Dnes je sobota 17.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 156

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2011/2012 1.třída
1.kolo
29.08.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFlamengo "B" 3:0Lutka
Nový
30.08.11úterý16:30UT SNPNew YorkGold Combix ÚL "B" 4:9Kresta
Sýs
31.08.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FS Severka "B" 3:5Mikan
Řízek
02.09.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKMF Úder "B" 7:10Hanzlík
Špora
02.09.11pátek16:00UT SeverkaHop Trop - "B"Střekov United 4:3Sýs
Košťál
21.09.11středa20:30SetuzaDynamo "B"FC Elpra 9:3Macháček
Nový
2.kolo
06.09.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Střekov United11:1Nový
Mošnička
07.09.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Wayuptensky futsal team UL 4:6Lutka
Mošnička
08.09.11čtvrtek18:30UT SeverkaFS Severka "B"Hop Trop - "B" 3:11Lutka
Kresta
09.09.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Dynamo "B" 2:2Košťál
Špora
10.10.11pondělí18:00SH GymplFlamengo "B"Kozlos Ústí n.L. 6:1laik
laik
11.06.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraNew York 8:6Hanzlík
laik
3.kolo
12.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 3:3Hanzlík
Šmid
12.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:8Řízek
Macháček
15.09.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠStřekov UnitedFS Severka "B" 9:3Kresta
Mošnička
16.09.11pátek19:30SetuzaDynamo "B"FK Všebořice 6:6Mošnička
Řízek
16.09.11pátek17:30UT SNPNew YorkFC Lokomotiv "UL" 3:3Nový
Macháček
29.09.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Hop Trop - "B" 2:4Macháček
Hanzlík
4.kolo
19.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraKozlos Ústí n.L. 4:4Košťál
Špora
20.09.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FS Severka "B" 9:1Nový
Košťál
21.09.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B" 5:4Hanzlík
Lutka
22.09.11čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Střekov United 3:2Kresta
Nový
23.09.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Wayuptensky futsal team UL 7:5Mošnička
Kalina
23.09.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceNew York 6:7Nový
Špora
5.kolo
26.09.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 8:5Lutka
Sýs
26.09.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Lokomotiv "UL" 1:3Macháček
Řízek
29.09.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠStřekov UnitedGold Combix ÚL "B" 6:14Lutka
Nový
30.09.11pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"FC Elpra 7:3Lutka
Špora
03.10.11pondělí18:00UT SeverkaFS Severka "B"Flamengo "B" 1:1Řízek
Špora
07.12.11středa20:30SetuzaDynamo "B"KMF Úder "B" 3:9Macháček
6.kolo
05.10.11středa20:30SetuzaDynamo "B"New York 3:3Lutka
Řízek
07.10.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Hop Trop - "B" 1:13Špora
Mikan
07.10.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 6:3Lutka
Nový
20.10.11čtvrtek18:30SH GymplKMF Úder "B"Flamengo "B" 4:4Řízek
Lutka
03.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠFC ElpraStřekov United 7:5Mikan
Sýs
16.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FS Severka "B"10:3Hanzlík
Sůra
7.kolo
10.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULDynamo "B" 2:3Lutka
13.10.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedFC Lokomotiv "UL" 2:8Mikan
Řízek
13.10.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Gold Combix ÚL "B" 6:5Macháček
Nový
14.10.11pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"FK Všebořice 4:2Šmid
Špora
20.12.11úterý20:00hala UJEPNew YorkKMF Úder "B" 3:10Nový
Mošnička
06.03.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Elpra 9:1Mikan
Sýs
8.kolo
17.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraFlamengo "B" 4:5Mikan
Mošnička
18.10.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"Gold Combix ÚL "B" 4:4Mošnička
Nový
19.10.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Kozlos Ústí n.L. 4:1Nový
Košťál
19.10.11středa19:30UT SNPNew YorkWayuptensky futsal team UL 2:4Macháček
Sýs
21.10.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FS Severka "B"10:6Lutka
Špora
21.10.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceStřekov United 8:4Košťál
Kalina
9.kolo
24.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMF Úder "B" 6:5Hanzlík
Šmid
24.10.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.New York 5:5Macháček
Zavadil
26.10.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FC Elpra 4:6Mikan
Sýs
10.11.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 5:5Hanzlík
Nový
30.11.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Dynamo "B" 2:0Mošnička
Sůra
08.06.12pátek17:00UT SeverkaFS Severka "B"FK Všebořice 6:6Doubrava
laik
10.kolo
31.10.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 9:6Hanzlík
Mikan
02.11.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Střekov United 4:1Hanzlík
Sůra
02.11.11středa19:00SH GymplNew YorkHop Trop - "B" 4:9Mošnička
Řízek
04.11.11pátek18:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Gold Combix ÚL "B" 2:1Mošnička
Špora
04.11.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFlamengo "B" 6:2Mikan
Sůra
08.11.11úterý20:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Elpra 2:7Zavadil
Sůra
11.kolo
07.11.11pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 2:4Macháček
Sůra
07.11.11pondělí18:00UT 26.ZŠFC ElpraFC Lokomotiv "UL" 6:3Hanzlík
Mikan
09.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FK Všebořice 0:5Nový
Řízek
10.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedNew York 2:9Macháček
Mikan
10.11.11čtvrtek20:00UT SeverkaFS Severka "B"Dynamo "B" 1:5Řízek
Sýs
14.12.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL 4:2Košťál
Sůra
12.kolo
14.11.11pondělí19:30UT SNPNew YorkFS Severka "B" 8:5Mikan
Sůra
16.11.11středa20:30SetuzaDynamo "B"Flamengo "B" 4:7Macháček
Řízek
18.11.11pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFC Elpra 5:4Sýs
Nový
21.11.11pondělí19:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Lokomotiv "UL" 8:2Sůra
Košťál
30.11.11středa19:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULStřekov United13:4Lutka
Nový
12.03.12pondělí19:00SH GymplKozlos Ústí n.L.Hop Trop - "B" 3:2Sůra
Hanzlík
13.kolo
22.11.11úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Wayuptensky futsal team UL 6:7Řízek
Zavadil
23.11.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Dynamo "B"12:4Kalina
Lutka
24.11.11čtvrtek18:00UT 26.ZŠStřekov UnitedKozlos Ústí n.L. 1:6Sýs
Mošnička
24.11.11čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"New York 6:3Lutka
Nový
28.11.11pondělí18:30UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FK Všebořice 7:2Mikan
Řízek
21.12.11středa19:00SH GymplHop Trop - "B"KMF Úder "B" 4:11Sůra
Nový
14.kolo
20.03.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Kozlos Ústí n.L. 4:3Košťál
Hilbert
21.03.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"New York14:5Mošnička
Macháček
22.03.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Všebořice 7:5Hanzlík
Rouče
22.03.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Wayuptensky futsal team UL 1:8Lutka
29.03.12čtvrtek20:00UT SeverkaStřekov UnitedHop Trop - "B" 2:7Lutka
Rouče
12.06.12úterý17:00UT KameňákFC ElpraDynamo "B" 6:6Kalina
Hanzlík
15.kolo
26.03.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Flamengo "B" 5:5Lutka
Macháček
26.03.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "B" 7:11Nový
Mikan
26.03.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"FC Lokomotiv "UL" 4:4Sůra
Košťál
27.03.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedKMF Úder "B" 7:6Mikan
Novák
27.03.12úterý18:00UT SNPNew YorkFC Elpra17:1Zavadil
Šmid
28.03.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"FS Severka "B" 9:1Řízek
Hilbert
16.kolo
03.04.12úterý19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"New York 4:1Sýs
Košťál
03.04.12úterý17:00UT SeverkaFC ElpraWayuptensky futsal team UL 1:5Lutka
Zavadil
03.04.12úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Střekov United 6:2Košťál
Sýs
04.04.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Kozlos Ústí n.L. 9:6Nový
Kresta
04.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Flamengo "B" 3:2Rouče
Šefčík
16.04.12pondělí18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceDynamo "B" 5:2Řízek
Hanzlík
17.kolo
10.04.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedFlamengo "B" 3:4Novák
Sůra
10.04.12úterý20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Elpra 8:5Macháček
Rouče
11.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 3:14Sůra
Zavadil
11.04.12středa19:30UT SNPNew YorkFK Všebořice 5:4Macháček
Rouče
16.04.12pondělí17:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Lokomotiv "UL" 5:3Hanzlík
Řízek
23.05.12středa20:00UT SeverkaFS Severka "B"KMF Úder "B" 5:8Doubrava
Řízek
18.kolo
17.04.12úterý19:00UT SeverkaFC ElpraHop Trop - "B" 3:9Hilbert
Zavadil
18.04.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Střekov United13:4Lutka
Sýs
19.04.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Dynamo "B" 3:3Nový
Košťál
19.04.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kozlos Ústí n.L. 2:9Novák
Lutka
19.04.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FS Severka "B" 3:3Rouče
Hanzlík
20.04.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL11:4Kalina
Sýs
19.kolo
24.04.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Elpra10:15Novák
Mikan
24.04.12úterý20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 2:6Nový
25.04.12středa19:30UT SNPNew YorkDynamo "B" 2:3Sýs
Doubrava
26.04.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"KMF Úder "B" 5:3Sýs
07.05.12pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Gold Combix ÚL "B" 2:9Lutka
Rouče
15.06.12pátek17:00UT SNPHop Trop - "B"FC Lokomotiv "UL" 5:4Šmid
20.kolo
23.04.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Wayuptensky futsal team UL 3:5Řízek
Nový
01.05.12úterý19:00UT SeverkaFC ElpraFS Severka "B" 3:7Hanzlík
Mošnička
02.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Flamengo "B"13:8Mošnička
Hilbert
03.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"New York 7:8Hanzlík
Sůra
03.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Střekov United 5:2Šmid
Rouče
04.05.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceHop Trop - "B" 7:5Košťál
Novák
21.kolo
07.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULNew York 3:6Hanzlík
Košťál
09.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"KMF Úder "B" 4:6Kalina
Novák
09.05.12středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo "B" 6:3Sůra
10.05.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FC Elpra12:5Novák
Lutka
06.06.12středa20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Lokomotiv "UL"10:1Řízek
Kalina
07.06.12čtvrtek18:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 4:7Šmid
Doubrava
22.kolo
14.05.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Hop Trop - "B" 5:7Řízek
Sýs
14.05.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraGold Combix ÚL "B" 2:11Hanzlík
Kalina
15.05.12úterý19:30UT SNPNew YorkKozlos Ústí n.L. 4:5Macháček
17.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Wayuptensky futsal team UL 6:6Sůra
Rouče
17.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 4:1Lutka
Sýs
18.05.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceFS Severka "B" 1:3Mikan
Kalina
23.kolo
18.04.12středa19:00SH GymplHop Trop - "B"New York 8:6Košťál
Rouče
15.05.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedDynamo "B" 1:4Košťál
Řízek
21.05.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraKMF Úder "B" 7:5Macháček
Mikan
23.05.12středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FC Lokomotiv "UL"14:2Hanzlík
Kalina
23.05.12středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 5:2Macháček
Rouče
24.05.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"FK Všebořice 4:6Novák
Hanzlík
24.kolo
28.05.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 4:7Lutka
Doubrava
28.05.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"FS Severka "B" 2:5Macháček
Sůra
31.05.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 2:3Pejša
Hanzlík
31.05.12čtvrtek20:00UT SNPNew YorkStřekov United 4:4Sýs
Macháček
31.05.12čtvrtek20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"FC Elpra 8:5Šmid
Rouče
01.06.12pátek18:00UT 26.ZŠFK VšebořiceGold Combix ÚL "B" 6:2Lutka
Mikan
25.kolo
29.05.12úterý20:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 5:5Řízek
Hilbert
04.06.12pondělí17:00UT SeverkaFC ElpraFK Všebořice 5:8Mikan
Novák
06.06.12středa19:30UT SNPHop Trop - "B"Kozlos Ústí n.L. 9:3Macháček
Sůra
07.06.12čtvrtek19:00nesehránoFC Lokomotiv "UL"KMF Úder "B" 5:0Doubrava
Šmid
07.06.12čtvrtek18:30SH GymplFlamengo "B"Dynamo "B" 3:8Hanzlík
Sůra
08.06.12pátek19:00UT SeverkaFS Severka "B"New York 8:1Sůra
Sýs
26.kolo
11.06.12pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Střekov United 5:0Macháček
Sýs
11.06.12pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFS Severka "B" 1:6Mikan
Lutka
11.06.12pondělí19:00SH GymplDynamo "B"Gold Combix ÚL "B" 2:11Hanzlík
Kalina
12.06.12úterý20:00UT SeverkaFK VšebořiceFC Lokomotiv "UL" 3:6Řízek
Doubrava
14.06.12čtvrtek19:00hala UJEPKMF Úder "B"Hop Trop - "B" 6:6Hanzlík
Lutka
15.06.12pátek19:00UT SNPNew YorkFlamengo "B" 6:7Macháček
Kalina

celkem záznamů: 156

generováno za 0.17 sekund