Dnes je čtvrtek 22.11.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 110

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2010/2011 2.třída
1.kolo
30.08.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie "B"ZD Hospoddáři "UL" 6:7Lutka
31.08.10úterý20:00UT SNPTOMMI-SEVERRelax "B" 5:4Lutka
01.09.10středa17:30UT 26.ZŠFK JamajkaFlamengo "B" 3:5Matějka
02.09.10čtvrtek20:00UT SNPK HornetsKMK Tornádo "B" 4:2Mošnička
03.09.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFC Lokomotiv "UL" 1:4Lutka
2.kolo
06.09.10pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kone 6:2Matějka
06.09.10pondělí17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Kojoti 6:2Šmid
06.09.10pondělí19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERFK Jamajka 2:7Matějka
09.09.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"KMK Tornádo "B" 4:5Lutka
09.09.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"USK Slávie "B" 9:3Doubrava
3.kolo
13.09.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie "B"TOMMI-SEVER 2:5Košťál
14.09.10úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaRelax "B" 5:2Lutka
16.09.10čtvrtek20:00UT SNPK HornetsFC Lokomotiv "UL" 2:2Hanzlík
17.09.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFlamengo "B" 0:3Šmid
17.09.10pátek19:00UT SNPKoneZD Hospoddáři "UL" 3:10Nový
4.kolo
20.09.10pondělí20:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"KMK Tornádo "B" 3:4Lutka
20.09.10pondělí19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERKojoti 1:6Lutka
23.09.10čtvrtek18:30UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"K Hornets 5:3Nový
23.09.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kone 2:0Košťál
23.09.10čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaUSK Slávie "B" 7:2Mošnička
5.kolo
27.09.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie "B"Relax "B"10:3Řízek
30.09.10čtvrtek20:00UT SNPK HornetsFlamengo "B" 2:4Lutka
01.10.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiFK Jamajka 2:2Řízek
01.10.10pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"ZD Hospoddáři "UL" 6:10Lutka
20.10.10středa19:30UT SNPKoneTOMMI-SEVER 7:5Řízek
6.kolo
04.10.10pondělí20:00UT SeverkaTOMMI-SEVERK Hornets 4:7Mošnička
04.10.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie "B"Kojoti 0:5Hanzlík
05.10.10úterý18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKone 6:3Řízek
07.10.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FC Lokomotiv "UL" 3:6Kadeřábek
07.10.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"KMK Tornádo "B" 4:6Řízek
7.kolo
11.10.10pondělí17:30UT SNPKoneUSK Slávie "B" 4:5Nový
14.10.10čtvrtek20:00UT SNPK HornetsFK Jamajka 5:4Košťál
15.10.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiRelax "B" 5:3Řízek
15.10.10pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"TOMMI-SEVER11:3laik
15.10.10pátek19:30UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"ZD Hospoddáři "UL" 5:2Řízek
8.kolo
18.10.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie "B"K Hornets 7:4Mošnička
21.10.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"ZD Hospoddáři "UL" 3:4Lutka
21.10.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"FC Lokomotiv "UL" 9:0Nový
21.10.10čtvrtek18:00UT 26.ZŠFK JamajkaKMK Tornádo "B" 1:5Kadeřábek
22.10.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiKone 4:3Procházka
9.kolo
27.10.10středa18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"Flamengo "B" 1:2
28.10.10čtvrtek20:00UT SNPK HornetsKojoti 4:7Řízek
29.10.10pátek17:30UT SNPKoneRelax "B" 3:9Lutka
29.10.10pátek18:00UT KameňákKMK Tornádo "B"USK Slávie "B" 7:1Řízek
29.10.10pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"TOMMI-SEVER 7:3Mošnička
10.kolo
01.11.10pondělí20:00UT SeverkaTOMMI-SEVERZD Hospoddáři "UL" 9:3
02.11.10úterý17:30UT 26.ZŠFK JamajkaFC Lokomotiv "UL" 4:4Kadeřábek
04.11.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Flamengo "B" 5:3Košťál
05.11.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiKMK Tornádo "B" 3:1Doubrava
05.11.10pátek17:30UT SNPKoneK Hornets 4:8Hanzlík
11.kolo
08.11.10pondělí17:30UT SNPK HornetsRelax "B" 8:12Kadeřábek
10.11.10středa18:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FK Jamajka 5:5
11.11.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"TOMMI-SEVER 3:7Špora
12.11.10pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"USK Slávie "B" 5:5Mikan
16.11.10úterý20:30SetuzaKMK Tornádo "B"Kone 7:4Šmid
12.kolo
24.03.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"TOMMI-SEVER 2:7Nový
24.03.11čtvrtek19:00UT SNPFlamengo "B"FK Jamajka 4:3Řízek
25.03.11pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"USK Slávie "B" 3:4Mikan
25.03.11pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Kojoti 3:6Mikan
25.03.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"K Hornets 4:3Řízek
13.kolo
28.03.11pondělí17:30UT SNPKoneFC Lokomotiv "UL" 5:3Lutka
29.03.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "B"Flamengo "B"16:4Macháček
29.03.11úterý17:30UT SNPFK JamajkaTOMMI-SEVER 4:8Mošnička
01.04.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Relax "B" 0:6Kalina
01.04.11pátek18:00UT SeverkaKojotiZD Hospoddáři "UL" 3:3Řízek
14.kolo
07.04.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"FK Jamajka 5:3Nový
07.04.11čtvrtek19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERUSK Slávie "B" 2:3Mikan
07.04.11čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kojoti 6:1Macháček
08.04.11pátek17:30UT SNPZD Hospoddáři "UL"Kone 4:4Mošnička
08.04.11pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"K Hornets 5:3Mikan
15.kolo
11.04.11pondělí17:30UT SNPK HornetsZD Hospoddáři "UL" 6:6Macháček
12.04.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "B"FK Jamajka14:4Hilbert
15.04.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"FC Lokomotiv "UL" 5:8Nový
15.04.11pátek18:00UT SeverkaKojotiTOMMI-SEVER 2:3Řízek
05.05.11čtvrtek20:00UT SNPKoneFlamengo "B" 1:3Macháček
16.kolo
21.04.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"USK Slávie "B" 6:4Lutka
21.04.11čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"K Hornets 6:1Řízek
22.04.11pátek17:30UT SNPFK JamajkaKojoti 3:3Macháček
22.04.11pátek19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERKone 6:3Mikan
22.04.11pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"KMK Tornádo "B" 5:4Řízek
17.kolo
26.04.11úterý17:30UT SNPK HornetsTOMMI-SEVER 5:1Lutka
28.04.11čtvrtek20:00UT SNPKoneFK Jamajka 1:9Kalina
29.04.11pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Relax "B"10:2Řízek
02.06.11čtvrtek19:30UT 26.ZŠKojotiUSK Slávie "B" 5:6Nový
09.06.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠKMK Tornádo "B"Flamengo "B" 6:2Mošnička
18.kolo
02.05.11pondělí19:00UT SNPFK JamajkaK Hornets 5:2Nový
03.05.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "B"Kone14:3Lutka
05.05.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Kojoti 5:3Řízek
05.05.11čtvrtek19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERKMK Tornádo "B" 5:2Lutka
06.05.11pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"FC Lokomotiv "UL" 0:5
19.kolo
09.05.11pondělí17:30UT SNPK HornetsUSK Slávie "B" 4:9Hilbert
12.05.11čtvrtek19:00UT 26.ZŠZD Hospoddáři "UL"Relax "B" 3:6Sýs
13.05.11pátek19:00UT SeverkaFC Lokomotiv "UL"Flamengo "B" 4:1Košťál
13.05.11pátek19:00UT KameňákKMK Tornádo "B"FK Jamajka 3:6Macháček
26.05.11čtvrtek19:30UT 26.ZŠKoneKojoti 1:5Špora
20.kolo
17.05.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "B"KMK Tornádo "B" 4:5Řízek
19.05.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Kone 7:5Lutka
19.05.11čtvrtek19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERFC Lokomotiv "UL"11:2Nový
19.05.11čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"ZD Hospoddáři "UL" 6:2Řízek
20.05.11pátek18:00UT SeverkaKojotiK Hornets 5:5Košťál
21.kolo
23.05.11pondělí17:30UT SNPK HornetsKone 7:4Mikan
24.05.11úterý20:30UT SNPFlamengo "B"Relax "B" 2:3Řízek
27.05.11pátek17:00UT SeverkaZD Hospoddáři "UL"TOMMI-SEVER 7:2Lutka
27.05.11pátek19:00UT 26.ZŠFC Lokomotiv "UL"FK Jamajka 7:2Špora
27.05.11pátek18:30UT KameňákKMK Tornádo "B"Kojoti 2:1Hanzlík
22.kolo
30.05.11pondělí17:30UT SNPKoneKMK Tornádo "B" 2:7Lutka
31.05.11úterý21:00hala UJEPUSK Slávie "B"FC Lokomotiv "UL"11:3Macháček
01.06.11středa19:30UT SNPFK JamajkaZD Hospoddáři "UL" 5:4Šmid
02.06.11čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"K Hornets10:5Hanzlík
03.06.11pátek19:00UT SeverkaTOMMI-SEVERFlamengo "B" 5:6Špora

celkem záznamů: 110

generováno za 0.17 sekund