Dnes je pondělí 16.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 2.třída
1.kolo
01.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaSampdoria MRV "B" 2:7Macháček
01.09.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"K Hornets 6:6Košťál
02.09.11pátek16:00UT SNPFlatusFK Viktoria Tip Všebořice 3:3Mošnička
02.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FC Incredibles 4:2Košťál
02.09.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiLesná Pes "B" 3:4Špora
02.09.11pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"1. FC Kostelníci "UL" 2:5Mošnička
2.kolo
05.09.11pondělí19:00UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceK Hornets 4:6Macháček
05.09.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:1Lutka
05.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesKojoti 1:1Lutka
06.09.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Jamajka 3:7Řízek
08.09.11čtvrtek18:30UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Relax "B" 5:3Kalina
09.09.11pátek17:30UT SNPFlatusKMK Tornádo "B" 2:4Macháček
3.kolo
12.09.11pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Lesná Pes "B" 3:6Macháček
12.09.11pondělí20:30UT SNPK Hornets1. FC Kostelníci "UL" 2:5Řízek
15.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaFC Incredibles 5:4Macháček
15.09.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Sampdoria MRV "B" 7:7Řízek
16.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Viktoria Tip Všebořice 8:9Lutka
16.09.11pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFlatus 3:5Kalina
4.kolo
19.09.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip Všebořice1. FC Kostelníci "UL" 4:8Macháček
19.09.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"K Hornets12:2Řízek
19.09.11pondělí18:00UT SeverkaFC IncrediblesZD Hospoddáři "UL" 0:7Řízek
20.09.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Relax "B" 2:1Kalina
23.09.11pátek17:30UT SNPFlatusFK Jamajka 4:2Macháček
23.09.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Kojoti 2:3Lutka
5.kolo
26.09.11pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Flatus10:6Macháček
26.09.11pondělí20:30UT SNPK HornetsLesná Pes "B"15:3Macháček
29.09.11čtvrtek20:00UT SNPFK JamajkaKMK Tornádo "B" 4:2Macháček
29.09.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FC Incredibles 8:3Nový
29.09.11čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV "B"12:7Řízek
30.09.11pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFK Viktoria Tip Všebořice 1:4Macháček
6.kolo
03.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceSampdoria MRV "B"11:3Macháček
04.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"1. FC Kostelníci "UL" 1:3Zavadil
06.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesK Hornets 8:7Špora
07.10.11pátek17:30UT SNPFlatusRelax "B" 7:9Macháček
07.10.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 1:2Řízek
07.10.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 4:6Nový
7.kolo
10.10.11pondělí20:30UT SNPK HornetsFlatus 5:1Sýs
11.10.11úterý20:00UT SNPFK JamajkaFK Viktoria Tip Všebořice 5:5Kalina
12.10.11středa18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Kojoti 2:3
13.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"KMK Tornádo "B" 4:2Macháček
13.10.11čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Incredibles 2:1Kalina
14.10.11pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Lesná Pes "B"10:4Špora
8.kolo
17.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceLesná Pes "B" 5:8Sýs
18.10.11úterý20:00UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 3:5Macháček
20.10.11čtvrtek20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV "B" 5:12Špora
21.10.11pátek17:30UT SNPFlatus1. FC Kostelníci "UL" 4:10Macháček
21.10.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"K Hornets 5:1Řízek
21.10.11pátek19:00UT 26.ZŠKojotiRelax "B" 5:3Košťál
9.kolo
24.10.11pondělí20:30UT SNPK HornetsKojoti 4:3Macháček
24.10.11pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Flatus 5:0Špora
25.10.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FC Incredibles 4:6Zavadil
26.10.11středa20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"KMK Tornádo "B" 5:3Sýs
27.10.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FK Jamajka 7:6Košťál
15.11.11úterý17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 4:0Mikan
10.kolo
31.10.11pondělí20:30UT SNPFK Viktoria Tip VšebořiceFC Incredibles 3:6Řízek
31.10.11pondělí17:30UT SNPFK JamajkaK Hornets 2:6Macháček
01.11.11úterý17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Relax "B" 1:7Sýs
04.11.11pátek16:00UT SNPFlatusLesná Pes "B" 5:5Macháček
04.11.11pátek19:00UT 26.ZŠKojoti1. FC Kostelníci "UL" 4:2Sůra
18.11.11pátek19:30SetuzaKMK Tornádo "B"Sampdoria MRV "B" 3:14Špora
11.kolo
07.11.11pondělí17:30UT SNPK HornetsZD Hospoddáři "UL" 4:7Macháček
08.11.11úterý18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"KMK Tornádo "B" 1:5Mikan
08.11.11úterý18:00UT SeverkaFC IncrediblesFlatus 4:5Sýs
09.11.11středa20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"FK Jamajka 4:2Nový
09.11.11středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Kojoti 8:0Špora
17.11.11čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"FK Viktoria Tip Všebořice 6:3Řízek
12.kolo
26.03.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK Jamajka 5:6Zavadil
28.03.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesKMK Tornádo "B" 4:2Mošnička
28.03.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Kojoti 2:5Mošnička
28.03.12středa19:30UT SNPK HornetsRelax "B" 5:9Macháček
29.03.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFlatus 3:0Šmid
29.03.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:1Zavadil
13.kolo
02.04.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaLesná Pes "B" 4:3Macháček
04.04.12středa19:30UT SNPK HornetsFK Viktoria Tip Všebořice 3:7Řízek
05.04.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"1. FC Kostelníci "UL" 7:5Macháček
06.04.12pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Sampdoria MRV "B" 6:7Macháček
06.04.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiFC Incredibles 6:9Sýs
06.04.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Flatus 3:4Kalina
14.kolo
11.04.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Jamajka 6:0Hilbert
11.04.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:3Hilbert
11.04.12středa19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Relax "B" 7:8Mikan
12.04.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceKMK Tornádo "B"12:1Sýs
12.04.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"K Hornets14:3Řízek
13.04.12pátek17:30UT SNPFlatusKojoti 4:3Sýs
15.kolo
16.04.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaFlatus 4:4Mošnička
17.04.12úterý20:00UT SNPZD Hospoddáři "UL"FC Incredibles 5:5Mikan
18.04.12středa19:30UT SNPK HornetsSampdoria MRV "B" 4:10Macháček
19.04.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FK Viktoria Tip Všebořice 6:6Hilbert
19.04.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Lesná Pes "B" 7:4Řízek
20.04.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 3:1Šmid
16.kolo
23.04.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:12Kalina
25.04.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesRelax "B" 5:4Mošnička
25.04.12středa19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"K Hornets 6:3Mošnička
27.04.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 3:5Košťál
27.04.12pátek17:30UT SNPFlatusZD Hospoddáři "UL" 4:3Šmid
08.06.12pátek20:00UT 26.ZŠFK Viktoria Tip VšebořiceKojoti 6:6Doubrava
17.kolo
30.04.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK Viktoria Tip Všebořice 8:4Hilbert
30.04.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 3:3Macháček
02.05.12středa19:30UT SNPK HornetsFC Incredibles 4:7Macháček
03.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes "B" 2:1Řízek
03.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Flatus 6:5Lutka
04.05.12pátek19:00UT SNPFK JamajkaKojoti 4:3Sýs
18.kolo
07.05.12pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Sampdoria MRV "B" 6:2Hanzlík
09.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC Incredibles1. FC Kostelníci "UL" 5:3Doubrava
10.05.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceFK Jamajka 5:5Sýs
11.05.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiZD Hospoddáři "UL" 8:2Řízek
11.05.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Relax "B" 5:2Kalina
11.05.12pátek17:30UT SNPFlatusK Hornets11:5Hilbert
19.kolo
14.05.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Incredibles 3:8Kalina
14.05.12pondělí17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 5:6Macháček
16.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK Viktoria Tip Všebořice 4:5Mikan
16.05.12středa19:30UT SNPK HornetsKMK Tornádo "B" 1:13Mošnička
17.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Flatus 2:4Kresta
17.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"Kojoti 3:9Šmid
20.kolo
21.05.12pondělí17:30UT SNPFK JamajkaRelax "B" 9:11Novák
23.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesLesná Pes "B" 5:4Košťál
24.05.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceZD Hospoddáři "UL" 0:5Sýs
25.05.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiK Hornets 7:3Sýs
25.05.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"1. FC Kostelníci "UL" 2:11Doubrava
25.05.12pátek17:30UT SNPFlatusSampdoria MRV "B" 1:2Řízek
21.kolo
28.05.12pondělí18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"KMK Tornádo "B" 3:3Košťál
30.05.12středa20:00UT 26.ZŠFC IncrediblesFK Viktoria Tip Všebořice 3:5Řízek
30.05.12středa18:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Flatus 4:2Novák
30.05.12středa19:30UT SNPK HornetsFK Jamajka 4:1Macháček
31.05.12čtvrtek19:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Kojoti 9:1Mošnička
31.05.12čtvrtek20:30SetuzaRelax "B"ZD Hospoddáři "UL" 8:4Sůra
22.kolo
04.06.12pondělí18:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"K Hornets 7:2Řízek
04.06.12pondělí17:30UT SNPFK Jamajka1. FC Kostelníci "UL" 1:12Lutka
07.06.12čtvrtek17:30UT Stad.mlFK Viktoria Tip VšebořiceRelax "B" 6:5Macháček
08.06.12pátek19:00UT 26.ZŠKojotiSampdoria MRV "B" 6:4Mikan
08.06.12pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Lesná Pes "B" 4:1Macháček
08.06.12pátek17:30UT SNPFlatusFC Incredibles 5:5Novák

celkem záznamů: 132

generováno za 0.15 sekund