Dnes je čtvrtek 22.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 90

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2010/2011 Krajský přebor
1.kolo
11.10.10pondělí20:00WHC KBSportbarTutti Pizza UL 5:7Košťál
Mošnička
11.10.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULFS Severka "A" 7:4Lutka
Hanzlík
13.10.10středa20:30SetuzaHop Trop ADeNas Krásný Studenec 5:8Košťál
Lutka
14.10.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Sampdoria MRV UL 3:11Hanzlík
Nový
15.10.10pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Teta10:1Šmid
Košťál
2.kolo
18.10.10pondělí19:00LibouchecDeNas Krásný StudenecTeta 7:6Lutka
Uher
18.10.10pondělí19:00WHC KBTutti Pizza ULRelax Ústí n.L. 6:4Lasch
Kresta
19.10.10úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULUSK Slávie UL 9:6Košťál
Lutka
20.10.10středa20:00WHC KBFS Severka "A"FK Snopek Bělá 194611:2Šmid
Lutka
20.10.10středa20:30SetuzaHop Trop ASportbar 2:0Hanzlík
Nový
3.kolo
25.10.10pondělí20:00WHC KBSportbarDeNas Krásný Studenec 5:6Kresta
Lasch
25.10.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULTutti Pizza UL 7:5Lutka
Hanzlík
25.10.10pondělí19:00WHC KBTetaFS Severka "A" 3:3Lasch
Kresta
28.10.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop A10:2Lutka
Hanzlík
17.12.10pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Sampdoria MRV UL 8:3Lutka
Mikan
4.kolo
01.11.10pondělí19:00LibouchecDeNas Krásný StudenecFS Severka "A" 3:6Hanzlík
Procházka
01.11.10pondělí20:00WHC KBSportbarRelax Ústí n.L. 6:3Košťál
Lutka
02.11.10úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULTeta 5:3Košťál
Hanzlík
03.11.10středa20:00WHC KBTutti Pizza ULFK Snopek Bělá 194611:1Lutka
Hanzlík
03.11.10středa20:30SetuzaHop Trop AUSK Slávie UL 3:3Šmid
Košťál
5.kolo
08.11.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULSportbar 4:3Matějka
Hanzlík
08.11.10pondělí19:00WHC KBTetaTutti Pizza UL 1:5Šmid
Nový
10.11.10středa20:00WHC KBFS Severka "A"Sampdoria MRV UL 4:6Lutka
Hanzlík
11.11.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.DeNas Krásný Studenec 4:3Nový
Lutka
12.11.10pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Hop Trop A 8:4Matějka
Košťál
6.kolo
15.11.10pondělí19:00LibouchecDeNas Krásný StudenecSampdoria MRV UL 5:0Lutka
Matějka
17.11.10středa20:00WHC KBTutti Pizza ULFS Severka "A" 7:4Košťál
Lutka
18.11.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.USK Slávie UL 5:10Matějka
Košťál
08.12.10středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 2:7Lutka
Nový
13.12.10pondělí20:00WHC KBSportbarFK Snopek Bělá 1946 5:5Lutka
Košťál
7.kolo
22.11.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULDeNas Krásný Studenec 7:5Lutka
Hanzlík
22.11.10pondělí19:00WHC KBTetaSportbar 1:7Hovorka
Lasch
23.11.10úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULTutti Pizza UL 4:8Hanzlík
Lutka
24.11.10středa20:00WHC KBFS Severka "A"Hop Trop A 7:4Matějka
Lutka
26.11.10pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Relax Ústí n.L. 7:2Šmid
Košťál
8.kolo
29.11.10pondělí19:00LibouchecDeNas Krásný StudenecTutti Pizza UL 5:6Matějka
Nový
29.11.10pondělí20:00WHC KBSportbarFS Severka "A" 5:2Lutka
Řízek
29.11.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULFK Snopek Bělá 1946 5:1Nový
Matějka
01.12.10středa20:30SetuzaHop Trop ASampdoria MRV UL 5:3Šmid
Lutka
02.12.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Teta 3:2Hanzlík
Šmid
9.kolo
06.12.10pondělí19:00WHC KBTetaUSK Slávie UL 5:14Šmid
laik
07.12.10úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULSportbar 1:7Šmid
Lutka
08.12.10středa20:00WHC KBFS Severka "A"Relax Ústí n.L. 4:2Hanzlík
Mikan
10.12.10pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946DeNas Krásný Studenec 7:5Lutka
Řízek
12.01.11středa21:30SetuzaHop Trop ATutti Pizza UL 7:5Lutka
Nový
10.kolo
10.01.11pondělí20:00WHC KBTutti Pizza ULSportbar 3:3Lutka
Matějka
10.01.11pondělí19:00WHC KBTetaFK Snopek Bělá 1946 1:0Nový
Lutka
11.01.11úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULRelax Ústí n.L.11:5Nový
Lutka
12.01.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"USK Slávie UL 5:5Šmid
Mikan
14.02.11pondělí20:30LibouchecDeNas Krásný StudenecHop Trop A 6:8Lutka
Sýs
11.kolo
17.01.11pondělí19:00WHC KBTetaDeNas Krásný Studenec 1:8Hanzlík
Nový
17.01.11pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULSampdoria MRV UL 6:7Nový
Hanzlík
17.01.11pondělí21:00WHC KBSportbarHop Trop A 7:3Lutka
Šmid
20.01.11čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Tutti Pizza UL 2:13Košťál
Lutka
04.03.11pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946FS Severka "A" 7:5Lutka
Kalina
12.kolo
24.01.11pondělí20:30LibouchecDeNas Krásný StudenecSportbar 8:3Hanzlík
Mikan
24.01.11pondělí20:00WHC KBFS Severka "A"Teta 1:4Lutka
Sýs
26.01.11středa20:30SetuzaHop Trop ARelax Ústí n.L. 4:7Lutka
Nový
26.01.11středa20:00WHC KBTutti Pizza ULUSK Slávie UL 8:1Šmid
Mošnička
01.02.11úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULFK Snopek Bělá 1946 7:2Lutka
Hanzlík
13.kolo
31.01.11pondělí19:00WHC KBTetaSampdoria MRV UL 3:8Matějka
Hanzlík
31.01.11pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie ULHop Trop A 7:3Košťál
Nový
02.02.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"DeNas Krásný Studenec 5:4Lutka
Mikan
03.02.11čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Sportbar 2:7Matějka
Mošnička
04.02.11pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Tutti Pizza UL 5:6Lutka
Šefčík
14.kolo
07.02.11pondělí20:30LibouchecDeNas Krásný StudenecRelax Ústí n.L. 0:6Košťál
Nový
07.02.11pondělí20:00WHC KBSportbarUSK Slávie UL 2:6Šmid
Lutka
08.02.11úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULFS Severka "A" 4:4Košťál
Mikan
09.02.11středa20:30SetuzaHop Trop AFK Snopek Bělá 1946 5:10Sýs
Hanzlík
09.02.11středa20:00WHC KBTutti Pizza ULTeta 5:2Šmid
Nový
15.kolo
15.02.11úterý20:30SetuzaSampdoria MRV ULDeNas Krásný Studenec 5:0Hanzlík
Mikan
16.02.11středa20:00WHC KBFS Severka "A"Tutti Pizza UL 4:7Lutka
Šmid
18.02.11pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946Sportbar 3:11Matějka
Mikan
03.03.11čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie ULRelax Ústí n.L. 6:4Košťál
Nový
07.03.11pondělí19:00WHC KBTetaHop Trop A 0:5Šmid
Lutka
16.kolo
21.02.11pondělí20:30LibouchecDeNas Krásný StudenecUSK Slávie UL 8:6Nový
Košťál
21.02.11pondělí19:00WHC KBSportbarTeta 2:3Hanzlík
Kresta
23.02.11středa20:30SetuzaHop Trop AFS Severka "A" 4:9Mošnička
Sýs
23.02.11středa20:00WHC KBTutti Pizza ULSampdoria MRV UL 4:11Košťál
Lutka
17.03.11čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FK Snopek Bělá 1946 5:5Košťál
Šmid
17.kolo
28.02.11pondělí20:00WHC KBFS Severka "A"Sportbar 4:6Lutka
Mikan
02.03.11středa20:00WHC KBTutti Pizza ULDeNas Krásný Studenec 7:1Košťál
Mošnička
11.03.11pátek20:45LibouchecFK Snopek Bělá 1946USK Slávie UL 8:5Mikan
Košťál
14.03.11pondělí19:00WHC KBTetaRelax Ústí n.L. 7:1Lutka
Nový
16.03.11středa20:30SetuzaSampdoria MRV ULHop Trop A 7:3Kresta
Mošnička
18.kolo
07.03.11pondělí20:30LibouchecDeNas Krásný StudenecFK Snopek Bělá 194612:5Mikan
Nový
07.03.11pondělí20:00WHC KBSportbarSampdoria MRV UL 4:5Lutka
Šmid
08.03.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie ULTeta 5:4Mošnička
Kalina
09.03.11středa20:30SetuzaTutti Pizza ULHop Trop A 8:3Šmid
Hanzlík
10.03.11čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FS Severka "A" 3:4Nový
Mošnička

celkem záznamů: 90

generováno za 0.19 sekund