Dnes je pátek 20.04.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 3.třída
1.kolo
29.08.11pondělí16:00UT SeverkaMakroFutsal Velké Březno 4:5Mikan
30.08.11úterý20:00UT 26.ZŠVesničaniPIERBURG Trmice 8:1Sýs
30.08.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"FC Tiradores 4:6Sýs
31.08.11středa17:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Rumíci "B" 7:2Kalina
02.09.11pátek20:30UT SNPKoneSampdoria MRV UL "C" 3:8Šmid
02.09.11pátek20:00UT SeverkaSOSOSO1.FC Kostelníci "B" 5:6Sýs
20.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysBB Tonaso Severka "A" 6:6Hanzlík
2.kolo
05.09.11pondělí17:45UT SNPPIERBURG TrmiceHC Slovan garda 4:4Macháček
07.09.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"BB Tonaso Severka "A"10:1Kalina
07.09.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"Makro 6:3Mikan
09.09.11pátek19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Bad Boys 5:7Košťál
09.09.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresSOSOSO10:3Hanzlík
09.09.11pátek16:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFSC Tygříci "UL" 7:7Špora
09.09.11pátek19:00UT SNPKoneVesničani 2:7Macháček
3.kolo
12.09.11pondělí17:00UT SeverkaMakroPIERBURG Trmice 7:2Košťál
13.09.11úterý20:00UT 26.ZŠVesničaniSampdoria MRV UL "C" 4:10Mikan
13.09.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOFutsal Velké Březno 3:4Řízek
13.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysFC Tiradores 6:3Mošnička
14.09.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaKone 6:4Řízek
15.09.11čtvrtek17:30UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci "B" 0:4Lutka
16.09.11pátek17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"1.FC Kostelníci "B" 9:1Mošnička
4.kolo
19.09.11pondělí17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFSC Tygříci "UL" 1:3Lutka
21.09.11středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"1.FC Kostelníci "B" 9:3Sýs
21.09.11středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"SOSOSO 8:1Mikan
22.09.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniHC Slovan garda 9:3Šmid
23.09.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresBB Tonaso Severka "A" 2:2Hanzlík
23.09.11pátek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoBad Boys 4:5Mošnička
03.11.11čtvrtek18:00UT SeverkaKoneMakro 5:2Špora
5.kolo
26.09.11pondělí19:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Tiradores 2:6Mikan
27.09.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kone 4:7Zavadil
27.09.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOPIERBURG Trmice 2:5Šmid
27.09.11úterý16:30UT SNPBad BoysFC Rumíci "B" 4:9Sýs
28.09.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSampdoria MRV UL "C" 5:7Košťál
30.09.11pátek20:00UT SeverkaMakroVesničani 8:5Špora
30.09.11pátek16:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Futsal Velké Březno 4:5Lutka
6.kolo
03.10.11pondělí17:30UT SNPKoneSOSOSO10:5Macháček
04.10.11úterý20:00UT SNPPIERBURG TrmiceBad Boys 1:7Řízek
05.10.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"FC Tiradores10:4Špora
05.10.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"BB Tonaso Severka "A" 5:3Mikan
05.10.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaMakro10:6Macháček
06.10.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniFSC Tygříci "UL" 0:3Řízek
07.10.11pátek17:00UT SeverkaFutsal Velké Březno1.FC Kostelníci "B" 2:4Mikan
7.kolo
10.10.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FC Rumíci "B" 3:6Nový
11.10.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOVesničani 2:11Špora
11.10.11úterý16:30UT SNPBad BoysKone 2:4Špora
12.10.11středa20:00UT SeverkaMakroSampdoria MRV UL "C" 5:5Sýs
14.10.11pátek18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"PIERBURG Trmice 7:6Šmid
14.10.11pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresFutsal Velké Březno 2:4Hanzlík
10.11.11čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"HC Slovan garda 4:5Řízek
8.kolo
17.10.11pondělí17:30UT SNPPIERBURG Trmice1.FC Kostelníci "B" 5:3Macháček
19.10.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Futsal Velké Březno 3:5Špora
19.10.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"FC Tiradores 7:2Řízek
19.10.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaSOSOSO 4:1Mikan
19.10.11středa17:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 1:5Špora
20.10.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničaniBad Boys10:7Kalina
15.11.11úterý16:00UT SNPKoneBB Tonaso Severka "A"12:7Hanzlík
9.kolo
24.10.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Kone 5:5Špora
24.10.11pondělí17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFC Rumíci "B" 4:7Sýs
25.10.11úterý19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL "C" 3:4Zavadil
25.10.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOMakro 3:3Sýs
25.10.11úterý16:30UT SNPBad BoysHC Slovan garda 4:5Macháček
28.10.11pátek17:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Vesničani 7:6Mošnička
28.10.11pátek16:00UT Stad.mlFC TiradoresPIERBURG Trmice 3:1laik
10.kolo
01.11.11úterý16:00UT SNPKoneFC Tiradores 2:5Sýs
01.11.11úterý18:00UT SeverkaMakroBad Boys 5:5Zavadil
02.11.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaBB Tonaso Severka "A" 6:9Kalina
03.11.11čtvrtek20:00UT 26.ZŠVesničani1.FC Kostelníci "B" 5:6Mošnička
03.11.11čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 1:3Špora
04.11.11pátek17:30UT SNPPIERBURG TrmiceFutsal Velké Březno 5:7Macháček
14.12.11středa19:00WHC KBSampdoria MRV UL "C"FC Rumíci "B" 6:8Macháček
11.kolo
07.11.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"HC Slovan garda 2:9Mošnička
07.11.11pondělí18:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoKone 0:2Lutka
08.11.11úterý20:00UT SeverkaSOSOSOSampdoria MRV UL "C" 2:8Špora
08.11.11úterý16:30UT SNPBad BoysFSC Tygříci "UL" 4:3Macháček
09.11.11středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Makro13:4Špora
09.11.11středa21:00WHC KBFC Rumíci "B"PIERBURG Trmice 5:1Hanzlík
10.11.11čtvrtek20:00UT SNPFC TiradoresVesničani 8:4Macháček
12.kolo
14.11.11pondělí18:00UT SeverkaMakro1.FC Kostelníci "B" 7:4Mošnička
16.11.11středa21:00WHC KBKoneFC Rumíci "B" 6:7Lutka
16.11.11středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Tiradores 4:9Řízek
16.11.11středa19:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"BB Tonaso Severka "A" 5:3Mikan
17.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠVesničaniFutsal Velké Březno10:7Mikan
17.11.11čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOBad Boys 6:8laik
21.11.11pondělí20:00WHC KBSampdoria MRV UL "C"PIERBURG Trmice 9:3Lutka
13.kolo
21.11.11pondělí20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"FSC Tygříci "UL" 3:7Řízek
22.11.11úterý16:30UT SNPBad BoysSampdoria MRV UL "C" 4:6Sýs
22.11.11úterý19:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoHC Slovan garda 5:7Zavadil
22.11.11úterý20:30SetuzaPIERBURG TrmiceKone 7:6Sýs
23.11.11středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"SOSOSO 1:7Mikan
23.11.11středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Vesničani10:5Sůra
24.11.11čtvrtek20:00UT SNPFC TiradoresMakro 4:2Sýs
14.kolo
19.03.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"SOSOSO 2:4Mikan
20.03.12úterý17:30UT SNPPIERBURG TrmiceVesničani 7:3Mošnička
20.03.12úterý17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoMakro 5:3Řízek
21.03.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"HC Slovan garda11:5Lutka
21.03.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Bad Boys 9:1Nový
23.03.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Kone12:3Sůra
23.03.12pátek17:00UT SeverkaFC TiradoresFSC Tygříci "UL" 7:5Sůra
15.kolo
26.03.12pondělí17:30UT SNPBad Boys1.FC Kostelníci "B" 5:4Macháček
26.03.12pondělí17:00UT Stad.mlSOSOSOFC Tiradores 6:2Mošnička
27.03.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Futsal Velké Březno 7:2Sýs
27.03.12úterý19:00UT SeverkaMakroFC Rumíci "B" 5:8Mikan
28.03.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Sampdoria MRV UL "C" 1:11Nový
28.03.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaPIERBURG Trmice 3:11Řízek
29.03.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniKone 7:13Řízek
16.kolo
30.03.12pátek17:30UT SNPKoneHC Slovan garda 6:6Sýs
02.04.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"BB Tonaso Severka "A" 6:5Nový
03.04.12úterý16:30UT SNPPIERBURG TrmiceMakro 8:6Mošnička
04.04.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Vesničani11:2Kalina
04.04.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"FSC Tygříci "UL" 3:2Sůra
05.04.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoSOSOSO 3:7Hilbert
06.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresBad Boys 5:3laik
17.kolo
10.04.12úterý20:30SetuzaSOSOSOFC Rumíci "B" 1:6Nový
10.04.12úterý19:00UT SeverkaMakroKone 3:7Sůra
11.04.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FC Tiradores 3:9Sýs
11.04.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaVesničani22:4Macháček
12.04.12čtvrtek20:00UT SNPBad BoysFutsal Velké Březno 5:4Novák
27.04.12pátek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"PIERBURG Trmice 5:2Lutka
15.06.12pátek18:00nesehráno1.FC Kostelníci "B"Sampdoria MRV UL "C" 5:0Šmid
18.kolo
18.04.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Bad Boys 4:1Řízek
19.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniMakro 5:9Novák
19.04.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceSOSOSO 7:4Macháček
19.04.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoBB Tonaso Severka "A" 5:4Sůra
20.04.12pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"HC Slovan garda 7:3Košťál
20.04.12pátek17:30UT SNPKoneFSC Tygříci "UL" 0:12Řízek
20.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC Tiradores1.FC Kostelníci "B" 9:6Sýs
19.kolo
15.04.12neděle17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Futsal Velké Březno10:3Šmid
23.04.12pondělí17:30UT SNPBad BoysPIERBURG Trmice 6:6Sůra
24.04.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vesničani 7:3Sůra
25.04.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FC Rumíci "B" 3:6Hilbert
26.04.12čtvrtek19:00UT SeverkaMakroHC Slovan garda 5:1Řízek
27.04.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresSampdoria MRV UL "C"13:7Hanzlík
28.05.12pondělí17:30UT SNPSOSOSOKone 6:8Novák
20.kolo
02.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Makro 7:7Lutka
02.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFSC Tygříci "UL" 1:7Kalina
02.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"1.FC Kostelníci "B" 8:0Řízek
03.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniSOSOSO 6:8Šmid
03.05.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceBB Tonaso Severka "A" 2:4Macháček
03.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoFC Tiradores 5:5Kalina
04.05.12pátek17:30UT SNPKoneBad Boys 3:4Sýs
21.kolo
07.05.12pondělí17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"PIERBURG Trmice 3:3Kalina
07.05.12pondělí17:30UT SNPBad BoysVesničani 5:2Macháček
08.05.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 7:3Mošnička
09.05.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"Kone 4:4laik
10.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoSampdoria MRV UL "C" 7:3Šmid
11.05.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresFC Rumíci "B" 5:6Hanzlík
11.05.12pátek18:00UT Stad.mlSOSOSOHC Slovan garda 5:9Hanzlík
22.kolo
15.05.12úterý19:00UT SeverkaMakroSOSOSO 1:4Košťál
16.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"FSC Tygříci "UL" 3:4Doubrava
16.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaBad Boys 6:6Rouče
16.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Futsal Velké Březno 6:1Řízek
17.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniBB Tonaso Severka "A"13:12Sýs
17.05.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceFC Tiradores 3:2Mošnička
24.05.12čtvrtek20:00UT SNPKone1.FC Kostelníci "B" 9:5Macháček
23.kolo
22.05.12úterý20:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Vesničani 2:3Sůra
22.05.12úterý19:30UT SNPBad BoysMakro 6:2Doubrava
22.05.12úterý19:00UT Stad.mlSOSOSOFSC Tygříci "UL" 1:4Kalina
23.05.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Sampdoria MRV UL "C"27:2Lutka
23.05.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"HC Slovan garda 5:7Řízek
24.05.12čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal Velké BřeznoPIERBURG Trmice 4:6Šmid
25.05.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresKone 4:2Macháček
24.kolo
29.05.12úterý18:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Bad Boys 9:5Kalina
29.05.12úterý19:00UT SeverkaMakroBB Tonaso Severka "A" 3:8Řízek
29.05.12úterý19:30UT SNPPIERBURG TrmiceFC Rumíci "B" 1:2Macháček
30.05.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"SOSOSO 4:3Mikan
30.05.12středa18:00UT KameňákHC Slovan garda1.FC Kostelníci "B" 7:7Lutka
31.05.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniFC Tiradores 1:5Šmid
01.06.12pátek19:00UT SNPKoneFutsal Velké Březno 6:3Mošnička
25.kolo
nesehránoFutsal Velké BřeznoVesničani 0:5
05.06.12úterý17:00UT Severka1.FC Kostelníci "B"Makro13:3Řízek
05.06.12úterý19:30UT SNPBad BoysSOSOSO 6:4Macháček
06.06.12středa18:00UT SeverkaBB Tonaso Severka "A"FSC Tygříci "UL" 6:3Kalina
07.06.12čtvrtek20:00UT SNPPIERBURG TrmiceSampdoria MRV UL "C" 3:0Kalina
08.06.12pátek17:00UT Stad.mlFC TiradoresHC Slovan garda 6:6Hanzlík
13.06.12středa19:00WHC KBFC Rumíci "B"Kone 6:1Košťál
26.kolo
12.06.12úterý17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1.FC Kostelníci "B" 2:5Mikan
13.06.12středa18:00UT SeverkaSampdoria MRV UL "C"Bad Boys 4:4Řízek
13.06.12středa19:00UT Stad.mlSOSOSOBB Tonaso Severka "A" 6:11Lutka
13.06.12středa18:00UT KameňákHC Slovan gardaFutsal Velké Březno 9:6Macháček
14.06.12čtvrtek20:00UT SeverkaMakroFC Tiradores 7:13Košťál
14.06.12čtvrtek19:00UT SeverkaVesničaniFC Rumíci "B" 1:11Košťál
15.06.12pátek17:30UT SNPKonePIERBURG Trmice 2:3Macháček

celkem záznamů: 182

generováno za 0.18 sekund