.13středa19:00SH GymplHop Trop AWolves Řetenice19:3Hanzlík
Kalina
19.02.13úterý20:30SetuzaFootballStars Severka ULUSK Slávie UL 6:3Košťál
Hanzlík
04.03.13pondělí19:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 4:3Nový
Sýs
21.03.13čtvrtek21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFírova Pivnice "UL" 2:7Lasch
Horký
17.kolo
07.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"FootballStars Severka UL 5:0Lutka
Mikan
11.02.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop A 4:3Nový
Kalina
15.02.13pátek21:00TepliceWolves ŘeteniceFC Rumíci 3:10Macháček
Sůra
27.02.13středa21:00WHC KBUSK Slávie ULTutti Pizza UL 3:14Lutka
Mikan
18.kolo
23.01.13středa19:00SH GymplHop Trop AUSK Slávie UL 6:2Hanzlík
Řízek
19.02.13úterý21:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 4:8Mikan
Nový
06.03.13středa21:00WHC KBTutti Pizza ULFírova Pivnice "UL" 4:2Macháček
Sůra
19.kolo
21.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Hop Trop A 5:2Mikan
Macháček
25.02.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Wolves Řetenice17:1Lutka
Kalina
28.02.13čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 3:3Hanzlík
Řízek
20.kolo
04.03.13pondělí19:30TepliceWolves ŘeteniceUSK Slávie UL 1:6Košťál
Řízek
08.03.13pátek20:30SetuzaFootballStars Severka ULCF Radobýl Litoměřice 7:5Mikan
Sýs
14.03.13čtvrtek19:00WHC KBFC RumíciFírova Pivnice "UL" 2:6Košťál
Mikan
21.kolo
07.03.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Wolves Řetenice 6:2Košťál
Nový
13.03.13středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 3:9Košťál
Nový
25.03.13pondělí19:00WHC KBUSK Slávie ULDynamo "UL" 4:4Lutka
Friedl
22.kolo
27.02.13středa19:00SH GymplHop Trop ACF Radobýl Litoměřice 8:5Košťál
Mikan
11.03.13pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFootballStars Severka UL 6:2Sýs
Kalina
18.03.13pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Fírova Pivnice "UL" 6:6Macháček
Nový

celkem záznamů: 72

generováno za 0.31 sekund