Dnes je pátek 16.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 228

kolo datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2018/2019 1.třída
319.09.18středa21:00WHC KBItalové "UL"FC NY Tiradores "B" 3:1Nový
Macháček
1114.11.18středa21:00WHC KBItalové "UL"Sampdoria MRV UL 4:4Kamínek
Macháček
2018/2019 Okresní přebor
103.09.18pondělí20:00SetuzaOranjes Ústí n. L.Bar Alex12:6Nový
Macháček
212.09.18středa21:00WHC KBFC Rapid UL "C"FC Sokol UL "A" 1:2Tuček
Macháček
931.10.18středa20:00KrupkaMorgan Commando TPUSK Slávie UL 4:4Lutka
Macháček
2017/2018 1.třída
718.10.17středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSamba UL 8:2Šmid
Macháček
823.10.17pondělí18:00UT SeverkaSamba ULFC NY Tiradores "B" 6:5Košťál
Macháček
1126.03.18pondělí20:00SetuzaFC Rapid UL "D"Samba UL 1:4Lutka
Macháček
1522.06.18pátek19:00UT SNP1. FC Kostelníci "UL"FC Rapid UL "D" 8:5Tuček
Macháček
1925.05.18pátek20:00WHC KBFK Parta Střekov "UL"FC Barcelona UL 4:2Tuček
Macháček
2001.06.18pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FC NY Tiradores "B" 3:7Lutka
Macháček
2017/2018 Krajský přebor UK
427.10.17pátek20:30hala UJEPFC NY Tiradores "UL"Ludis Team Třebenice 3:5Mollinger
Macháček
927.11.17pondělí20:00hala Lovosice U PřívozuFC Killers LovosiceFC VITO Proboštov 3:3Hanzlík
Macháček
1006.12.17středa21:00hala UJEPFC Rapid UL "B"Ludis Team Třebenice 8:6Šmid
Macháček
1014.03.18středa20:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 2:6Hanzlík
Macháček
1122.12.17pátek18:00WHC KBGold Combix ÚL "B"FC Rapid UL "B" 7:5Lutka
Macháček
1819.02.18pondělí19:00SetuzaOranjes Ústí n. L.FC NY Tiradores "UL" 7:3Hanzlík
Macháček
2005.03.18pondělí18:00KrupkaSvarog Teplice "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Tuček
Macháček
2017/2018 Okresní přebor
826.10.17čtvrtek18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec14:6Hanzlík
Macháček
1008.11.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:8Heřman
Macháček
1524.04.18úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:3Košťál
Macháček
1601.05.18úterý17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "C" 4:2Hanzlík
Macháček
2215.06.18pátek17:00UT SeverkaKlimax Bar "UL"FC Lokomotiv "UL" 7:7Lutka
Macháček
2017/2018 Pohár D
210.01.18středa21:00WHC KBFC NY Tiradores "UL"FC Rapid UL "D" 8:7Kamínek
Macháček
2016/2017 1.třída
614.10.16pátek17:00kontumaceFC NY Tiradores "B"FCSB Ústí n.L. 5:0Tuček
Macháček
1010.11.16čtvrtek19:00UT SeverkaBar AlexDynamo "UL" 5:1Mollinger
Macháček
1025.11.16pátek17:00UT SeverkaSamba ULHop Trop "B" 4:6Vaššík
Macháček
1104.01.17středa20:00WHC KBFCSB Ústí n.L.Italové "UL" 3:11Mollinger
Macháček
1610.04.17pondělí18:00UT SeverkaULITEPHop Trop "B" 7:3Nový
Macháček
1816.06.17pátek18:00UT SeverkaDynamo "UL"Hop Trop "B" 3:3Sýs
Macháček
2115.05.17pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK Parta Střekov "UL" 1:1Sýs
Macháček
2409.06.17pátek18:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 8:4Heřman
Macháček
2016/2017 Krajský přebor UK
110.10.16pondělí18:00KrupkaTJ Bouráci TepliceItalové UL 7:3Kresta
Macháček
431.10.16pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovACZ Lovosice 3:3Lutka
Macháček
528.12.16středa20:00WHC KBItalové ULSK Bosnia Online EU Teplice 5:1Hanzlík
Macháček
1016.12.16pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"Italové UL 9:8Lutka
Macháček
1121.12.16středa21:00hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 2:4Kamínek
Macháček
1213.01.17pátek19:15SH GymplFC NY Tiradores "UL"FC VITO Proboštov 0:9Tuček
Macháček
1423.01.17pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovGardenline Ltm. "B" 3:3Košťál
Macháček
1503.02.17pátek21:00KrupkaSK Bosnia Online EU TepliceOranjes Ústí n. L. 4:15Lutka
Macháček
1901.03.17středa21:00WHC KBGold Combix ÚL "B"TJ Bouráci Teplice 9:6Hanzlík
Macháček
2016/2017 Okresní přebor
107.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Morgan Commando TP 6:7Hanzlík
Macháček
108.09.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"SC Dragons UL 3:2Šmid
Macháček
214.09.16středa20:00SH GymplHop Trop "UL"FC Kolbenschmidt cz 1:11Nový
Macháček
1428.03.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULFC Lokomotiv "UL" 6:4Mollinger
Macháček
1731.05.17středa19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria13:2Nový
Macháček
2024.05.17středa20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Rapid UL "A" 5:4Sýs
Macháček
2116.05.17úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FC Lokomotiv "UL" 4:8Hanzlík
Macháček
2407.06.17středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:4Sýs
Macháček
2408.06.17čtvrtek20:00KrupkaMorgan Commando TPGold Combix ÚL "C" 8:7Hanzlík
Macháček
2513.06.17úterý19:30SH GymplSC Dragons ULHop Trop "UL" 7:1Lutka
Macháček
2619.06.17pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"FK Pérovna UL 4:4Košťál
Macháček
2620.06.17úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Klimax Bar "UL"11:2Hanzlík
Macháček
2016/2017 Pohár A
406.12.16úterý19:30SH GymplOld School "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:10Mollinger
Macháček
2016/2017 Pohár B
408.01.17neděle20:00KrupkaFC Atletico "UL"FC NY Tiradores "UL" 4:9Lutka
Macháček
604.02.17sobota17:00KrupkaFC Atletico "UL"Morgan Commando TP 7:6Lutka
Macháček
2016/2017 Pohár C
605.01.17čtvrtek19:00KrupkaBoca Juniors UL "B"Samba UL 3:9Kamínek
Macháček
2015/2016 1.třída
131.08.15pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Lesná Pes UL 3:2Nový
Macháček
317.09.15čtvrtek18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"KMK Tornádo "UL" 4:8Heřman
Macháček
1002.11.15pondělí18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes UL 4:7Vágner
Macháček
1113.11.15pátek18:00SH GymplNew York "UL"KMK Tornádo "UL" 4:11Tuček
Macháček
1327.11.15pátek20:00UT SeverkaB.B. Tonaso UL1. FC Kostelníci "UL" 4:5Řízek
Macháček
1903.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo "B" 4:2Vaššík
Macháček
2010.05.16úterý18:00UT SeverkaSamba ULB.B. Tonaso UL16:6Hanzlík
Macháček
2117.05.16úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Samba UL 9:2Košťál
Macháček
2407.06.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "B"Lesná Pes UL 6:3Kamínek
Macháček
2410.06.16pátek20:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Gold Combix ÚL "C" 9:12Lutka
Macháček
2015/2016 Krajský přebor UK
118.09.15pátek21:30SlunetaFC Rapid UL "A"FC Třebenice 8:1Tuček
Macháček
405.10.15pondělí19:00KrupkaFC VITO ProboštovFC Atletico Chomutov 7:3Kresta
Macháček
1311.12.15pátek21:30hala Lovosice U PřívozuACZ LovosiceFC VITO Proboštov 5:8Lutka
Macháček
1414.12.15pondělí19:00KrupkaInternazionale TPGardenline Ltm. "B"13:3Lutka
Macháček
1506.01.16středa21:00hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm. "B"FC Jupíci Libochovice12:4Košťál
Macháček
1825.01.16pondělí20:00KrupkaFC VITO ProboštovCF Radobýl Litoměřice 6:3Sýs
Macháček
1826.01.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceGardenline Ltm. "B" 3:4Lutka
Macháček
2223.02.16úterý20:00TepliceFC Balticflora TepliceFC NY Tiradores "UL" 2:6Košťál
Macháček
2301.03.16úterý20:00WHC KBFC Rapid UL "A"Italové UL 5:1Košťál
Macháček
2623.03.16středa20:00WHC KBItalové ULGold Combix ÚL "B" 7:4Sýs
Macháček
2015/2016 Okresní přebor
421.09.15pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czUSK Slávie UL 9:5Sýs
Macháček
424.09.15čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FSC SKP Viktoria 3:2Tuček
Macháček
1216.11.15pondělí19:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"FC Lokomotiv "UL" 4:3Rouče
Macháček
1218.11.15středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Klimax Bar "UL" 7:11Tuček
Macháček
1431.03.16čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FK Pérovna UL 6:5Sýs
Macháček
1504.04.16pondělí18:00UT GymplFSC SKP ViktoriaTJ Fanda11:5Hanzlík
Macháček
2514.06.16úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 1:4Lutka
Macháček
2620.06.16pondělí20:00UT SeverkaGold Combix ÚL "U-19"Dynamo "UL" 1:3Lutka
Macháček
2015/2016 Pohár A
315.12.15úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "C"FC Chmelaři UL 4:3Hanzlík
Macháček
2015/2016 Pohár D
612.01.16úterý21:00WHC KBFC Rapid UL "A"Kozlos Ústí n.L. 4:4Kamínek
Macháček
2014/2015 1.třída
102.09.14úterý18:00UT SeverkaULITEPKozlos Ústí n.L. 1:3Rouče
Macháček
1220.11.14čtvrtek18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "C"Kozlos Ústí n.L. 1:6Mikan
Macháček
1424.03.15úterý17:00UT SeverkaPIERBURG TrmiceLesná Pes UL 1:6Nový
Macháček
2403.06.15středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKozlos Ústí n.L.13:5Gajarský
Macháček
26kontumaceKlimax Bar "UL"Kozlos Ústí n.L. 5:0Košťál
Macháček
2014/2015 Krajský přebor UK
730.10.14čtvrtek20:30hala UJEPRelax Ústí n.L.ACZ Lovosice 4:4Sýs
Macháček
803.11.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Tutti Pizza UL 6:7Šmid
Macháček
1019.11.14středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"FC Třebenice 4:3Mikan
Macháček
1201.12.14pondělí20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"ACZ Lovosice 8:2Nový
Macháček
1415.12.14pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Italové UL 1:3Mikan
Macháček
2118.02.15středa20:00WHC KB1. FC Kostelníci "UL"Italové UL 2:4Mollinger
Macháček
2014/2015 Okresní přebor
103.09.14středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 4:2Hanzlík
Macháček
1112.11.14středa20:00SH GymplHop Trop "UL"Flamengo UL 5:10Nový
Macháček
2313.05.15středa19:30hala UJEPUSK Slávie ULFC Lokomotiv "UL" 5:6Mollinger
Macháček
2327.05.15středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:5Gajarský
Macháček
2014/2015 Pohár B
108.12.14pondělí19:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Náplava Ústí n.L. 6:8Kalina
Macháček
408.01.15čtvrtek20:30hala UJEPRelax "B"Náplava Ústí n.L. 5:5Sýs
Macháček
2013/2014 1.třída
316.09.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"SC Dragons UL 6:6Sýs
Macháček
609.10.13středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 4:4Lutka
Macháček
1111.11.13pondělí17:30UT SNPFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "C" 3:4Mikan
Macháček
1504.04.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FSC Tygříci "UL" 5:1Lutka
Macháček
2513.06.14pátek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "C" 6:2Šmid
Macháček
2013/2014 Krajský přebor
223.09.13pondělí20:00SetuzaItalové ULGardenline Ltm. "B" 5:2Sýs
Macháček
302.10.13středa21:00WHC KBCF Radobýl LitoměřiceItalové UL 1:5Mollinger
Macháček
1127.11.13středa21:00WHC KBGardenline Ltm. "B"Black Panthers Libochovice 6:3Mikan
Macháček
1127.11.13středa19:00WHC KBFC RumíciFC Atletico Chomutov 1:5Mollinger
Macháček
1205.12.13čtvrtek20:30SetuzaFírova Pivnice "UL"Gardenline Ltm. "B" 4:5Šmid
Macháček
2013/2014 Okresní přebor
429.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Macháček
608.10.13úterý19:00hala UJEPUSK Slávie ULLesná Pes UL 3:6Mikan
Macháček
821.10.13pondělí17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 3:6Lutka
Macháček
930.10.13středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop "UL" 2:5Nový
Macháček
1112.11.13úterý20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:7Mollinger
Macháček
1219.11.13úterý20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 5:3Sůra
Macháček
1319.12.13čtvrtek20:30hala UJEPLesná Pes ULRelax "B" 2:8Nový
Macháček
2013/2014 Pohár C
212.12.13čtvrtek20:30SetuzaNáplava Ústí n.L.Hop Trop "UL" 3:8Sýs
Macháček
2013/2014 Pohár D
410.01.14pátek20:00WHC KBFC Rumíci "B"SK Kronen-Labe12:1Nový
Macháček
2012/2013 1.třída
716.10.12úterý19:30UT SNPFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 6:7Hilbert
Macháček
1319.12.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"KMF Úder "B" 6:8Řízek
Macháček
1413.05.13pondělí20:00UT ChuderovFK VšebořiceDynamo "B" 5:5Sýs
Macháček
1610.04.13středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 3:4Mikan
Macháček
1715.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"FC Sokol UL "A" 3:3Řízek
Macháček
1929.04.13pondělí20:00UT SeverkaFootballStars Severka Ústí n.L. "B"Kozlos Ústí n.L. 2:6Nový
Macháček
2006.05.13pondělí20:30UT SNPKozlos Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 8:6Nový
Macháček
2118.06.13úterý18:00SH GymplNew York "UL"Dynamo "B" 2:7Hanzlík
Macháček
2514.06.13pátek19:00UT ChuderovFK VšebořiceRelax "B" 5:16Sýs
Macháček
2012/2013 2.třída
103.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Gold Combix ÚL "C" 4:6Macháček
106.09.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Flatus 3:4Macháček
107.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Kojoti 3:3Macháček
317.09.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"New York "B" 3:5Macháček
321.09.12pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "B"Flatus 6:3Macháček
424.09.12pondělí20:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC NY Tiradores "UL" 2:8Macháček
504.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"Sampdoria MRV UL 3:0Macháček
718.10.12čtvrtek17:30UT ChuderovLesná Pes "B"FC NY Tiradores "UL" 3:6Macháček
719.10.12pátek17:30UT SNPFK JamajkaFC Rumíci "B" 5:10Macháček
719.10.12pátek16:00UT SNPFlatusFSC Tygříci "UL" 0:9Macháček
1005.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 8:4Macháček
1009.11.12pátek18:00UT 26.ZŠNew York "B"FC Rumíci "B" 4:5Macháček
1009.11.12pátek17:00UT 26.ZŠFC NY Tiradores "UL"Kojoti 8:3Macháček
1219.11.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FSC Tygříci "UL" 6:3Macháček
1209.01.13středa20:30SetuzaKMK Tornádo "B"FK Viktoria Tip Všebořice 7:5Macháček
1330.11.12pátek16:00UT SNPFlatusFC Incredibles 7:8Macháček
1427.03.13středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"FC NY Tiradores "UL" 3:9Macháček
1426.06.13středa19:30UT SNPFK JamajkaFK Viktoria Tip Všebořice 8:5Macháček
1505.04.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"FK Jamajka 7:4Macháček
1521.06.13pátek20:30WHC KBFC IncrediblesFC Rumíci "B" 1:8Macháček
1717.04.13středa17:00UT MojžířFK Viktoria Tip VšebořiceFC Rumíci "B" 8:6Macháček
1826.04.13pátek19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kojoti 1:4Macháček
1903.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaFSC Tygříci "UL" 2:10Macháček
1903.05.13pátek19:00UT SNPKojotiFC Rumíci "B" 2:3Macháček
2009.05.13čtvrtek20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 3:2Macháček
2117.05.13pátek18:00UT ChuderovKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 5:4Macháček
2224.05.13pátek18:00UT Stad.mlFC NY Tiradores "UL"KMK Tornádo "B" 9:0Macháček
2331.05.13pátek17:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 7:1Macháček
2403.06.13pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Flatus10:3Macháček
2512.06.13středa18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 8:3Macháček
2012/2013 Divize A - ženy
313.01.13neděle16:10KrupkaFC Betis KadaňAC Uragán Ústí n.L. 5:0Gajarský
Macháček
313.01.13neděle17:40KrupkaFC Betis KadaňFC Démoni Česká Lípa 6:4Gajarský
Macháček
2012/2013 Krajský přebor
303.12.12pondělí21:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 5:1Kalina
Macháček
1113.12.12čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Dynamo "UL" 6:2Hilbert
Macháček
1528.01.13pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 4:4Hanzlík
Macháček
1921.02.13čtvrtek21:00hala UJEPFírova Pivnice "UL"Hop Trop A 5:2Mikan
Macháček
2012/2013 Okresní přebor
212.09.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULTJ Fanda 8:11Sýs
Macháček
319.09.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL13:5Košťál
Macháček
616.11.12pátek19:00UT SNPTJ FandaFC Kolbenschmidt cz 7:4Řízek
Macháček
717.10.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTJ Fanda 7:2Novák
Macháček
824.10.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:5Šmid
Macháček
1112.11.12pondělí20:30SetuzaItalové ULKMK Tornádo "UL" 6:5Řízek
Macháček
1112.11.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"TJ Fanda 2:12Šmid
Macháček
2022.05.13středa18:00SH GymplLesná Pes ULFlamengo UL12:3Nový
Macháček
2012/2013 Pohár A
311.01.13pátek18:00SH GymplFC NY Tiradores "UL"Tutti Pizza UL 2:5Sýs
Macháček
2012/2013 Pohár B
107.12.12pátek20:30SetuzaItalové UL1.FC Velbloudi12:4Mikan
Macháček
418.01.13pátek20:00WHC KBFSC Tygříci "UL"SOSOSO 5:1Sýs
Macháček
522.01.13úterý20:00WHC KBGold Combix ÚL "B"Italové UL 3:5Lutka
Macháček
2012/2013 Pohár C
308.01.13úterý17:00SH GymplOranjes Ústí n. L.Fírova Pivnice "B" 1:7Řízek
Macháček
2011/2012 1.třída
312.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:8Řízek
Macháček
316.09.11pátek17:30UT SNPNew YorkFC Lokomotiv "UL" 3:3Nový
Macháček
1421.03.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"New York14:5Mošnička
Macháček
1526.03.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 5:5Lutka
Macháček
2431.05.12čtvrtek20:00UT SNPNew YorkStřekov United 4:4Sýs
Macháček
2011/2012 Krajský přebor
210.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:7Hanzlík
Macháček
426.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "A" 6:4Lasch
Macháček
502.11.11středa21:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:4Lutka
Macháček
921.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciKMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Macháček
1112.12.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 1:9Lutka
Macháček
1209.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 7:2Hanzlík
Macháček
1606.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 5:7Mošnička
Macháček
1715.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciHop Trop A 3:1Mošnička
Macháček
2112.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Macháček
2011/2012 Okresní přebor
129.08.11pondělí20:00UT SNPFandaSportbar 4:1Hanzlík
Macháček
130.08.11úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:2Řízek
Macháček
419.09.11pondělí19:00UT SNPFandaMorgan Commando TP 4:3Lutka
Macháček
421.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecKMF Úder "A"10:2Nový
Macháček
603.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 7:5Mikan
Macháček
728.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSportbar 3:3Hanzlík
Macháček
1302.04.12pondělí19:00UT SNPFandaFlamengo UL 8:4Lutka
Macháček
1625.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMF Úder "A" 6:0Řízek
Macháček
2011/2012 Pohár A
105.12.11pondělí18:30SH GymplZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes UL 3:11Hanzlík
Macháček
2011/2012 Pohár B
412.01.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FSC Tygříci "UL" 5:2Mikan
Macháček
520.01.12pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Flamengo "B" 0:3Hanzlík
Macháček
2011/2012 Pohár D
216.12.11pátek18:30SH Gympl1.FC VelbloudiSK Kronen-Labe 3:9Lutka
Macháček
627.01.12pátek17:30SH Gympl1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 2:7Lutka
Macháček
2010/2011 1.třída
1423.03.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo Kameňák 3:2Lutka
Macháček
1530.03.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Lesná Pes UL13:6Lutka
Macháček
1819.04.11úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Elpra 8:2Sýs
Macháček
1925.04.11pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Dynamo Kameňák 6:2Mikan
Macháček
2004.05.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Střekov United 8:4Lutka
Macháček
2216.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 7:5Lutka
Macháček
2219.05.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"TJ Fanda "B" 2:3Sýs
Macháček
2220.05.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákNew York 1:2Hanzlík
Macháček
2325.05.11středa17:00UT SeverkaFlatusGold Combix ÚL "B" 5:7Špora
Macháček
2320.06.11pondělí18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 5:5Lutka
Macháček
2402.06.11čtvrtek17:00UT SeverkaFC ElpraNew York 1:10Mošnička
Macháček
2010/2011 Okresní přebor
1531.03.11čtvrtek21:00SetuzaFandaAS - Comp 5:13Šmid
Macháček
1501.04.11pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 2:2Lutka
Macháček
1604.04.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 7:2Mikan
Macháček
1715.04.11pátek20:00UT SeverkaFandaFSC SKP Viktoria 6:8Řízek
Macháček
2002.05.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAkord12:3Hanzlík
Macháček
2216.05.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaOdpadlíci 5:9Lutka
Macháček
2401.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULGold Combix ÚL "A" 6:6Lutka
Macháček
2613.06.11pondělí20:00UT SeverkaFandaFC Libouchec 9:8Lutka
Macháček
2615.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULAkord 5:0Košťál
Macháček

celkem záznamů: 228

generováno za 0.17 sekund