sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
18:00
FC Sokol UL
FSC Tygříci "UL"
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
19:00
Samba UL
FC Rapid UL "C"
Rozhodčí:
Milan Košťál
,
Miloslav Nový
19:15
Old School UL "B"
TJ Sebuzín
Rozhodčí:
Zdeněk Kamínek
,
Michal Tuček
20:00
Březňáci UL
TJ Proboštov "B"
Rozhodčí:
Miloslav Nový
,
Milan Košťál
20:00
FT Forza UL "B"
Oranjes Ústí n. L.
Rozhodčí:
Jakub Faigl ml.
,
Jaroslav Faigl st.
20:00
TJ Svádov - Olšinky "B"
Kozlos Ústí n.L.
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Josef Lutka
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
středa 24.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 277
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2015/2016 Krajský přebor UK
9
10.11.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Team UL
Gardenline Ltm. "B"
12:3
Lutka
Hanzlík
10
18.11.15
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC Rapid UL "A"
1:2
Košťál
Hanzlík
12
01.12.15
úterý
20:00
Teplice
FC Balticflora Teplice
Internazionale TP
0:14
Kresta
Hanzlík
2015/2016 Okresní přebor
13
23.11.15
pondělí
18:00
UT Kameňák
TJ Fanda
Flamengo UL
2:4
Lutka
Hanzlík
2015/2016 Pohár B
1
16.11.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Armenios UL
10:2
Lutka
Hanzlík
2014/2015 1.třída
13
24.11.14
pondělí
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "C"
4:5
Sýs
Hanzlík
26
09.03.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
New York "UL"
6:1
Mollinger
Hanzlík
2014/2015 Krajský přebor UK
11
26.11.14
středa
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Italové-Combix UL
4:9
Lutka
Hanzlík
16
15.01.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Tutti Pizza UL
5:4
Tuček
Hanzlík
19
04.02.15
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
Fírova Pivnice "UL"
12:2
Tuček
Hanzlík
20
09.02.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC Baník Chomutov
5:12
Lutka
Hanzlík
2014/2015 Okresní přebor
3
18.09.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
TJ Fanda
6:6
Mikan
Hanzlík
3
04.12.14
čtvrtek
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Flamengo Ústí n.L.
4:4
Košťál
Hanzlík
5
01.10.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
FSC SKP Viktoria
5:8
Kalina
Hanzlík
7
15.10.14
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Flamengo Ústí n.L.
3:4
Kamínek
Hanzlík
9
29.10.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Flamengo UL
2:3
Macháček
Hanzlík
2014/2015 Pohár A
1
05.12.14
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
Flamengo Ústí n.L.
1:8
Sůra
Hanzlík
2013/2014 1.třída
1
04.09.13
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
Kozlos Ústí n.L.
3:3
Řízek
Hanzlík
2
11.09.13
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FC NY Tiradores "UL"
3:12
Mollinger
Hanzlík
6
09.10.13
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
Gold Combix ÚL "C"
3:4
Sůra
Hanzlík
9
28.10.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
FSC Tygříci "UL"
7:3
Mollinger
Hanzlík
23
26.05.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Gold Combix ÚL "C"
6:5
Sůra
Hanzlík
23
30.05.14
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FC Lokomotif "UL"
FC Rumíci "B"
3:4
Kamínek
Hanzlík
2013/2014 Krajský přebor
3
02.10.13
středa
20:00
WHC KB
Gardenline Ltm. "B"
FC Rumíci
6:4
Kresta
Hanzlík
13
12.12.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Italové-Combix UL
1:1
Mikan
Hanzlík
16
29.01.14
středa
20:00
WHC KB
Galacticos Děčín
Black Panthers Libochovice
4:6
Šmid
Hanzlík
23
03.03.14
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Fírova Pivnice "UL"
5:4
Šmid
Hanzlík
2013/2014 Okresní přebor
3
18.09.13
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
Sportbar
1:2
Kalina
Hanzlík
4
23.09.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
TJ Fanda
6:3
Nový
Hanzlík
7
15.10.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
USK Slávie UL
10:1
Lutka
Hanzlík
13
26.11.13
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Fanda
5:10
Lutka
Hanzlík
14
25.03.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FSC SKP Viktoria
6:3
Řízek
Hanzlík
14
26.03.14
středa
18:00
UT Kameňák
KMK Tornádo "UL"
TJ Fanda
4:5
Lutka
Hanzlík
16
25.04.14
pátek
20:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
FC Kolbenschmidt cz
5:7
Sůra
Hanzlík
21
13.05.14
úterý
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Sportbar
3:2
Lutka
Hanzlík
26
25.04.14
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
TJ Libouchec
3:6
Sůra
Hanzlík
2013/2014 Pohár A
2
10.12.13
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Klimax Bar "UL"
4:3
Nový
Hanzlík
2013/2014 Pohár D
1
02.12.13
pondělí
19:00
Setuza
Italové "UL"
FC Rumíci "B"
6:6
Mollinger
Hanzlík
2012/2013 1.třída
4
24.09.12
pondělí
16:50
SH Gympl
Hop Trop - "B"
New York "UL"
6:4
Nový
Hanzlík
16
11.04.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
Dynamo "B"
6:4
Friedl
Hanzlík
20
07.05.13
úterý
19:00
SH Gympl
Hop Trop - "B"
FC Sokol UL
2:7
Lutka
Hanzlík
22
20.05.13
pondělí
20:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Hop Trop - "B"
10:9
Mollinger
Hanzlík
26
18.06.13
úterý
17:00
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
4:7
Macháček
Hanzlík
2012/2013 Krajský přebor
6
05.11.12
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
USK Slávie UL
2:7
Lutka
Hanzlík
8
21.11.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
Fírova Pivnice "UL"
10:5
Kresta
Hanzlík
16
19.02.13
úterý
20:30
Setuza
FootballStars Severka UL
USK Slávie UL
6:3
Košťál
Hanzlík
2012/2013 Okresní přebor
7
17.10.12
středa
17:30
SH Gympl
Lesná Pes UL
TJ Libouchec
6:6
Lutka
Hanzlík
15
17.04.13
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
KMK Tornádo "UL"
7:8
Mikan
Hanzlík
17
01.05.13
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Fanda
5:3
Lutka
Hanzlík
21
29.05.13
středa
19:00
Setuza
Morgan Commando TP
Italové-Combix UL
2:4
Macháček
Hanzlík
2011/2012 1.třída
3
29.09.11
čtvrtek
18:30
SH Gympl
Flamengo "B"
Hop Trop - "B"
2:4
Macháček
Hanzlík
12
12.03.12
pondělí
19:00
SH Gympl
Kozlos Ústí n.L.
Hop Trop - "B"
3:2
Sůra
Hanzlík
14
12.06.12
úterý
17:00
UT Kameňák
FC Elpra
Dynamo "B"
6:6
Kalina
Hanzlík
16
16.04.12
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Dynamo "B"
5:2
Řízek
Hanzlík
18
19.04.12
čtvrtek
18:30
SH Gympl
Flamengo "B"
FS Severka "B"
3:3
Rouče
Hanzlík
23
24.05.12
čtvrtek
18:30
SH Gympl
Flamengo "B"
FK Všebořice
4:6
Novák
Hanzlík
24
31.05.12
čtvrtek
19:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Kozlos Ústí n.L.
2:3
Pejša
Hanzlík
2011/2012 Krajský přebor
3
17.10.11
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Gardenline Ltm "A"
6:6
Nový
Hanzlík
5
01.11.11
úterý
20:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Gardenline Ltm "A"
4:6
Košťál
Hanzlík
13
20.01.12
pátek
18:30
SH Gympl
Gold Combix ÚL "A"
FS Severka "A"
9:2
Macháček
Hanzlík
14
25.01.12
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
Relax Ústí n.L.
7:4
Šmid
Hanzlík
15
01.02.12
středa
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FS Severka "A"
4:6
Kresta
Hanzlík
2011/2012 Krajský přebor žen
3
04.03.12
neděle
09:00
WHC KB
ŠT ZOO Ústí n.L
Sampdoria MRV UL
4:1
Lutka
Hanzlík
4
04.03.12
neděle
11:00
WHC KB
Sampdoria MRV UL
ŠT ZOO Ústí n.L
0:5
Lutka
Hanzlík
2011/2012 Okresní přebor
2
21.11.11
pondělí
18:30
SH Gympl
FSC SKP Viktoria
KMF Úder "A"
6:11
Mošnička
Hanzlík
3
12.09.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
5:3
Šmid
Hanzlík
4
21.09.11
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FC Kolbenschmidt cz
8:5
Lutka
Hanzlík
5
26.09.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
8:5
Košťál
Hanzlík
7
10.10.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Flamengo UL
4:2
Macháček
Hanzlík
8
18.10.11
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
TJ Libouchec
5:7
Zavadil
Hanzlík
9
24.10.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Fanda
3:8
Šmid
Hanzlík
10
31.10.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FSC SKP Viktoria
2:1
Mikan
Hanzlík
10
02.11.11
středa
18:00
UT Severka
Flamengo UL
TJ Libouchec
3:5
Nový
Hanzlík
17
01.05.12
úterý
18:00
UT Severka
FC Sokol UL
Lesná Pes UL
10:6
Mošnička
Hanzlík
2011/2012 Pohár A
2
15.12.11
čtvrtek
17:30
SH Gympl
ZD Hospoddáři "UL"
Sampdoria MRV
6:7
Sýs
Hanzlík
2011/2012 Pohár C
5
16.01.12
pondělí
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Gold Combix ÚL "B"
10:5
Macháček
Hanzlík
2011/2012 Pohár D
1
09.12.11
pátek
16:00
Setuza
BB Tonaso Severka "B"
SK Kronen-Labe
1:6
Nový
Hanzlík
2010/2011 1.třída
2
09.09.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Dynamo Kameňák
1:3
Kresta
Hanzlík
8
21.10.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Flatus
14:5
Kadeřábek
Hanzlík
9
27.10.10
středa
17:00
UT Severka
New York
Dynamo Kameňák
6:6
Kadeřábek
Hanzlík
13
24.11.10
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Dynamo Kameňák
6:3
Kalina
Hanzlík
13
25.11.10
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Lesná Pes UL
5:7
Matějka
Hanzlík
15
28.03.11
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
Kozlos Ústí n.L.
7:5
Hilbert
Hanzlík
18
18.04.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Dynamo Kameňák
4:7
Mikan
Hanzlík
21
24.05.11
úterý
21:00
hala UJEP
Flatus
KMF Úder "B"
5:5
Macháček
Hanzlík
22
18.05.11
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Hop Trop - "B"
4:5
Hilbert
Hanzlík
2010/2011 Krajský přebor
1
11.10.10
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
FS Severka "A"
7:4
Lutka
Hanzlík
3
25.10.10
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Tutti Pizza UL
7:5
Lutka
Hanzlík
3
28.10.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Hop Trop A
10:2
Lutka
Hanzlík
4
02.11.10
úterý
20:30
Setuza
Sampdoria MRV
Teta
5:3
Košťál
Hanzlík
4
03.11.10
středa
20:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
FK Snopek Bělá 1946
11:1
Lutka
Hanzlík
5
08.11.10
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Sportbar
4:3
Matějka
Hanzlík
5
10.11.10
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Sampdoria MRV
4:6
Lutka
Hanzlík
7
22.11.10
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
DeNas Krásný Studenec
7:5
Lutka
Hanzlík
11
17.01.11
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Sampdoria MRV
6:7
Nový
Hanzlík
12
01.02.11
úterý
20:30
Setuza
Sampdoria MRV
FK Snopek Bělá 1946
7:2
Lutka
Hanzlík
13
31.01.11
pondělí
19:00
WHC KB
Teta
Sampdoria MRV
3:8
Matějka
Hanzlík
14
09.02.11
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FK Snopek Bělá 1946
5:10
Sýs
Hanzlík
18
09.03.11
středa
20:30
Setuza
Tutti Pizza UL
Hop Trop A
8:3
Šmid
Hanzlík
2010/2011 Okresní přebor
3
13.09.10
pondělí
20:30
UT SNP
KMF Úder "A"
TJ Libouchec
7:2
Řízek
Hanzlík
4
09.12.10
čtvrtek
21:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Morgan Commando TP
8:6
Mošnička
Hanzlík
5
14.03.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
FK Pérovna UL
0:3
Kresta
Hanzlík
7
11.10.10
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
KMK Tornádo "UL"
8:1
Šmid
Hanzlík
8
20.10.10
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Flamengo UL
9:2
Nový
Hanzlík
9
25.10.10
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Fanda
5:3
Šmid
Hanzlík
12
15.11.10
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
AS - Comp
2:11
Nový
Hanzlík
12
15.11.10
pondělí
19:00
UT Severka
Fanda
FC Sokol UL
5:4
Nový
Hanzlík
13
10.03.11
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
Odpadlíci
4:8
Mikan
Hanzlík
16
06.04.11
středa
17:00
UT Severka
FC Sokol UL
Gold Combix ÚL "A"
1:8
Šmid
Hanzlík
19
25.04.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
AS - Comp
6:3
Šmid
Hanzlík
20
04.05.11
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
FC Sokol UL
10:1
Hilbert
Hanzlík
22
17.05.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Sokol UL
5:4
Lutka
Hanzlík
25
07.06.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Kolbenschmidt cz
6:6
Šmid
Hanzlík
26
13.06.11
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Gold Combix ÚL "A"
8:4
Nový
Hanzlík
26
15.06.11
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Sokol UL
7:4
Kalina
Hanzlík
2010/2011 Pohár B
4
03.01.11
pondělí
18:30
T-Mobile
Flamengo "B"
FK Jamajka
6:3
Kresta
Hanzlík
2010/2011 Pohár C
3
27.12.10
pondělí
20:00
WHC KB
SOSOSO
TJ Sebuzín
2:4
Mikan
Hanzlík
2010/2011 Pohár D
1
08.12.10
středa
21:00
WHC KB
FC Rumíci
Kozlos Ústí n.L.
7:3
Mikan
Hanzlík
1
20.12.10
pondělí
21:00
Setuza
KMK Tornádo "UL"
ALBY Team 2000
14:2
Mikan
Hanzlík
2009/2010 1.třída
3
14.09.09
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMK Tornádo "B"
6:4
Nový
Hanzlík
5
01.10.09
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
FC Elpra
3:4
Šmid
Hanzlík
6
05.10.09
pondělí
20:00
UT Severka
FS Severka "B"
FK Všebořice
6:3
Řízek
Hanzlík
6
06.10.09
úterý
20:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
TJ Fanda "B"
3:5
Blažej
Hanzlík
12
19.11.09
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Kozlos Ústí n.L.
5:2
Řízek
Hanzlík
17
06.04.10
úterý
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
FK Jamajka
2:4
Matějka
Hanzlík
22
11.05.10
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
FK Jamajka
KMF Úder "B"
3:6
Lutka
Hanzlík
22
13.05.10
čtvrtek
20:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
New York
4:3
Nový
Hanzlík
24
14.06.10
pondělí
19:00
UT SNP
TOMMI-SEVER
New York
4:7
Lutka
Hanzlík
2009/2010 Krajský přebor
1
31.08.09
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
Morgan Commando TP
4:7
Matějka
Hanzlík
2
10.09.09
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Flamengo UL
12:3
Šmid
Hanzlík
3
14.09.09
pondělí
20:00
UT Severka
Flamengo UL
FK Snopek Bělá 1946
3:7
Lutka
Hanzlík
4
24.09.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Flamengo UL
8:5
Nový
Hanzlík
5
01.10.09
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FK Snopek Bělá 1946
4:11
Nový
Hanzlík
7
26.10.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
5:0
Nový
Hanzlík
9
27.10.09
úterý
19:30
UT Slavoj Děčín
FK Snopek Bělá 1946
Gold Combix ÚL "A"
4:3
Matějka
Hanzlík
9
29.10.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
FK Pérovna UL
6:7
Košťál
Hanzlík
11
09.11.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Gold Combix ÚL "A"
3:5
Matějka
Hanzlík
12
29.03.10
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Fanda
6:7
Kresta
Hanzlík
14
14.04.10
středa
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Fanda
3:4
Nový
Hanzlík
15
21.04.10
středa
17:00
UT Severka
Sportbar
FK Snopek Bělá 1946
4:2
Matějka
Hanzlík
17
05.05.10
středa
19:30
UT SNP
KMF Úder "A"
Hop Trop A
2:4
Nový
Hanzlík
19
17.05.10
pondělí
19:30
UT Slavoj Děčín
FK Snopek Bělá 1946
FK Pérovna UL
1:6
Matějka
Hanzlík
2009/2010 Okresní přebor
1
31.08.09
pondělí
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
AS - Comp
6:3
Matějka
Hanzlík
5
28.09.09
pondělí
21:00
Setuza
Dynamo Kameňák
Akord
6:1
Šmid
Hanzlík
8
23.10.09
pátek
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Relax Ústí n.L.
8:4
Matějka
Hanzlík
9
30.10.09
pátek
19:00
Krupka
AS - Comp
Hop Trop - "B"
6:9
Matějka
Hanzlík
10
28.10.09
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Akord
2:6
Lutka
Hanzlík
11
24.11.09
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Pupkins
10:5
Doubrava
Hanzlík
13
27.11.09
pátek
17:30
UT SNP
Odpadlíci
Pupkins
11:4
Řízek
Hanzlík
18
19.05.10
středa
18:45
SKP
Pupkins
TJ Libouchec
7:7
Kresta
Hanzlík
19
20.04.10
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Lesná Pes
5:8
Kresta
Hanzlík
23
21.05.10
pátek
20:00
UT Severka
FS Severka "A"
Pupkins
13:1
Lutka
Hanzlík
24
26.05.10
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Dynamo Kameňák
8:5
Kadeřábek
Hanzlík
24
08.06.10
úterý
20:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FS Severka "A"
5:5
Šmid
Hanzlík
25
01.06.10
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
KMK Tornádo "UL"
10:5
Mošnička
Hanzlík
26
10.06.10
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Dynamo Kameňák
3:2
Košťál
Hanzlík
2009/2010 Pohár A
5
13.01.10
středa
17:00
T-Mobile
Gold Combix ÚL "A"
FS Severka "A"
3:6
Lutka
Hanzlík
2009/2010 Pohár B
3
14.12.09
pondělí
19:00
WHC KB
Lesná Pes
FK Pérovna UL
7:12
Doubrava
Hanzlík
4
05.01.10
úterý
19:00
Libouchec
Lesná Pes
ZD Hospoddáři "UL"
8:7
Šmid
Hanzlík
2009/2010 Pohár C
1
02.12.09
středa
21:00
WHC KB
FSC SKP Viktoria
FC Rumíci
5:3
Lutka
Hanzlík
1
04.12.09
pátek
20:00
Krupka
Centurions Teplice
Odpadlíci
4:5
Matějka
Hanzlík
2009/2010 Pohár D
1
14.12.09
pondělí
21:00
Setuza
Flamengo "B"
Dynamo Kameňák
5:5
Nový
Hanzlík
2009/2010 Pohár E
2
07.12.09
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie Domina
KMF Úder "A"
3:6
Kadeřábek
Hanzlík
2008/2009 1.třída
2
12.09.08
pátek
19:00
UT Chaba
New York
Telecom
3:0
Řízek
Hanzlík
4
23.09.08
úterý
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Telecom
6:5
Košťál
Hanzlík
10
06.11.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
New York
5:7
Doubrava
Hanzlík
20
25.05.09
pondělí
17:30
UT SNP
Telecom
KMK Tornádo "B"
3:9
Blažej
Hanzlík
2008/2009 Krajský přebor
1
01.09.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
FSC SKP Viktoria
10:4
Lutka
Hanzlík
2
08.09.08
pondělí
18:00
UT Severka
Sportbar
Hop Trop A
6:4
Matějka
Hanzlík
2
24.11.08
pondělí
20:00
WHC KB
Fanda
FK Pérovna UL
2:8
Doubrava
Hanzlík
3
15.09.08
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
FSC SKP Viktoria
10:6
Šmid
Hanzlík
5
02.10.08
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "A"
CSKA Výšina
3:5
Lutka
Hanzlík
6
07.10.08
úterý
17:30
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo UL
2:8
Lutka
Hanzlík
6
17.11.08
pondělí
19:00
WHC KB
Sportbar
FK Pérovna UL
2:1
Lutka
Hanzlík
8
22.10.08
středa
16:30
UT UJEP
KMF Úder "A"
Combix
2:9
Šmid
Hanzlík
9
30.10.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Sportbar
2:5
Lutka
Hanzlík
9
19.11.08
středa
17:00
T-Mobile
Combix
Fanda
4:3
Nový
Hanzlík
10
03.11.08
pondělí
17:00
UT Severka
Combix
Flamengo UL
7:5
Lutka
Hanzlík
10
05.11.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
FSC SKP Viktoria
5:6
Hovorka
Hanzlík
11
10.11.08
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Combix
7:4
Šmid
Hanzlík
11
13.11.08
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
KMF Úder "A"
6:1
Lutka
Hanzlík
11
13.11.08
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
CSKA Výšina
9:4
Nový
Hanzlík
11
12.01.09
pondělí
18:00
hala UJEP
Flamengo UL
Fanda
4:4
Šmid
Hanzlík
15
20.04.09
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Sportbar
4:4
Matějka
Hanzlík
16
28.05.09
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
FK Pérovna UL
5:6
Matějka
Hanzlík
22
08.06.09
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
FK Pérovna UL
0:3
Matějka
Hanzlík
2008/2009 Okresní přebor
1
18.03.09
středa
19:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
AS - Comp
4:7
Košťál
Hanzlík
2
11.09.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
Wayuptensky futsal team UL
7:5
Šmid
Hanzlík
2
12.09.08
pátek
17:30
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Akord
6:5
Doubrava
Hanzlík
4
22.09.08
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
FC Sokol UL
3:7
Lutka
Hanzlík
6
06.10.08
pondělí
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Akord
5:5
Lutka
Hanzlík
8
20.10.08
pondělí
18:15
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Morgan Commando TP
3:4
Lutka
Hanzlík
9
29.10.08
středa
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Relax Ústí n.L.
2:5
Řízek
Hanzlík
10
03.11.08
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Hop Trop - "B"
2:4
Lutka
Hanzlík
13
06.04.09
pondělí
16:00
UT Severka
FC Sokol UL
TJ Libouchec
5:6
Šmid
Hanzlík
13
10.04.09
pátek
17:00
UT A.České
Akord
KMK Tornádo "UL"
5:7
Šmid
Hanzlík
14
15.04.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Akord
8:9
Doubrava
Hanzlík
14
17.04.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
Wayuptensky futsal team UL
6:2
Šmid
Hanzlík
15
22.04.09
středa
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
Wayuptensky futsal team UL
7:3
Kalina
Hanzlík
18
13.05.09
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
AS - Comp
6:5
Justra
Hanzlík
20
29.05.09
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
Chaloupka
FootballStars Severka UL
2:11
Šmid
Hanzlík
21
04.06.09
čtvrtek
19:30
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Akord
6:5
Blažej
Hanzlík
22
12.06.09
pátek
17:00
UT A.České
Akord
AS - Comp
4:4
Nový
Hanzlík
2008/2009 Pohár A
2
10.12.08
středa
18:00
Libouchec
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Teta
4:3
Šmid
Hanzlík
2008/2009 Pohár B
4
05.01.09
pondělí
19:00
WHC KB
FK Jamajka
Lesná Pes UL
1:2
Košťál
Hanzlík
2008/2009 Pohár C
3
15.12.08
pondělí
21:00
hala UJEP
USK Slávie Domina
FSC SKP Viktoria
3:10
Lutka
Hanzlík
4
08.01.09
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax Ústí n.L.
SK Kronen-Labe
11:2
Nový
Hanzlík
5
15.01.09
čtvrtek
20:00
Setuza
SK Kronen-Labe
USK Slávie Domina
5:6
Matějka
Hanzlík
2007/2008 1.třída
1
07.09.07
pátek
20:30
UT SNP
KMK Tornádo "B"
FC Trmice
1:7
Lutka
Hanzlík
9
31.10.07
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
Střekov United
14:5
Doubrava
Hanzlík
11
16.11.07
pátek
18:00
UT Mojžíř
Remost
KMK Tornádo "B"
4:5
Hovorka
Hanzlík
14
10.04.08
čtvrtek
20:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Střekov United
3:7
Košťál
Hanzlík
16
21.04.08
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMK Tornádo "B"
7:2
France
Hanzlík
20
22.05.08
čtvrtek
18:00
UT Severka
FK Všebořice
KMK Tornádo "B"
1:8
Košťál
Hanzlík
20
23.05.08
pátek
19:00
UT SNP
TJ Fanda "B"
Joalis
9:2
Doubrava
Hanzlík
21
28.05.08
středa
18:30
Libouchec
TJ Libouchec
KMK Tornádo "B"
8:7
Řízek
Hanzlík
2007/2008 Krajský přebor
2
11.09.07
úterý
19:30
UT Slavoj Děčín
Bílý Balet Děčín
Bílý Balet "A"
6:2
Matějka
Hanzlík
2
13.09.07
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
KMF Úder "A"
7:5
Hovorka
Hanzlík
3
19.09.07
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Combix
5:6
Kresta
Hanzlík
5
01.10.07
pondělí
19:00
UT SNP
KMK Tornádo "UL"
Fanda
5:5
Šmid
Hanzlík
6
08.10.07
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
KMK Tornádo "UL"
8:2
Doubrava
Hanzlík
7
15.10.07
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
Combix
3:9
Šmid
Hanzlík
9
29.10.07
pondělí
19:00
WHC KB
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
6:6
Doubrava
Hanzlík
10
05.11.07
pondělí
18:10
UT Severka
Sportbar
KMK Tornádo "UL"
0:5
Nový
Hanzlík
11
12.11.07
pondělí
19:00
WHC KB
Fanda
Combix
4:3
Matějka
Hanzlík
11
16.11.07
pátek
20:00
Setuza
Linde
Hop Trop A
3:6
Hovorka
Hanzlík
12
25.03.08
úterý
17:30
UT SNP
Linde
KMF Úder "A"
5:2
Šmid
Hanzlík
13
31.03.08
pondělí
17:00
UT Severka
Combix
FK Pérovna UL
1:4
Lutka
Hanzlík
14
08.04.08
úterý
19:30
UT Slavoj Děčín
Bílý Balet Děčín
FK Pérovna UL
2:1
Matějka
Hanzlík
15
14.04.08
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
Linde
0:5
Lutka
Hanzlík
17
28.04.08
pondělí
19:00
UT Severka
Bílý Balet "A"
Fanda
0:5
Hovorka
Hanzlík
21
26.05.08
pondělí
18:00
UT Severka
Combix
Teta
8:2
Košťál
Hanzlík
2007/2008 Okresní přebor
1
07.09.07
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Pupkins
5:6
Lutka
Hanzlík
2
28.11.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
Bílý Balet "B"
13:2
Nový
Hanzlík
8
25.10.07
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Bílý Balet "B"
5:3
Šmid
Hanzlík
9
13.06.08
pátek
18:45
SKP
Akord
FSC SKP Viktoria
4:9
Matějka
Hanzlík
10
08.11.07
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Pupkins
9:5
Šmid
Hanzlík
12
27.03.08
čtvrtek
18:00
UT A.České
Městská Policie
Relax
3:6
France
Hanzlík
15
18.04.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Chaloupka
1:5
Lutka
Hanzlík
16
22.04.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Bronx Trmice
6:4
Doubrava
Hanzlík
17
30.04.08
středa
18:00
UT Severka
Flamengo
Chaloupka
2:3
Nový
Hanzlík
17
30.05.08
pátek
18:45
SKP
Městská Policie
Pupkins
3:3
France
Hanzlík
19
16.05.08
pátek
17:00
UT A.České
Akord
Bronx Trmice
3:6
Lutka
Hanzlík
20
20.05.08
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
Pupkins
7:5
Hovorka
Hanzlík
20
22.05.08
čtvrtek
20:00
Setuza
Relax
Flamengo
2:6
Doubrava
Hanzlík
21
30.05.08
pátek
18:00
UT Severka
Flamengo
Bronx Trmice
9:3
Matějka
Hanzlík
2007/2008 Pohár A
1
17.11.07
sobota
19:30
WHC KB
CSKA Výšina "A"
Kojoti
2:2
Lutka
Hanzlík
3
22.12.07
sobota
20:15
hala UJEP
Lesná Pes UL
CSKA Výšina "A"
2:7
Lutka
Hanzlík
4
23.12.07
neděle
16:00
Setuza
Lesná Pes UL
FK Jamajka
3:4
Řízek
Hanzlík
4
02.01.08
středa
21:00
hala UJEP
KMK Tornádo "UL"
Kojoti
5:0
Doubrava
Hanzlík
5
06.01.08
neděle
15:00
WHC KB
CSKA Výšina "A"
KMK Tornádo "UL"
2:5
Šmid
Hanzlík
2007/2008 Pohár B
1
04.12.07
úterý
20:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
Flamengo
5:8
Šmid
Hanzlík
2007/2008 Pohár C
2
13.12.07
čtvrtek
21:00
Setuza
FC Trmice
Odpadlíci
3:6
Řízek
Hanzlík
2007/2008 Pohár D
1
27.11.07
úterý
21:00
hala UJEP
USK Slávie "C"
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
7:4
Doubrava
Hanzlík
3
16.12.07
neděle
17:00
hala UJEP
New York
USK Slávie "C"
5:8
Matějka
Hanzlík
5
07.01.08
pondělí
20:00
WHC KB
SK Kronen-Labe
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
2:7
Nový
Hanzlík
2006/2007 1.třída
16
27.04.07
pátek
18:30
UT Mojžíř
CSKA Výšina "B"
Morgan Commando TP
5:19
Šmid
Hanzlík
21
30.05.07
středa
17:30
UT SNP
TJ Fanda "B"
CSKA Výšina "B"
8:5
Řízek
Hanzlík
2006/2007 Krajský přebor
5
04.10.06
středa
20:30
Setuza
Hop Trop A
Combix
9:5
Kresta
Hanzlík
7
16.10.06
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
FK Pérovna UL
8:6
Košťál
Hanzlík
8
23.10.06
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Bílý Balet "A"
11:5
Miněk
Hanzlík
9
30.10.06
pondělí
19:00
WHC KB
Sonáta
FSC SKP Viktoria
3:5
Doubrava
Hanzlík
9
01.11.06
středa
21:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop A
7:4
Miněk
Hanzlík
10
06.11.06
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Teta
10:4
Doubrava
Hanzlík
10
06.11.06
pondělí
17:00
T-Mobile
Combix
Linde
3:17
Miněk
Hanzlík
11
20.11.06
pondělí
19:00
WHC KB
FC Kolbenschmidt cz
FK Pérovna UL
2:14
Košťál
Hanzlík
11
06.12.06
středa
20:30
Setuza
Bílý Balet "A"
Hop Trop A
4:5
Dias
Hanzlík
13
26.03.07
pondělí
17:00
T-Mobile
Combix
FK Pérovna UL
6:12
Košťál
Hanzlík
13
09.04.07
pondělí
18:10
UT Severka
1.HFC "B"
Linde
7:3
Nový
Hanzlík
16
30.04.07
pondělí
19:00
WHC KB
FK Pérovna UL
1.HFC "B"
3:3
Nový
Hanzlík
17
07.05.07
pondělí
18:10
UT Severka
1.HFC "B"
Combix
3:6
Šmid
Hanzlík
19
21.05.07
pondělí
18:10
UT Severka
1.HFC "B"
Hop Trop A
4:0
Košťál
Hanzlík
19
24.05.07
čtvrtek
18:00
Setuza
Teta
Fanda
6:2
Šmid
Hanzlík
2006/2007 Okresní přebor
14
11.04.07
středa
18:45
SKP
Pupkins
Relax
7:12
Šmid
Hanzlík
15
16.04.07
pondělí
21:00
Setuza
Relax
Hop Trop - "B"
2:9
Dvořák
Hanzlík
20
21.05.07
pondělí
20:00
UT Severka
Hadidas
Bílý Balet "B"
9:2
Košťál
Hanzlík
21
28.05.07
pondělí
18:00
UT Severka
Bílý Balet "B"
Akord
4:5
Dias
Hanzlík
celkem záznamů: 277
generováno za 0.07 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek