Dnes je neděle 18.02.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2009/2010 Krajský přebor
1.kolo
31.08.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Morgan Commando TP 4:7Matějka
Hanzlík
31.08.09pondělí19:00UT SNPFandaFK Pérovna UL 4:9Šmid
Lutka
31.08.09pondělí19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFSC SKP Viktoria 5:9Hanzlík
Matějka
01.09.09úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULSportbar 7:4Lutka
Šmid
02.09.09středa20:30SetuzaHop Trop ATeta 1:5Kresta
Doubrava
02.09.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FK Snopek Bělá 1946 4:7Matějka
Nový
2.kolo
07.09.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FC Kolbenschmidt cz 5:0Procházka
Dostál
07.09.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULHop Trop A 4:2Matějka
Nový
07.09.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Fanda14:4Lutka
Šmid
09.09.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPSportbar 3:3Košťál
Doubrava
10.09.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFlamengo UL12:3Šmid
Hanzlík
10.09.09čtvrtek18:00SetuzaTetaKMF Úder "A" 2:2Matějka
Nový
3.kolo
14.09.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czTeta 3:5Lutka
Kalina
14.09.09pondělí20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Snopek Bělá 1946 3:7Lutka
Hanzlík
15.09.09úterý17:30UT SeverkaSportbarFSC SKP Viktoria10:1Hanzlík
Lutka
16.09.09středa20:30SetuzaHop Trop AGold Combix ÚL "A" 2:10Doubrava
Lutka
16.09.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FK Pérovna UL 4:7Nový
Matějka
05.11.09čtvrtek20:00UT SeverkaFandaMorgan Commando TP 5:0Matějka
Lutka
4.kolo
21.09.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Sportbar 6:3Procházka
Matějka
21.09.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFC Kolbenschmidt cz 9:2Šmid
Doubrava
21.09.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"KMF Úder "A" 8:3Matějka
Nový
21.09.09pondělí19:00UT SNPFandaHop Trop A 3:6Hanzlík
Kalina
23.09.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFSC SKP Viktoria 5:6Matějka
Šmid
24.09.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFlamengo UL 8:5Nový
Hanzlík
5.kolo
29.09.09úterý20:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czGold Combix ÚL "A" 4:11Matějka
Nový
29.09.09úterý17:30UT SeverkaSportbarTeta 5:4Hanzlík
Kadeřábek
30.09.09středa20:30SetuzaHop Trop AMorgan Commando TP 1:2Lutka
Doubrava
01.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Snopek Bělá 1946 4:11Nový
Hanzlík
06.10.09úterý20:00UT SeverkaFlamengo ULFK Pérovna UL 4:3Košťál
Doubrava
01.12.09úterý19:00UT SNPKMF Úder "A"Fanda 2:2Matějka
Košťál
6.kolo
05.10.09pondělí19:00UT SNPFandaFC Kolbenschmidt cz 6:4Matějka
Doubrava
07.10.09středa18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Flamengo UL 5:2Hanzlík
Lutka
07.10.09středa20:30SetuzaHop Trop AKMF Úder "A" 3:6Matějka
Nový
08.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Snopek Bělá 1946 0:2Lutka
Řízek
08.10.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFSC SKP Viktoria 5:7Matějka
Nový
16.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULSportbar 0:2Šmid
Lutka
7.kolo
12.10.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czHop Trop A 1:9Šmid
Matějka
12.10.09pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Teta 9:1Hanzlík
Procházka
13.10.09úterý17:30UT SeverkaSportbarGold Combix ÚL "A" 2:2Košťál
Blažej
14.10.09středa19:00UT SeverkaFlamengo ULFanda 4:7Matějka
Nový
26.10.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFSC SKP Viktoria 5:0Nový
Hanzlík
25.11.09středa21:00hala UJEPKMF Úder "A"Morgan Commando TP 3:6Matějka
Nový
8.kolo
19.10.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFK Snopek Bělá 1946 3:3Hanzlík
Blažej
19.10.09pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FSC SKP Viktoria11:5Matějka
Doubrava
19.10.09pondělí19:00UT SNPFandaSportbar 7:7Košťál
Nový
21.10.09středa20:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPTeta 3:2Matějka
Šmid
21.10.09středa20:30SetuzaHop Trop AFlamengo UL 6:3Košťál
Doubrava
21.10.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FC Kolbenschmidt cz 6:3Lutka
Nový
9.kolo
26.10.09pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czMorgan Commando TP 7:7Lutka
Doubrava
27.10.09úterý17:30UT SeverkaSportbarHop Trop A10:7Košťál
Lutka
27.10.09úterý19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Gold Combix ÚL "A" 4:3Matějka
Hanzlík
28.10.09středa19:00UT SeverkaFlamengo ULKMF Úder "A" 2:2Matějka
Nový
29.10.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFanda 8:7Matějka
Doubrava
29.10.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Pérovna UL 6:7Košťál
Hanzlík
10.kolo
02.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULMorgan Commando TP 3:1Šmid
Matějka
02.11.09pondělí20:00WHC KBFandaFK Snopek Bělá 1946 3:10Matějka
Šmid
04.11.09středa20:30SetuzaHop Trop AFSC SKP Viktoria 1:4Košťál
Matějka
04.11.09středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Sportbar 4:3Lutka
Šmid
05.11.09čtvrtek18:00SetuzaTetaGold Combix ÚL "A" 2:3Matějka
Šmid
23.11.09pondělí19:00WHC KBFC Kolbenschmidt czFlamengo UL 4:11Šmid
Lutka
11.kolo
09.11.09pondělí18:00UT SeverkaFlamengo ULMorgan Commando TP 8:6Šmid
Lutka
09.11.09pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULGold Combix ÚL "A" 3:5Matějka
Hanzlík
10.11.09úterý17:30UT SeverkaSportbarFC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
Lutka
11.11.09středa20:30SetuzaHop Trop AFK Snopek Bělá 1946 3:12Hanzlík
Lutka
12.11.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaKMF Úder "A" 4:6Matějka
Šmid
12.11.09čtvrtek18:00SetuzaTetaFanda 4:3Košťál
Doubrava
12.kolo
29.03.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFanda 6:7Kresta
Hanzlík
29.03.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946KMF Úder "A"15:2Procházka
Uher
31.03.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPGold Combix ÚL "A" 6:3Košťál
Matějka
01.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaHop Trop A 7:1Matějka
Nový
01.04.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFC Kolbenschmidt cz12:5Košťál
Doubrava
08.06.10úterý17:00UT SeverkaSportbarFlamengo UL 3:3Lutka
Nový
13.kolo
05.04.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Snopek Bělá 1946 3:12Šmid
Lutka
06.04.10úterý17:30UT SNPHop Trop AFK Pérovna UL 3:5Hanzlík
Matějka
07.04.10středa17:00UT SeverkaSportbarMorgan Commando TP 5:4Šmid
Matějka
07.04.10středa18:00UT SeverkaFlamengo ULFSC SKP Viktoria 2:15Matějka
Šmid
07.04.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Teta 4:2Doubrava
Nový
03.06.10čtvrtek18:00UT 26.ZŠFandaGold Combix ÚL "A" 5:3Matějka
Nový
14.kolo
12.04.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Hop Trop A 8:1Matějka
Nový
12.04.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULKMF Úder "A" 6:5Lutka
Majer
14.04.10středa19:00UT 26.ZŠMorgan Commando TPFanda 3:4Nový
Hanzlík
15.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaFC Kolbenschmidt cz 4:2Lutka
Nový
15.04.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaSportbar 5:2Matějka
Košťál
10.05.10pondělí18:00UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Flamengo UL 5:0Procházka
Uher
15.kolo
19.04.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaMorgan Commando TP 7:5Nový
Doubrava
19.04.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFK Pérovna UL 2:10Šmid
Matějka
19.04.10pondělí17:30UT SNPHop Trop AFanda 5:5Lutka
Procházka
21.04.10středa17:00UT SeverkaSportbarFK Snopek Bělá 1946 4:2Matějka
Hanzlík
21.04.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Gold Combix ÚL "A" 6:6Šmid
Řízek
22.04.10čtvrtek18:00SetuzaFlamengo ULTeta 5:0Nový
Mošnička
16.kolo
26.04.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FC Kolbenschmidt cz 9:4Košťál
Doubrava
26.04.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULFlamengo UL14:6Matějka
Nový
26.04.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FSC SKP Viktoria 7:3Lutka
Procházka
28.04.10středa19:00UT SeverkaFandaKMF Úder "A" 7:1Šmid
Lutka
29.04.10čtvrtek18:00SetuzaTetaSportbar 4:5Šmid
Řízek
19.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPHop Trop A 4:2Košťál
Nový
17.kolo
03.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Morgan Commando TP 5:1Lutka
Uher
03.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaTeta 2:7Hanzlík
Nový
03.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULGold Combix ÚL "A" 3:5Doubrava
Matějka
03.05.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czFanda 5:0Matějka
Doubrava
05.05.10středa17:00UT SeverkaSportbarFK Pérovna UL 6:6Lutka
Matějka
05.05.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Hop Trop A 2:4Nový
Hanzlík
18.kolo
12.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPKMF Úder "A" 2:5Šmid
Kalina
12.05.10středa18:00UT SeverkaHop Trop AFC Kolbenschmidt cz 5:3Matějka
Doubrava
12.05.10středa19:00UT SeverkaFandaFlamengo UL 9:3Doubrava
Matějka
13.05.10čtvrtek19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaFK Pérovna UL 5:7Matějka
Lutka
13.05.10čtvrtek18:00SetuzaTetaFK Snopek Bělá 1946 5:8Hanzlík
Nový
25.05.10úterý18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Sportbar 1:3Matějka
Nový
19.kolo
17.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946FK Pérovna UL 1:6Matějka
Hanzlík
17.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaGold Combix ÚL "A"12:3Lutka
Nový
17.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULHop Trop A 6:4Košťál
Šmid
17.05.10pondělí18:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czKMF Úder "A" 7:4Šmid
Košťál
19.05.10středa17:00UT SeverkaSportbarFanda 6:6Matějka
laik
27.05.10čtvrtek18:00SetuzaTetaMorgan Commando TP 6:4Nový
Mošnička
20.kolo
24.05.10pondělí19:00UT SeverkaHop Trop ASportbar 2:8Lutka
Šmid
24.05.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FK Snopek Bělá 1946 1:2Šmid
Lutka
24.05.10pondělí19:00WHC KBFK Pérovna ULTeta 7:4Matějka
Nový
26.05.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFC Kolbenschmidt cz10:5Hanzlík
Kadeřábek
26.05.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"Flamengo UL 2:5Lutka
Doubrava
26.05.10středa19:00UT SeverkaFandaFSC SKP Viktoria14:8Matějka
Košťál
21.kolo
31.05.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"Teta 3:3Lutka
Kalina
31.05.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Fanda 4:3Matějka
Uher
31.05.10pondělí19:00UT 26.ZŠFSC SKP ViktoriaHop Trop A 7:4Doubrava
Nový
31.05.10pondělí19:00UT SeverkaFlamengo ULFC Kolbenschmidt cz12:6Lutka
Kalina
02.06.10středa19:30UT 26.ZŠMorgan Commando TPFK Pérovna UL 4:4Matějka
Řízek
02.06.10středa17:00UT SeverkaSportbarKMF Úder "A" 5:3Nový
Kadeřábek
22.kolo
07.06.10pondělí19:00UT SeverkaFC Kolbenschmidt czSportbar 1:13Lutka
Matějka
07.06.10pondělí19:30UT Slavoj DěčínFK Snopek Bělá 1946Hop Trop A 8:1Hanzlík
Dostál
07.06.10pondělí18:00UT SeverkaGold Combix ÚL "A"FK Pérovna UL 3:6Matějka
Lutka
09.06.10středa19:40UT 26.ZŠMorgan Commando TPFlamengo UL 6:4Hanzlík
Kalina
09.06.10středa19:30UT SNPKMF Úder "A"FSC SKP Viktoria 4:6Šmid
Doubrava
09.06.10středa19:00UT SeverkaFandaTeta 6:3Lutka
Matějka

celkem záznamů: 132

generováno za 0.12 sekund