Dnes je pátek 20.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 4.třída
1.kolo
29.08.11pondělí19:00UT 26.ZŠFírova PivniceBar Alex 6:1Lutka
30.08.11úterý17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000ULITEP 4:13Hanzlík
01.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaFC Lokomotiv "B"1.FC Velbloudi15:1Lutka
01.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBB Tonaso Severka "B" 1:9Hanzlík
02.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFK Rakeťáci 1:16Hanzlík
25.09.11neděle17:00UT 26.ZŠKámoši ULZD Hospoddáři "B" 5:3Mikan
2.kolo
05.09.11pondělí17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"Fírova Pivnice 2:13Lutka
06.09.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciFC Ethanol 7:4Hanzlík
06.09.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Lokomotiv "B" 5:11Hanzlík
07.09.11středa16:00UT SeverkaULITEPVĚTRUŠE12:2Špora
08.09.11čtvrtek19:00UT SeverkaZD Hospoddáři "B"Bar Alex 0:5Lutka
11.09.11neděle18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiALBY Team 2000 1:2Mikan
3.kolo
12.09.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFK Rakeťáci10:3Mikan
13.09.11úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Kámoši UL 1:8Lutka
15.09.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"ZD Hospoddáři "B" 9:2Hanzlík
15.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolULITEP 2:13Kalina
15.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexBB Tonaso Severka "B" 5:7Lutka
16.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠE1.FC Velbloudi 4:6Kalina
4.kolo
19.09.11pondělí19:00UT 26.ZŠKámoši ULVĚTRUŠE14:1Košťál
20.09.11úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "B"BB Tonaso Severka "B" 1:9Macháček
20.09.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciBar Alex 3:6Řízek
20.09.11úterý19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "B"ALBY Team 200012:0Kalina
21.09.11středa19:00UT SeverkaULITEPFírova Pivnice 8:2Sýs
25.09.11neděle18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Ethanol 4:7Mikan
5.kolo
29.09.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova Pivnice1.FC Velbloudi 9:0Lutka
29.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexULITEP 2:4Špora
29.09.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolKámoši UL 3:2Řízek
30.09.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Lokomotiv "B" 0:13Macháček
30.09.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FK Rakeťáci 2:6Špora
02.10.11neděle17:30UT A.ČeskéALBY Team 2000ZD Hospoddáři "B" 3:2Sýs
6.kolo
04.10.11úterý20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FC Ethanol11:0Špora
04.10.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULFírova Pivnice 2:6Zavadil
05.10.11středa19:30UT SNPZD Hospoddáři "B"FK Rakeťáci 2:2Macháček
05.10.11středa17:00UT SeverkaULITEPBB Tonaso Severka "B"12:1Špora
06.10.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBar Alex 3:6Sýs
07.10.11pátek17:00UT 26.ZŠALBY Team 2000VĚTRUŠE 6:4Lutka
7.kolo
10.10.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFC Lokomotiv "B" 1:4Lutka
11.10.11úterý17:30UT Stad.mlFK RakeťáciULITEP 1:6Hanzlík
13.10.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolALBY Team 2000 3:4Kalina
13.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"1.FC Velbloudi12:2Lutka
13.10.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexKámoši UL 5:4Lutka
14.10.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEZD Hospoddáři "B" 3:4Lutka
8.kolo
18.10.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULBB Tonaso Severka "B" 2:4Zavadil
18.10.11úterý20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Bar Alex 2:4Sůra
21.10.11pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ULITEP 2:6Macháček
21.10.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFC Ethanol 6:3Kalina
23.10.11neděle18:30UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFK Rakeťáci 6:5Macháček
23.10.11neděle17:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Fírova Pivnice 1:14Řízek
9.kolo
24.10.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceVĚTRUŠE18:1Lutka
26.10.11středa17:00UT SeverkaULITEP1.FC Velbloudi15:3Kalina
26.10.11středa17:30UT 26.ZŠFK RakeťáciKámoši UL 1:6Macháček
27.10.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolZD Hospoddáři "B" 1:4Mikan
27.10.11čtvrtek18:30UT SeverkaBar AlexALBY Team 2000 2:0Lutka
27.10.11čtvrtek17:30UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"FC Lokomotiv "B" 5:6Macháček
10.kolo
31.10.11pondělí17:00UT SeverkaALBY Team 2000BB Tonaso Severka "B" 2:6Lutka
01.11.11úterý19:00UT 26.ZŠKámoši ULULITEP 3:5Mikan
01.11.11úterý19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"1.FC Velbloudi 5:2Sýs
01.11.11úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"FK Rakeťáci 5:2Zavadil
03.11.11čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFírova Pivnice 0:14Sůra
04.11.11pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBar Alex 2:10Mikan
11.kolo
07.11.11pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceZD Hospoddáři "B" 8:1Mikan
08.11.11úterý19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciALBY Team 200010:4Mikan
09.11.11středa17:00UT SeverkaULITEPFC Lokomotiv "B" 6:5Mikan
10.11.11čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFC Ethanol10:1Sýs
11.11.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "B"VĚTRUŠE 4:2Lutka
13.11.11neděle20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiKámoši UL 1:6Kalina
12.kolo
27.03.12úterý17:00UT SeverkaULITEPALBY Team 200010:5Sýs
29.03.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "B"Kámoši UL 1:11Macháček
29.03.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFírova Pivnice 1:15Řízek
30.03.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFC Lokomotiv "B" 1:4Kalina
30.03.12pátek17:00UT 26.ZŠFK RakeťáciVĚTRUŠE 7:1Kalina
30.03.12pátek19:30SlunetaBB Tonaso Severka "B"FC Ethanol 5:5Sůra
13.kolo
02.04.12pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceBB Tonaso Severka "B" 9:2Řízek
03.04.12úterý18:30UT A.ČeskéALBY Team 20001.FC Velbloudi 8:1Šmid
05.04.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexZD Hospoddáři "B" 5:5Hilbert
06.04.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEULITEP 2:13Šmid
06.04.12pátek17:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Kámoši UL 1:3Nový
12.04.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFK Rakeťáci 3:3Řízek
14.kolo
09.04.12pondělí20:30SetuzaBB Tonaso Severka "B"Bar Alex 1:3Lutka
11.04.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULALBY Team 2000 8:2Šefčík
11.04.12středa17:00UT SeverkaULITEPFC Ethanol12:0Sýs
13.04.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Lokomotiv "B" 3:4Sýs
13.04.12pátek20:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiVĚTRUŠE 6:7Kalina
13.04.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFírova Pivnice 0:8Kalina
15.kolo
17.04.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Lokomotiv "B" 5:14Sýs
19.04.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFK Rakeťáci 7:3Sůra
19.04.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠFírova PivniceULITEP 4:3Lutka
19.04.12čtvrtek17:30UT KameňákFC Ethanol1.FC Velbloudi 6:3Hilbert
20.04.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ZD Hospoddáři "B" 5:2Sůra
20.04.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEKámoši UL 3:8Kalina
16.kolo
24.04.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"VĚTRUŠE 5:2Mikan
25.04.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULFC Ethanol 5:1Kalina
25.04.12středa17:00UT SeverkaULITEPBar Alex 5:3Sýs
27.04.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"ALBY Team 2000 5:7Šmid
27.04.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiFírova Pivnice 1:7Lutka
27.04.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciBB Tonaso Severka "B" 3:8Lutka
17.kolo
30.04.12pondělí18:00UT 26.ZŠFírova PivniceKámoši UL13:1Mikan
03.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar Alex1.FC Velbloudi 8:1Kalina
03.05.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolFC Lokomotiv "B" 3:12Řízek
04.05.12pátek20:00UT 26.ZŠFK RakeťáciZD Hospoddáři "B" 8:0Novák
04.05.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ULITEP 3:10Lutka
04.05.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEALBY Team 2000 6:9Košťál
18.kolo
08.05.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FC Ethanol 5:1Lutka
08.05.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"Fírova Pivnice 1:10Mošnička
09.05.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULBar Alex 5:6Mošnička
09.05.12středa17:00UT SeverkaULITEPFK Rakeťáci 6:0Sůra
11.05.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"VĚTRUŠE 4:15Hilbert
11.05.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiBB Tonaso Severka "B" 4:9Řízek
19.kolo
14.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠFírova PivniceALBY Team 200013:1Lutka
15.05.12úterý20:30SetuzaBB Tonaso Severka "B"Kámoši UL 3:7Šmid
17.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexFC Lokomotiv "B" 1:5Sýs
17.05.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolVĚTRUŠE 6:4Hanzlík
18.05.12pátek19:00UT SNPULITEPZD Hospoddáři "B" 8:6Mikan
18.05.12pátek19:00UT 26.ZŠFK Rakeťáci1.FC Velbloudi 6:4Šmid
20.kolo
22.05.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000Bar Alex 5:8Lutka
22.05.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"BB Tonaso Severka "B" 3:2Sůra
23.05.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši ULFK Rakeťáci 3:2Mošnička
25.05.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"FC Ethanol 4:1Řízek
25.05.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEFírova Pivnice 2:18Sýs
25.05.12pátek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiULITEP 2:13Sýs
21.kolo
28.05.12pondělí17:00UT SeverkaULITEPKámoši UL 4:3Košťál
28.05.12pondělí17:00UT 26.ZŠFírova PivniceFC Ethanol15:1Sýs
31.05.12čtvrtek18:00UT 26.ZŠ1.FC VelbloudiZD Hospoddáři "B" 2:4Mikan
31.05.12čtvrtek18:00UT SeverkaBar AlexVĚTRUŠE 5:3Novák
01.06.12pátek19:00UT 26.ZŠFK RakeťáciFC Lokomotiv "B" 3:3Lutka
01.06.12pátek21:00SlunetaBB Tonaso Severka "B"ALBY Team 2000 3:6Kalina
22.kolo
05.06.12úterý18:00UT A.ČeskéALBY Team 2000FK Rakeťáci 5:2Mikan
05.06.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "B"ULITEP 3:7Košťál
06.06.12středa17:00UT 26.ZŠKámoši UL1.FC Velbloudi 4:3Sýs
07.06.12čtvrtek17:30UT KameňákFC EthanolBar Alex 1:6Řízek
08.06.12pátek19:00UT SNPZD Hospoddáři "B"Fírova Pivnice 2:8Novák
08.06.12pátek17:00UT 26.ZŠVĚTRUŠEBB Tonaso Severka "B"13:2Kalina

celkem záznamů: 132

generováno za 0.21 sekund