Dnes je středa 21.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2010/2011 3.třída
1.kolo
01.09.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFSC Tygříci "UL" 2:1Košťál
01.09.10středa21:00WHC KBFC RumíciBad Boys 9:0Lutka
02.09.10čtvrtek18:00UT 26.ZŠMakroFK K.B.Ústí n.L. 3:2Matějka
02.09.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Hop Trop "B"12:1Řízek
02.09.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaLesná Pes "B" 2:6Matějka
02.09.10čtvrtek17:30UT SeverkaSampdoria MRV "B"Futsal Dream12:0Hanzlík
03.09.10pátek19:00UT Stad.mlVesničaniSOSOSO 8:4Řízek
2.kolo
06.09.10pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"FC Incredibles 5:5Lutka
07.09.10úterý18:00UT 26.ZŠMakro1. FC Kostelníci "UL" 2:5Lutka
08.09.10středa18:30UT NeštěmiceBad BoysHC Slovan garda 6:5Košťál
09.09.10čtvrtek17:00UT 26.ZŠFutsal DreamVesničani 2:10Šmid
10.09.10pátek18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.SOSOSO 3:3Šmid
10.09.10pátek19:30UT 26.ZŠLesná Pes "B"Sampdoria MRV "B" 5:4Šmid
12.11.10pátek20:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Rumíci 2:3Šmid
3.kolo
SOSOSOFutsal Dream 0:5Hanzlík
13.09.10pondělí18:30UT KameňákVesničaniLesná Pes "B" 3:6Košťál
15.09.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesMakro 5:3Lutka
15.09.10středa21:00WHC KBFC RumíciHop Trop "B" 3:2Hanzlík
16.09.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FK K.B.Ústí n.L.10:1Košťál
16.09.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFSC Tygříci "UL" 0:1Doubrava
17.09.10pátek20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Bad Boys 4:2Matějka
4.kolo
20.09.10pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"HC Slovan garda 8:3Kalina
21.09.10úterý19:30UT 26.ZŠLesná Pes "B"SOSOSO 5:0Hanzlík
21.09.10úterý18:00UT 26.ZŠMakroFC Rumíci 9:4Řízek
22.09.10středa18:30UT NeštěmiceBad BoysVesničani 1:9Šmid
23.09.10čtvrtek17:30UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV "B" 7:4Nový
23.09.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Incredibles 4:1Šmid
24.09.10pátek20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Futsal Dream 3:5Lutka
5.kolo
27.09.10pondělí18:15T-MobileSOSOSOBad Boys 4:4Řízek
29.09.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFK K.B.Ústí n.L. 9:2Kalina
29.09.10středa21:00WHC KBFC Rumíci1. FC Kostelníci "UL" 4:9Košťál
30.09.10čtvrtek17:30UT SeverkaSampdoria MRV "B"Hop Trop "B" 8:5Kadeřábek
30.09.10čtvrtek17:00UT Stad.mlFutsal DreamLesná Pes "B" 2:15Řízek
01.10.10pátek19:30UT 26.ZŠVesničaniFSC Tygříci "UL" 5:11Řízek
13.10.10středa20:15UT 26.ZŠHC Slovan gardaMakro 3:2laik
6.kolo
04.10.10pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"Vesničani12:4Doubrava
06.10.10středa18:30UT NeštěmiceBad BoysFutsal Dream10:4Košťál
06.10.10středa18:00UT 26.ZŠMakroSampdoria MRV "B" 3:4Nový
06.10.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFC Rumíci 3:2Šmid
07.10.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"HC Slovan garda 8:6Šmid
07.10.10čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"SOSOSO 1:2Nový
08.10.10pátek20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Lesná Pes "B" 5:11Lutka
7.kolo
11.10.10pondělí19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"1. FC Kostelníci "UL" 3:2Šmid
11.10.10pondělí18:30UT KameňákVesničaniMakro 4:3Košťál
11.10.10pondělí18:30UT NeštěmiceSOSOSOHop Trop "B" 3:6Řízek
12.10.10úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Bad Boys 8:1Mošnička
13.10.10středa21:00WHC KBFC RumíciFK K.B.Ústí n.L. 6:0Doubrava
14.10.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFC Incredibles 3:9Řízek
14.10.10čtvrtek18:30UT NeštěmiceFutsal DreamFSC Tygříci "UL" 3:5Košťál
8.kolo
18.10.10pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"Futsal Dream 6:3Hanzlík
19.10.10úterý19:00UT 26.ZŠMakroSOSOSO 5:3Kalina
20.10.10středa18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Bad Boys 7:4Řízek
20.10.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSampdoria MRV "B" 2:3Doubrava
20.10.10středa21:00WHC KBFC RumíciHC Slovan garda 7:1Šmid
21.10.10čtvrtek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Lesná Pes "B" 4:4Šmid
21.10.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Vesničani 6:2Mošnička
9.kolo
25.10.10pondělí18:30UT KameňákVesničaniFC Incredibles 3:4Košťál
26.10.10úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Hop Trop "B" 5:4Mošnička
27.10.10středa21:00WHC KBSampdoria MRV "B"FC Rumíci 2:3Košťál
27.10.10středa18:30UT NeštěmiceBad BoysFSC Tygříci "UL" 1:10Lutka
27.10.10středa19:00UT 26.ZŠSOSOSO1. FC Kostelníci "UL" 3:4Kalina
28.10.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaFK K.B.Ústí n.L. 7:4Mošnička
28.10.10čtvrtek17:00UT NeštěmiceFutsal DreamMakro 1:9Řízek
10.kolo
01.11.10pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"Bad Boys17:2Hanzlík
03.11.10středa18:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.FSC Tygříci "UL" 6:6Řízek
03.11.10středa19:30UT 26.ZŠMakroLesná Pes "B" 3:1Řízek
03.11.10středa21:00WHC KBFC RumíciVesničani 3:3Lutka
03.11.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesSOSOSO 4:3Nový
04.11.10čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Futsal Dream23:2Hanzlík
04.11.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaSampdoria MRV "B" 8:4Řízek
11.kolo
08.11.10pondělí18:30UT KameňákVesničaniHC Slovan garda 1:3Kalina
08.11.10pondělí19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Hop Trop "B" 4:6Řízek
09.11.10úterý19:00UT 26.ZŠSOSOSOFC Rumíci 2:6Hanzlík
11.11.10čtvrtek18:30UT NeštěmiceFutsal DreamFC Incredibles 0:15Košťál
12.11.10pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:4Šmid
01.12.10středa18:00LibouchecLesná Pes "B"1. FC Kostelníci "UL" 5:4Hanzlík
03.12.10pátek20:00SetuzaBad BoysMakro 3:10Lutka
12.kolo
17.11.10středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesLesná Pes "B" 1:2Šiška
17.11.10středa21:00WHC KBFC RumíciFutsal Dream 8:1Lutka
18.11.10čtvrtek17:30UT 26.ZŠHC Slovan gardaSOSOSO 4:4Mikan
19.11.10pátek20:00UT 26.ZŠFK K.B.Ústí n.L.Hop Trop "B" 5:9Řízek
29.11.10pondělí20:30Setuza1. FC Kostelníci "UL"Bad Boys23:2Mošnička
15.12.10středa19:00WHC KBSampdoria MRV "B"Vesničani 3:5Šmid
04.03.11pátek19:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 5:8Mikan
13.kolo
23.11.10úterý19:00UT 26.ZŠSOSOSOSampdoria MRV "B" 4:6Mikan
21.12.10úterý20:30SetuzaVesničaniFK K.B.Ústí n.L. 9:3laik
12.01.11středa21:00WHC KBFC RumíciLesná Pes "B" 5:4Mikan
09.03.11středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"1. FC Kostelníci "UL" 0:11Sýs
15.03.11úterý18:00UT SNPHop Trop "B"Makro 2:5Šmid
18.03.11pátek18:15UT NeštěmiceFutsal DreamHC Slovan garda 5:2Lutka
06.04.11středa20:00UT SeverkaBad BoysFC Incredibles 6:7Mikan
14.kolo
21.03.11pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"1. FC Kostelníci "UL" 4:7Sýs
23.03.11středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FC Incredibles 4:7Mikan
23.03.11středa18:15UT NeštěmiceBad BoysFC Rumíci 1:9Nový
24.03.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.Makro 4:6Mošnička
24.03.11čtvrtek18:00LibouchecLesná Pes "B"HC Slovan garda 7:6Hanzlík
24.03.11čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal DreamSampdoria MRV "B" 2:31Mošnička
24.03.11čtvrtek20:00UT SeverkaSOSOSOVesničani 6:5Sýs
15.kolo
28.03.11pondělí18:00UT KameňákHC Slovan gardaBad Boys15:3Nový
28.03.11pondělí18:30UT NeštěmiceSOSOSOFK K.B.Ústí n.L. 2:6Šmid
30.03.11středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesHop Trop "B" 9:7Mošnička
31.03.11čtvrtek20:00UT SeverkaVesničaniFutsal Dream 8:2Mikan
31.03.11čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Makro 5:1Šmid
01.04.11pátek19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Lesná Pes "B" 6:4Mošnička
11.05.11středa20:00WHC KBFC RumíciFSC Tygříci "UL"25:0Řízek
16.kolo
04.04.11pondělí19:00UT SeverkaMakroFC Incredibles 6:6Nový
04.04.11pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"FC Rumíci 8:5Šmid
06.04.11středa18:15UT NeštěmiceBad BoysSampdoria MRV "B" 3:14Lutka
07.04.11čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal DreamSOSOSO 3:9Mikan
08.04.11pátek17:00UT SeverkaLesná Pes "B"Vesničani 9:9Řízek
26.05.11čtvrtek19:00UT KameňákFSC Tygříci "UL"HC Slovan garda 4:8Kalina
09.06.11čtvrtek18:00UT KameňákFK K.B.Ústí n.L.1. FC Kostelníci "UL" 3:6Špora
17.kolo
12.04.11úterý20:00UT SeverkaVesničaniBad Boys 9:2Kalina
13.04.11středa21:00WHC KBFC RumíciMakro 9:1Mošnička
13.04.11středa20:00UT SeverkaFC Incredibles1. FC Kostelníci "UL" 3:6Lutka
14.04.11čtvrtek18:00UT SeverkaFutsal DreamFK K.B.Ústí n.L. 2:12Mošnička
14.04.11čtvrtek18:00UT KameňákHC Slovan gardaHop Trop "B" 8:3Lutka
15.04.11pátek19:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FSC Tygříci "UL"16:4Macháček
22.04.11pátek18:00UT 26.ZŠSOSOSOLesná Pes "B" 7:7Sýs
18.kolo
20.04.11středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Vesničani 0:1Košťál
20.04.11středa17:00UT SeverkaLesná Pes "B"Futsal Dream10:2Košťál
20.04.11středa18:15UT NeštěmiceBad BoysSOSOSO 7:6Nový
21.04.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FC Incredibles 4:10Šmid
21.04.11čtvrtek18:30UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FC Rumíci 0:3Kalina
21.04.11čtvrtek19:00UT SeverkaMakroHC Slovan garda 8:8Mikan
13.06.11pondělí19:00UT SeverkaHop Trop "B"Sampdoria MRV "B" 5:10Hilbert
19.kolo
26.04.11úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FK K.B.Ústí n.L. 5:3Nový
26.04.11úterý20:00UT SeverkaVesničaniHop Trop "B" 9:8Špora
27.04.11středa21:00WHC KBFC RumíciFC Incredibles 2:1Lutka
28.04.11čtvrtek17:00UT SeverkaFutsal DreamBad Boys 5:12Kalina
28.04.11čtvrtek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"Makro 8:3Sýs
28.04.11čtvrtek18:00UT KameňákHC Slovan garda1. FC Kostelníci "UL" 2:4Macháček
13.05.11pátek20:30UT SNPSOSOSOFSC Tygříci "UL" 6:3Řízek
20.kolo
02.05.11pondělí20:00UT SeverkaMakroVesničani 2:7Hilbert
02.05.11pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"SOSOSO 8:2Nový
04.05.11středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesHC Slovan garda 5:6Špora
04.05.11středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Futsal Dream15:2Mikan
04.05.11středa18:30UT NeštěmiceBad BoysLesná Pes "B" 5:10Nový
05.05.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.FC Rumíci 3:5Lutka
17.06.11pátek18:00UT Severka1. FC Kostelníci "UL"Sampdoria MRV "B" 5:14Špora
21.kolo
09.05.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FSC Tygříci "UL" 8:0Špora
09.05.11pondělí18:00UT KameňákHC Slovan gardaFC Rumíci 3:5Macháček
09.05.11pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOMakro 8:6Nový
10.05.11úterý20:00UT SeverkaVesničani1. FC Kostelníci "UL" 2:10Šmid
11.05.11středa18:30UT NeštěmiceBad BoysFK K.B.Ústí n.L. 6:4Macháček
12.05.11čtvrtek18:00UT SeverkaFutsal DreamHop Trop "B" 0:15Mikan
08.06.11středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"FC Incredibles10:2Špora
22.kolo
16.05.11pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"Lesná Pes "B" 3:7Nový
17.05.11úterý20:00UT SeverkaMakroFutsal Dream14:0Špora
18.05.11středa21:00WHC KBFC RumíciSampdoria MRV "B" 2:6Šmid
18.05.11středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesVesničani 8:0Lutka
18.05.11středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Bad Boys 9:1Lutka
19.05.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.HC Slovan garda 5:5Nový
19.05.11čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"SOSOSO 6:1Hanzlík
23.kolo
23.05.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"Makro 8:2Macháček
23.05.11pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOFC Incredibles 1:10Špora
25.05.11středa18:15UT NeštěmiceBad BoysHop Trop "B" 3:9Řízek
26.05.11čtvrtek18:00UT SeverkaFutsal Dream1. FC Kostelníci "UL" 0:15Sýs
26.05.11čtvrtek20:00UT KameňákVesničaniFC Rumíci 3:4Kalina
27.05.11pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"FK K.B.Ústí n.L. 6:2Macháček
27.05.11pátek18:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"HC Slovan garda18:3Lutka
24.kolo
30.05.11pondělí18:00UT KameňákHC Slovan gardaVesničani11:1Mošnička
30.05.11pondělí19:00UT SeverkaMakroBad Boys12:4Šmid
30.05.11pondělí20:30UT SNPHop Trop "B"FSC Tygříci "UL" 2:4Mikan
01.06.11středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesFutsal Dream16:2Macháček
01.06.11středa18:00WHC KBFC RumíciSOSOSO 7:3Hanzlík
02.06.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.Sampdoria MRV "B" 3:4Macháček
03.06.11pátek17:30UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"Lesná Pes "B" 3:3Lutka
25.kolo
06.06.11pondělí17:30UT SNPHop Trop "B"FK K.B.Ústí n.L.15:2Hanzlík
06.06.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes "B"FC Incredibles 5:5Macháček
06.06.11pondělí20:00UT SeverkaSOSOSOHC Slovan garda 4:7Mikan
08.06.11středa18:30UT NeštěmiceBad Boys1. FC Kostelníci "UL" 3:23Macháček
09.06.11čtvrtek18:00UT SeverkaFutsal DreamFC Rumíci 2:21Šmid
09.06.11čtvrtek20:00UT KameňákVesničaniSampdoria MRV "B" 2:16Hanzlík
10.06.11pátek19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 2:5Mikan
26.kolo
13.06.11pondělí18:00UT KameňákHC Slovan gardaFutsal Dream13:2Řízek
14.06.11úterý20:00UT SeverkaSampdoria MRV "B"SOSOSO16:5Mošnička
15.06.11středa21:00WHC KBLesná Pes "B"FC Rumíci 1:12Mošnička
15.06.11středa20:00UT SeverkaFC IncrediblesBad Boys 9:5Košťál
16.06.11čtvrtek18:00UT SeverkaFK K.B.Ústí n.L.Vesničani 5:8Řízek
16.06.11čtvrtek18:00UT Kameňák1. FC Kostelníci "UL"FSC Tygříci "UL" 9:1Kalina
16.06.11čtvrtek19:00UT SeverkaMakroHop Trop "B" 4:16Řízek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.16 sekund