Dnes je sobota 17.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2012/2013 2.třída
1.kolo
03.09.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULNew York "B" 1:1Řízek
03.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:6Macháček
03.09.12pondělí19:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "UL" 7:8Řízek
03.09.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFK Jamajka 5:6Hanzlík
06.09.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Flatus 3:4Macháček
07.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Rumíci "B" 5:4Hanzlík
07.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kojoti 3:3Macháček
2.kolo
10.09.12pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC NY Tiradores "UL" 3:5Lutka
12.09.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes "B" 7:1Nový
12.09.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"FC Incredibles11:3Řízek
14.09.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Kojoti 4:1Mikan
14.09.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 6:4Šmid
14.09.12pátek16:00UT SNPFlatusFK Viktoria Tip Všebořice 4:2Šmid
14.09.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULZD Hospoddáři "UL" 2:3Sýs
3.kolo
17.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"New York "B" 3:5Macháček
17.09.12pondělí19:00UT SeverkaFC IncrediblesGold Combix ÚL "C" 6:8Šmid
17.09.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFSC Tygříci "UL" 5:12Řízek
21.09.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Sampdoria MRV UL 6:2Hanzlík
21.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Flatus 6:3Macháček
21.09.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 2:9Rouče
23.11.12pátek20:00WHC KBLesná Pes "B"FC Rumíci "B" 5:5laik
4.kolo
24.09.12pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes "B" 5:3Řízek
24.09.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Incredibles 1:2Mikan
24.09.12pondělí20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:8Macháček
26.09.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "B" 2:4Hilbert
26.09.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"FK Viktoria Tip Všebořice 6:2Hanzlík
27.09.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FK Jamajka 2:5Lutka
07.06.13pátek18:00UT SeverkaFlatusKojoti 4:6
5.kolo
01.10.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceGold Combix ÚL "C" 5:12Řízek
03.10.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 5:2Mikan
04.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Sampdoria MRV UL 3:0Macháček
05.10.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"New York "B" 4:2Řízek
05.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"FC Rumíci "B" 1:10Sůra
05.10.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFSC Tygříci "UL" 1:0Mikan
05.10.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFlatus13:0Sýs
6.kolo
08.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFK Viktoria Tip Všebořice 1:6Mikan
08.10.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 2:2Kalina
09.10.12úterý17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"KMK Tornádo "B"11:2Sýs
10.10.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Jamajka 7:5Hilbert
12.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Flatus 2:2Mikan
12.10.12pátek17:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FC Incredibles 8:2Sýs
26.10.12pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"Kojoti10:3Hilbert
7.kolo
15.10.12pondělí17:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceZD Hospoddáři "UL"10:3Řízek
17.10.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesNew York "B" 5:6Sůra
18.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"FC NY Tiradores "UL" 3:6Macháček
19.10.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV UL 4:4Sýs
19.10.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiGold Combix ÚL "C" 5:7Mikan
19.10.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Rumíci "B" 5:10Macháček
19.10.12pátek16:00UT SNPFlatusFSC Tygříci "UL" 0:9Macháček
8.kolo
22.10.12pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Jamajka10:4Hanzlík
22.10.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKojoti 2:4Hanzlík
24.10.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"Flatus 8:1Nový
25.10.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes "B" 6:3Sýs
26.10.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FSC Tygříci "UL" 3:5Mikan
26.10.12pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 2:4Kalina
26.10.12pátek16:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FK Viktoria Tip Všebořice10:3Hilbert
9.kolo
odloženo z podnětu DFK Viktoria Tip VšebořiceFC Incredibles 0:5
31.10.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci "B" 6:8Mikan
01.11.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"New York "B" 4:3Hanzlík
02.11.12pátek19:00SetuzaKMK Tornádo "B"FC NY Tiradores "UL" 3:9Sůra
02.11.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 4:5Mikan
02.11.12pátek18:00UT SeverkaFK JamajkaSampdoria MRV UL 3:1Kalina
02.11.12pátek16:00UT SNPFlatusGold Combix ÚL "C" 0:3Hanzlík
10.kolo
odloženo z podnětu DLesná Pes "B"FK Viktoria Tip Všebořice 5:0
05.11.12pondělí17:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FSC Tygříci "UL" 6:2Mikan
05.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 8:4Macháček
08.11.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 5:5Mikan
09.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FC Rumíci "B" 4:5Macháček
09.11.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFlatus 3:6Mikan
09.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"Kojoti 8:3Macháček
11.kolo
12.11.12pondělí16:00UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceNew York "B" 4:7Hanzlík
14.11.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 9:0Hilbert
14.11.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"Gold Combix ÚL "C" 9:3Lutka
15.11.12čtvrtek20:30SetuzaKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 2:3Řízek
16.11.12pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 4:1Sýs
16.11.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC NY Tiradores "UL" 4:3Kalina
16.11.12pátek16:00UT SNPFlatusZD Hospoddáři "UL" 7:4Kalina
12.kolo
19.11.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC Rumíci "B" 0:8Kalina
19.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "UL" 6:3Macháček
21.11.12středa19:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Jamajka 3:4Mikan
22.11.12čtvrtek17:00UT ChuderovLesná Pes "B"Kojoti 3:3Řízek
23.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"Gold Combix ÚL "C" 5:9Lutka
23.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"Flatus 7:3Sýs
09.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "B"FK Viktoria Tip Všebořice 7:5Macháček
13.kolo
26.11.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "B"New York "B" 6:6Lutka
28.11.12středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC NY Tiradores "UL" 7:1Sýs
28.11.12středa19:30WHC KBFC Rumíci "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:1Řízek
29.11.12čtvrtek19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Sampdoria MRV UL13:1Mikan
30.11.12pátek19:00SetuzaFK JamajkaLesná Pes "B" 4:7Řízek
30.11.12pátek16:00UT SNPFlatusFC Incredibles 7:8Macháček
21.06.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFK Viktoria Tip Všebořice 1:2Řízek
14.kolo
27.03.13středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
27.03.13středa18:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FC Incredibles 7:2Hilbert
29.03.13pátek20:00SetuzaKojotiKMK Tornádo "B" 2:3Řízek
17.05.13pátek17:30UT KameňákFlatusLesná Pes "B" 5:3Hilbert
21.05.13úterý19:00SH GymplNew York "B"Sampdoria MRV UL 5:0Lutka
07.06.13pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "C"ZD Hospoddáři "UL" 6:5Hilbert
26.06.13středa19:30UT SNPFK JamajkaFK Viktoria Tip Všebořice 8:5Macháček
15.kolo
03.04.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFlatus 7:5Hilbert
03.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Nový
05.04.13pátek19:00UT SNPKojotiNew York "B" 4:4Řízek
05.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"FK Jamajka 7:4Macháček
05.04.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:8Hanzlík
05.04.13pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV UL 9:1Řízek
21.06.13pátek20:30WHC KBFC IncrediblesFC Rumíci "B" 1:8Macháček
16.kolo
08.04.13pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Incredibles16:0Kalina
10.04.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 5:2Nový
12.04.13pátek18:00SH GymplNew York "B"ZD Hospoddáři "UL" 2:7Nový
12.04.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFC NY Tiradores "UL" 0:5Mikan
12.04.13pátek20:00SetuzaFlatusKMK Tornádo "B" 5:1Sůra
12.04.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaKojoti 1:2Hilbert
13.05.13pondělí21:00WHC KBFC Rumíci "B"Lesná Pes "B"11:0Lutka
17.kolo
16.04.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"ZD Hospoddáři "UL" 1:2Lutka
17.04.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFC Rumíci "B" 8:6Macháček
17.04.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"Gold Combix ÚL "C" 1:10Nový
17.04.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV UL 8:5Sýs
19.04.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaNew York "B" 8:4Hanzlík
19.04.13pátek20:30UT SNPKojotiFlatus 5:0Sůra
19.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"FSC Tygříci "UL" 2:1Řízek
18.kolo
22.04.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Viktoria Tip Všebořice 5:3Řízek
23.04.13úterý19:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 1:5Sůra
24.04.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"KMK Tornádo "B" 8:4Friedl
26.04.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FC NY Tiradores "UL" 5:8Nový
26.04.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULLesná Pes "B" 2:4Mikan
26.04.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kojoti 1:4Macháček
26.04.13pátek17:30UT KameňákFlatusFK Jamajka 2:5Sýs
19.kolo
01.05.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceSampdoria MRV UL 3:2Řízek
01.05.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC NY Tiradores "UL" 4:9Lutka
03.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:10Macháček
03.05.13pátek19:00UT SNPKojotiFC Rumíci "B" 2:3Macháček
03.05.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"Gold Combix ÚL "C" 4:10Nový
03.05.13pátek17:00SH GymplLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:4Hanzlík
14.06.13pátek17:30UT KameňákFlatusNew York "B" 2:2Řízek
20.kolo
06.05.13pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKMK Tornádo "B" 2:5Sýs
06.05.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kojoti 9:2Šmid
08.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flatus12:2Friedl
09.05.13čtvrtek20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 3:2Macháček
10.05.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FC Incredibles 7:3Hilbert
11.06.13úterý18:30WHC KBFC Rumíci "B"FK Jamajka 6:1Kalina
18.06.13úterý17:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"Lesná Pes "B"11:4laik
21.kolo
15.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"New York "B" 8:7Sýs
15.05.13středa19:30UT SNPFlatusFC Rumíci "B" 4:3Šmid
15.05.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFC NY Tiradores "UL" 4:5Hanzlík
15.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"FC Incredibles 2:2Nový
17.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaGold Combix ÚL "C" 5:11Sýs
17.05.13pátek20:30UT SNPKojotiSampdoria MRV UL 5:1Lutka
17.05.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:4Macháček
22.kolo
20.05.13pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Flatus 5:3Sůra
22.05.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK Viktoria Tip Všebořice 9:3Mikan
22.05.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"FSC Tygříci "UL" 8:4Šmid
24.05.13pátek18:00SH GymplNew York "B"Lesná Pes "B" 6:6Hanzlík
24.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"KMK Tornádo "B" 9:0Macháček
24.05.13pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kojoti 0:4Řízek
24.05.13pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFK Jamajka 8:6Hilbert
23.kolo
odloženo z podnětu DFK Viktoria Tip VšebořiceLesná Pes "B" 0:5
29.05.13středa20:00WHC KBFC Rumíci "B"New York "B" 5:2Nový
29.05.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Gold Combix ÚL "C" 0:7Mikan
29.05.13středa19:30UT SNPFlatusSampdoria MRV UL 5:2Mollinger
31.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 7:1Macháček
31.05.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiFC NY Tiradores "UL" 3:1Košťál
25.06.13úterý19:30UT SNPKMK Tornádo "B"FC Incredibles 7:2Friedl
24.kolo
03.06.13pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Flatus10:3Macháček
04.06.13úterý19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Rumíci "B" 7:4Hilbert
05.06.13středa18:00SH GymplLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 3:6Nový
05.06.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 3:5Sýs
07.06.13pátek18:00SH GymplNew York "B"FK Viktoria Tip Všebořice 3:5Mollinger
10.06.13pondělí17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 2:8Sýs
21.06.13pátek18:30UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FK Jamajka10:4Mollinger
25.kolo
10.06.13pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"New York "B" 6:6Mikan
12.06.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Sampdoria MRV UL 7:1Nový
12.06.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:3Macháček
12.06.13středa19:30UT SNPFlatusFC NY Tiradores "UL" 1:5Mollinger
12.06.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceKMK Tornádo "B" 3:3Mollinger
14.06.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 8:7Hilbert
14.06.13pátek20:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 3:4Sůra
26.kolo
07.06.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"FSC Tygříci "UL"10:2laik
17.06.13pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Rumíci "B" 4:7Mikan
18.06.13úterý17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULGold Combix ÚL "C" 0:11Košťál
19.06.13středa19:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceKojoti 5:3Řízek
19.06.13středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFlatus 3:1Mikan
24.06.13pondělí18:00UT SNPNew York "B"KMK Tornádo "B" 4:4Mikan
25.06.13úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Jamajka 4:2laik

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund