Dnes je pondělí 17.12.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2010/2011 Okresní přebor
1.kolo
30.08.10pondělí19:00UT SeverkaFandaFK Pérovna UL 6:2Matějka
Mošnička
30.08.10pondělí20:00UT SNPKMF Úder "A"Akord11:5Kresta
Nový
31.08.10úterý17:30UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Odpadlíci 4:3Matějka
Nový
01.09.10středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Kolbenschmidt cz 2:2Hanzlík
Kalina
01.09.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Libouchec10:2Nový
Matějka
02.09.10čtvrtek18:30UT SeverkaFlamengo ULFC Sokol UL "A" 2:7Hanzlík
Doubrava
03.09.10pátek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaAS - Comp10:7Lutka
Mošnička
2.kolo
06.09.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czOdpadlíci 3:5Šmid
Matějka
06.09.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 4:4Šmid
Doubrava
07.09.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMF Úder "A" 2:2Košťál
Kadeřábek
07.09.10úterý20:30SetuzaAS - CompFanda 5:8Lutka
Matějka
08.09.10středa18:30LibouchecFC LibouchecFlamengo UL 6:6Hanzlík
08.09.10středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FSC SKP Viktoria 6:12Šmid
Matějka
10.09.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordGold Combix ÚL "A" 3:10Hanzlík
Nový
3.kolo
13.09.10pondělí20:00UT SeverkaFandaKMK Tornádo "UL" 9:4Mošnička
Šmid
13.09.10pondělí20:30UT SNPKMF Úder "A"FC Libouchec 7:2Řízek
Hanzlík
13.09.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FC Sokol UL "A" 4:2Šmid
Mošnička
13.09.10pondělí19:00UT SNPOdpadlíciAkord 5:3Hanzlík
Řízek
15.09.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAS - Comp 4:3Kresta
Nový
16.09.10čtvrtek18:30UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 3:8Lutka
Nový
17.09.10pátek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz10:6Šmid
Košťál
4.kolo
20.09.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czAkord14:2Lutka
Košťál
20.09.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A"10:3Košťál
Matějka
21.09.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Odpadlíci 3:11Nový
Kalina
21.09.10úterý20:30SetuzaAS - CompFlamengo UL 5:6Doubrava
Řízek
22.09.10středa18:30LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "A" 7:7Hanzlík
24.09.10pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda 9:6Lutka
Matějka
09.12.10čtvrtek21:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Morgan Commando TP 8:6Mošnička
Hanzlík
5.kolo
29.09.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 5:2Lutka
Špora
30.09.10čtvrtek18:30UT SeverkaFlamengo ULKMK Tornádo "UL" 2:2Nový
Kadeřábek
01.10.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 3:2Kadeřábek
Nový
22.10.10pátek17:30UT SNPOdpadlíciFC Libouchec 4:2Nový
Kalina
02.12.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"AS - Comp 6:8Nový
Řízek
14.03.11pondělí19:00UT SeverkaFandaFC Kolbenschmidt cz 4:2Hanzlík
Kresta
14.03.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FK Pérovna UL 0:3Kresta
Hanzlík
6.kolo
04.10.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Sokol UL "A" 6:19Nový
Řízek
04.10.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULOdpadlíci 4:1Hovorka
Kalina
04.10.10pondělí19:00UT SeverkaFandaMorgan Commando TP 5:8Nový
Mošnička
05.10.10úterý20:30SetuzaAS - CompGold Combix ÚL "A" 1:4Košťál
Lutka
06.10.10středa18:30LibouchecFC LibouchecAkord 6:5Hanzlík
Řízek
06.10.10středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"KMF Úder "A" 2:3Kadeřábek
Kalina
08.10.10pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL 8:7Lutka
Košťál
7.kolo
11.10.10pondělí20:30UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 4:9Nový
Kalina
11.10.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"KMK Tornádo "UL" 8:1Šmid
Hanzlík
11.10.10pondělí19:00UT SNPOdpadlíciAS - Comp 7:0Nový
Kalina
12.10.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:4Nový
Lutka
13.10.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz 5:0Lutka
Nový
13.10.10středa18:00UT KameňákAkordFK Pérovna UL 5:10Hanzlík
Doubrava
14.10.10čtvrtek18:00UT SeverkaFlamengo ULFanda 3:13Lutka
Kalina
8.kolo
18.10.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFC Libouchec 3:4Košťál
Doubrava
18.10.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Sokol UL "A" 4:3Kresta
Lasch
18.10.10pondělí19:00UT SeverkaFandaKMF Úder "A"10:1Doubrava
Košťál
20.10.10středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"Odpadlíci 2:4Lutka
Šmid
20.10.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 9:2Nový
Hanzlík
21.10.10čtvrtek21:00SetuzaAS - CompAkord 5:6Mošnička
Doubrava
22.10.10pátek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "A" 2:6Nový
Procházka
9.kolo
25.10.10pondělí20:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz12:7Košťál
25.10.10pondělí20:30UT SNPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 2:6Nový
Doubrava
25.10.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Fanda 5:3Šmid
Hanzlík
25.10.10pondělí19:00UT SNPOdpadlíciFSC SKP Viktoria 4:5Doubrava
Nový
26.10.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 3:2Šmid
Košťál
27.10.10středa18:30LibouchecFC LibouchecFK Pérovna UL 4:6Hanzlík
Nový
26.11.10pátek19:30SetuzaAkordKMK Tornádo "UL" 3:2Nový
Řízek
10.kolo
01.11.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 3:4Nový
Doubrava
01.11.10pondělí19:00UT SeverkaFandaOdpadlíci 7:6Doubrava
Nový
03.11.10středa18:00UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 1:3Šmid
Lutka
03.11.10středa16:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPGold Combix ÚL "A" 2:12Nový
Řízek
04.11.10čtvrtek21:00SetuzaAS - CompFC Libouchec 8:4Lutka
04.11.10čtvrtek18:00UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 3:5Lutka
Nový
05.11.10pátek19:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaAkord12:1Lutka
Doubrava
11.kolo
08.11.10pondělí20:30UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 5:7Kadeřábek
Šiška
08.11.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Flamengo UL 2:0Hanzlík
Řízek
08.11.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAS - Comp 9:3Nový
Šmid
09.11.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FSC SKP Viktoria 4:12Kadeřábek
10.11.10středa18:00UT KameňákAkordFanda 5:3Kresta
Lutka
10.11.10středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL"13:8Košťál
Nový
11.11.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPOdpadlíci 4:9Mikan
Kalina
12.kolo
15.11.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czAS - Comp 2:11Nový
Hanzlík
15.11.10pondělí19:00UT SeverkaFandaFC Sokol UL "A" 5:4Nový
Hanzlík
15.11.10pondělí19:00UT SNPKMF Úder "A"Gold Combix ÚL "A" 3:1Kalina
laik
17.11.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPAkord 4:2Mikan
laik
19.11.10pátek20:30SetuzaKMK Tornádo "UL"FK Pérovna UL 2:9Nový
Matějka
19.11.10pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Libouchec 5:2Řízek
Mikan
25.11.10čtvrtek18:00UT SeverkaFlamengo ULOdpadlíci 4:7Mikan
Kadeřábek
13.kolo
22.11.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FC Kolbenschmidt cz 4:6Lutka
Kadeřábek
22.11.10pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 5:4Lasch
Hovorka
23.11.10úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Morgan Commando TP 2:4Nový
Mošnička
24.11.10středa18:00UT KameňákAkordFlamengo UL 5:7Lutka
24.11.10středa18:30LibouchecFC LibouchecFanda14:8Hanzlík
Kalina
25.11.10čtvrtek21:00SetuzaAS - CompKMK Tornádo "UL" 8:4Košťál
Mošnička
10.03.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "A"Odpadlíci 4:8Mikan
Hanzlík
14.kolo
21.03.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMK Tornádo "UL" 4:5Nový
Mikan
21.03.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFanda 6:1Kresta
Řízek
21.03.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciGold Combix ÚL "A" 2:4Sýs
Nový
22.03.11úterý20:30SetuzaAS - CompFSC SKP Viktoria13:5Mikan
Lutka
22.03.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Flamengo UL 3:3Nový
Mošnička
23.03.11středa18:30LibouchecFC LibouchecMorgan Commando TP 3:3Hanzlík
Kalina
23.03.11středa18:00UT KameňákAkordKMF Úder "A" 2:2Mošnička
Sýs
15.kolo
28.03.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciFC Kolbenschmidt cz 2:3Lutka
Kalina
28.03.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Akord 4:0Košťál
Sýs
30.03.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Sokol UL "A" 4:3Šmid
Řízek
30.03.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFC Libouchec 4:10Mošnička
Nový
30.03.11středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Sýs
31.03.11čtvrtek21:00SetuzaFandaAS - Comp 5:13Šmid
Macháček
01.04.11pátek18:30UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMK Tornádo "UL" 2:2Lutka
Macháček
16.kolo
04.04.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 3:10Hanzlík
Kalina
04.04.11pondělí21:00SetuzaAS - CompMorgan Commando TP 3:4Mikan
Řízek
04.04.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL 7:2Mikan
Macháček
06.04.11středa18:30LibouchecFC LibouchecKMF Úder "A" 5:4Nový
Sýs
06.04.11středa17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "A" 1:8Šmid
Hanzlík
06.04.11středa18:00UT KameňákAkordOdpadlíci 3:14Mošnička
Špora
08.04.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"Fanda 1:3Sýs
Nový
17.kolo
11.04.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciFC Sokol UL "A" 4:2Macháček
Špora
11.04.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FC Libouchec 6:1Košťál
Sýs
13.04.11středa18:00UT KameňákAkordFC Kolbenschmidt cz10:5Řízek
Kalina
13.04.11středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMK Tornádo "UL" 3:8Mikan
Špora
15.04.11pátek20:00UT SeverkaFandaFSC SKP Viktoria 6:8Řízek
Macháček
08.06.11středa18:00UT 26.ZŠKMF Úder "A"FK Pérovna UL 1:8Řízek
Kalina
20.06.11pondělí19:00SetuzaFlamengo ULAS - Comp 4:8Hanzlík
Řízek
18.kolo
18.04.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 7:9Lutka
Nový
18.04.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 2:6Řízek
Špora
18.04.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "A" 4:5Hanzlík
Mikan
19.04.11úterý20:30SetuzaAS - CompKMF Úder "A" 5:5Lutka
Hilbert
19.04.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 4:4Šmid
Špora
22.04.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"Flamengo UL 3:2Šmid
Nový
01.06.11středa18:30LibouchecFC LibouchecOdpadlíci 6:4Hanzlík
Gajarský
19.kolo
25.04.11pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Kolbenschmidt cz 4:5Hanzlík
Šmid
25.04.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"AS - Comp 6:3Šmid
Hanzlík
27.04.11středa18:00UT KameňákAkordFC Libouchec 2:3Nový
Hilbert
27.04.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"KMK Tornádo "UL" 3:4Hilbert
Nový
27.04.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 5:11Šmid
Sýs
27.04.11středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFanda 5:2Košťál
Řízek
29.04.11pátek19:00UT SNPOdpadlíciFK Pérovna UL 6:6Košťál
Špora
20.kolo
02.05.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 6:8Lutka
Kalina
02.05.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 8:2Mikan
Špora
02.05.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULAkord12:3Hanzlík
Macháček
03.05.11úterý20:30SetuzaAS - CompOdpadlíci 4:13Macháček
Řízek
04.05.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A"10:1Hilbert
Hanzlík
06.05.11pátek19:00UT SeverkaFandaFlamengo UL 5:4Košťál
Mikan
06.05.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "A" 4:13Lutka
Sýs
21.kolo
09.05.11pondělí17:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FK Pérovna UL 4:4Mikan
Sýs
09.05.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciKMK Tornádo "UL" 3:6Řízek
Hilbert
09.05.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FSC SKP Viktoria10:0Sýs
Mikan
11.05.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Fanda 4:4Nový
Šmid
11.05.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULMorgan Commando TP 4:10Lutka
Špora
18.05.11středa17:30LibouchecFC LibouchecFC Kolbenschmidt cz 2:5Hanzlík
Hilbert
13.06.11pondělí19:00SetuzaAkordAS - Comp 1:9Hanzlík
Nový
22.kolo
16.05.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 5:4Šmid
Mikan
16.05.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaOdpadlíci 5:9Lutka
Macháček
16.05.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Libouchec 9:3Šmid
Mikan
17.05.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 5:4Lutka
Hanzlík
18.05.11středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMF Úder "A" 3:7Špora
Sýs
18.05.11středa18:00UT SeverkaFandaGold Combix ÚL "A" 4:5Lutka
Kalina
20.05.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"Akord15:2Lutka
Šmid
23.kolo
23.05.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 9:7Košťál
Sýs
23.05.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciFanda 5:3Nový
Mikan
23.05.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Morgan Commando TP10:2Košťál
Kalina
24.05.11úterý20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 2:4Nový
Kadeřábek
25.05.11středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 5:6Hanzlík
Gajarský
25.05.11středa18:00UT KameňákAkordFSC SKP Viktoria 9:10Kadeřábek
Hilbert
25.05.11středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL10:6Hilbert
Kadeřábek
24.kolo
30.05.11pondělí17:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A"11:5Sýs
Kalina
30.05.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciMorgan Commando TP 7:0Lutka
Mikan
30.05.11pondělí20:00UT SeverkaFandaAkord 4:1Sýs
Šmid
30.05.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Sokol UL "A" 5:9Košťál
Nový
31.05.11úterý20:30SetuzaAS - CompFK Pérovna UL 2:4Hanzlík
Košťál
01.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULGold Combix ÚL "A" 6:6Lutka
Macháček
03.06.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 3:3Lutka
Kalina
25.kolo
06.06.11pondělí20:00WHC KBFK Pérovna ULKMK Tornádo "UL" 5:3Košťál
Řízek
06.06.11pondělí19:00UT SNPOdpadlíciFlamengo UL 8:4Hanzlík
Hilbert
06.06.11pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"KMF Úder "A" 3:3Lutka
Nový
07.06.11úterý20:30SetuzaAS - CompFC Kolbenschmidt cz 6:6Šmid
Hanzlík
08.06.11středa18:30LibouchecFC LibouchecFSC SKP Viktoria 5:5Hanzlík
Hilbert
08.06.11středa19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Fanda 6:5Mikan
Špora
08.06.11středa18:00UT KameňákAkordMorgan Commando TP 2:4Nový
Mošnička
26.kolo
13.06.11pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "A" 8:4Nový
Hanzlík
13.06.11pondělí20:00UT SeverkaFandaFC Libouchec 9:8Lutka
Macháček
13.06.11pondělí20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:10Košťál
Mikan
15.06.11středa19:30UT SNPOdpadlíciKMF Úder "A"10:4Lutka
Hilbert
15.06.11středa19:00UT SeverkaFlamengo ULAkord 5:0Košťál
Macháček
15.06.11středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Sokol UL "A" 7:4Kalina
Hanzlík
17.06.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "UL"AS - Comp 4:4Macháček
Lutka

celkem záznamů: 182

generováno za 0.13 sekund