Dnes je pondělí 19.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 Okresní přebor
1.kolo
29.08.11pondělí20:00UT SNPFandaSportbar 4:1Hanzlík
Macháček
29.08.11pondělí20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec 6:3Kresta
Sýs
29.08.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 2:6Šmid
Mikan
30.08.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 1:2Lutka
Kalina
30.08.11úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 3:2Řízek
Macháček
01.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULLesná Pes UL 5:4Lutka
Nový
2.kolo
06.09.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 5:8Lutka
Mikan
07.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 3:7Hanzlík
Špora
07.09.11středa17:00UT ChuderovSportbarMorgan Commando TP 3:5Šmid
Sýs
08.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULFanda 4:4Kresta
Nový
21.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 6:11Mošnička
Hanzlík
21.03.12středa18:00SH GymplLesná Pes ULFK Pérovna UL 4:11Zavadil
Mikan
3.kolo
12.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 5:3Šmid
Hanzlík
12.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 6:4Košťál
Lutka
12.09.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 3:2Lutka
Kresta
14.09.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Sokol UL "A" 2:3Nový
Řízek
16.09.11pátek19:00UT SNPFandaLesná Pes UL 6:5Macháček
Nový
20.09.11úterý20:30SetuzaAS - CompSportbar 4:5Hanzlík
Mošnička
4.kolo
19.09.11pondělí20:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFSC SKP Viktoria 8:8Košťál
Špora
19.09.11pondělí19:00UT SNPFandaMorgan Commando TP 4:3Lutka
Macháček
20.09.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 2:3Lutka
Špora
21.09.11středa18:30LibouchecFC LibouchecKMF Úder "A"10:2Nový
Macháček
21.09.11středa17:00UT ChuderovSportbarFC Kolbenschmidt cz 8:5Lutka
Hanzlík
22.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULAS - Comp 1:9Kresta
Nový
5.kolo
26.09.11pondělí20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPLesná Pes UL 6:5Lutka
Sýs
26.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 8:7Mikan
Nový
26.09.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 8:5Košťál
Hanzlík
26.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 4:1Sýs
Lutka
27.09.11úterý20:30SetuzaAS - CompFanda 4:4Hanzlík
Zavadil
28.09.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 4:5Košťál
Kalina
6.kolo
03.10.11pondělí20:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Sokol UL "A" 6:11Nový
Řízek
03.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 7:5Mikan
Macháček
03.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAS - Comp 2:2Řízek
Nový
05.10.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 6:12Hanzlík
Kalina
05.10.11středa17:00UT ChuderovSportbarFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Kalina
06.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 2:7Macháček
Kalina
7.kolo
10.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 4:3Nový
Sýs
10.10.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 4:2Macháček
Hanzlík
12.10.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Fanda 3:3Macháček
Řízek
13.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 4:3Košťál
Špora
14.11.11pondělí20:30SetuzaAS - CompLesná Pes UL 8:4Nový
Lutka
28.11.11pondělí18:30SH GymplFSC SKP ViktoriaSportbar 3:3Hanzlík
Macháček
8.kolo
17.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFK Pérovna UL 3:5Macháček
Sýs
17.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMF Úder "A" 4:3Mošnička
Mikan
18.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Libouchec 5:7Zavadil
Hanzlík
18.10.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Kolbenschmidt cz 5:1Lutka
Mikan
19.10.11středa17:00UT ChuderovSportbarFC Sokol UL "A" 9:4Lutka
Kalina
20.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 3:7Hanzlík
Špora
9.kolo
24.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czLesná Pes UL 4:5Mikan
Sýs
24.10.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 2:5Řízek
Lutka
24.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda 3:8Šmid
Hanzlík
26.10.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"AS - Comp 2:5Zavadil
Špora
26.10.11středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Flamengo UL 5:5Špora
laik
26.10.11středa18:30LibouchecFC LibouchecSportbar 5:6Řízek
laik
10.kolo
31.10.11pondělí19:00UT SNPFandaFC Sokol UL "A" 3:5Macháček
Řízek
31.10.11pondělí19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 2:1Mikan
Hanzlík
31.10.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 6:9Lutka
Nový
02.11.11středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULSportbar 1:6Lutka
Zavadil
02.11.11středa18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Libouchec 3:5Nový
Hanzlík
23.11.11středa20:30SetuzaAS - CompFK Pérovna UL 5:8Lutka
Kalina
11.kolo
07.11.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 3:2Košťál
Šmid
07.11.11pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaAS - Comp 3:2Hanzlík
Mikan
08.11.11úterý19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 6:1Lutka
Špora
09.11.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Lesná Pes UL10:5Macháček
Sýs
09.11.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFanda 7:8Hanzlík
Kalina
09.11.11středa17:00UT ChuderovSportbarFlamengo UL 7:4Lutka
Mošnička
12.kolo
26.03.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz12:6Mikan
Nový
26.03.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 7:4Šmid
Kalina
28.03.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlamengo UL 0:7Macháček
Mošnička
28.03.12středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 2:5Košťál
Sýs
28.03.12středa17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 2:6Hanzlík
Nový
16.05.12středa18:00UT ChuderovSportbarFanda 7:5Macháček
Lutka
13.kolo
02.04.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULLesná Pes UL12:3Košťál
Sůra
02.04.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFC Libouchec 7:8Lutka
Novák
02.04.12pondělí18:30SH GymplMorgan Commando TPSportbar 3:4Šefčík
laik
02.04.12pondělí19:00UT SNPFandaFlamengo UL 8:4Lutka
Macháček
03.04.12úterý20:00UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 3:5Sůra
Mikan
03.04.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 3:6Zavadil
Lutka
14.kolo
10.04.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMF Úder "A" 2:6Hanzlík
Zavadil
11.04.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFanda 8:3Macháček
Hilbert
11.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarAS - Comp10:4Řízek
Košťál
11.04.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 4:7Košťál
Řízek
12.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULMorgan Commando TP 8:0Mikan
Nový
13.04.12pátek18:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:3Šmid
Kalina
15.kolo
16.04.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaLesná Pes UL 1:8Hanzlík
Řízek
16.04.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 6:0Lutka
Nový
16.04.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"FC Libouchec 4:4Mošnička
Doubrava
16.04.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFlamengo UL 8:8Šmid
Kalina
17.04.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 7:4Zavadil
Hilbert
18.04.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFanda 3:7Hanzlík
Doubrava
16.kolo
23.04.12pondělí19:00UT SNPFandaAS - Comp10:7Mošnička
Sůra
24.04.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 2:12Sůra
Rouče
25.04.12středa17:00UT ChuderovSportbarKMF Úder "A" 6:0Řízek
Macháček
25.04.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 7:8Macháček
Řízek
26.04.12čtvrtek20:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz 4:7Řízek
Rouče
07.06.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULMorgan Commando TP 4:8Košťál
Lutka
17.kolo
01.05.12úterý18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes UL10:6Mošnička
Hanzlík
02.05.12středa20:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 4:3Hanzlík
Mikan
02.05.12středa17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 6:5Lutka
Rouče
07.05.12pondělí20:30SetuzaAS - CompMorgan Commando TP11:4Košťál
Sýs
04.06.12pondělí20:00UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 5:5Pejša
Lutka
07.06.12čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 5:2Lutka
Košťál
18.kolo
09.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULAS - Comp 5:9Mošnička
Doubrava
09.05.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 7:9Doubrava
Mošnička
09.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarFSC SKP Viktoria 3:3Macháček
Rouče
09.05.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 9:5Macháček
10.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 6:6Macháček
Mikan
18.05.12pátek17:30UT SNPFandaKMF Úder "A" 6:5Mikan
Řízek
19.kolo
14.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 8:6Lutka
Rouče
14.05.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFanda10:1Košťál
Kresta
14.05.12pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 8:7Macháček
Doubrava
15.05.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Sportbar 2:10Mošnička
Lutka
15.05.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czAS - Comp 8:6Lutka
Mošnička
21.05.12pondělí18:30LibouchecFC LibouchecLesná Pes UL 6:9Košťál
Kalina
20.kolo
21.05.12pondělí20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 6:5Mošnička
Sýs
21.05.12pondělí19:00UT SNPFandaFSC SKP Viktoria 9:8Lutka
Novák
22.05.12úterý18:00UT SeverkaFlamengo ULFC Sokol UL "A" 7:2Hanzlík
Sůra
23.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Kolbenschmidt cz 3:7Košťál
Mošnička
23.05.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 6:5Mošnička
Košťál
23.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarFC Libouchec 6:2Hanzlík
Kalina
21.kolo
28.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 3:3Doubrava
Lutka
28.05.12pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAS - Comp 7:2Hanzlík
Pejša
29.05.12úterý17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Fanda 1:6Lutka
Kalina
30.05.12středa17:00UT ChuderovSportbarLesná Pes UL 5:2Košťál
Mikan
30.05.12středa18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 5:2Hanzlík
Doubrava
30.05.12středa19:00UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 1:8Macháček
Pejša
22.kolo
04.06.12pondělí20:30SetuzaAS - CompFSC SKP Viktoria 5:10Hanzlík
Doubrava
04.06.12pondělí19:00UT SNPFandaFC Libouchec 8:8Lutka
Pejša
05.06.12úterý18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 6:5Košťál
Řízek
06.06.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMF Úder "A" 5:8Košťál
Sýs
06.06.12středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 7:2Sýs
Košťál
06.06.12středa17:00UT ChuderovFlamengo ULSportbar 6:4Macháček
Pejša

celkem záznamů: 132

generováno za 0.17 sekund