Dnes je středa 21.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 169

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2012/2013 4.třída
1.kolo
04.09.12úterý17:00UT 26.ZŠKámoši ULOranjes Ústí n.L. "UL" 6:1Košťál
05.09.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FCSB Ústí n.L. 1:9Řízek
06.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Samba UL 0:11Hanzlík
06.09.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFC NY Tiradores "B" 2:11Kalina
07.09.12pátek20:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEZD Hospoddáři "B" 4:10Mikan
07.09.12pátek17:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiNáplava Ústí n.L. 5:2Lutka
2.kolo
10.09.12pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FK Rakeťáci11:4Mikan
12.09.12středa16:00UT SeverkaSamba ULBB Tonaso Severka "B" 8:1Mikan
13.09.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULALBY Team 2000 5:4Sýs
14.09.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Velbloudi 2:3Sůra
14.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"VĚTRUŠE10:5Hanzlík
04.10.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Náplava Ústí n.L. 3:0Sýs
3.kolo
18.09.12úterý20:00UT 26.ZŠBB Tonaso Severka "B"Kámoši UL 5:4Kalina
18.09.12úterý18:00UT 26.ZŠFK RakeťáciSamba UL 1:11Kalina
20.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:10Košťál
20.09.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFCSB Ústí n.L. 8:12Doubrava
20.09.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B" 6:4Macháček
21.09.12pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC NY Tiradores "B" 4:2Lutka
4.kolo
24.09.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.VĚTRUŠE 8:4Lutka
26.09.12středa16:00UT SeverkaSamba ULFC Ethanol 7:4Sýs
27.09.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"ZD Hospoddáři "B" 2:3Lutka
27.09.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 1:4Lutka
27.09.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000BB Tonaso Severka "B" 2:8Šmid
28.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Náplava Ústí n.L.18:2Macháček
5.kolo
03.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 3:5Macháček
04.10.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFCSB Ústí n.L. 0:4Sýs
05.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciALBY Team 2000 9:1Mikan
05.10.12pátek17:00UT KameňákFC EthanolKámoši UL 2:6Lutka
05.10.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠESamba UL 2:14Rouče
05.10.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FC NY Tiradores "B" 3:8Sůra
6.kolo
08.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Náplava Ústí n.L.12:4Lutka
09.10.12úterý19:00UT SeverkaSamba UL1.FC Velbloudi 9:2Macháček
10.10.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FK Rakeťáci 3:5Hilbert
11.10.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FC NY Tiradores "B" 1:9Sýs
11.10.12čtvrtek20:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE 3:2Šmid
11.10.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Ethanol 0:5Doubrava
7.kolo
15.10.12pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Samba UL 3:6Mikan
18.10.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBB Tonaso Severka "B" 5:5Kalina
19.10.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciOranjes Ústí n.L. "UL" 5:2Mikan
19.10.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEALBY Team 2000 9:2Hanzlík
19.10.12pátek19:00Setuza1.FC VelbloudiKámoši UL 3:5Kalina
19.10.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FCSB Ústí n.L. 5:10Sýs
8.kolo
22.10.12pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 2:6Košťál
23.10.12úterý19:00UT SeverkaSamba ULZD Hospoddáři "B" 6:0Mikan
24.10.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"VĚTRUŠE 6:7Macháček
25.10.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULNáplava Ústí n.L. 7:4Mikan
25.10.12čtvrtek17:00UT A.ČeskéALBY Team 20001.FC Velbloudi 1:4Lutka
26.10.12pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Ethanol 9:1Novák
9.kolo
01.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolOranjes Ústí n.L. "UL" 4:5Lutka
01.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 3:2Nový
01.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.ALBY Team 2000 9:2Nový
02.11.12pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 3:6Mikan
02.11.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 2:6Macháček
02.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"Samba UL 7:7Hilbert
10.kolo
06.11.12úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Náplava Ústí n.L. 7:3Řízek
08.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FCSB Ústí n.L. 1:8Sýs
08.11.12čtvrtek20:00UT SNPALBY Team 2000ZD Hospoddáři "B" 3:7Hilbert
08.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE15:0Nový
09.11.12pátek20:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 4:2Řízek
12.11.12pondělí17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC NY Tiradores "B" 1:4Košťál
11.kolo
14.11.12středa19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Samba UL 6:4Řízek
15.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEOranjes Ústí n.L. "UL" 9:4Sýs
15.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FK Rakeťáci 4:3Sýs
16.11.12pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:3Sýs
16.11.12pátek20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"BB Tonaso Severka "B" 3:7Macháček
16.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "B"ALBY Team 200010:3Mikan
12.kolo
21.11.12středa20:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC NY Tiradores "B" 2:7Mikan
22.11.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Samba UL 2:7Macháček
22.11.12čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFCSB Ústí n.L. 1:14Lutka
22.11.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolNáplava Ústí n.L. 4:11Mikan
22.11.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 8:5Macháček
23.11.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciZD Hospoddáři "B" 7:3Lutka
13.kolo
29.10.12pondělí16:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FK Rakeťáci 8:5Řízek
26.11.12pondělí18:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.VĚTRUŠE 3:3Mikan
26.11.12pondělí19:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ALBY Team 200019:4Mikan
28.11.12středa19:00UT SeverkaSamba ULKámoši UL 5:0Sýs
30.11.12pátek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiOranjes Ústí n.L. "UL" 2:3Hilbert
30.11.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 2:2Macháček
14.kolo
25.03.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.BB Tonaso Severka "B" 0:5Macháček
25.03.13pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.1.FC Velbloudi 5:0Macháček
27.03.13středa19:00UT SeverkaSamba ULALBY Team 200011:2Hilbert
29.03.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FK Rakeťáci 2:2Hilbert
02.04.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"Kámoši UL 5:7Řízek
02.04.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FC Ethanol15:1Lutka
10.06.13pondělí20:30UT SNPZD Hospoddáři "B"VĚTRUŠE 8:1Řízek
15.kolo
28.03.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Oranjes Ústí n.L. "UL" 1:0Mikan
04.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiZD Hospoddáři "B" 1:4Řízek
05.04.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC NY Tiradores "B" 1:11Košťál
05.04.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFCSB Ústí n.L. 0:10Košťál
05.04.13pátek19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Samba UL 6:7Mikan
05.04.13pátek17:00UT 26.ZŠALBY Team 2000Kámoši UL 3:8Košťál
05.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC Ethanol 5:6Lutka
16.kolo
10.04.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"ALBY Team 200017:4Hilbert
11.04.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULBB Tonaso Severka "B" 7:1Lutka
11.04.13čtvrtek19:00UT SeverkaSamba ULFK Rakeťáci 8:0Šmid
12.04.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"1.FC Velbloudi11:1Lutka
12.04.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Náplava Ústí n.L. 4:10Macháček
12.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"VĚTRUŠE 4:4Sůra
24.06.13pondělí20:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.FC Ethanol 7:2Sýs
17.kolo
18.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC NY Tiradores "B" 0:7Friedl
18.04.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolSamba UL 1:7Řízek
19.04.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 2:3Sůra
19.04.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFCSB Ústí n.L. 1:9Sýs
19.04.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 6:6Sýs
19.04.13pátek19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"ALBY Team 2000 5:8Hilbert
19.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"1.FC Velbloudi 3:3Hanzlík
18.kolo
22.04.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.1.FC Velbloudi19:0Lutka
24.04.13středa19:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"BB Tonaso Severka "B" 5:3Řízek
24.04.13středa19:00UT SeverkaSamba ULVĚTRUŠE10:4Hilbert
25.04.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FK Rakeťáci 2:13Lutka
25.04.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 3:6Macháček
26.04.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"ZD Hospoddáři "B"11:1Řízek
26.04.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Náplava Ústí n.L. 1:3Sůra
19.kolo
02.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FCSB Ústí n.L. 5:8Friedl
02.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiSamba UL 2:13Friedl
02.05.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolALBY Team 200017:3Mikan
03.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Oranjes Ústí n.L. "UL" 8:2Kalina
03.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 3:12Sýs
03.05.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciBB Tonaso Severka "B" 5:2Sýs
03.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"ZD Hospoddáři "B" 2:1Hilbert
20.kolo
06.05.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.ZD Hospoddáři "B"11:3Řízek
07.05.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FK Rakeťáci 3:5Hilbert
07.05.13úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC Ethanol 5:4Sůra
09.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000VĚTRUŠE 6:5Řízek
09.05.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši UL1.FC Velbloudi 2:0Řízek
10.05.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULNáplava Ústí n.L. 6:6Lutka
10.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FC NY Tiradores "B" 2:7Sůra
21.kolo
14.05.13úterý19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.Kámoši UL 6:3Lutka
16.05.13čtvrtek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiALBY Team 2000 4:1Hilbert
16.05.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 1:13Mikan
17.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 6:5Hanzlík
17.05.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Samba UL 3:13Lutka
17.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBB Tonaso Severka "B" 4:1Kalina
17.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Oranjes Ústí n.L. "UL" 3:3Řízek
22.kolo
21.05.13úterý19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"1.FC Velbloudi13:4Sůra
22.05.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"FC Ethanol 5:2Sýs
23.05.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000Náplava Ústí n.L. 3:3Friedl
23.05.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULZD Hospoddáři "B" 3:9Friedl
24.05.13pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE 6:6Mollinger
24.05.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 4:6Řízek
24.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"FCSB Ústí n.L. 2:17Lutka
23.kolo
27.05.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Oranjes Ústí n.L. "UL"12:1Kalina
31.05.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ALBY Team 2000 6:1Macháček
31.05.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Ethanol 6:0Košťál
31.05.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Samba UL 1:3laik
14.06.13pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"Kámoši UL 9:2Lutka
17.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.BB Tonaso Severka "B"13:0Sýs
24.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 4:5Sýs
24.kolo
06.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FC NY Tiradores "B" 2:7Friedl
10.06.13pondělí19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciNáplava Ústí n.L. 4:1Košťál
11.06.13úterý18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"VĚTRUŠE 7:6Hilbert
17.06.13pondělí18:00UT 26.ZŠSamba ULFCSB Ústí n.L.10:3Sýs
21.06.13pátek18:00UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 2:0Macháček
23.06.13neděle20:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"Kámoši UL 2:1Macháček
24.06.13pondělí19:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"ZD Hospoddáři "B" 1:2Mollinger
25.kolo
10.06.13pondělí18:00UT 26.ZŠFCSB Ústí n.L.Kámoši UL 6:1Košťál
13.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠNáplava Ústí n.L.FC Ethanol12:2Lutka
14.06.13pátek20:00UT SeverkaSamba ULOranjes Ústí n.L. "UL"12:3Mikan
14.06.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "B"BB Tonaso Severka "B"13:1Lutka
14.06.13pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Rakeťáci 5:6Hilbert
14.06.13pátek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 4:7Sůra
14.06.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"ALBY Team 2000 8:4laik
26.kolo
19.06.13středa18:00UT 26.ZŠOranjes Ústí n.L. "UL"1.FC Velbloudi 8:1Nový
20.06.13čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "B" 2:2Nový
20.06.13čtvrtek19:00UT 26.ZŠALBY Team 2000FCSB Ústí n.L. 2:16Lutka
20.06.13čtvrtek17:00UT 26.ZŠKámoši ULSamba UL 3:9Lutka
21.06.13pátek19:00UT 26.ZŠVĚTRUŠENáplava Ústí n.L. 3:6Řízek
21.06.13pátek17:00UT Stad.mlFK RakeťáciFC NY Tiradores "B" 3:6Mollinger
21.06.13pátek19:00SetuzaFK Parta Střekov "UL"BB Tonaso Severka "B" 4:0Macháček

celkem záznamů: 169

generováno za 0.16 sekund