Dnes je čtvrtek 19.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 Krajský přebor
1.kolo
05.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceKMK Tornádo "UL"10:3Šmid
Košťál
05.10.11středa19:00SH GymplHop Trop ADynamo "UL" 5:3Lutka
Řízek
05.10.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "A"Gardenline Ltm "A"10:6Košťál
Šmid
05.10.11středa19:00WHC KBFC RumíciUSK Slávie UL 3:1Nový
Mikan
06.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.FS Severka "A" 3:6Hanzlík
Sýs
2.kolo
10.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Relax Ústí n.L. 4:7Hanzlík
Macháček
11.10.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULTutti Pizza UL 9:5Šmid
Nový
12.10.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Gold Combix ÚL "A" 2:8Hanzlík
Mikan
12.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceHop Trop A 2:2Košťál
Nový
14.10.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"FC Rumíci12:3Košťál
Kalina
3.kolo
17.10.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULGardenline Ltm "A" 6:6Nový
Hanzlík
19.10.11středa19:00SH GymplHop Trop AKMK Tornádo "UL" 6:2Košťál
Nový
19.10.11středa19:00WHC KBFC RumíciFS Severka "A" 3:5Hanzlík
Řízek
20.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.CF Radobýl Litoměřice 6:5Lutka
Košťál
19.12.11pondělí19:00WHC KBGold Combix ÚL "A"Dynamo "UL" 9:2Macháček
Sůra
4.kolo
24.10.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"USK Slávie UL 6:5Šmid
Mošnička
24.10.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FC Rumíci 2:6Lutka
Řízek
26.10.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Tutti Pizza UL 6:3Šmid
Řízek
26.10.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGold Combix ÚL "A" 6:4Lasch
Macháček
26.10.11středa19:00SH GymplHop Trop ARelax Ústí n.L. 3:3Macháček
Lasch
5.kolo
31.10.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULDynamo "UL" 4:7Šmid
Košťál
01.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULGardenline Ltm "A" 4:6Košťál
Hanzlík
02.11.11středa21:00WHC KBFC RumíciCF Radobýl Litoměřice 3:4Lutka
Macháček
03.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 9:1Nový
Lutka
04.11.11pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"Hop Trop A 1:4Lutka
Nový
6.kolo
07.11.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Gardenline Ltm "A" 1:5Lutka
Nový
09.11.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"USK Slávie UL 6:4Hanzlík
Kalina
09.11.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceTutti Pizza UL 5:6Lutka
Zavadil
09.11.11středa19:00SH GymplHop Trop AFC Rumíci 2:1Zavadil
Lutka
10.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "A" 6:6Šmid
Kresta
7.kolo
14.11.11pondělí17:30SH GymplGold Combix ÚL "A"KMK Tornádo "UL" 9:2Hanzlík
Řízek
14.11.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULHop Trop A 4:2Košťál
Šmid
15.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULDynamo "UL"10:4Košťál
Zavadil
16.11.11středa19:00WHC KBFC RumíciRelax Ústí n.L. 4:5Lutka
Nový
18.11.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"FS Severka "A" 4:3Nový
Sýs
8.kolo
21.11.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FS Severka "A" 3:10Košťál
Sůra
21.11.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gardenline Ltm "A" 3:7Lutka
Nový
23.11.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceUSK Slávie UL 6:5Košťál
Nový
24.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL11:4Lutka
Mikan
25.11.11pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"FC Rumíci16:1Kresta
Lutka
9.kolo
28.11.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULGold Combix ÚL "A" 3:14Košťál
Lutka
29.11.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop A 6:1Mikan
Nový
30.11.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Dynamo "UL" 3:5Macháček
Košťál
02.12.11pátek20:00hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"CF Radobýl Litoměřice 3:3Hanzlík
Lutka
21.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciKMK Tornádo "UL" 8:3Hanzlík
Macháček
10.kolo
05.12.11pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Dynamo "UL" 2:2Mikan
Sůra
07.12.11středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFS Severka "A" 5:8Košťál
Sýs
07.12.11středa19:00WHC KBFC RumíciTutti Pizza UL 5:2Lutka
Kresta
08.12.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.USK Slávie UL 9:5Košťál
Šmid
19.12.11pondělí19:00SH GymplHop Trop AGardenline Ltm "A" 4:14Šmid
Lutka
11.kolo
12.12.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULKMK Tornádo "UL"13:10Sůra
Nový
12.12.11pondělí19:00SH GymplHop Trop AFS Severka "A" 4:5Hanzlík
Mošnička
12.12.11pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"CF Radobýl Litoměřice 1:9Lutka
Macháček
13.12.11úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULGold Combix ÚL "A" 2:7Hanzlík
Nový
15.12.11čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Gardenline Ltm "A" 7:8Lutka
Košťál
12.kolo
09.01.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"CF Radobýl Litoměřice 2:9Mošnička
Lutka
09.01.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Hop Trop A 3:3Sůra
Lutka
09.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULFC Rumíci 7:2Hanzlík
Macháček
11.01.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Relax Ústí n.L. 5:5Hanzlík
Lutka
13.01.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Gold Combix ÚL "A" 4:7Macháček
Mikan
13.kolo
18.01.12středa20:00WHC KBTutti Pizza ULUSK Slávie UL 2:10Hanzlík
Sůra
18.01.12středa19:00WHC KBFC RumíciGardenline Ltm "A" 4:2Nový
Lutka
18.01.12středa19:00SH GymplHop Trop ACF Radobýl Litoměřice 4:2Košťál
Mikan
19.01.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Dynamo "UL" 7:5Hanzlík
Nový
20.01.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"FS Severka "A" 9:2Macháček
Hanzlík
14.kolo
23.01.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Hop Trop A 3:10Lutka
Kalina
23.01.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Gold Combix ÚL "A" 1:8Košťál
Mikan
25.01.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceRelax Ústí n.L. 7:4Šmid
Hanzlík
25.01.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"FC Rumíci 6:3Mikan
Nový
15.02.12středa20:10hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm "A"Tutti Pizza UL 9:5Hanzlík
Sůra
15.kolo
30.01.12pondělí18:00hala UJEPUSK Slávie ULKMK Tornádo "UL" 6:3Lutka
Nový
01.02.12středa20:00WHC KBTutti Pizza ULFS Severka "A" 4:6Kresta
Hanzlík
01.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciDynamo "UL" 9:3Mošnička
Mikan
02.02.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop A 6:3Macháček
Košťál
03.02.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"CF Radobýl Litoměřice 6:2Lutka
Mikan
16.kolo
03.02.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"USK Slávie UL11:2Hanzlík
Sýs
06.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 5:7Mošnička
Macháček
06.02.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"Tutti Pizza UL 2:9Hanzlík
Kalina
08.02.12středa19:00SH GymplHop Trop AGold Combix ÚL "A" 3:4Košťál
Lutka
08.02.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceFC Rumíci 8:6Šmid
Mikan
17.kolo
13.02.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULCF Radobýl Litoměřice 8:4Šmid
Lutka
14.02.12úterý20:00hala UJEPUSK Slávie ULFS Severka "A" 5:5Sůra
Nový
15.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciHop Trop A 3:1Mošnička
Macháček
17.02.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"KMK Tornádo "UL"16:1Nový
Sýs
17.02.12pátek18:30SH GymplGold Combix ÚL "A"Relax Ústí n.L. 8:1Hanzlík
Kalina
18.kolo
20.02.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "A" 3:11Lutka
Kalina
20.02.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"USK Slávie UL 6:4Macháček
Nový
22.02.12středa19:00SH GymplHop Trop ATutti Pizza UL 5:4Hanzlík
Lutka
22.02.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Gardenline Ltm "A" 5:2Šmid
Mošnička
23.02.12čtvrtek20:30SetuzaRelax Ústí n.L.FC Rumíci 6:3Macháček
Sůra
19.kolo
27.02.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 3:8Košťál
Sůra
29.02.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"KMK Tornádo "UL"10:1Macháček
Kresta
29.02.12středa20:10hala Lovosice U PřívozuGardenline Ltm "A"Dynamo "UL" 7:4Hanzlík
Mikan
29.02.12středa19:00WHC KBFC RumíciGold Combix ÚL "A" 5:5Šmid
Lutka
01.03.12čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULCF Radobýl Litoměřice 3:6Lutka
Mošnička
20.kolo
05.03.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FC Rumíci 3:3Košťál
Kalina
05.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"FS Severka "A" 0:6Macháček
Mikan
07.03.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceGardenline Ltm "A" 3:3Lutka
Sůra
14.03.12středa19:00SH GymplHop Trop AUSK Slávie UL 8:8laik
16.03.12pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "A"Tutti Pizza UL 3:3Lutka
Sůra
21.kolo
09.03.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Hop Trop A 4:4Lutka
Nový
12.03.12pondělí19:00WHC KBDynamo "UL"KMK Tornádo "UL" 7:1Nový
Macháček
12.03.12pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULFC Rumíci 3:13Šmid
Košťál
14.03.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"CF Radobýl Litoměřice11:5Lutka
Zavadil
15.03.12čtvrtek18:00hala UJEPUSK Slávie ULRelax Ústí n.L. 2:8Mikan
Kalina
22.kolo
19.03.12pondělí20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"Tutti Pizza UL 4:8Šmid
Košťál
21.03.12středa20:00WHC KBFS Severka "A"Hop Trop A 3:11Sůra
Lutka
21.03.12středa21:00hala Lovosice U PřívozuCF Radobýl LitoměřiceDynamo "UL" 3:2Šmid
Nový
23.03.12pátek18:00SH GymplGold Combix ÚL "A"USK Slávie UL 7:2Lutka
Sůra
23.03.12pátek20:10hala SCHZ LovosiceGardenline Ltm "A"Relax Ústí n.L. 3:6Zavadil
Mošnička

celkem záznamů: 110

generováno za 0.16 sekund