Dnes je neděle 22.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 182

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2010/2011 1.třída
1.kolo
30.08.10pondělí17:30UT 26.ZŠLesná Pes ULWayuptensky futsal team UL 4:7Košťál
Doubrava
30.08.10pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Hop Trop - "B" 4:4Mošnička
Matějka
30.08.10pondělí19:00UT 26.ZŠFC ElpraTJ Fanda "B" 4:2Doubrava
Košťál
01.09.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"KMF Úder "B" 7:4Kresta
Doubrava
03.09.10pátek20:30SetuzaDynamo KameňákKozlos Ústí n.L. 2:4Hanzlík
Řízek
03.09.10pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedFlatus 2:5Matějka
Nový
03.09.10pátek19:00UT SeverkaNew YorkFK Všebořice 7:11Nový
Matějka
2.kolo
06.09.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFK Všebořice 5:8Košťál
Nový
06.09.10pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FS Severka "B" 4:2Lutka
06.09.10pondělí17:30UT 26.ZŠLesná Pes ULGold Combix ÚL "B" 5:0Nový
Košťál
08.09.10středa19:00UT SeverkaHop Trop - "B"FC Elpra 5:5Nový
Doubrava
09.09.10čtvrtek17:30UT SeverkaFlatusNew York 4:12Košťál
Kalina
09.09.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Dynamo Kameňák 1:3Kresta
Hanzlík
10.09.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Střekov United11:1Lutka
Kadeřábek
3.kolo
13.09.10pondělí19:00UT 26.ZŠFC ElpraKozlos Ústí n.L. 2:1Nový
Kalina
14.09.10úterý20:00UT SeverkaNew YorkTJ Fanda "B" 5:8Doubrava
Řízek
15.09.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Wayuptensky futsal team UL 6:7Košťál
Kadeřábek
16.09.10čtvrtek17:30UT SeverkaFS Severka "B"KMF Úder "B" 4:6Nový
Lutka
17.09.10pátek20:30SetuzaDynamo KameňákLesná Pes UL 2:2Řízek
17.09.10pátek18:00UT SeverkaStřekov UnitedHop Trop - "B" 5:3Matějka
Kadeřábek
17.09.10pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceFlatus 5:7Kadeřábek
Matějka
4.kolo
20.09.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFlatus 5:0Kresta
Nový
20.09.10pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Střekov United 5:3Kalina
20.09.10pondělí19:30UT 26.ZŠLesná Pes ULFS Severka "B" 5:4Kresta
Nový
22.09.10středa19:00UT SeverkaHop Trop - "B"New York 4:6Lutka
22.09.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Dynamo Kameňák 2:2Košťál
Nový
23.09.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FC Elpra 5:1Kresta
Špora
24.09.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"FK Všebořice 9:4Řízek
5.kolo
odloženo z podnětu DFlatusTJ Fanda "B" 0:5Hanzlík
28.09.10úterý20:00UT SeverkaFS Severka "B"Gold Combix ÚL "B" 4:6Košťál
01.10.10pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedKMF Úder "B" 0:5Hanzlík
01.10.10pátek17:30UT SNPNew YorkKozlos Ústí n.L. 2:5Šmid
01.10.10pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceHop Trop - "B"11:5Hanzlík
15.10.10pátek19:30SetuzaDynamo KameňákWayuptensky futsal team UL 6:3laik
23.11.10úterý19:00UT SeverkaFC ElpraLesná Pes UL 2:11Mošnička
Nový
6.kolo
04.10.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULTJ Fanda "B" 6:6Lutka
04.10.10pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.FK Všebořice 3:3Doubrava
Kadeřábek
04.10.10pondělí19:30UT 26.ZŠLesná Pes ULStřekov United 9:3Lutka
06.10.10středa19:00UT SeverkaHop Trop - "B"Flatus11:2Šmid
Mošnička
06.10.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FC Elpra 7:3Lutka
07.10.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"New York 5:0Košťál
Mošnička
08.10.10pátek19:30SetuzaDynamo KameňákFS Severka "B" 4:3Mošnička
Doubrava
7.kolo
11.10.10pondělí19:00UT 26.ZŠFC ElpraDynamo Kameňák 4:6Kresta
Doubrava
11.10.10pondělí20:00UT SeverkaNew YorkLesná Pes UL 2:14Šmid
Řízek
14.10.10čtvrtek20:00UT SeverkaFlatusKozlos Ústí n.L. 4:8Kalina
Lutka
15.10.10pátek20:00UT SeverkaStřekov UnitedGold Combix ÚL "B" 3:3Doubrava
Mošnička
15.10.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Hop Trop - "B" 6:11Košťál
Šmid
16.12.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FK Všebořice 9:5Mikan
Lutka
06.06.11pondělí19:00UT SeverkaFS Severka "B"Wayuptensky futsal team UL 6:6Lutka
8.kolo
18.10.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULHop Trop - "B" 3:2Nový
Kalina
18.10.10pondělí19:00UT SNPKozlos Ústí n.L.TJ Fanda "B" 5:7Hanzlík
18.10.10pondělí19:30UT 26.ZŠLesná Pes ULFK Všebořice10:4Kalina
Nový
20.10.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"New York 8:11Hovorka
Doubrava
21.10.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Flatus14:5Kadeřábek
Hanzlík
22.10.10pátek19:30SetuzaDynamo KameňákStřekov United 3:6Špora
Doubrava
22.10.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "B"FC Elpra 4:6Kalina
9.kolo
25.10.10pondělí19:00UT 26.ZŠFC ElpraWayuptensky futsal team UL 4:0Hanzlík
25.10.10pondělí17:00UT SeverkaFlatusLesná Pes UL 4:9Šmid
27.10.10středa17:00UT SeverkaNew YorkDynamo Kameňák 6:6Kadeřábek
Hanzlík
28.10.10čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFS Severka "B" 4:13Nový
Doubrava
29.10.10pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceGold Combix ÚL "B" 4:3Nový
29.10.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"KMF Úder "B" 5:6Doubrava
30.11.10úterý20:30SetuzaHop Trop - "B"Kozlos Ústí n.L. 4:4Lutka
Mikan
10.kolo
01.11.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKozlos Ústí n.L. 6:3Lutka
Košťál
01.11.10pondělí19:30UT 26.ZŠFC ElpraStřekov United 4:3Šiška
02.11.10úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULTJ Fanda "B" 5:3Lutka
Kadeřábek
03.11.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Flatus 8:1Hanzlík
Kalina
04.11.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Hop Trop - "B" 2:3Hanzlík
Šiška
05.11.10pátek19:30SetuzaDynamo KameňákFK Všebořice 4:4Nový
05.11.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "B"New York 8:4Špora
11.kolo
08.11.10pondělí20:00UT SeverkaNew YorkFC Elpra 5:4Řízek
Doubrava
10.11.10středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Lesná Pes UL 6:4Nový
Košťál
10.11.10středa19:30UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.KMF Úder "B" 2:4Matějka
Kadeřábek
11.11.10čtvrtek18:00UT SeverkaFlatusDynamo Kameňák 4:5Doubrava
Kalina
12.11.10pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceFS Severka "B" 9:6Šmid
Doubrava
12.11.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"Gold Combix ÚL "B" 2:3Košťál
Kalina
25.11.10čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedWayuptensky futsal team UL 7:6Kadeřábek
Mikan
12.kolo
15.11.10pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULKMF Úder "B" 8:8Kadeřábek
Mikan
15.11.10pondělí19:30UT 26.ZŠFC ElpraFK Všebořice 3:9Mikan
Kadeřábek
17.11.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B" 9:5Lutka
19.11.10pátek19:30SetuzaDynamo KameňákTJ Fanda "B" 4:8Matějka
Nový
19.11.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "B"Flatus 4:3Špora
19.11.10pátek17:00UT SeverkaStřekov UnitedNew York 5:3Hanzlík
Kalina
09.03.11středa18:00LibouchecLesná Pes ULKozlos Ústí n.L.12:5Košťál
Lutka
13.kolo
24.11.10středa18:00UT SeverkaNew YorkWayuptensky futsal team UL 6:5Mikan
24.11.10středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Dynamo Kameňák 6:3Kalina
Hanzlík
24.11.10středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Kozlos Ústí n.L.11:4Nový
25.11.10čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Lesná Pes UL 5:7Matějka
Hanzlík
26.11.10pátek19:00UT SeverkaFK VšebořiceStřekov United 5:3Mošnička
26.11.10pátek17:00UT SeverkaFlatusFC Elpra 3:7Mošnička
Lutka
26.11.10pátek19:00UT SNPTJ Fanda "B"FS Severka "B" 7:3Košťál
Šmid
14.kolo
21.03.11pondělí20:00UT SeverkaFlatusStřekov United 5:6Mikan
Mošnička
21.03.11pondělí19:00UT SeverkaFK VšebořiceNew York 4:2Mikan
Mošnička
23.03.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Dynamo Kameňák 3:2Lutka
Macháček
23.03.11středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FS Severka "B" 9:3Sýs
Mošnička
24.03.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Gold Combix ÚL "B" 3:5Hanzlík
Kalina
25.03.11pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"FC Elpra 5:3Lutka
Nový
09.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULLesná Pes UL 5:8Lutka
Špora
15.kolo
28.03.11pondělí17:00UT SeverkaFK VšebořiceWayuptensky futsal team UL 3:4Sýs
Košťál
28.03.11pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraHop Trop - "B" 1:5Hanzlík
Hilbert
28.03.11pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Kozlos Ústí n.L. 7:5Hilbert
Hanzlík
30.03.11středa18:00UT SeverkaNew YorkFlatus 4:3Nový
Mošnička
30.03.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Lesná Pes UL13:6Lutka
Macháček
31.03.11čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedTJ Fanda "B" 5:4Mikan
Štilec
01.04.11pátek19:30SetuzaDynamo KameňákKMF Úder "B" 4:6Nový
16.kolo
04.04.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULGold Combix ÚL "B" 2:9Mikan
Sýs
04.04.11pondělí20:00UT SeverkaHop Trop - "B"Střekov United 7:3Nový
Špora
04.04.11pondělí19:00UT SNPTJ Fanda "B"New York 7:5Šmid
Hilbert
06.04.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.FC Elpra 2:1Macháček
Hilbert
06.04.11středa16:00UT SeverkaFlatusFK Všebořice 4:10Hanzlík
Šmid
07.04.11čtvrtek18:00LibouchecLesná Pes ULDynamo Kameňák13:4Řízek
Sýs
07.04.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"FS Severka "B" 8:1Lutka
Mikan
17.kolo
odloženo z podnětu DFC ElpraKMF Úder "B" 0:5Hanzlík
13.04.11středa19:00UT Stad.mlFK VšebořiceTJ Fanda "B"11:5Hanzlík
Hilbert
13.04.11středa18:00UT SeverkaNew YorkHop Trop - "B" 6:16Lutka
Sýs
14.04.11čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedKozlos Ústí n.L. 7:6Nový
Mošnička
15.04.11pátek17:00UT SeverkaFlatusWayuptensky futsal team UL 6:5Řízek
Sýs
15.04.11pátek19:30SetuzaDynamo KameňákGold Combix ÚL "B" 1:6Lutka
Mikan
20.05.11pátek17:00UT SeverkaFS Severka "B"Lesná Pes UL 3:9Macháček
Košťál
18.kolo
18.04.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULDynamo Kameňák 4:7Mikan
Hanzlík
18.04.11pondělí19:00UT SeverkaHop Trop - "B"FK Všebořice11:3Nový
Lutka
18.04.11pondělí19:00UT SNPTJ Fanda "B"Flatus 7:3Macháček
Sýs
19.04.11úterý19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFC Elpra 8:2Sýs
Macháček
20.04.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FS Severka "B"15:4Lutka
Sýs
20.04.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.New York 4:5Hilbert
Mikan
21.04.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Střekov United 3:8Košťál
Hilbert
19.kolo
25.04.11pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraGold Combix ÚL "B" 1:6Macháček
Mikan
25.04.11pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Dynamo Kameňák 6:2Mikan
Macháček
27.04.11středa19:00UT Stad.mlFK VšebořiceKozlos Ústí n.L. 6:4Macháček
Štilec
27.04.11středa18:00UT SeverkaNew YorkKMF Úder "B" 1:2Sýs
Šmid
28.04.11čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedLesná Pes UL 2:5Mikan
Sýs
29.04.11pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"Wayuptensky futsal team UL 7:10Špora
Řízek
29.04.11pátek17:00UT SeverkaFlatusHop Trop - "B" 4:7Lutka
Mikan
20.kolo
02.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFS Severka "B"12:9Špora
Sýs
02.05.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULNew York10:2Sýs
Špora
02.05.11pondělí19:00UT SeverkaHop Trop - "B"TJ Fanda "B" 6:2Řízek
04.05.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"Střekov United 8:4Lutka
Macháček
04.05.11středa19:00UT Stad.mlFK VšebořiceKMF Úder "B" 6:10Sýs
Řízek
06.05.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákFC Elpra 4:1Hanzlík
Kalina
20.05.11pátek17:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Flatus 7:0Šmid
Lutka
21.kolo
odloženo z podnětu DFK VšebořiceLesná Pes UL 0:5Hanzlík
09.05.11pondělí19:00UT SeverkaFC ElpraFS Severka "B" 3:6Mikan
Nový
10.05.11úterý20:30UT SNPHop Trop - "B"Wayuptensky futsal team UL13:2Lutka
Kalina
11.05.11středa18:00UT SeverkaNew YorkGold Combix ÚL "B" 2:7Špora
Lutka
12.05.11čtvrtek20:00UT SNPTJ Fanda "B"Kozlos Ústí n.L. 8:7Košťál
Nový
12.05.11čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedDynamo Kameňák 4:5Lutka
Mikan
24.05.11úterý21:00hala UJEPFlatusKMF Úder "B" 5:5Macháček
Hanzlík
22.kolo
16.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULFC Elpra 7:5Lutka
Macháček
16.05.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULFlatus11:2Macháček
Lutka
18.05.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"FK Všebořice 8:3Šmid
Nový
18.05.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Hop Trop - "B" 4:5Hilbert
Hanzlík
19.05.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"TJ Fanda "B" 2:3Sýs
Macháček
20.05.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákNew York 1:2Hanzlík
Macháček
20.06.11pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "B"Střekov United 7:3Nový
23.kolo
25.05.11středa17:00UT SeverkaFlatusGold Combix ÚL "B" 5:7Špora
Macháček
25.05.11středa19:00UT Stad.mlFK VšebořiceDynamo Kameňák 5:4Macháček
25.05.11středa18:00UT SeverkaNew YorkFS Severka "B" 2:12Macháček
Špora
26.05.11čtvrtek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFC Elpra 8:3Lutka
Sýs
27.05.11pátek17:30UT SNPTJ Fanda "B"Lesná Pes UL 2:13Nový
Kalina
07.06.11úterý21:00hala UJEPHop Trop - "B"KMF Úder "B" 7:2Košťál
Kalina
20.06.11pondělí18:00UT 26.ZŠKozlos Ústí n.L.Wayuptensky futsal team UL 5:5Lutka
Macháček
24.kolo
30.05.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULStřekov United 7:3Košťál
Nový
30.05.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULHop Trop - "B" 8:2Nový
Košťál
01.06.11středa18:45SKPGold Combix ÚL "B"TJ Fanda "B" 7:2Mošnička
02.06.11čtvrtek17:00UT SeverkaFC ElpraNew York 1:10Mošnička
Macháček
02.06.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Kozlos Ústí n.L. 3:4Lutka
Nový
03.06.11pátek20:00UT SeverkaFS Severka "B"FK Všebořice 2:5Špora
Řízek
03.06.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákFlatus 5:0Nový
Řízek
25.kolo
08.06.11středa19:30UT SNPKozlos Ústí n.L.Lesná Pes UL 2:6Lutka
Nový
08.06.11středa19:10UT Stad.mlFK VšebořiceFC Elpra 3:4Kalina
Řízek
08.06.11středa18:00UT SeverkaNew YorkStřekov United 9:5Špora
Mikan
09.06.11čtvrtek21:00hala UJEPKMF Úder "B"Wayuptensky futsal team UL11:4Nový
Lutka
09.06.11čtvrtek20:00UT SNPTJ Fanda "B"Dynamo Kameňák 1:5Macháček
Řízek
10.06.11pátek20:00UT SeverkaHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 4:5Špora
Mikan
22.06.11středa20:00UT SeverkaFlatusFS Severka "B" 2:13Košťál
Špora
26.kolo
13.06.11pondělí18:00UT 26.ZŠWayuptensky futsal team ULNew York 1:6Macháček
Lutka
13.06.11pondělí19:00UT 26.ZŠLesná Pes ULKMF Úder "B" 7:6Mikan
Košťál
15.06.11středa17:00UT SeverkaFC ElpraFlatus10:5Špora
Lutka
16.06.11čtvrtek20:00UT SNPKozlos Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 3:6Hilbert
Lutka
17.06.11pátek19:00UT SeverkaStřekov UnitedFK Všebořice 1:7Nový
17.06.11pátek20:00UT SeverkaFS Severka "B"TJ Fanda "B" 4:3Macháček
Nový
17.06.11pátek18:30SetuzaDynamo KameňákHop Trop - "B" 1:4Hanzlík
Řízek

celkem záznamů: 182

generováno za 0.17 sekund