Dnes je pondělí 16.07.2018  uživatel nepřihlášen  

Výpis utkání

celkem záznamů: 132

datum den čas hřiště domácí hosté skóre rozhodčí
2009/2010 2.třída
1.kolo
31.08.09pondělí20:30UT SNPJoalisUSK Slávie Malina 6:7Šmid
01.09.09úterý17:30UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Relax "B" 6:9Kalina
03.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kone 2:11Řízek
03.09.09čtvrtek18:00UT SeverkaMakroSoptík 5:6Matějka
04.09.09pátek17:00UT SeverkaKojotiUSK Slávie Domina 5:0Košťál
04.09.09pátek17:30UT SNPRychlé PípySampdoria MRV UL 6:0Lutka
2.kolo
07.09.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaMakro 3:3Matějka
09.09.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKojoti10:3Lutka
10.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Sampdoria MRV UL 6:6Lutka
10.09.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Flamengo "B" 5:4Kalina
11.09.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkRychlé Pípy 5:2Šmid
11.09.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneJoalis 6:4Hovorka
3.kolo
14.09.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULSoptík 1:6Kalina
14.09.09pondělí20:30UT SNPJoalisFSC Tygříci "UL" 5:7Matějka
16.09.09středa21:00hala UJEPMakroUSK Slávie Malina 6:6Hanzlík
17.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Relax "B" 3:7Košťál
18.09.09pátek17:00UT SeverkaKojotiKone 6:5Košťál
18.09.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyUSK Slávie Domina 7:11Matějka
4.kolo
23.09.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaRychlé Pípy 0:5Lutka
24.09.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Soptík 0:7Hanzlík
24.09.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Joalis 5:4Šmid
24.09.09čtvrtek20:00UT 26.ZŠFSC Tygříci "UL"Kojoti 5:7Lutka
25.09.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneMakro 4:0Šmid
05.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSampdoria MRV UL 5:13Nový
5.kolo
28.09.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULUSK Slávie Malina 5:5Košťál
29.09.09úterý20:30UT SNPJoalisRelax "B" 4:3Lutka
02.10.09pátek17:00UT Stad.mlKojotiFlamengo "B" 4:3Kresta
02.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyKone 3:3Doubrava
02.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Domina 9:3Lutka
02.10.09pátek17:00UT SeverkaMakroFSC Tygříci "UL" 6:5Lutka
6.kolo
05.10.09pondělí20:30UT SNPJoalisKojoti 4:5Matějka
07.10.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSoptík 6:1Lutka
08.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"USK Slávie Domina 5:8Nový
08.10.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Makro 4:2Doubrava
08.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Rychlé Pípy 2:4Kalina
19.05.10středa17:00UT 26.ZŠKoneSampdoria MRV UL 7:7Hanzlík
7.kolo
12.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaUSK Slávie Malina 3:10Nový
12.10.09pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULFSC Tygříci "UL" 7:6Kalina
16.10.09pátek16:00UT SeverkaKojotiRelax "B" 3:3Lutka
16.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyFlamengo "B" 6:4Matějka
16.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKone 6:0Šmid
27.10.09úterý20:00UT SeverkaMakroJoalis 4:5Lutka
8.kolo
19.10.09pondělí20:30UT SNPJoalisRychlé Pípy 4:2Košťál
22.10.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"USK Slávie Malina 8:11Šmid
22.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Soptík 9:6Kresta
23.10.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneUSK Slávie Domina 3:0Kadeřábek
23.10.09pátek18:00UT SeverkaKojotiMakro 9:5Řízek
08.03.10pondělí19:00WHC KBFlamengo "B"Sampdoria MRV UL 1:8Lutka
9.kolo
26.10.09pondělí16:00UT SeverkaSampdoria MRV ULJoalis 3:3Kadeřábek
26.10.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFSC Tygříci "UL" 7:4Nový
28.10.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaKone 8:4Košťál
29.10.09čtvrtek17:00UT SeverkaMakroRelax "B" 5:8Lutka
30.10.09pátek17:30UT SNPRychlé PípyKojoti 5:1Lutka
30.10.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkFlamengo "B" 7:6Řízek
10.kolo
05.11.09čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Kone 7:4Šmid
05.11.09čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"USK Slávie Domina 4:4Kalina
05.11.09čtvrtek17:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"USK Slávie Malina 7:8Košťál
06.11.09pátek17:00UT SeverkaKojotiSampdoria MRV UL 6:1Hanzlík
04.12.09pátek18:00UT SeverkaMakroRychlé Pípy 4:3Řízek
19.03.10pátek18:00UT SeverkaJoalisSoptík 2:3Doubrava
Matějka
11.kolo
09.11.09pondělí17:00UT SeverkaSampdoria MRV ULMakro 0:5Lutka
09.11.09pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaJoalis 5:4Hanzlík
11.11.09středa21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFlamengo "B" 6:3Řízek
13.11.09pátek16:00UT SNPRychlé PípyRelax "B" 5:6Kalina
13.11.09pátek18:00UT SeverkaSoptíkKojoti 4:3Košťál
13.11.09pátek19:00UT NeštěmiceKoneFSC Tygříci "UL" 4:5Kadeřábek
12.kolo
22.03.10pondělí17:30UT SNPKoneFlamengo "B" 5:10Lutka
22.03.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaJoalis 4:3Hanzlík
22.03.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULRychlé Pípy14:2Lutka
25.03.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"FSC Tygříci "UL" 7:5Matějka
25.03.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKojoti 7:1Nový
26.03.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkMakro 7:2Doubrava
13.kolo
29.03.10pondělí19:00UT SNPJoalisKone 2:5Lutka
30.03.10úterý20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULRelax "B" 7:6Lutka
01.04.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"FSC Tygříci "UL" 4:3Nový
02.04.10pátek20:30UT SNPRychlé PípySoptík 5:1Lutka
02.04.10pátek19:00UT SeverkaMakroUSK Slávie Domina 3:3Matějka
02.04.10pátek17:00UT 26.ZŠKojotiUSK Slávie Malina 3:8Košťál
14.kolo
05.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaMakro12:5Řízek
06.04.10úterý20:30UT SNPKoneKojoti 7:2Hanzlík
07.04.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Joalis 3:7Lutka
08.04.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"Flamengo "B" 4:4Lutka
08.04.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaRychlé Pípy10:3Kadeřábek
09.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkSampdoria MRV UL 7:9Košťál
15.kolo
12.04.10pondělí19:00UT SNPJoalisFlamengo "B" 2:1Kalina
14.04.10středa20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULUSK Slávie Domina 5:3Matějka
16.04.10pátek17:00UT 26.ZŠKojotiFSC Tygříci "UL" 3:6Matějka
16.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkRelax "B" 6:5Lutka
16.04.10pátek19:00UT SNPRychlé PípyUSK Slávie Malina 3:6Košťál
21.05.10pátek18:00UT SeverkaMakroKone 2:5Lutka
16.kolo
19.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaSampdoria MRV UL 6:6Nový
21.04.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Makro 2:2Doubrava
22.04.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Joalis 9:8Mošnička
22.04.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Kojoti 1:4Kadeřábek
22.04.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaSoptík10:3Lutka
23.04.10pátek17:30UT SNPKoneRychlé Pípy 0:5Lutka
17.kolo
26.04.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie DominaRelax "B" 5:5Nový
26.04.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKone 5:0Košťál
30.04.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkUSK Slávie Malina 4:2Matějka
30.04.10pátek19:00UT SeverkaMakroFlamengo "B" 2:13Matějka
30.04.10pátek20:00UT SeverkaKojotiJoalis 2:1Kalina
11.06.10pátek18:00UT SeverkaRychlé PípyFSC Tygříci "UL" 7:1Košťál
18.kolo
03.05.10pondělí20:30UT SNPJoalisMakro13:3Kalina
03.05.10pondělí17:30UT SNPKoneSoptík 2:7Řízek
03.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaUSK Slávie Domina 4:4Nový
05.05.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Sampdoria MRV UL 2:9Lutka
06.05.10čtvrtek21:00SetuzaRelax "B"Kojoti 7:2Matějka
06.05.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Rychlé Pípy 9:5Lutka
19.kolo
10.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaRelax "B" 4:3Majer
13.05.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaKone10:3Doubrava
14.05.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkFSC Tygříci "UL"10:3Šmid
14.05.10pátek19:00UT SNPRychlé PípyJoalis 3:3Doubrava
01.06.10úterý19:00UT MojžířSampdoria MRV ULFlamengo "B" 6:4Hanzlík
01.06.10úterý17:30UT 26.ZŠMakroKojoti 5:7Matějka
20.kolo
17.05.10pondělí19:00UT SNPJoalisSampdoria MRV UL 6:12Řízek
19.05.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"USK Slávie Domina 4:7Lutka
20.05.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Makro 6:9Kresta
20.05.10čtvrtek20:00UT SNPFlamengo "B"Soptík 1:5Mošnička
21.05.10pátek16:30UT 26.ZŠKojotiRychlé Pípy10:0Nový
27.05.10čtvrtek20:00UT SNPKoneUSK Slávie Malina 5:2Řízek
21.kolo
24.05.10pondělí21:00hala UJEPUSK Slávie MalinaFSC Tygříci "UL" 6:3Matějka
24.05.10pondělí20:00UT SeverkaSampdoria MRV ULKojoti 3:2Šmid
27.05.10čtvrtek21:00hala UJEPUSK Slávie DominaFlamengo "B" 4:2Hanzlík
28.05.10pátek18:00UT SeverkaSoptíkJoalis 2:8Košťál
28.05.10pátek17:30UT SNPRychlé PípyMakro 5:2laik
04.06.10pátek17:30UT SNPKoneRelax "B" 7:10Hanzlík
22.kolo
31.05.10pondělí19:00UT SNPJoalisUSK Slávie Domina 3:8Řízek
02.06.10středa19:00UT SeverkaFSC Tygříci "UL"Kone 7:2Košťál
03.06.10čtvrtek20:00SetuzaRelax "B"Rychlé Pípy 2:4Majer
04.06.10pátek19:00UT SeverkaMakroSampdoria MRV UL 6:11Matějka
04.06.10pátek18:00UT 26.ZŠKojotiSoptík 6:4Šmid
07.06.10pondělí20:00UT SeverkaFlamengo "B"USK Slávie Malina 8:7Matějka

celkem záznamů: 132

generováno za 0.16 sekund