Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 156

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2009/2010 Okresní přebor
1.kolo
31.08.09pondělí20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"AS - Comp 6:3Matějka
Hanzlík
02.09.09středa18:45SKPPupkinsHop Trop - "B" 7:6Košťál
Doubrava
02.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecAkord 4:6Hanzlík
Kalina
03.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FS Severka "A" 4:4Lutka
Košťál
04.09.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Odpadlíci 4:2Lutka
Doubrava
04.09.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Dynamo Kameňák 3:6Hanzlík
Řízek
2.kolo
09.09.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"KMK Tornádo "UL" 6:4Hanzlík
Kalina
11.09.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesDynamo Kameňák 5:2Lutka
Nový
11.09.09pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Gold Combix ÚL "B" 9:1Šmid
Hovorka
11.09.09pátek20:00KrupkaAS - CompRelax Ústí n.L. 7:8Nový
Lutka
11.09.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Sokol UL "A" 1:1Lutka
Nový
11.09.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciFC Libouchec 5:0Doubrava
3.kolo
14.09.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Odpadlíci 2:4Hanzlík
Lutka
14.09.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFS Severka "A" 2:5Hovorka
Nový
16.09.09středa18:45SKPPupkinsLesná Pes 5:8Lutka
Doubrava
16.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecHop Trop - "B"17:4Hanzlík
17.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Akord 4:6Hanzlík
Nový
18.09.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"AS - Comp 5:6Lutka
Doubrava
4.kolo
23.09.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"FC Sokol UL "A" 9:4Nový
Blažej
23.09.09středa18:45SKPPupkinsKMK Tornádo "UL" 5:7Hovorka
Řízek
25.09.09pátek20:00UT 26.ZŠLesná PesFS Severka "A" 5:10Lutka
Doubrava
25.09.09pátek20:00KrupkaAS - CompDynamo Kameňák 3:2Matějka
Řízek
25.09.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordGold Combix ÚL "B" 8:5Hanzlík
Košťál
25.09.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciRelax Ústí n.L. 3:3Nový
Matějka
5.kolo
28.09.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákAkord 6:1Šmid
Hanzlík
28.09.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "A"AS - Comp 9:6Doubrava
Řízek
30.09.09středa18:30LibouchecFC LibouchecPupkins 8:14Řízek
Lutka
01.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Hop Trop - "B" 3:4Matějka
Kadeřábek
02.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Lesná Pes 8:2Doubrava
Kadeřábek
02.10.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Odpadlíci 4:10Hanzlík
laik
6.kolo
07.10.09středa18:45SKPPupkinsFC Sokol UL "A" 3:12Nový
Matějka
09.10.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesAS - Comp 4:5Řízek
Blažej
09.10.09pátek17:00UT A.ČeskéAkordFS Severka "A" 2:5Matějka
Řízek
09.10.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciDynamo Kameňák 2:4Doubrava
Kadeřábek
09.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Libouchec 4:7Doubrava
Kadeřábek
14.10.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Gold Combix ÚL "B" 8:6Lutka
Řízek
7.kolo
12.10.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"KMK Tornádo "UL" 5:4Matějka
Šmid
12.10.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákHop Trop - "B" 1:3Košťál
Doubrava
14.10.09středa18:30LibouchecFC LibouchecLesná Pes 4:4Košťál
Doubrava
15.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Pupkins 7:12Hanzlík
Kalina
16.10.09pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Odpadlíci 7:4Nový
Doubrava
16.10.09pátek19:00KrupkaAS - CompAkord 8:4Matějka
Kalina
8.kolo
21.10.09středa18:45SKPPupkinsGold Combix ÚL "B" 6:5Šmid
Matějka
21.10.09středa18:30LibouchecFC LibouchecFC Sokol UL "A" 7:6Nový
Lutka
23.10.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesAkord 3:6Nový
Doubrava
23.10.09pátek17:00UT SeverkaFS Severka "A"Hop Trop - "B" 7:3Řízek
Kalina
23.10.09pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Relax Ústí n.L. 8:4Matějka
Hanzlík
10.11.09úterý20:30SetuzaAS - CompOdpadlíci 2:13Lutka
Matějka
9.kolo
26.10.09pondělí19:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Lesná Pes 7:6Doubrava
Lutka
26.10.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákPupkins 6:10Matějka
Blažej
29.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Libouchec 8:6Nový
Košťál
30.10.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"KMK Tornádo "UL" 4:1Nový
Kadeřábek
30.10.09pátek19:00KrupkaAS - CompHop Trop - "B" 6:9Matějka
Hanzlík
30.10.09pátek16:00UT A.ČeskéAkordOdpadlíci 8:0Hanzlík
Kadeřábek
10.kolo
28.10.09středa20:30SetuzaHop Trop - "B"Akord 2:6Lutka
Hanzlík
04.11.09středa18:45SKPPupkinsFS Severka "A" 6:6Matějka
Nový
04.11.09středa18:30LibouchecFC LibouchecGold Combix ÚL "B" 3:4Košťál
Kalina
06.11.09pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"Dynamo Kameňák 7:6Doubrava
Nový
23.11.09pondělí20:00WHC KBLesná PesOdpadlíci 2:4Lutka
Šmid
03.12.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.FC Sokol UL "A" 6:3Šmid
Řízek
11.kolo
09.11.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Libouchec 4:5Matějka
Nový
12.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Lesná Pes 6:4Doubrava
Košťál
13.11.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Sokol UL "A" 3:7Lutka
Nový
13.11.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciHop Trop - "B" 4:2Hanzlík
Kalina
23.11.09pondělí20:00UT SeverkaFS Severka "A"KMK Tornádo "UL"11:4Košťál
Doubrava
24.11.09úterý20:30SetuzaAS - CompPupkins10:5Doubrava
Hanzlík
12.kolo
16.11.09pondělí18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Dynamo Kameňák 7:1Matějka
Nový
18.11.09středa18:30LibouchecFC LibouchecFS Severka "A" 5:8Hanzlík
Řízek
19.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Gold Combix ÚL "B" 2:1Matějka
Polívka
20.11.09pátek19:00UT 26.ZŠLesná PesHop Trop - "B" 5:5Nový
Kalina
20.11.09pátek20:00SetuzaKMK Tornádo "UL"AS - Comp 5:5Lutka
Hovorka
10.12.09čtvrtek18:45SKPPupkinsAkord 7:8Hanzlík
Kadeřábek
13.kolo
23.11.09pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákRelax Ústí n.L. 3:6Matějka
Nový
25.11.09středa18:30SKPAkordKMK Tornádo "UL" 5:3Hanzlík
Šmid
27.11.09pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Lesná Pes 8:1Doubrava
Lutka
27.11.09pátek19:00UT SeverkaFS Severka "A"FC Sokol UL "A" 4:4Hanzlík
Řízek
27.11.09pátek20:00KrupkaAS - CompFC Libouchec10:12Matějka
Nový
27.11.09pátek17:30UT SNPOdpadlíciPupkins11:4Řízek
Hanzlík
14.kolo
15.03.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákGold Combix ÚL "B" 3:5Lutka
Kalina
16.03.10úterý20:30SetuzaAS - CompFC Sokol UL "A" 4:7Hanzlík
Lutka
19.03.10pátek17:00UT SeverkaHop Trop - "B"Pupkins 9:2Matějka
Doubrava
19.03.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciKMK Tornádo "UL" 7:4Nový
Kalina
19.03.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordFC Libouchec 7:4Hanzlík
Nový
19.03.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Relax Ústí n.L. 4:3Matějka
Doubrava
15.kolo
22.03.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákLesná Pes 5:3Šmid
Nový
24.03.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Akord 6:5Nový
Kadeřábek
24.03.10středa18:30LibouchecFC LibouchecOdpadlíci 4:9Hanzlík
Mošnička
25.03.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.AS - Comp 5:5Matějka
Doubrava
26.03.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FS Severka "A" 2:5Lutka
Kalina
26.03.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Hop Trop - "B" 4:2Lutka
Řízek
16.kolo
29.03.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesPupkins 9:1Matějka
Nový
30.03.10úterý20:00UT SNPOdpadlíciFC Sokol UL "A" 4:3Kresta
Mošnička
30.03.10úterý20:30SetuzaAS - CompGold Combix ÚL "B" 7:4Hanzlík
Majer
01.04.10čtvrtek20:00SetuzaAkordRelax Ústí n.L. 2:6Řízek
Lutka
02.04.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"FC Libouchec 7:11Matějka
Doubrava
02.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Dynamo Kameňák11:2Řízek
Lutka
17.kolo
05.04.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákAS - Comp 6:8Lutka
Nový
07.04.10středa20:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Hop Trop - "B" 9:7Lutka
Majer
08.04.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Odpadlíci 4:9Lutka
Šmid
09.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Lesná Pes 6:3Lutka
Kadeřábek
09.04.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Akord 2:1Nový
Řízek
09.04.10pátek19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Pupkins 2:4Doubrava
Mošnička
18.kolo
12.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesKMK Tornádo "UL" 4:6Mošnička
Kadeřábek
13.04.10úterý20:30SetuzaAS - CompFS Severka "A" 4:5Hanzlík
Mošnička
14.04.10středa18:00UT SeverkaHop Trop - "B"Relax Ústí n.L. 5:10Matějka
Kalina
16.04.10pátek20:30UT SNPOdpadlíciGold Combix ÚL "B" 8:4Košťál
Kalina
16.04.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordDynamo Kameňák 1:3Hanzlík
Nový
19.05.10středa18:45SKPPupkinsFC Libouchec 7:7Kresta
Hanzlík
19.kolo
19.04.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákOdpadlíci 2:9Mošnička
Řízek
20.04.10úterý20:30SetuzaAS - CompLesná Pes 5:8Kresta
Hanzlík
21.04.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Pupkins 5:5Hanzlík
Matějka
21.04.10středa18:30LibouchecFC LibouchecKMK Tornádo "UL"13:7Lutka
23.04.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Akord 5:6Lutka
Doubrava
23.04.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Hop Trop - "B" 6:4Matějka
Řízek
20.kolo
26.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesFC Libouchec 1:4Kadeřábek
Řízek
26.04.10pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"FC Sokol UL "A" 1:5Šmid
Kalina
26.04.10pondělí19:00UT SeverkaHop Trop - "B"Dynamo Kameňák 4:4Doubrava
Košťál
28.04.10středa18:45SKPPupkinsRelax Ústí n.L.14:10Hanzlík
Doubrava
30.04.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordAS - Comp 4:2Nový
Majer
11.06.10pátek20:00UT SeverkaOdpadlíciFS Severka "A" 6:2Košťál
Majer
21.kolo
05.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FC Libouchec 7:9Matějka
Lutka
06.05.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.KMK Tornádo "UL" 1:8Matějka
Kalina
07.05.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordLesná Pes 0:3Nový
Doubrava
07.05.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"FS Severka "A" 4:8Lutka
Matějka
07.05.10pátek18:00UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Pupkins 2:5Nový
Řízek
04.06.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciAS - Comp10:6Hanzlík
Mošnička
22.kolo
10.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesFC Sokol UL "A" 3:3Nový
Matějka
12.05.10středa18:30LibouchecFC LibouchecRelax Ústí n.L. 5:8Hanzlík
Tokoš
12.05.10středa18:45SKPPupkinsDynamo Kameňák10:8Lutka
Nový
14.05.10pátek19:00UT SeverkaHop Trop - "B"AS - Comp 5:1Matějka
Řízek
14.05.10pátek20:30UT SNPOdpadlíciAkord 2:2Lutka
Doubrava
27.05.10čtvrtek19:30UT 26.ZŠKMK Tornádo "UL"Gold Combix ÚL "B" 3:9Mošnička
Nový
23.kolo
17.05.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákKMK Tornádo "UL" 1:3Hanzlík
Řízek
19.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Relax Ústí n.L. 2:3Doubrava
Matějka
21.05.10pátek19:00UT SNPOdpadlíciLesná Pes 0:3Doubrava
Matějka
21.05.10pátek17:00UT A.ČeskéAkordHop Trop - "B" 8:8Matějka
Doubrava
21.05.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"Pupkins13:1Lutka
Hanzlík
21.05.10pátek19:30UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"FC Libouchec 5:8Mošnička
24.kolo
24.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠLesná PesRelax Ústí n.L. 1:5Doubrava
Kalina
26.05.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"Gold Combix ÚL "B" 3:0Košťál
Matějka
26.05.10středa18:30LibouchecFC LibouchecDynamo Kameňák 8:5Kadeřábek
Hanzlík
26.05.10středa18:45SKPPupkinsAS - Comp13:9Nový
Tokoš
28.05.10pátek19:00UT SeverkaHop Trop - "B"Odpadlíci 6:9Matějka
Košťál
08.06.10úterý20:00UT SeverkaKMK Tornádo "UL"FS Severka "A" 5:5Šmid
Hanzlík
25.kolo
31.05.10pondělí17:00UT A.ČeskéAkordPupkins 7:6laik
laik
31.05.10pondělí21:00SetuzaDynamo KameňákFC Sokol UL "A" 4:2Hanzlík
Řízek
01.06.10úterý20:30SetuzaAS - CompKMK Tornádo "UL"10:5Mošnička
Hanzlík
04.06.10pátek18:00UT SeverkaHop Trop - "B"Lesná Pes 3:6Lutka
Doubrava
04.06.10pátek20:00UT SeverkaFS Severka "A"FC Libouchec 4:3Doubrava
Matějka
04.06.10pátek19:30UT 26.ZŠGold Combix ÚL "B"Relax Ústí n.L. 3:6Kadeřábek
laik
26.kolo
07.06.10pondělí19:15UT 26.ZŠLesná PesGold Combix ÚL "B" 6:8Nový
Šmid
07.06.10pondělí19:00UT SNPKMK Tornádo "UL"Akord 2:3Doubrava
Řízek
09.06.10středa18:00UT SeverkaFC Sokol UL "A"FS Severka "A" 5:1Matějka
Lutka
09.06.10středa18:30LibouchecFC LibouchecAS - Comp 6:6Hanzlík
Kalina
09.06.10středa18:45SKPPupkinsOdpadlíci 5:4Nový
Kadeřábek
10.06.10čtvrtek20:00SetuzaRelax Ústí n.L.Dynamo Kameňák 3:2Košťál
Hanzlík

celkem záznamů: 156

generováno za 0.13 sekund